• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego - Import eksport

 1. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1996 roku, przedsiębiorstwo GRI Mold and Plastic Ltd. jest wiodącym producentem form z tworzyw sztucznych i wtryskowych w Stambule, Turcja. Posiadając ponad 27 letnie doświadczenie w branży, staliśmy się jedną z najbardziej renomowanych firm w Turcji, dysponując 5000 m2 zamkniętej powierzchni produkcyjnej, parkiem maszynowym i wysoko wykwalifikowaną siłą roboczą. Jako partner w zakresie rozwiązań i źródło satysfakcji klientów, nieustannie tworzymy udane, krajowe oraz międzynarodowe projekty i dzielimy się nimi. Nasz doświadczony zarząd i fachowi pracownicy ściśle współpracują z naszymi klientami, aby spełniać ich specyficzne potrzeby i wymagania. Obsługujemy różne branże, w tym motoryzacyjną, zabawkarską, kosmetyczną, energii elektrycznej, materiałów budowlanych i składanych etui. Nasz nowoczesny zakład produkuje około 250 form rocznie, zawsze przodując pod względem parku maszynowego. Stosujemy najnowsze technologie wtryskiwania tworzyw sztucznych, zatrudniamy dobrze wykształcony personel i polegamy na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości wyrobów z fachowym, kreatywnym wykończeniem. W GRI Mold and Plastic, inwestujemy w najnowsze technologicznie maszyny, aby zapewnić produkty najwyższej jakości. Nasi doświadczeni i fachowi technicy pracują na wszystkich maszynach łącznie, według najnowocześniejszych technologii. Wynikiem tego są produkty, spełniające standardy najwyższej jakości. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. AAREPLAST AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AAREPLAST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Rickenbach, Szwajcaria.

 3. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 4. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Polska

  Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych – produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych dla różnych sektorów przemysłu i usług. Oferujemy m.in. części dla pożarnictwa, budownictwa, motoryzacji i rolnictwa. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług na każdym etapie współpracy z klientem. Dostarczamy elementy do maszyn i urządzeń wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, wspierając Waszą działalność naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy precyzyjne, trwałe elementy i detale do maszyn i urządzeń dla najrozmaitszych branż przemysłu i usług. Oferujemy bardzo szeroką gamę asortymentu. W naszej firmie możesz zamówić detale wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych o rozmaitych rozmiarach i zastosowaniach. Oferta naszej firmy obejmuje gamę ponad 300 różnorodnych form i wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne i nietypowe zlecenia - wszystko po to, aby zagwarantować Ci najwyższy standard obsługi i pełne zadowolenie

 5. ELIT MUHENDISLIK MAKINA METAL PLASTIK KALIP SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma ELIT MUHENDISLIK MAKINA METAL PLASTIK KALIP SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, projektowanie form do tworzyw sztucznych, Zestaw łyżek kuchennych plastikowych, Pudełko tworzywa sztuczne, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DE-PA ELECTRICAL

  Turcja

  Firma DE-PA ELECTRICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach zakończenia do kabli elektrycznych, wtyczki elektryczne, i skrzynka bezpiecznikowa. Ma siedzibę w Arnavutköy, Turcja.

 2. ACM FONTANE ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma ACM FONTANE ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Sterowanie radiowe - urządzenia, elektronika przemysłowa, obróbka CNC, elektronika, i Sterowanie radiowe - urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. PEMKA ELEKTRIK

  Turcja

  Firma PEMKA ELEKTRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, ELECTRIC EQUIPMENT, i elektryczny sprzęt oświetleniowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CROSSPOLIMERI S.P.A.

  Włochy

  Firma CROSSPOLIMERI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach związki sieciujące, i związki termoplastyczne. Ma siedzibę w Sala Baganza, Włochy.

 5. SELECTRONA GMBH

  Niemcy

  Firma SELECTRONA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Części plastikowe do przemysłu samochodowego, Tkaniny z włókien metalowych i syntetycznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Dippoldiswalde-Reinholdshain, Niemcy.

 1. PVS-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PVS-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach wentylatory do urządzeń klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Niedernhall, Niemcy.

 2. BAYSAL ELECTRIC

  Turcja

  Firma BAYSAL ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ALLPLAS.CO.UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALLPLAS.CO.UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Letchworth, Zjednoczone Królestwo.

 2. HYBSTER

  Francja

  Firma HYBSTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, podwójne wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i formy stalowe do wtryskiwania tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Neuville En Ferrain, Francja.

 3. THE ENCLOSURE COMPANY (INTERNATIONAL) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ENCLOSURE COMPANY (INTERNATIONAL) LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach plakietki na skrzynki instalacji elektrycznych. Ma siedzibę w West Molesey, Zjednoczone Królestwo.

 4. GÜLNAR PLASTIK MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma GÜLNAR PLASTIK MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. K.D. FEDDERSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma K.D. FEDDERSEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Granulaty do tworzyw sztucznych, Wyroby chemiczne - import-eksport, Granulaty do tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, i domieszki do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. UNTERNEHMENSBERATUNG THOMAS GARBE

  Niemcy

  Firma UNTERNEHMENSBERATUNG THOMAS GARBE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Sterowanie radiowe - urządzenia, Doradztwo inwestycyjne, Doradztwo w zarządzaniu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Sterowanie radiowe - urządzenia, Doradztwo inwestycyjne, i Doradztwo w zarządzaniu. Ma siedzibę w Wermsdorf, Niemcy.

 7. NAKOPLAST D.O.O.

  Słowenia

  Firma NAKOPLAST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Domžale, Słowenia.

 8. KARSTIES-POSCHMANN & DAUME KG

  Niemcy

  Firma KARSTIES-POSCHMANN & DAUME KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach produkcja w krótkich seriach. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 1. SERVIPLAST

  Belgia

  Firma SERVIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, i Części z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bastogne, Belgia.

 2. MUES-FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MUES-FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne w medycynie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Kolbermoor, Niemcy.

 3. J. & A. KAY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J. & A. KAY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Darwen, Zjednoczone Królestwo.

 4. ISOVOLTA S.A.U.

  Hiszpania

  Firma ISOVOLTA S.A.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Barberà Del Vallès, Hiszpania.

 5. F.LLI CREMONESI SNC

  Włochy

  Firma F.LLI CREMONESI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie, i injection moulds. Ma siedzibę w Vaprio D'adda, Włochy.

 6. ISC, S.L.

  Hiszpania

  Firma ISC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. CHEMOPLAST, A.S.

  Republika Czeska

  Firma CHEMOPLAST, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabawki i gry. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, i Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 8. E SERVICE KÜBLER GMBH

  Niemcy

  Firma E SERVICE KÜBLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach elektronika przemysłowa. Ma siedzibę w Wernau, Niemcy.

 9. ICL TECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ICL TECH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 10. HORVATH ES TARSA ES GYARTO KFT

  Węgry

  Firma HORVATH ES TARSA ES GYARTO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Hodmezovasarhely, Węgry.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego - Import eksport

Liczba wyników

4304 Przedsiębiorstwa