• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automatyzacja - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Automatyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ROLLON GMBH

  Niemcy

  Rollon jest wiodącym producentem linearnych systemów prowadnic, teleskopowych i osi liniowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie techniki linearnej i systemów linearnych firma Rollon jest synonimem kompetencji, jakości i wieloletniego doświadczenia. Firma posiada szeroką więdzę o produktach i dlatego oferuje optymalne rozwiązania dla każdej potrzeby i do najbardziej różnorodnych zastosowań. Grupa Rollon ma zasięg międzynarodowy ze swoimi filiami we Włoszech (siedziba główna), Niemczech, Francji, USA, krajach BRIC oraz dzięki ogólnoświatowej sieci przedstawicieli handlowych. Firma Rollon konsekwentnie dostosowuje struktury sprzedaży do optymalnego poziomu obsługi klienta. Obejmuje to zarządzanie kluczowymi kontami dużych docelowych klientów w określonych sektorach przemysłowych, a także wsparcie i zarządzanie projektami w ścisłej współpracy z inżynierami z Niemiec i Włoch, zajmującymi się zastosowaniem. Rollon jest nie tylko dostawcą kompleksowych usług, ale także dostawcą systemów dla technologii liniowej.

 2. STOPA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  STOPA jest wiodącym europejskim producentem najwyższej klasy automatycznych systemów magazynowania blach, długich towarów i automatycznych systemów parkingowych. Asortyment produktów rozciąga się od samodzielnych aplikacji do zintegrowanych modułów automatyki. 40 lat praktycznego doświadczenia, z kompleksowymi projektami i ponad 1900 zainstalowanymi systemami na całym świecie, z których niezależna firma czerpie unikalne know-how w zakresie jakości produktów i niezawodności procesów, automatyzacji procesów i rozwoju oprogramowania. Projektowanie automatycznych systemów parkowania wielopoziomowego, ekonomiczne i ekologiczne zagospodarowanie przestrzeni parkingowej. Nasze produkty: zautomatyzowane systemy wyjeżdżania z parkingu, parkingi wielopoziomowe, projektowanie parkingów piętrowych, remonty parkingów wielopoziomowych.

 3. STOBA SONDERMASCHINEN GMBH KG

  Niemcy

  stoba MASZYNY NA ZAMÓWIENIE: GDZIE WYJĄTKOWOŚĆ JEST STANDARDEM. Nieograniczona kreatywność, techniczna ciekawość i skrupulatna realizacja – to właśnie oznacza stoba Customized Machinery. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy indywidualne i dopasowane do potrzeb systemy produkcyjne do elektrochemicznej obróbki metali - obróbki precyzyjnej ECM, PECM i laserowej. Od badania wykonalności po produkcję seryjną, od klasycznych rozwiązań maszynowych po zupełnie nowe koncepcje. Cechy charakterystyczne: Łącząc różne technologie i nasze wieloletnie doświadczenie, potrafimy odwzorować kompletne łańcuchy procesowe. Ponaddto, osobiście towarzyszymy realizacji każdego projektu od początku do końca i jeszcze dłużej. Oznacza to, że nasi klienci mogą zawsze mieć wgląd w sytuację i otrzymać dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebują. Nieskomplikowane i na całym świecie. To właśnie nas wyróżnia: indywidualne rozwiązania i równie indywidualne wsparcie. W ten sposób stoba Customized Machinery kształtuje przyszłość z wartością dodaną.

 4. FRIEDRICH MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  D. Firma Friedrich Maschinen- und Werkzeugbau GmbH & Co. w skrócie FMW, została założona w 1948 roku w Remshalden koło Stuttgartu. To rodzinna firma projektująca i produkująca maszyny do nitowania, specjalne maszyny i prasy elektryczne dla branży samochodowej, przemyśle złączy metalowych i przemyśle elektrotechnicznym. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz nowoczesną fabryką. Stosujemy innowacyjne metody zarządzania, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów i inżynierów elektroników oraz dobrze wyszkolonych techników i wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem – wszystko to leży u podstaw pomyślnego długoletniego rozwoju firmy. Wiedza Technicznego, sztuka wprowadzania innowacji i dobrze funkcjonujący system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001 gwarantują niezmiennie wysoką jakość produktów naszej firmy. Wysoka jakość produktów, rozwiązania niestandardowe oraz fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa sprawiają, że Friedrich to odnoszący sukces i wiarygodny partner dla klientów międzynarodowych.

