• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciasto migdałowe

Wyniki dla

Ciasto migdałowe - Import eksport

 1. GEORG LEMKE GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Firma GEORG LEMKE GMBH U. CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ciasto migdałowe, ciasta migdałowe, pralinki, i olej migdałowy pierwszego wytłaczania. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. PATISWISS AG

  Szwajcaria

  Firma PATISWISS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach chrupki, ciasto migdałowe, i marcepan. Ma siedzibę w Gunzgen, Szwajcaria.

 3. UNIESPORT SRL

  Włochy

  Firma UNIESPORT SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach orzechy laskowe, migdały, ciasto migdałowe, i orzechy laskowe prażone. Ma siedzibę w Soriano Nel Cimino, Włochy.

 4. ALMENDRINA

  Hiszpania

  Firma ALMENDRINA, roku i działającą w sektorze Migdały. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Orzeszki laskowe, Pistacje, Suszone owoce, Orzeszki laskowe, Pistacje, i ciasta migdałowe. Ma siedzibę w REUS - TARRAGONA, Hiszpania.

 5. ŁUŻYCKIE PRALINY

  Polska

  Firma ŁUŻYCKIE PRALINY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach ciasta migdałowe, i pralinki. Ma siedzibę w Lubsko, Polska.