• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automatyzacja - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Automatyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ROLLON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rollon jest wiodącym producentem linearnych systemów prowadnic, teleskopowych i osi liniowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie techniki linearnej i systemów linearnych firma Rollon jest synonimem kompetencji, jakości i wieloletniego doświadczenia. Firma posiada szeroką więdzę o produktach i dlatego oferuje optymalne rozwiązania dla każdej potrzeby i do najbardziej różnorodnych zastosowań. Grupa Rollon ma zasięg międzynarodowy ze swoimi filiami we Włoszech (siedziba główna), Niemczech, Francji, USA, krajach BRIC oraz dzięki ogólnoświatowej sieci przedstawicieli handlowych. Firma Rollon konsekwentnie dostosowuje struktury sprzedaży do optymalnego poziomu obsługi klienta. Obejmuje to zarządzanie kluczowymi kontami dużych docelowych klientów w określonych sektorach przemysłowych, a także wsparcie i zarządzanie projektami w ścisłej współpracy z inżynierami z Niemiec i Włoch, zajmującymi się zastosowaniem. Rollon jest nie tylko dostawcą kompleksowych usług, ale także dostawcą systemów dla technologii liniowej.

 2. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lepiej pakować, by lepiej sprzedawać. ESSEGI to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji linii pakownicznych oraz automatyki przemysłowej, a zwłaszcza pakowarek pionowych (VFFS), pras pakujących poziomych i pionowych oraz linii mieszania gleby. Dostarczamy również kompleksowe systemy ważenia lub dozowania produktu oraz systemy ładowania i transportu wyrobu. Wielofunkcyjność: Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zamówienia i wymagania, z maksymalną elastycznością. Solidność: Pracujemy w poszanowaniu norm międzynarodowych, a ciągłe badania zawsze idą w parze z bezpieczeństwem. Dyspozycyjność: Towarzyszymy klientowi w czasie wszystkich faz produkcyjnych, oferując najwyższej jakości usługi handlowe i wsparcie techniczne. Czas to pieniądz: szybkość działania w zakresie ofertowania, dostaw i interwencji naprawczych oznacza całą serię zalet niosących konkretne korzyści.

 3. MP GMBH MONTAGE- UND PRÜFSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spółka MP GmbH Montage- und Prüfsysteme została założona w 1990 roku i zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do procesów montażu, pomiarów i testowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Do systemów montażowych stosujemy naszą modułową konstrukcję z indywidualnym projektem technologicznym. Nasze produkty - prasa do łączenia MP, komputer główny (identyfikowalność) i tester ilości dozowania - cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów i są bardzo często używane. Nasi klienci, tacy jak AAM, Biotronik, BMW, Bosch, Continental, Daimler, Häfele, Linamar, Magna, Nidec, Oerlikon, Stihl, Volkswagen, ZF i inni, działają w branży motoryzacyjnej, medycznej, meblarskiej i sprzętu ogrodowego. Posiadamy duże doświadczenie w montażu i testowaniu skrzyń biegów, chłodnic z recyrkulacją spalin, modułów wałka rozrządu, tłumików drgań, pomp samochodowych, rozruszników serca, worków kolostomijnych, nożyc do żywopłotów itp. i dostarczyliśmy je już aż do Brazylii, Chin, Meksyku, Tajlandii, USA.

 4. BVS ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w BVS Industrie-Elektronik. Oprócz napraw, sprzedaży i serwisu głównych marek takich jak SIEMENS, FANUC, BOSCH REXROTH/INDRAMAT, HEIDENHAIN, KUKA, ABB, SEW, LENZE i HELLER, od 2017 roku oferujemy również własne rozwiązania HMI/IPC z marką unipo®. Z ponad 100.000 podzespołów wymiennych i zamiennych przechowywanych w naszym zakładzie w Hanau oraz z ponad 190 pracownikami obsługującymi ponad 10.000 zadowolonych klientów na całym świecie z prawie wszystkich branż produkcyjnych i przetwórczych, jesteśmy jednym z wiodących europejskich dostawców usług w naszym segmencie rynku. Dzięki jakości, do której BVS konsekwentnie dąży od dziesięcioleci, współpracuje z nami wielu znaczących producentów sterowników i napędów. Jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem na świecie w branży serwisowania elektroniki przemysłowej, które może poszczycić się m.in. statusem "Punktu Serwisowego Grupy Bosch Rexroth".

