• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego - Import eksport

 1. LA MISOLET

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Misolet specjalizuje się w obróbce materiałów dielektrycznych, termoizolacyjnych, termoelektrycznych, elektromechanicznych i termomechanicznych, wykorzystywanych w branży elektronicznej, oświetleniowej, transportowej, energetyce oraz źródłach odnawialnych. Od ponad 50 firma wykonuje detale na zamówienie, z takich materiałów jak bakelit, płótno bakelizowane, papier bakelizowany, wetronit epoksydowy (G10, FR4, G11, FR5), wetronit melaminowy (G5), wetronit silikonowy (G7), szkło poliestrowe (GPO3), materiały termoizolacyjne (Mica, Misoglass1, Misotherm500), materiały termoplastyczne, poliwęglan. Najważniejsze oferowane metody obróbki to: frezowanie i toczenie CNC; wykrawanie z użyciem pras, form i matryc; cięcie na wymiar w pasy, panele, bloki. Z upływem lat firma włączyła do oferty różne usługi odpowiadające na zapotrzebowanie rynkowe, są to między innymi: kalibrowanie, szlifowanie, gięcie (na gorąco i na zimno), montaż, klejenie, nitowanie, sprzedaż bezpośrednia płyt, kształtek, profili.

  Wszystkie wyroby na "tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego"

 2. AAREPLAST AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AAREPLAST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Rickenbach, Szwajcaria.

 3. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma GRI MOLD AND PLASTIC CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, injection moulds, Formy z tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 5. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Polska

  Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych – produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych dla różnych sektorów przemysłu i usług. Oferujemy m.in. części dla pożarnictwa, budownictwa, motoryzacji i rolnictwa. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług na każdym etapie współpracy z klientem. Dostarczamy elementy do maszyn i urządzeń wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, wspierając Waszą działalność naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy precyzyjne, trwałe elementy i detale do maszyn i urządzeń dla najrozmaitszych branż przemysłu i usług. Oferujemy bardzo szeroką gamę asortymentu. W naszej firmie możesz zamówić detale wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych o rozmaitych rozmiarach i zastosowaniach. Oferta naszej firmy obejmuje gamę ponad 300 różnorodnych form i wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne i nietypowe zlecenia - wszystko po to, aby zagwarantować Ci najwyższy standard obsługi i pełne zadowolenie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELIT MUHENDISLIK MAKINA METAL PLASTIK KALIP SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma ELIT MUHENDISLIK MAKINA METAL PLASTIK KALIP SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, projektowanie form do tworzyw sztucznych, Zestaw łyżek kuchennych plastikowych, Pudełko tworzywa sztuczne, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DE-PA ELECTRICAL

  Turcja

  Firma DE-PA ELECTRICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach zakończenia do kabli elektrycznych, wtyczki elektryczne, i skrzynka bezpiecznikowa. Ma siedzibę w Arnavutköy, Turcja.

 3. ACM FONTANE ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma ACM FONTANE ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Sterowanie radiowe - urządzenia, elektronika przemysłowa, obróbka CNC, elektronika, i Sterowanie radiowe - urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. SELECTRONA GMBH

  Niemcy

  Firma SELECTRONA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Części plastikowe do przemysłu samochodowego, Tkaniny z włókien metalowych i syntetycznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Dippoldiswalde-Reinholdshain, Niemcy.

 5. CROSSPOLIMERI S.P.A.

  Włochy

  Firma CROSSPOLIMERI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach związki sieciujące, i związki termoplastyczne. Ma siedzibę w Sala Baganza, Włochy.

 1. PRATLEY

  Republika Południowej Afryki

  Firma PRATLEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach minerały. Ma siedzibę w Krugersdorp, Republika Południowej Afryki.

 2. SHENZHEN NICEMOLD LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN NICEMOLD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. ALLPLAS.CO.UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALLPLAS.CO.UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Letchworth, Zjednoczone Królestwo.

 2. PVS-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PVS-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach wentylatory do urządzeń klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Niedernhall, Niemcy.

 3. K.D. FEDDERSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma K.D. FEDDERSEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Granulaty do tworzyw sztucznych, Wyroby chemiczne - import-eksport, Granulaty do tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, i domieszki do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. PEMKA ELEKTRIK

  Turcja

  Firma PEMKA ELEKTRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, ELECTRIC EQUIPMENT, i elektryczny sprzęt oświetleniowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. THE ENCLOSURE COMPANY (INTERNATIONAL) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ENCLOSURE COMPANY (INTERNATIONAL) LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach plakietki na skrzynki instalacji elektrycznych. Ma siedzibę w West Molesey, Zjednoczone Królestwo.

 6. HYBSTER

  Francja

  Firma HYBSTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, podwójne wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i formy stalowe do wtryskiwania tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Neuville En Ferrain, Francja.

 7. BAYSAL ELECTRIC

  Turcja

  Firma BAYSAL ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GÜLNAR PLASTIK MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma GÜLNAR PLASTIK MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CNS AMURA PRECISION CO.,LTD

  Wietnam

  Firma CNS AMURA PRECISION CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, guzik plastikowy, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Ho Chi Minh City, Wietnam.

 2. UNTERNEHMENSBERATUNG THOMAS GARBE

  Niemcy

  Firma UNTERNEHMENSBERATUNG THOMAS GARBE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Sterowanie radiowe - urządzenia, Doradztwo inwestycyjne, Doradztwo w zarządzaniu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Sterowanie radiowe - urządzenia, Doradztwo inwestycyjne, i Doradztwo w zarządzaniu. Ma siedzibę w Wermsdorf, Niemcy.

 3. KARSTIES-POSCHMANN & DAUME KG

  Niemcy

  Firma KARSTIES-POSCHMANN & DAUME KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach produkcja w krótkich seriach. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 4. J. & A. KAY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J. & A. KAY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Darwen, Zjednoczone Królestwo.

 5. NAKOPLAST D.O.O.

  Słowenia

  Firma NAKOPLAST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Domžale, Słowenia.

 6. MUES-FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MUES-FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne w medycynie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Kolbermoor, Niemcy.

 7. BRIGHTER (HK) INDUSTRIAL CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma BRIGHTER (HK) INDUSTRIAL CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 8. XIAMEN KARO CO.,LTD

  Chiny

  Firma XIAMEN KARO CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 9. SUNTEAM TECHNOLOGY,CO,LTD

  Chiny

  Firma SUNTEAM TECHNOLOGY,CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Building.13, 2nd Industrial Zone, Heyi Community, Shaji, Chiny.

 10. ISC, S.L.

  Hiszpania

  Firma ISC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego - Import eksport

Liczba wyników

4338 Przedsiębiorstwa