• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blachy i formy do wypieków

Wyniki dla

Blachy i formy do wypieków - Import eksport

 1. CONTACTO BANDER GMBH

  Niemcy

  Wysokiej jakości i nierdzewne naczynia ze stali nierdzewnej do profesjonalnej gastronomii i innych obszarów działalności, naczynia kuchenne, transport potraw, podgrzewanie potraw, zastawa stołowa i wiele innych. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości zastawy stołowej ze stali nierdzewnej dla profesjonalnej gastronomii i nie tylko. Contacto zostało założone w 1958 roku w Erkrath koło Düsseldorfu jako niemiecki oddział szwedzkiego producenta naczyń kuchennych OLOFSTRÖM . Firma OLOFSTRÖM opracowała specjalny proces CONTACT łączenia aluminiowych podstaw z górnną częścią garnka wykonanej ze stali nierdzewnej tzw. stali „szwedzkiej“ – jakość 18/10. Proces ten został opatentowany. Szwedzka rodzina królewska pozwoliła na przedstawienie na znaku towarowym korony królewskiej jako najwyższego znaku wyróżnienia i uznania. Nasz program sprzedaży skierowany jest do specjalistycznej branży gastronomicznej, za pośrednictwem której można nabyć nasze produkty.

 2. AMC TEIXEIRA

  Portugalia

 3. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 4. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. DEMMLER GMBH

  Niemcy

  Demmler – producent wysokiej jakości wyrobów papierniczych do pieczenia i dekoracji. Made in Germany – od 1867 r. Czy są to tradycyjne podkładki do ciast, czy nowoczesne foremki do babeczek, kapsułki do pralinek, kolorowe papilotki tulipanowe lub artykuły dekoracyjne: nazwa Demmler oznacza wysokiej jakości, innowacyjne i wszechstronne produkty papiernicze do potrzeb piekarniczych, cukierniczych i gastronomicznych. Najwyższa jakość „Made in Germany“ naszej 150-letniej firmy rodzinnej przekonuje naszych klientów na całym świecie, od przemysłu po użytkowników końcowych. Założona w Berlinie w 1867 roku, firma nadal opracowuje i produkuje swoje wyroby w swoim zakładzie w Niemczech, skąd dostarcza je klientom na całym świecie. Należą do nich sieci handlowe, handel hurtowy i detaliczny, przemysł cukierniczy, piekarnie, branża horeca, a także prywatne gospodarstwa domowe. Wyposażeni w najnowszą technologię produkcji, dostarczamy nasze produkty w paczkach dużych lub małych do użytku detalicznego i prywatnego, zgodnie z wymaganiami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  A. H. Lehmann Blechwarenfabrik GmbH najwyższej jakości, precyzyjna obróbka blachy. Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji form do pieczenia cieszymy się na świecie uznaniem i renomą. Reprezentujemy markę, która od lat jest synonimem jakości i precyzji w dziedzinie obróbki blachy, produkujemy: formy do pieczenia i opaski do form dla przemysłu piekarniczego. Formy prostokątne, formy głęboko osadzone, blachy foremkowe, blachy do ciast i tortownice, formy okrągłe, ranty do tortownic, formy typu wieniec, formy do babki.

 2. SPÓLDZIELNIA INWALIDÓW INMET

  Polska

  Produkcja blach i form do pieczenia ciast i tortów z blachy ocynowanej i nieprzywieralnej.

 3. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  Włochy

 4. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukraina

 5. FORBANMETAL

  Hiszpania

 1. AMERICAN PAN UK

  Zjednoczone Królestwo

 2. OPELKA GMBH

  Niemcy

 1. SIPALDIS SA

  Francja

 2. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Francja

 3. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Niemcy

 4. RUTH GMBH & CO.KG

  Niemcy

 5. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Niemcy

 6. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. AMERICAN PAN EUROPE

  Rumunia

 8. BMTEC GMBH

  Niemcy

 1. BLEX, A.S.

  Republika Czeska

 2. DEMARLE

  Francja

 3. BELUX

  Belgia

 4. CRYSTAL

  Turcja

 5. METALTEX BELUX

  Belgia

 6. PORRINI ALDO S.R.L.

  Włochy

 7. PADOVANI S.R.L.

  Włochy

 8. O.S.A.

  Włochy

 9. UNIQ DEALZ

  Niemcy

 10. VEMMINA-QUALITÄTS-HAUSHALTSPRODUKTE GMBH

  Niemcy