 5. PÜSCHEL AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PÜSCHEL jest od ponad 45 lat synonimem najwyższego standardu w automatyzacji montażu. Zajmujemy się planowaniem, projektowaniem, produkcją, montażem, programowaniem oraz instalacją. PÜSCHEL Automatisierungssysteme - od samego początku w ścisłej współpracy z klientami. Kompleksowe wsparcie podczas uruchamiania oraz usługi serwisowe od początku procesu produkcji są dla nas obowiązkowymi elementami działania ukierunkowanego na potrzeby klientów. PÜSCHEL dysponuje dużym doświadczeniem w dziedzinie automatyzacji. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu branżach i są ukierunkowane na przyszłość. Oferujemy produkty w pełni dostosowane do potrzeb klientów: automatyczne zespoły podające, techniki automatyzacji, instalacje montażowe, zautomatyzowane instalacje montażowe, automatyzacja montażu, maszyny montażowe, automaty o takcie obrotowym, maszyny specjalne dla przemysłu motoryzacyjnego i kooperacyjnego, budowa maszyn specjalnych, podajniki do systemów automatyzacji

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 2. FRIEDRICH MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  D. Firma Friedrich Maschinen- und Werkzeugbau GmbH & Co. w skrócie FMW, została założona w 1948 roku w Remshalden koło Stuttgartu. To rodzinna firma projektująca i produkująca maszyny do nitowania, specjalne maszyny i prasy elektryczne dla branży samochodowej, przemyśle złączy metalowych i przemyśle elektrotechnicznym. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz nowoczesną fabryką. Stosujemy innowacyjne metody zarządzania, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów i inżynierów elektroników oraz dobrze wyszkolonych techników i wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem – wszystko to leży u podstaw pomyślnego długoletniego rozwoju firmy. Wiedza Technicznego, sztuka wprowadzania innowacji i dobrze funkcjonujący system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001 gwarantują niezmiennie wysoką jakość produktów naszej firmy. Wysoka jakość produktów, rozwiązania niestandardowe oraz fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa sprawiają, że Friedrich to odnoszący sukces i wiarygodny partner dla klientów międzynarodowych.

 3. PROFELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 4. CMS AUTOMATISME

  Francja

  Verified by europages badge

  CMS Automatisme jest producentem maszyn specjalnych w Schweyen, w regionie Mozeli we wschodniej Francji. Nasze biura projektowe zajmujące się mechaniką i automatyką służą swoją wiedzą specjalistyczną w zakresie rozwiązań projektowych i programistycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Twoich maszyn i zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Zapewniamy także instalację Twojej maszyny specjalnej w wyznaczonej lokalizacji, jej uruchomienie i konserwację na miejscu. CMS Automatisme programuje roboty przemysłowe i współpracujące rożnych marek (ABB, Fanuc, KUKA, Stäubli, Universal Robots…). Jako producent maszyn specjalnych Made in France, towarzyszymy naszym klientom na całym świecie. Eksportujemy w szczególności do krajów graniczących z regionem Grand-Est, takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia. Jesteśmy dostawcą maszyn specjalnych do montażu, obróbki skrawaniem, kontroli, testowania i obsługi Twoich produktów w branży motoryzacyjnej, kosmetycznej oraz sprzętu i wyposażenia.

 5. SICHUAN ODOT AUTOMATION

  Chiny

  Verified by europages badge

  ODOT, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu automatycznej akwizycji danych, specjalizujący się w badaniach i rozwoju nad produktami komunikacji przemysłowej, projektowaniem systemów automatycznego sterowania przemysłowego od 2003 roku. Nasz produkt został poddany kontroli kompatybilności EMC "CE" BY SGS i zgodności z systemem zarządzania jakością ISO9001: 2015. Opracowaliśmy wszechstronne rozwiązanie automatyzacji danych od Controller IIOT Cloud po Sensory i Aktuatory do systemu IO oraz poprzez najpopularniejsze moduły fieldbus i standardy ETHERNET, takie jak zdalny moduł I/O, moduł BOX I/O, IIOT, gateway, konwerter protokołów, switches. ODOT Automation z powodzeniem dostarcza profesjonalne rozwiązania do zbierania danych w terenie dla wielu sektorów przemysłu, takich jak nowe energie, włókienniczy, motoryzacyjny, spożywczy i napojów, elektrowni wodnych. Dzięki naszej ekspertyzie, dane terenowe mogą być bez zakłóceń przesyłane w czasie rzeczywistym do kierownictwa wyższego szczebla MES i ERP tak, aby umożliwić wprowadzenie inteligentnej produkcji i dane MES mogły w czasie rzeczywistym pokazywać dane z pierwszej ręki z zakładu produkcyjnego.