 5. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BVS INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Witamy w BVS Industrie-Elektronik. Oprócz napraw, sprzedaży i serwisu głównych marek takich jak SIEMENS, FANUC, BOSCH REXROTH/INDRAMAT, HEIDENHAIN, KUKA, ABB, SEW, LENZE i HELLER, od 2017 roku oferujemy również własne rozwiązania HMI/IPC z marką unipo®. Z ponad 100.000 podzespołów wymiennych i zamiennych przechowywanych w naszym zakładzie w Hanau oraz z ponad 190 pracownikami obsługującymi ponad 10.000 zadowolonych klientów na całym świecie z prawie wszystkich branż produkcyjnych i przetwórczych, jesteśmy jednym z wiodących europejskich dostawców usług w naszym segmencie rynku. Dzięki jakości, do której BVS konsekwentnie dąży od dziesięcioleci, współpracuje z nami wielu znaczących producentów sterowników i napędów. Jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem na świecie w branży serwisowania elektroniki przemysłowej, które może poszczycić się m.in. statusem "Punktu Serwisowego Grupy Bosch Rexroth".

 2. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  Włochy

  Lepiej pakować, by lepiej sprzedawać. ESSEGI to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji linii pakownicznych oraz automatyki przemysłowej, a zwłaszcza pakowarek pionowych (VFFS), pras pakujących poziomych i pionowych oraz linii mieszania gleby. Dostarczamy również kompleksowe systemy ważenia lub dozowania produktu oraz systemy ładowania i transportu wyrobu. Wielofunkcyjność: Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zamówienia i wymagania, z maksymalną elastycznością. Solidność: Pracujemy w poszanowaniu norm międzynarodowych, a ciągłe badania zawsze idą w parze z bezpieczeństwem. Dyspozycyjność: Towarzyszymy klientowi w czasie wszystkich faz produkcyjnych, oferując najwyższej jakości usługi handlowe i wsparcie techniczne. Czas to pieniądz: szybkość działania w zakresie ofertowania, dostaw i interwencji naprawczych oznacza całą serię zalet niosących konkretne korzyści.

 3. MP GMBH MONTAGE- UND PRÜFSYSTEME

  Niemcy

  Spółka MP GmbH Montage- und Prüfsysteme została założona w 1990 roku i zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do procesów montażu, pomiarów i testowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Do systemów montażowych stosujemy naszą modułową konstrukcję z indywidualnym projektem technologicznym. Nasze produkty - prasa do łączenia MP, komputer główny (identyfikowalność) i tester ilości dozowania - cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów i są bardzo często używane. Nasi klienci, tacy jak AAM, Biotronik, BMW, Bosch, Continental, Daimler, Häfele, Linamar, Magna, Nidec, Oerlikon, Stihl, Volkswagen, ZF i inni, działają w branży motoryzacyjnej, medycznej, meblarskiej i sprzętu ogrodowego. Posiadamy duże doświadczenie w montażu i testowaniu skrzyń biegów, chłodnic z recyrkulacją spalin, modułów wałka rozrządu, tłumików drgań, pomp samochodowych, rozruszników serca, worków kolostomijnych, nożyc do żywopłotów itp. i dostarczyliśmy je już aż do Brazylii, Chin, Meksyku, Tajlandii, USA.

