• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły przemysłowe

Wyniki dla

Kotły przemysłowe - Import eksport

 1. DAV COIL S.R.L.

  Włochy

  Firma DAV COIL stworzona w 1969 roku jako Firma Rzemieślnicza i której założycielem jest Zancanaro Giovanni, może poszczycić się pięćdziesięcioletnią działalnością, która uczyniła z niej wysokiej jakości niezawodnego producenta wymienników ciepła. Ciągłe inwestowanie w rozwój i stosowanie nowoczesnych technologii sprawiły, że stała się ona wiodącą spółką w zakresie produkcji wymienników ciepła (z rurą żebrową, płytkowych), rekuperatorów ciepła (oszczędzaczy, kondensatorów, nagrzewnic wstępnych, przegrzewaczy), rur żebrowych, wymienników współosiowych, wymienników płytowych. Dysponuje odpowiednim personelem oraz procedurami z zakresu spawania TI, MIG, MAG, spawanie elektronowe i oksyacetylenowe, certyfikatami zgodności EN ISO 15613/15614-1 i EN ISO 9606-1. Ponadto firma jest certyfikowana zgodnie z normą EN ISO 9001 i EN 3834, dotyczącymi zarządzania firmowego oraz produkcji. Branże, do których firma kieruje swoją ofertę to: przemysł spożywczy, petrochemia, farmaceutyka, włókiennictwo, przemysł papierniczy, garbarstwo, odzyskiwanie ciepła, piece do suszenia, chłodnictwo, ogrzewnictwo, klimatyzacja.

 2. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Niemcy

  Bosch Industrial Boilers to renomowany na całym świecie specjalista w zakresie kotłów i systemów kotłowych wszystkich rozmiarów i zakresów wydajności. Od ponad 150 lat zapewniamy innowacje w zakresie budowy kotłów przemysłowych.

 3. SCHARFF TECHNIEK

  Holandia

 4. RCB CALDERAS DE VAPOR

  Hiszpania

 5. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHARFF TECHNIEK

  Holandia

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  Włochy

 3. AGGREKO ITALIA

  Włochy

 4. WELS STROM GMBH

  Austria

 5. SALONICA CONSTRUCTIONS S.A.

  Grecja

  Firma SALONICA CONSTRUCTIONS SA powstała w 1978 r. Aktualnie firma aktywnie działa w dziedzinie budowy zbiorników na gaz – zbiorników na autogaz - naczep na gaz, budowy zbiorników ciśnieniowych takich jak zbiorniki na LPG, zbiorniki na gaz, pojemniki na ciecze ziębnicze, instalacje sprzętu dla elektrowni na biodiesel, zbiorniki do przechowywania, wymienniki ciepła, pylony do turbin wiatrowych, wieże dla rafinerii, budowa ciężkich struktur takich jak wieże dla farm wiatrowych, inżyniera zbiorników ciśnieniowych, budowa sprzętu do wyposażenia elektrowni na biodiesel. Certyfikacja ISO.

 1. VAPOTECH-RCB

  Belgia

  Jakość i wydajność są bez wątpienia kluczowe w naszej firmie. Chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją instalację parową. Opierając się na 30-letnim doświadczeniu możemy zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie, aby zaspokoić Twoje zapotrzebowania na energię cieplną. Nasze rozwiązania korzystają z najnowszych technologii i są zgodne z dyrektywami europejskimi w zakresie urządzeń ciśnieniowych i wymagań środowiskowych. Vapotech - RCB jest firmą dynamiczną, która nieustannie rozwija nowe technologie. Dlatego możemy zaoferować klientom szereg standardowych kotłów parowych i kotłów parowych do odzyskiwania ciepła, które są zgodne z zapotrzebowaniem rynku. Dzięki konstruktywnej współpracy, możemy zapewnić skuteczne, konkurencyjne i wysokiej jakości produkty. Nasze mocne strony: - Elastyczne rozwiązania - Wysoka wydajność odzysku ciepła - Duży zakład produkcyjny - Produkty robione na miarę - Szybie i nienaganne dostawy.

 2. KOVROVSKIE KOTLY

  Rosja

  Firma KOVROVSKIE KOTLY ("Kovrov Boiler") jest największym rosyjskim producentem i liderem rynkowym w dziedzinie bioenergii. Znana jest z wysoce innowacyjnych kotłów na biopaliwa i oferuje szeroką gamę kotłów: Kotły gorącej wody (GEYSER - Termowood), termiczne kotły olejowe (GEYSER Termooil). Kotły parowe (GEYSER Biosteam). Biomasa jest wykorzystywana jako paliwo, np. odpady z przetwórstwa drewna (wióry drzewne, trociny, kora, wióry lniane itp.), torf, pelety i granulaty drzewne, drewno opałowe, obornik z ściółką z kurczaka, odpady ze zbiorów (placki i skorupy nasion słonecznika i gryki, wióry lniane, łodygi chmielu i winogron, słoma) itp. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, produkcji, instalacji i konserwacji systemów grzewczych wykorzystujących różne rodzaje biomasy. Nasze produkty znajdują zastosowanie w 60 regionach Rosji, Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu.