 1. GICAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gicar projektuje i wykonuje awangardowe rozwiązania elektroniczne na podstawie katalogu lub specyfikacji klienta. Gicar oferuje innowacyjne produkty i aktywnie współpracuje z każdym z klientów, aby spełnić oczekiwania różnych sektorów rynkowych. Celem firmy GICAR jest zaoferowanie każdemu klientowi globalnej usługi.

 2. COSTRUZIONI METALMECCANICHE VALENTE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Budowa i produkcja przenośników taśmowych i krążkowych metalowych, transporterów rolkowych, przenośników śrubowych (ślimakowych), budowa przenośników kubełkowych, produkcja przenośników rolkowych, montaż systemów przemysłowych, przetwarzanie blachy, konstrukcje szkieletowe według planu, budowa struktur metalowych, systemy produkcji kauczuku spienionego do izolacji, produkcja krajarek automatycznych.

 1. COMERC SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo COMERC jest aktywnym podmiotem w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jego specjalnością jest projektowanie i montaż linii do przetwarzania biomasy na pellet i produkcji brykietu (na przykład trocinowego lub słomianego). Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń do produkcji biopaliw, na przykład: granulatory, piece/suszarnie, brykieciarki, rębaki, rolki, matryce i wiele innych. Oferujemy także zaawansowane i nowoczesne rozwiązania w sektorze automatyki przemysłowej

 2. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji robotów i manipulatorów kartezjańskich. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym i produkcją, ale także projektowaniem oprogramowania, instalowaniem systemów, sprzedażą i usługami posprzedażnymi dla przemysłu. Naszą podstawową działalnością są rozwiązania zrobotyzowane dla sektora formowania tworzyw sztucznych.

 3. CPC EUROPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  cpc Europa GmbH – Mechatronics in Linear Motion Technology, Twój specjalista w dziedzinie techniki liniowej. Wymagania dotyczące liniowych obiegowych łożysk kulkowych są tak różnorodne, jak zastosowania, w których są używane. Ruchy liniowe stanowią ważną część nowoczesnych urządzeń produkcyjnych. Nasze komponenty liniowe są produktami o wysokiej precyzji i dlatego znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach i branżach budowy maszyn.

 4. CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach System wizji przemysłowej, Automaty przemysłowe, Automatyzacja przemysłowa, Automatyka, systemy przenośnikowe do automatyzacji, Automatyzacja zakładów produkcyjnych, czujnik momentu, Automatyzacja łańcuchów montażowych, i System wizji przemysłowej. Ma siedzibę w Delémont, Szwajcaria.

 5. NOVOSIM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma NOVOSIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do wykonywania prób i testów, próba przyrządów mierniczych, Samochody - części składowe i części mechaniczne, dynamometry, Urządzenia do wykonywania prób i testów, regał paletowy, i automatyzacja maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MINET CONCEPT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MINET CONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szafy i aparaty elektryczne, i automatyzacja przemysłowa. Ma siedzibę w Niverlee, Belgia.

 7. ASMETEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASMETEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kirchheimbolanden, Niemcy.

 8. JTFAUSTINO

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JTFAUSTINO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Doradztwo dla przedsiębiorstw, Management advice, Automatyka przemysłowa, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, zarządzanie energią, skuteczność energetyczna, Doradztwo dla przedsiębiorstw, i doradztwo w zakresie inżynierii. Ma siedzibę w Aljubarrota(prazeres), Portugalia.

 1. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

 2. ESD ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESD ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. AAA TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AAA TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 4. LOGBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOGBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ahrensburg, Niemcy.

 5. CERES VISION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CERES VISION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 6. RALF C. WALTER, MESS- UND ORTUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RALF C. WALTER, MESS- UND ORTUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vendersheim, Niemcy.

 7. KTB SCHALTANLAGEN UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTB SCHALTANLAGEN UND SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bernkastel-Kues, Niemcy.

 8. TPW PRÜFZENTRUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TPW PRÜFZENTRUM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 9. HMS INDUSTRIAL NETWORKS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HMS INDUSTRIAL NETWORKS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 10. JENOPTIK INDUSTRIAL METROLOGY GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JENOPTIK INDUSTRIAL METROLOGY GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Automatyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

18 004 Przedsiębiorstwa