 4. EAGLE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą technologiczną dla przemysłu i specjalizujemy się w produkcji maszyn laserowych do cięcia metalu. Oferowane maszyny produkowane są w Polsce w oparciu o komponenty najlepszej jakości na świecie. Nasz zespół koncentruje się na rozwoju systemów cięcia laserowego w oparciu o innowacyjne technologie. Stale poszukujemy najnowszych rozwiązań w branży, aby zapewnić użytkownikom naszych maszyn komfort wydajnej pracy. O niezawodności decydują komponenty, dlatego stosujemy tylko te najwyższej jakości. Dzięki naszej pracy, w bardzo krótkim czasie staliśmy się liderem technologicznym wśród producentów maszyn do cięcia metalu. Wycinarka laserowa EAGLE jest perfekcyjnie zintegrowanym systemem i niezawodnym partnerem w produkcji dla każdej grubości blachy. Umożliwia wycinanie zarówno prostych jak i bardzo skomplikowanych kształtów z zachowaniem wysokiej jakości krawędzi.

 5. PÜSCHEL AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  PÜSCHEL jest od ponad 45 lat synonimem najwyższego standardu w automatyzacji montażu. Zajmujemy się planowaniem, projektowaniem, produkcją, montażem, programowaniem oraz instalacją. PÜSCHEL Automatisierungssysteme - od samego początku w ścisłej współpracy z klientami. Kompleksowe wsparcie podczas uruchamiania oraz usługi serwisowe od początku procesu produkcji są dla nas obowiązkowymi elementami działania ukierunkowanego na potrzeby klientów. PÜSCHEL dysponuje dużym doświadczeniem w dziedzinie automatyzacji. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu branżach i są ukierunkowane na przyszłość. Oferujemy produkty w pełni dostosowane do potrzeb klientów: automatyczne zespoły podające, techniki automatyzacji, instalacje montażowe, zautomatyzowane instalacje montażowe, automatyzacja montażu, maszyny montażowe, automaty o takcie obrotowym, maszyny specjalne dla przemysłu motoryzacyjnego i kooperacyjnego, budowa maszyn specjalnych, podajniki do systemów automatyzacji

 1. PROFELEC

  Francja

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 2. CMS AUTOMATISME

  Francja

  CMS Automatisme jest producentem maszyn specjalnych w Schweyen, w regionie Mozeli we wschodniej Francji. Nasze biura projektowe zajmujące się mechaniką i automatyką służą swoją wiedzą specjalistyczną w zakresie rozwiązań projektowych i programistycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Twoich maszyn i zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Zapewniamy także instalację Twojej maszyny specjalnej w wyznaczonej lokalizacji, jej uruchomienie i konserwację na miejscu. CMS Automatisme programuje roboty przemysłowe i współpracujące rożnych marek (ABB, Fanuc, KUKA, Stäubli, Universal Robots…). Jako producent maszyn specjalnych Made in France, towarzyszymy naszym klientom na całym świecie. Eksportujemy w szczególności do krajów graniczących z regionem Grand-Est, takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia. Jesteśmy dostawcą maszyn specjalnych do montażu, obróbki skrawaniem, kontroli, testowania i obsługi Twoich produktów w branży motoryzacyjnej, kosmetycznej oraz sprzętu i wyposażenia.

 1. SICHUAN ODOT AUTOMATION

  Chiny

  ODOT, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu automatycznej akwizycji danych, specjalizujący się w badaniach i rozwoju nad produktami komunikacji przemysłowej, projektowaniem systemów automatycznego sterowania przemysłowego od 2003 roku. Nasz produkt został poddany kontroli kompatybilności EMC "CE" BY SGS i zgodności z systemem zarządzania jakością ISO9001: 2015. Opracowaliśmy wszechstronne rozwiązanie automatyzacji danych od Controller IIOT Cloud po Sensory i Aktuatory do systemu IO oraz poprzez najpopularniejsze moduły fieldbus i standardy ETHERNET, takie jak zdalny moduł I/O, moduł BOX I/O, IIOT, gateway, konwerter protokołów, switches. ODOT Automation z powodzeniem dostarcza profesjonalne rozwiązania do zbierania danych w terenie dla wielu sektorów przemysłu, takich jak nowe energie, włókienniczy, motoryzacyjny, spożywczy i napojów, elektrowni wodnych. Dzięki naszej ekspertyzie, dane terenowe mogą być bez zakłóceń przesyłane w czasie rzeczywistym do kierownictwa wyższego szczebla MES i ERP tak, aby umożliwić wprowadzenie inteligentnej produkcji i dane MES mogły w czasie rzeczywistym pokazywać dane z pierwszej ręki z zakładu produkcyjnego.

