• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciasto migdałowe

Wyniki dla

Ciasto migdałowe - Import eksport

 1. PASTICCERIA FRANCALANZA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PASTICCERIA FRANCALANZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, Biszkopty, panettone, ciasto wielkanocne w kształcie gołębia, Marcepan, wyroby cukiernicze z migdałami, Biszkopty, ciastkarnia, i cukiernia. Ma siedzibę w Gravina Di Catania, Włochy.

 2. GEORG LEMKE GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Firma GEORG LEMKE GMBH U. CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ciasto migdałowe, ciasta migdałowe, pralinki, i olej migdałowy pierwszego wytłaczania. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. UNIESPORT SRL

  Włochy

  Firma UNIESPORT SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach orzechy laskowe, migdały, ciasto migdałowe, i orzechy laskowe prażone. Ma siedzibę w Soriano Nel Cimino, Włochy.

 4. PATISWISS AG

  Szwajcaria

  Firma PATISWISS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach chrupki, ciasto migdałowe, i marcepan. Ma siedzibę w Gunzgen, Szwajcaria.

 5. ALMENDRINA

  Hiszpania

  Firma ALMENDRINA, roku i działającą w sektorze Migdały. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Orzeszki laskowe, Pistacje, Suszone owoce, Orzeszki laskowe, Pistacje, i ciasta migdałowe. Ma siedzibę w REUS - TARRAGONA, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ŁUŻYCKIE PRALINY

  Polska

  Firma ŁUŻYCKIE PRALINY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach ciasta migdałowe, i pralinki. Ma siedzibę w Lubsko, Polska.