• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły przemysłowe

Wyniki dla

Kotły przemysłowe - Import eksport

 1. ERATEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Eratec specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży palników gazowych z włókien metalowych. Nasze palniki mają różnorodne zastosowania, takie jak obróbka cieplna, obróbka metali, lakierowanie, sektor rolno-spożywczy i wiele innych. Wyposażone w głowice z ogniotrwałej stali nierdzewnej, o promieniującej powierzchni, z włókna metalowego dzianego Bekinit® i system wstępnego mieszania powietrze/gaz, ze sterowaniem elektronicznym, nasze palniki pozwalają uzyskać niebieskie płomienie konwencjonalne, zaś palniki gazowe na podczerwień służą do bezpośredniej obróbki cieplnej z zastosowaniem podczerwieni. W Eratec, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich specyficzne potrzeby i zaproponować im najlepsze rozwiązanie techniczne do ich zastosowań przemysłowych. Nasze zespół oferuje kompleksową pomoc, od analizy potrzeb po wdrożenie wybranego rozwiązania, dzięki czemu możemy skutecznie spełnić oczekiwania każdego klienta. Jesteśmy dumni z dostarczania indywidualnych rozwiązań w zakresie obróbki termicznej, obróbki metali, lakierowania i w sektorze rolno-spożywczym. Ponadto, jesteśmy w stanie produkować palniki na specjalne zamówienie, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

 2. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bosch Industrial Boilers to renomowany na całym świecie specjalista w zakresie kotłów i systemów kotłowych wszystkich rozmiarów i zakresów wydajności. Od ponad 150 lat zapewniamy innowacje w zakresie budowy kotłów przemysłowych.

 3. SCHARFF TECHNIEK

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SCHARFF TECHNIEK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia cieplne, kotły parowe, kotły parowe elektryczne, i wynajmy międzynarodowe. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 4. RCB CALDERAS DE VAPOR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RCB CALDERAS DE VAPOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, kotły na pelety, split air conditioners, Energia odnawialna, gas boilers, kotły rurowe wysokiej temperatury, i kotły kogeneracyjne. Ma siedzibę w Catarroja-Valencia, Hiszpania.

 5. SCHARFF TECHNIEK

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SCHARFF TECHNIEK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajmy międzynarodowe, żywność, bojlery, kotły parowe, i maszyny parowe. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERFOITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Energetyka - tablice rozdzielcze, Geotermika - instalacje, Rury ze stali nierdzewnej, pompy podwodne, elektropompy, Kotły przemysłowe, tablice elektryczne, i Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CALDAIE MELGARI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, kotły parowe do zastosowań przemysłowych, wynajem kotłów parowych, Kotły żeliwne, kotły gazowe do zastosowań przemysłowych, kotły parowe dla stalowni, i kotły do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Gadesco-Pieve Delmona, Włochy.

 3. WELS STROM GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WELS STROM GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 4. AGGREKO ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Wymienniki ciepła, Kotły przemysłowe, Transformatory, Wymienniki ciepła, Kotły przemysłowe, i Zespół prądotwórczy diesel. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. SALONICA CONSTRUCTIONS S.A.

  Grecja

  Firma SALONICA CONSTRUCTIONS SA powstała w 1978 r. Aktualnie firma aktywnie działa w dziedzinie budowy zbiorników na gaz – zbiorników na autogaz - naczep na gaz, budowy zbiorników ciśnieniowych takich jak zbiorniki na LPG, zbiorniki na gaz, pojemniki na ciecze ziębnicze, instalacje sprzętu dla elektrowni na biodiesel, zbiorniki do przechowywania, wymienniki ciepła, pylony do turbin wiatrowych, wieże dla rafinerii, budowa ciężkich struktur takich jak wieże dla farm wiatrowych, inżyniera zbiorników ciśnieniowych, budowa sprzętu do wyposażenia elektrowni na biodiesel. Certyfikacja ISO.

 1. VAPOTECH-RCB

  Belgia

  Jakość i wydajność są bez wątpienia kluczowe w naszej firmie. Chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją instalację parową. Opierając się na 30-letnim doświadczeniu możemy zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie, aby zaspokoić Twoje zapotrzebowania na energię cieplną. Nasze rozwiązania korzystają z najnowszych technologii i są zgodne z dyrektywami europejskimi w zakresie urządzeń ciśnieniowych i wymagań środowiskowych. Vapotech - RCB jest firmą dynamiczną, która nieustannie rozwija nowe technologie. Dlatego możemy zaoferować klientom szereg standardowych kotłów parowych i kotłów parowych do odzyskiwania ciepła, które są zgodne z zapotrzebowaniem rynku. Dzięki konstruktywnej współpracy, możemy zapewnić skuteczne, konkurencyjne i wysokiej jakości produkty. Nasze mocne strony: - Elastyczne rozwiązania - Wysoka wydajność odzysku ciepła - Duży zakład produkcyjny - Produkty robione na miarę - Szybie i nienaganne dostawy.