 2. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  Włochy

  Campetella Robotic Center jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji robotów i manipulatorów kartezjańskich. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym i produkcją, ale także projektowaniem oprogramowania, instalowaniem systemów, sprzedażą i usługami posprzedażnymi dla przemysłu. Naszą podstawową działalnością są rozwiązania zrobotyzowane dla sektora formowania tworzyw sztucznych.

 3. COSTRUZIONI METALMECCANICHE VALENTE

  Włochy

  Budowa i produkcja przenośników taśmowych i krążkowych metalowych, transporterów rolkowych, przenośników śrubowych (ślimakowych), budowa przenośników kubełkowych, produkcja przenośników rolkowych, montaż systemów przemysłowych, przetwarzanie blachy, konstrukcje szkieletowe według planu, budowa struktur metalowych, systemy produkcji kauczuku spienionego do izolacji, produkcja krajarek automatycznych.

 4. COMERC SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo COMERC jest aktywnym podmiotem w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jego specjalnością jest projektowanie i montaż linii do przetwarzania biomasy na pellet i produkcji brykietu (na przykład trocinowego lub słomianego). Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń do produkcji biopaliw, na przykład: granulatory, piece/suszarnie, brykieciarki, rębaki, rolki, matryce i wiele innych. Oferujemy także zaawansowane i nowoczesne rozwiązania w sektorze automatyki przemysłowej

 5. OTTO BIHLER MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Państwa silny partner w zakresie zautomatyzowanych rozwiązań produkcyjnych w technice tłoczenia, spawania i montażu.

 6. CPC EUROPA GMBH

  Niemcy

  cpc Europa GmbH – Mechatronics in Linear Motion Technology, Twój specjalista w dziedzinie techniki liniowej. Wymagania dotyczące liniowych obiegowych łożysk kulkowych są tak różnorodne, jak zastosowania, w których są używane. Ruchy liniowe stanowią ważną część nowoczesnych urządzeń produkcyjnych. Nasze komponenty liniowe są produktami o wysokiej precyzji i dlatego znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach i branżach budowy maszyn.

 7. TAMPOPRINT GMBH

  Niemcy

  TAMPOPRINT AG, średniej wielkości niemiecka firma z branży budowy maszyn, jest innowacyjnym i uznanym dostawcą rozwiązań systemowych w zakresie druku przemysłowego dla inżynierii procesowej. TAMPOPRINT oferuje przyszłościową technologię znakowania i kodowania, umożliwiającą szybką i niezawodną personalizację produktów ponad granicami branżowymi. Portfolio produktów obejmuje maszyny i automaty do tampondruku, systemy laserowe oraz materiały eksploatacyjne i akcesoria do tampondruku.

 8. ARS AUTOMATION

  Włochy

  Ars Automation działa od ponad 30 lat w branży opracowywania i dostawy rozwiązań dla elastycznych systemów automatyki. Flagowym produktem jest FlexiBowl®: rozwiązanie umożliwiające orientację i oddzielanie komponentów, integrujące się z dowolnym robotem i systemem wizyjnym w celu podawania produktów. System jest bardzo wszechstronny i może podawać obiekty o wymiarach w zakresie 1-250 mm i masie 1-250 g o dowolnej: geometrii, powierzchni i wykonane z dowolnego materiału.

 1. MINET CONCEPT

  Belgia

 2. ASMETEC GMBH

  Niemcy

 3. AFAG AUTOMATION AG

  Szwajcaria

 4. ESD ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

 5. CERES VISION GMBH

  Niemcy

 6. LOGBER GMBH

  Niemcy

 7. ZSE ELECTRONIC MESS-SYSTEME & SENSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. KONICA MINOLTA SENSING EUROPE B.V.

  Niemcy

 9. POLYTEC GMBH

  Niemcy

 10. BERGHOF GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Automatyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

18 078 przedsiębiorstwa