 1. KOTŁOSTAL I S.C.

  Polska

  KOTŁOSTAL jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną, znaną i cenioną na terenie całego kraju. Posiada nowoczesną strukturę zarządzania oraz wykwalifikowany personel administracyjny i produkcyjny. Poprzez szybki i dynamiczny rozwój zakład stał się liderem w produkcji nowoczesnych kotłów z rozbudowaną siecią handlową. Firma zdobyła rynek ogólnopolski. Efekty tej pracy firma KOTŁOSTAL prezentuje na licznych wystawach, targach budowlanych w całej Polsce. Owocem tych prezentacji są zdobyte dyplomy, pochwały i wyróżnienia specjalne oraz puchary za solidność, dokładność i estetykę wyrobów. W naszej ofercie m.in. kotły wszystkopalne, kotły na eko-groszek i miał, elementy podłączeniowe, panele pokojowe, kotły na pelet, detektory gazu i czadu, paliwo dedykowane.

 2. KES PHU STEFAN BODNAR

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji grzewczych od 1985 roku. W tym czasie wypracowała sobie bardzo dobrą opinię, jaką nieprzerwanie, od wielu lat cieszy się wśród swoich klientów i partnerów. Zdobyliśmy ich zaufanie dzięki profesjonalizmowi, dokładności i zaangażowaniu z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. Ich zadowolenie jest najlepszą wizytówką i rekomendacją firmy. Od 1993 r. firma z powodzeniem wdraża nowe technologie służące podnoszeniu trwałości instalacji, oszczędzaniu energii zużywanej do realizacji funkcji użytkowych budynków oraz obniżaniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

 3. INSTALTECH

  Polska

  Firma od 24 lat prowadzi działalność opartą na kompleksowej obsłudze inwestycji, w zakresie montażu nowoczesnych instalacji sanitarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji fotowoltanicznych, a także centralnego odkurzania, wentylacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła i przydomowych oczyszczalni ścieków. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy i nadal zdobywamy cenne doświadczenie, by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym jakościowo poziomie, a nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. Pompy ciepła, Instalacje fotowoltaiczne, Instalacje gazowe Ogrzewanie podłogowe, Ogrzewanie ścienne, Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania, Wentylacja, Rekuperacja, Klimatyzacja, Własny transport, Własny serwis, Obsługa w zakresie dokumentacji technicznej budynków

 4. INNERGY

  Hiszpania

  Jesteśmy globalną grupą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla przemysłu i branży energetycznej. Integrujemy cały łańcuch wartości, od projektu energetycznego, poprzez usługi rozwojowe, aż po OST, a także produkując i sprzedając urządzenia do produkcji ciepła i automatyzacji. Naszym celem jest dostarczenie wartości dodanej do procesów produkcyjnych naszych klientów.

 5. ALLIA SP. Z O. O.

  Polska

  Firma Allia (dawniej Pritip Compagnie) prowadzi działalność od 1998 r. Sfery aktywności: mechaniczna obróbka metali, spawanie, gięcie. Konstrukcje metalowe: stal i stal nierdzewna, zbiorniki ciśnieniowe, silosy, piece, kotły (kotlarstwo), zespoły procesowe SKID, rurociągi Fachowa wiedza, realizacja projektów dla przemysłu chemicznego, energetycznego, rolno-spożywczego oraz w dziedzinie chemii specjalistycznej, farmacji i przemyśle nuklearnym.

 6. .

  Turcja

  Akkaya Inc. Akkaya Inc. Is to jeden z wiodących tureckich producentów wysokiej jakości kotłów marek AKKAYA i AKKAYA-BLOWTHERM, takich jak; kotły na olej / parowe na gaz, na paliwa stałe / biomasę, elektryczne generatory pary, termalne kotły olejowe na olej / gaz, na paliwa stałe / biomasę, elektryczne olejowe, podgrzewacze elektryczne, kotły na gorącą wodę podgrzewane olejem / gazem, palniki (olej / gaz / solidne paliwo) oraz sprzęt do kotłowni.

 7. AKKAYA BOILERS

  Turcja

 8. BROX MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

 1. GRETEL

  Francja

 2. ERALP BOILER & ENERGY TECHNOLOGIES

  Turcja

 3. LTS - MOBILE STEAM & WARM WATER SOLUTIONS

  Francja

 4. RILLEX S.R.O.

  Słowacja

 5. CFB BOILERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. ÇIFTEL MAKINA KAZAN

  Turcja

 7. ER ENERGY RENTAL BERLIN - BRANDENBURG GMBH

  Niemcy

 8. ISIMEK MAKINE KAZAN SAN TIC.LTD.STI.

  Turcja

 9. HISARMAK MAKINE ENERJI KAZAN SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 10. ENTROPIE GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Kotły przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1717 przedsiębiorstwa