 2. INSTALTECH

  Polska

  Firma od 24 lat prowadzi działalność opartą na kompleksowej obsłudze inwestycji, w zakresie montażu nowoczesnych instalacji sanitarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji fotowoltanicznych, a także centralnego odkurzania, wentylacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła i przydomowych oczyszczalni ścieków. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy i nadal zdobywamy cenne doświadczenie, by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym jakościowo poziomie, a nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. Pompy ciepła, Instalacje fotowoltaiczne, Instalacje gazowe Ogrzewanie podłogowe, Ogrzewanie ścienne, Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania, Wentylacja, Rekuperacja, Klimatyzacja, Własny transport, Własny serwis, Obsługa w zakresie dokumentacji technicznej budynków

 1. KES PHU STEFAN BODNAR

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji grzewczych od 1985 roku. W tym czasie wypracowała sobie bardzo dobrą opinię, jaką nieprzerwanie, od wielu lat cieszy się wśród swoich klientów i partnerów. Zdobyliśmy ich zaufanie dzięki profesjonalizmowi, dokładności i zaangażowaniu z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. Ich zadowolenie jest najlepszą wizytówką i rekomendacją firmy. Od 1993 r. firma z powodzeniem wdraża nowe technologie służące podnoszeniu trwałości instalacji, oszczędzaniu energii zużywanej do realizacji funkcji użytkowych budynków oraz obniżaniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

 2. ALLIA SP. Z O. O.

  Polska

  Firma Allia (dawniej Pritip Compagnie) prowadzi działalność od 1998 r. Sfery aktywności: mechaniczna obróbka metali, spawanie, gięcie. Konstrukcje metalowe: stal i stal nierdzewna, zbiorniki ciśnieniowe, silosy, piece, kotły (kotlarstwo), zespoły procesowe SKID, rurociągi Fachowa wiedza, realizacja projektów dla przemysłu chemicznego, energetycznego, rolno-spożywczego oraz w dziedzinie chemii specjalistycznej, farmacji i przemyśle nuklearnym.

 3. .

  Turcja

  Akkaya Inc. Akkaya Inc. Is to jeden z wiodących tureckich producentów wysokiej jakości kotłów marek AKKAYA i AKKAYA-BLOWTHERM, takich jak; kotły na olej / parowe na gaz, na paliwa stałe / biomasę, elektryczne generatory pary, termalne kotły olejowe na olej / gaz, na paliwa stałe / biomasę, elektryczne olejowe, podgrzewacze elektryczne, kotły na gorącą wodę podgrzewane olejem / gazem, palniki (olej / gaz / solidne paliwo) oraz sprzęt do kotłowni.

 4. UNICAL RZESZÓW

  Polska

  Unical RzeszówZajmujemy się sprzedażą, montażem, uruchomieniem, naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi kotłów gazowych Unical. Prowadzimy pełny serwis urządzeń gazowych kondensacyjnych. Dobieramy i montujemy kocioł, który będzie najlepszym rozwiązaniem aby zapewnić najmniejsze zużycie gazu. Zapraszamy do współpracy. Unical Rzeszów

 5. CFB BOILERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CFB BOILERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe do zastosowań przemysłowych, i pasteryzatory elektryczne. Ma siedzibę w Clacton-On-Sea, Zjednoczone Królestwo.

 6. RILLEX S.R.O.

  Słowacja

  Firma RILLEX S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, izolacje cieplne dla pojazdów, ramy do turbin parowych, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Šaľa, Słowacja.

 7. INGAUNA VAPORE SRL

  Włochy

  Firma INGAUNA VAPORE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, gazowe generatory pary do instalacji cieplnych, Elektrociepłownie, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, i obróbka cieplna. Ma siedzibę w Castelbianco, Włochy.

 8. BROX MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma BROX MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kotły wodnorurowe, i uzdatnianie termiczne odpadów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ERALP BOILER & ENERGY TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma ERALP BOILER & ENERGY TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach autoklawy do procesów przemysłowych, Kocioł parowy przemysłowy, rury żebrowane do zastosowań prywatnych i przemysłowych, i kotły parowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. GRETEL

  Francja

  Firma GRETEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Castelsarrasin, Francja.

 3. AKKAYA BOILERS

  Turcja

  Firma AKKAYA BOILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kotły na olej diatermiczny. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. ANTONIO MATESE CALDAIE SRL

  Włochy

  Firma ANTONIO MATESE CALDAIE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach generatory pary. Ma siedzibę w Figline Valdarno, Włochy.

 5. ÇIFTEL MAKINA KAZAN

  Turcja

  Firma ÇIFTEL MAKINA KAZAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. HISARMAK MAKINE ENERJI KAZAN SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma HISARMAK MAKINE ENERJI KAZAN SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Kahramanmaras, Turcja.

 7. ER ENERGY RENTAL BERLIN - BRANDENBURG GMBH

  Niemcy

  Firma ER ENERGY RENTAL BERLIN - BRANDENBURG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. ISIMEK MAKINE KAZAN SAN TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ISIMEK MAKINE KAZAN SAN TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach suszarnie z kontrolą nawilżania dla przemysłu drzewnego, i cysterny żywnościowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. ENTROPIE GMBH

  Niemcy

  Firma ENTROPIE GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Kotły przemysłowe, kotły parowe do zastosowań przemysłowych, i Kocioł parowy przemysłowy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. CHRISTY BOILERS CC

  Republika Południowej Afryki

  Firma CHRISTY BOILERS CC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Springs, Republika Południowej Afryki.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kotły przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1650 Przedsiębiorstwa