• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego - Import eksport

 1. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COJEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Roclenge Sur Geer, Belgia.

 2. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 3. ENDIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENDIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Weikersheim, Niemcy.

 4. KRADEX

  Polska

  Firma KRADEX to firma rodzinna istniejąca od 1985 roku. Jesteśmy największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla elektroniki. Obsługujemy ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych. Oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów hermetycznych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych i innych. Nasze obudowy hermetyczne posiadają certyfikat szczelności IP65 oraz certyfikat odporności na uderzenie IK09.Posiadamy własną narzędziownię, biuro projektowe oraz magazyny zapewniające stały dostęp do asortymentu. Możemy zaprojektować detal, wykonać formę wtryskową i rozpocząć produkcję wyprasek. Standardowo obudowy produkowane są z polistyrenu (PS) lub z ABS w kolorze czarnym i jasnoszarym. Rozbudowany park maszynowy to 13 wtryskarek, w tym Arburg Golden Edition 320, a także półautomatyczną zgrzewarkę obudów SMIPACK oraz obrabiarki: CNC DMG Mori ecoMill 1100 V i Accutex AM 32NZ pozwala nam na łączną wydajność 20 tys. obudów na dobę. Realizujemy zamówienia indywidualne, w których Klient ma możliwość wyboru rodzaju materiału i koloru (np.: polipropylen (PP), PC ABS, Noryl) i stworzenie wypraski pod potrzeby klienta.Gwarantujemy ciągłość produkcji i dostaw produkowanych przez nas obudów oraz ich wysoką jakość nawet dla dużych ilości. Dzięki łącznej powierzchni magazynowej ponad 1000 m2 (kubatura3000 m3) utrzymujemy wysokie stany magazynowe a małe i średnie zamówienia realizujemy w ciągu 24 h.

 5. MATOSPLÁS INDUSTRIA DE PLASTICOS S.A.

  Portugalia

  MatosPlás S.A. to firma z siedzibą w Portugalii specjalizująca się we wtrysku tworzyw termoplastycznych. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom najlepszy produkt. W naszej firmie projektujemy, rozwijamy i dostosowujemy produkty do potrzeb naszych klientów. Nasz zakład zatrudnia dynamiczny zespół, obdarzony bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą w zakresie innowacyjnych narzędzi 3D. Kontrolujemy cały proces produkcyjny, od początku do końca. Od opracowania produktu, projektu formy wtryskowej, produkcji, montażu, po pakowanie i wysyłkę. Gwarantujemy, że produkty będą dostarczone naszym klientom zgodnie z ich specyfikacjami. Wszystkie projekty realizowane są w ramach naszych firm z Grupy Matos. Nasze zdolności produkcyjne sięgają od 55T do 400T z 13 wtryskarkami, co pozwala nam spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości (metrologia), gwarantując produkt wysokiej jakości. Ponadto oferujemy naszym klientom różnorodny zestaw usług, takich jak m.in: tampodruk, zgrzewanie ultradżwiękowe, druk laserowy, cyfrowy druk na folii, serygrafia, mrożenie plastiku, montaż, pakowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze zapytania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KUNSTSTOFFTECHNIK ROS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Producent wysokiej klasy technicznych precyzyjnych elementów z tworzyw sztucznych (specjalizacja: klatki z tworzyw sztucznych do łożysk tocznych)

 2. ISO.STAMP. SRL A SOCIO UNICO

  Włochy

  Firma ISO.STAMP. SRL A SOCIO UNICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne, izolatory, materiały izolacyjne termoakustyczne, i formowanie na gorąco. Ma siedzibę w Refrontolo, Włochy.

 3. OPTION! PLASTICS

  Włochy

  Firma OPTION! PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Benevento, Włochy.

 4. KTM KUNSTSTOFF-TECHNIK-MITTWEIDA GMBH

  Niemcy

  Firma KTM KUNSTSTOFF-TECHNIK-MITTWEIDA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach termoutwardzacze, tworzywa termoplastyczne, i formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mittweida, Niemcy.

 5. DR. BOY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DR. BOY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i tworzywa termoplastyczne. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 1. AK KUNSTSTOFFSPRITZGUSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AK KUNSTSTOFFSPRITZGUSS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, formowanie tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Abenberg, Niemcy.

 2. AMERICOM GMBH

  Niemcy

  Firma AMERICOM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 1. DEVILLE TPC JIHLAVA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma DEVILLE TPC JIHLAVA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Formowanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Formowanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Jihlava, Republika Czeska.

 2. HKT HAREKETLI KABLO TAŞIYICI

  Turcja

  Firma HKT HAREKETLI KABLO TAŞIYICI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy kablowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. KURT RAISSLE

  Niemcy

  Firma KURT RAISSLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Obiekty sportowe - budowa, Baseny - budowa i wyposażenie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Obiekty sportowe - budowa, i Baseny - budowa i wyposażenie. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. ASTEELFLASH TECHNOLOGIE

  Francja

  Firma ASTEELFLASH TECHNOLOGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, overmoulding, formowanie materiałów termoplastycznych, i mechatronika. Ma siedzibę w Valframbert, Francja.

 5. PLASTIC LOGIC

  Niemcy

  Firma PLASTIC LOGIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 6. GAMATEL

  Rumunia

  Firma GAMATEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Slobozia, Rumunia.

 7. GAISCH AQUA GMBH

  Niemcy

  Firma GAISCH AQUA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Opakowania termoizolacyjne, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Stein, Niemcy.

 8. REINHOLD LESCH GMBH

  Niemcy

  Firma REINHOLD LESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Rödental, Niemcy.

 1. CREATR DI BIANCHI BAZZI SAMUELE

  Włochy

  Firma CREATR DI BIANCHI BAZZI SAMUELE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach 3d printer, i szybkie wykonywanie prototypów. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

 2. NAKOPLAST D.O.O.

  Słowenia

  Firma NAKOPLAST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Domžale, Słowenia.

 3. BEMSAN KALIP VE MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma BEMSAN KALIP VE MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ZOEF ROBOT BV

  Holandia

  Firma ZOEF ROBOT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Arnhem, Holandia.

 5. REPO SA

  Szwajcaria

  Firma REPO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i projektowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Molinazzo di Monteggio, Szwajcaria.

 6. MUES-FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MUES-FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne w medycynie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Kolbermoor, Niemcy.

 7. GECKO INTERNATIONAL CO.

  Niemcy

  Firma GECKO INTERNATIONAL CO., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 8. KM GEHÄUSETECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KM GEHÄUSETECH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Höfen, Niemcy.

 9. REICHMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma REICHMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach Części plastikowe do przemysłu samochodowego, i Części z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Spaichingen, Niemcy.

 10. ES PLASTICS

  Belgia

  Firma ES PLASTICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Echtel, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego - Import eksport

Liczba wyników

4312 Przedsiębiorstwa