• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blachy i formy do wypieków

Wyniki dla

Blachy i formy do wypieków - Import eksport

 1. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge

  MARXAM PROJECT jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie spawania i obróbki metali, posiadającym 16 letnie doświadczenie. Nasze kompleksowe usługi, obejmujące cięcie laserowe, cięcie strumieniem wody, gięcie, spawanie i inne, zapewniają precyzję i wydajność. Oferujemy różne produkty, takie jak formy do pieczenia, czy też stojaki na beczki. Obsługując firmy w Polsce i w Europie od 2006 roku, gwarantujemy najwyższej klasy rozwiązania w zakresie obróbki metali.

 2. BIDO DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BIDO DIS TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do kuchni, pergamin, i Sprzęt kuchenny. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 3. AMC TEIXEIRA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma AMC TEIXEIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, cake base moulds, spody tart, zaopatrzenie dla ciastkarni, Opakowanie z papieru i kartonu, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, pudełka na ciastka, tace z papieru, i formy dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Vila Nova Do Campo, Portugalia.

 4. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACS COATING SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 5. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEMMLER GMBH

  Niemcy

  Demmler – producent wysokiej jakości wyrobów papierniczych do pieczenia i dekoracji. Made in Germany – od 1867 r. Czy są to tradycyjne podkładki do ciast, czy nowoczesne foremki do babeczek, kapsułki do pralinek, kolorowe papilotki tulipanowe lub artykuły dekoracyjne: nazwa Demmler oznacza wysokiej jakości, innowacyjne i wszechstronne produkty papiernicze do potrzeb piekarniczych, cukierniczych i gastronomicznych. Najwyższa jakość „Made in Germany“ naszej 150-letniej firmy rodzinnej przekonuje naszych klientów na całym świecie, od przemysłu po użytkowników końcowych. Założona w Berlinie w 1867 roku, firma nadal opracowuje i produkuje swoje wyroby w swoim zakładzie w Niemczech, skąd dostarcza je klientom na całym świecie. Należą do nich sieci handlowe, handel hurtowy i detaliczny, przemysł cukierniczy, piekarnie, branża horeca, a także prywatne gospodarstwa domowe. Wyposażeni w najnowszą technologię produkcji, dostarczamy nasze produkty w paczkach dużych lub małych do użytku detalicznego i prywatnego, zgodnie z wymaganiami.

 2. CONTACTO BANDER GMBH

  Niemcy

  Wysokiej jakości i nierdzewne naczynia ze stali nierdzewnej do profesjonalnej gastronomii i innych obszarów działalności, naczynia kuchenne, transport potraw, podgrzewanie potraw, zastawa stołowa i wiele innych. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości zastawy stołowej ze stali nierdzewnej dla profesjonalnej gastronomii i nie tylko. Contacto zostało założone w 1958 roku w Erkrath koło Düsseldorfu jako niemiecki oddział szwedzkiego producenta naczyń kuchennych OLOFSTRÖM . Firma OLOFSTRÖM opracowała specjalny proces CONTACT łączenia aluminiowych podstaw z górnną częścią garnka wykonanej ze stali nierdzewnej tzw. stali „szwedzkiej“ – jakość 18/10. Proces ten został opatentowany. Szwedzka rodzina królewska pozwoliła na przedstawienie na znaku towarowym korony królewskiej jako najwyższego znaku wyróżnienia i uznania. Nasz program sprzedaży skierowany jest do specjalistycznej branży gastronomicznej, za pośrednictwem której można nabyć nasze produkty.

 3. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  A. H. Lehmann Blechwarenfabrik GmbH najwyższej jakości, precyzyjna obróbka blachy. Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji form do pieczenia cieszymy się na świecie uznaniem i renomą. Reprezentujemy markę, która od lat jest synonimem jakości i precyzji w dziedzinie obróbki blachy, produkujemy: formy do pieczenia i opaski do form dla przemysłu piekarniczego. Formy prostokątne, formy głęboko osadzone, blachy foremkowe, blachy do ciast i tortownice, formy okrągłe, ranty do tortownic, formy typu wieniec, formy do babki.

 4. SPÓLDZIELNIA INWALIDÓW INMET

  Polska

  Produkcja blach i form do pieczenia ciast i tortów z blachy ocynowanej i nieprzywieralnej.

 5. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  Włochy

  Firma HAPPYFLEX BY ELASTOTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 1. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukraina

  Firma VALS-PRINT UKRAINE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach pudełka cukiernicze, opakowania na słodycze, Foremki do wyrobu słodyczy, i foremki do ciastek. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 2. FORBANMETAL

  Hiszpania

  Firma FORBANMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, płyty nieprzywierające, formy, Trays, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 1. AMERICAN PAN UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AMERICAN PAN UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach blachy / półmiski, i płyty nieprzywierające. Ma siedzibę w Irlam, Zjednoczone Królestwo.

 2. OPELKA GMBH

  Niemcy

  Firma OPELKA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Remseck Am Neckar, Niemcy.

 3. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Francja

  Firma CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Saint Marcel, Francja.

 4. RUTH GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma RUTH GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Marcepan, Opakowania papierowe i tekturowe, Barwniki spożywcze, czekolada, i Marcepan. Ma siedzibę w Bochum-Wattenscheid, Niemcy.

 5. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, industrial cooling, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Bautzen, Niemcy.

 6. SIPALDIS SA

  Francja

  Firma SIPALDIS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Blachy i formy do wypieków, Opakowania papierowe i tekturowe, tacki aluminowe do żywności, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Andrézieux Bouthéon, Francja.

 7. PANIBOIS

  Francja

  Firma PANIBOIS, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, Opakowania drewniane, Blachy i formy do wypieków, i Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Marcilly En Villette, Francja.

 8. ENO SAS

  Francja

  Firma ENO SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i lampy campingowe, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Kuchenki i lampy campingowe, urządzenia do gotowania do użytku domowego, heater, i Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw. Ma siedzibę w Niort Cedex 9, Francja.

 1. DREIER GMBH

  Niemcy

  Firma DREIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Blachy i formy do wypieków, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Ryby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Blachy i formy do wypieków, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 2. BMTEC GMBH

  Niemcy

  Firma BMTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Rechtmehring, Niemcy.

 3. AMERICAN PAN EUROPE

  Rumunia

  Firma AMERICAN PAN EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach blachy / półmiski, i płyty nieprzywierające. Ma siedzibę w Alexandria, Rumunia.

 4. H. RÄUCHLE BACKGERÄTE

  Niemcy

  Firma H. RÄUCHLE BACKGERÄTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Blachy i formy do wypieków, Ryby, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Ditzingen, Niemcy.

 5. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Niemcy

  Firma JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Blachy i formy do wypieków, Piece piekarskie, noże do krajalnic chleba, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. CLEAN BAKING PRODUCTS

  Belgia

  Firma CLEAN BAKING PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach rzemieślniczy wyrób chleba, i urządzenia i sprzęt do gotowania dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Belgia.

 7. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Taśmy tnące przemysłowe, Blachy i formy do wypieków, Wykrawanie metali - obrabiarki, Taśmy tnące przemysłowe, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 8. BLEX, A.S.

  Republika Czeska

  Firma BLEX, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach wosk. Ma siedzibę w Karlovy Vary, Republika Czeska.

 9. DEMARLE

  Francja

  Firma DEMARLE, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria kuchenne. Ma siedzibę w Wavrin, Francja.

 10. ASSENMAKER

  Belgia

  Firma ASSENMAKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, Blachy i formy do wypieków, i foremki do ciastek. Ma siedzibę w Ferrieres, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo