• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • biurowe artykuły zaopatrzeniowe

Wyniki dla

Biurowe artykuły zaopatrzeniowe - Import eksport

 1. LINGEMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 75 lat firma Lingemann GmbH specjalizuje się we wspieraniu klientów przemysłowych w dziedzine towarów konsumpcyjnych poprzez dostosowanie do indywidualnych potrzeb rozwiązań koncepcyjnych w zakresie zarządzania częściami C. Jako dostawca systemowy optymalizujemy procesy, gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw i oszczędzamy na kosztach procesu. Lingemann GmbH jest Twoim partnerem we wszystkim, co dotyczy zaopatrzenia, magazynowania, logistyki i dostaw, zarządzania dostawami oraz konkretnych rozwiązań, takich jak zamówienia specjalne i wymagania jednorazowe. Dzięki zintegrowanemu modułowi cyfrowemu klienci otrzymują również idealny interfejs do rozpoczęcia pracy z cyfrowym zarządzaniem materiałami. Doskonale przemyślany cyfrowy system modułowy opracowany we własnym zakresie umożliwia zupełnie nowy, w 100% przejrzysty przegląd, kontrolę i bezpieczeństwo całego zaopatrzenia w materiały. Działamy nie tylko w Niemczech, ale także w Europie, posiadając własne oddziały w Rumunii, Polsce i na Węgrzech. W naszym wielokrotnie nagradzanym salonie wystawowym „Procurement Future” w Brühl w Nadrenii możesz przetestować swoje procesy logistyczne na miejscu.

 2. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. WONDAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WONDAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drabinki i podnóżki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Dziurkacze do papieru, Taśmy samoprzylepne, Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Lezoux, Francja.

 4. ALLBOARDS FRANCE SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALLBOARDS FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Tablice ścienne, tablice, Tablice ścienne, butik, i sklep on-line. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. OG TECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OG TECH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do smartfona. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RENTA ERDMANN + MASCHKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENTA ERDMANN + MASCHKE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 2. IOPRINT S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IOPRINT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druk cyfrowy. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, drukowanie cyfrowe, artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i taśmy do maszyn biurowych. Ma siedzibę w Pasian Di Prato, Włochy.

 3. ALLBOARDS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALLBOARDS DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Ludwigsfelde, Niemcy.

 4. LAUTUS WERBEMITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAUTUS WERBEMITTEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. A.D.R VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.D.R VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

 1. PLOTLINE - BERND WITTE & MICHAEL KARPINSKI OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLOTLINE - BERND WITTE & MICHAEL KARPINSKI OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Westerhorn, Niemcy.

 2. MEKRATRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEKRATRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Kamery filmowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Półprzewodniki, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, i Kamery filmowe. Ma siedzibę w Ergersheim, Niemcy.

 1. KALOS LEDERWAREN KUNO PRESSL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KALOS LEDERWAREN KUNO PRESSL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Rehau, Niemcy.

 2. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, artykuły szkolne, uchwyty do mebli, linijki, akcesoria do mebli, i przybory rysunkowe. Ma siedzibę w Aguada De Cima, Portugalia.

 3. FDMC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FDMC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, działalność handlowa, pomoc handlowa, i B2B database. Ma siedzibę w Gaillon, Francja.

 4. EMERSON POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Rozwiązania poligraficzne i logistyczne. Jeden z największych producentów druków w Europie. Firma Emerson łączy prawie 30-letnie doświadczenie rynkowe, profesjonalizm w działaniu oraz innowacyjność rozwiązań oferowanych Klientom. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy od lat jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione. Nieustannie inwestujemy w innowacyjne technologie oraz wielofunkcyjny park maszynowy, dzięki czemu stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów i usług. To co nas wyróżnia to innowacyjność rozwiązań i bogate portfolio produktowe. Umiejętnie łączymy różnorodne techniki druku, składu i uszlachetniania, wykorzystujemy niestandardowe formaty i surowce, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Ponadto dostarczamy usługi w zakresie co-packingu, projektowania, tworzenia koncepcji i wielu innych rozwiązań operacyjnych dedykowanych dla biznesu. Stawiamy na rozwiązania nieszablonowe, efektywne, nowatorske. Emerson od lat jest najlepszym partnerem w zakresie produkcji takich materiałów jak: - druki dla marketingu - zdrapki, kupony, bilety i losy loteryjne - etykiety - druki specjalistyczne - usługi co-packingu, wsparcia sprzedaży i inne (Packaging i fulfillment, Standy, tacki, ekspozytory, Wszystko dla biura, Strategia komunikacji) Szczegółowe informacje na temat produktów i usług znajdziesz w zakładce "Dokumenty".

 5. RT IMAGING SUMMIT & EXPO - EUROPE 2016

  Hiszpania

  RT Imaging Summit & Expo—Europe 2016. Drugie wydanie RT Imaging Summit & Expo—Europe odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2016 w Barcelonie, Hiszpania. To jedyne targi w Europie dedykowane branży materiałów eksploatacyjnych do druku prezentujące produkty takie jak taśmy, wkłady do drukarek atramentowych, wkłady laserowe, tusze, tonery, chipy, papiery, drukarki i usługi związane z branżą artykułów eksploatacyjnych do druku. W tym roku organizatorzy targów oferują 100 bezpłatnych noclegów dla tych, którzy zarejestrują się celu odwiedzenia targów. Kto pierwszy ten lepszy. Zakres targów: Taśmy, wkłady atramentowe, wkłady laserowe; Takie artykuły jak tusze, tonery, chipy, materiały światłoczułe, wałki magnetyczne, rakle; Papiery do drukarek atramentowych, papiery do kopiarek i inne papiery specjalistyczne; Części zamienne do drukarek i kopiarek, podzespoły i usługi takie jak technologia, informacja i media związane z branżą materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Oprócz wymienionych materiałów tegoroczne targi obejmą nowe elementy: najnowsze technologie drukarek, drukarki 3D, możliwości franczyzy w zakresie materiałów eksploatacyjnych / napełniana wkładów

 6. ECI TRADE SP. Z O.O.

  Polska

  ECI Trade Sp. z o.o. to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która na rynku jest obecna już od 1994 roku. Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań do miejsc pracy przy zachowaniu najwyższych standardów. Chcemy, aby ludzie pracowali wygodniej, pewniej i bezpieczniej. Fundamentem naszej działalności jest szeroko rozumiana automatyka biurowa. Od samego początku istnienia koncentrujemy się na doradztwie i sprzedaży sprzętu biurowego i prezentacyjnego. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne, skanery, gilotyny, a także tusze i tonery. Oferujemy aktówki, saszetki, torby na laptopa, pamięci USB, tablice i flipcharty. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują: - bindownice - laminatory - niszczarki dokumentów

 7. BIURO PLUS BĘDZIN

  Polska

  Biuro Plus Będzin - hurtownia art. papierniczych, szkolnych i biurowych to wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku. Oferujemy ogromny wybór wśród różnego rodzaju art. piśmienniczych, kreślarskich, biurowych itp. W naszej ofercie znajduje się także szereg wysokiej kasy urządzeń biurowych oraz artykułów wspomagających ergonomię stanowiska pracy. Dodatkowo proponujemy artykuły BHP oraz sanitarne (płyny odkażające etc.). W naszej hurtowni znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do codziennego użytku w biurze. Nasze produkty są na każdą kieszeń - posiadamy zarówno drogie, wyselekcjonowane artykuły, jak i takie, które spełniają swoją funkcję w bardzo dobry sposób, będąc przy tym łagodne dla kieszeni klienta. Prowadzimy także sklep internetowy, w którym oferujemy wszystkie nasze produkty z dostawą do domu. Zapraszamy!

 8. ARTYKUŁY BIUROWE ZGORZELEC - ABCMAX

  Polska

  ABC MAX - hurtownia artykułów biurowych i szkolnych, sprzedaż hurtowa i detaliczna chemii gospodarczej, w tym: płynów do mycia Meglio i Dolphin, tanie mydła w płynie 5L, płyny do płukania i inne. Artykuły biurowe dla firm, szkół i administracji publicznej: papier ksero, segregatory i skoroszyty, tonery do drukarek laserowych i atramentowych. Artykuły piśmiennicze długopisy gwiazdka, pióra wieczne, pióra kulkowe, markowe pióra Parker. Sprzedaż stacjonarna oraz internetowa różnego asortymentu, w tym: wyprawki dla dzieci, wyprawki szkolne, pomoce naukowe dla dzieci i młodzieży, środki czystości, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły biurowe, zszywacze, dziurkacze, skoroszyty i segregatory. Wyprawki szkolne, kredki Bambino, klej Magic, artystyczne atestowane farny Colorino, plecaki Coolpack wraz z pełnym wyposażeniem dla dzieci i młodzieży. Hurtownia artykułów biurowych Zgorzelec, Bogatynia, Bolesławiec, Lubań ABCMAX - możliwość zamawiania towarów telefonicznie i online w sklepie internetowym.

 1. BIUROIDOM.PL

  Polska

  Najbardziej popularna w ostatnich latach marka papiernicza. Zeszyty Oxford 96 kartek zapewnią ci komfort pisania nie tylko na lekcji, ale również podczas stresującej cię kartkówki. Delikatny papier sprawia, że zeszyt posłuży nie tylko do lekcji, ale będzie również świetną pomocą podczas nauki rysowania. Na stronie biuroidom.pl, która przedstawia rozwijający się sklep z artykułami biurowymi znajdziesz również całą masę przydatnych przedmiotów, które na co dzień przydadzą się w pracy oraz w nauce i nie tylko.

 2. LAPIS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Lapis zapewnia wyposażenie do biur, instytucji i urzędów. W jej ofercie znajdują się różnorodne akcesoria papiernicze i wysyłkowe. Klienci mogą zamówić między innymi: • papiery uniwersalne białe i kolorowe, • papier pakowy, folie oraz koperty listowe, • bloczki samoprzylepne, kołonotatniki i zeszyty, • segregatory z mechanizmem, przekładki i koszulki na dokumenty, • tusze do pieczątek i rolki termiczne. Profesjonalny sprzęt biurowy jest wydajny i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest to ważne szczególnie dla przedsiębiorców, którzy dbają o swój wizerunek i chcą robić pozytywne wrażenie na klientach. W sklepie dostępne są również spinacze, zszywki, dziurkacze, pinezki, klipsy i taśmy samoprzylepne. Zamówienia realizowane są sprawnie, a akcesoria biurowe oferowane są praktycznie od ręki. Umożliwia to własne centrum dystrybucyjno-logistyczne. W razie pytań pracownicy chętnie służą poradą. Produkty papiernicze mają bardzo korzystne ceny, a sprzęt pochodzi od sprawdzonych i cenionych w branży producentów.

 3. DURASHOP - SKLEP Z ARTYKUŁAMI BIUROWYMI

  Polska

  Durashop to internetowy sklep z artykułami biurowymi, specjalizujący się zapewnianiu profesjonalnego wyposażenia do domowego biura jak i biurowej przestrzeni w firmie. Sklep z artykułami biurowymi posiada w swojej ofercie, między innymi: niszczarki, gilotyny do papieru, oczyszczacze powietrza, mobilne meble, piktogramy oraz tabliczki na drzwi. Dodatkowo sklep sprzedaje hurtowo drobne akcesoria takie jak nożyczki, spinacze, długopisy czy kartki samoprzylepne. Sklep z artykułami biurowymi Durashop jest autoryzowanym sklepem kultowej już marki Durable.

 4. REIDINGER GMBH

  Niemcy

  Oferujemy wszelkiego rodzaju artykuły powiązane z ołówkami z nadrukiem reklamowym. Z naszego asortymentu ołówków i calówek można wybrać dowolny produkt i umieścić na nim reklamę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Nasi projektanci online oraz oferowane przez nas różnorodne możliwości są gwarancją stworzenia oryginalnych ołówków lub calówek z niepowtarzalnym nadrukiem reklamowym. Ołówki i inne artykuły, jak np. calówki, opakowania, kredki świecowe, są doskonałym pomysłem na prezent reklamowy.

 5. BURODEPO

  Belgia

  Firma BURODEPO z bogatym, blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, prezentuje najszerszy wachlarz rozwiązań w zakresie wyposażenia w meble biur i placówek użyteczności publicznej. Od mebli nowych poprzez używane, markowe czy nie markowe, nasza firma może się pochwalić swoją ofertą wyposażenia o najlepszej relacji jakości do ceny! Z naszymi produktami można się zapoznać, zaglądając do naszego katalogu online lub na naszą stronę internetową www.burodepo.be

 6. G.S.I. S.R.L.

  Włochy

  G.S.I. Linia Ufficio, dzięki zdolnościom operacyjnym i przedsiębiorczym trzech wspólników – Mirka Sabbadiniego, Mattii Vecchiego i Piergiorgia Magalottiego, przez lata tworzyła wyjątkową rzeczywistość związaną z urządzaniem biur, rzeczywistość, która dziś może poszczycić się najbardziej prestiżowymi referencjami w najróżniejszych branżach. Instytucje publiczne, duże firmy, małe i średnie firmy rzemieślnicze i profesjonalne biura przez te lata korzystały z usług G.S.I.

 7. BIURODOSTAWA.PL

  Polska

  Sklep internetowy z artykułami biurowymi | zaopatrzenie firmDarmowa dostawa od 300 zł na terenie całej PolskiDostawa kurierem pod wskazany adresNowoczesne meble biuroweFirma z 24-letnim doświadczeniemArtykuły papiernicze z dostawą do biuraNiszczarki, kalkulatory, tablice flipchart, tablice korkowe, papier do biuraRównież sklepy z fizycznymi lokalizacjami w Bystrej i Bielsku-BiałejDarmowa dostawa dla firm na terenie Bielska-Białej

 8. KAUER-KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat podstawą działalności jest obróbka tworzyw sztucznych i folii. Produkowane wyroby są przeznaczone dla branży opakowań, produktów ortopedycznych i materiałów reklamowych. Nasze produkty: • koszulki na akta (artykuły biurowe)• samoprzylepne koszulki plastikowe • druciane zawieszki do kartotek • miękkie folie PCW • koszulki na dokumenty z folii plastikowej • folie plastikowe • osłony z tkaniny powlekanej PCW • folie z tworzywa sztucznego ABS

 9. RÓBEKO SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy ekologiczne rozwiązania dla firm naszych Klientów. Prowadzimy usługi z zakresu dostarczania ekologicznych artykułów biurowych jak długopisy z drewna czy skrobi kukurydzianej a także wykonujemy kompleksowe usługi poligraficzne na wysokiej jakości ekologicznych papierach. Zapraszamy!

 10. SENS ORIGINAL

  Francja

  Firma SENS ORIGINAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Masaż - aparaty, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, fotele masujące, oczyszczacze powietrza, Masaż - aparaty, i Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna. Ma siedzibę w La Cadière D'azur, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Biurowe artykuły zaopatrzeniowe - Import eksport

Liczba wyników

9055 Przedsiębiorstwa