• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty operujące monetami

Wyniki dla

Automaty operujące monetami - Import eksport

 1. HÖR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖR GmbH projektuje, produkuje i dystrybuuje urządzenia elektroniczne i oprogramowanie księgowe dla komputerów osobistych. Głównymi obszarami zastosowania są systemy liczące dla kopiarek i innych automatów, zmieniaczy pieniędzy, systemów płatniczych dla automatów sprzedających, testerów przecieków mikrofalowych, liczników czasu. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszystkie urządzenia i systemy były obsługiwane w sposób jak najbardziej intuicyjny. Od 1985 roku dostarczyliśmy ponad 30.000 systemów księgowych do rozliczania z kopii i wydruków z użyciem monet i/lub kart chipowych wielokrotnego użytku. We współpracy z naszymi europejskimi i światowymi partnerami dystrybucyjnymi opracowaliśmy systemy bilingowe dla innych obszarów zastosowań i wdrożyliśmy je dla naszych klientów.

 2. DANNIE TR

  Turcja

  Grupa DANNIE powstała w 2015 roku to globalny projektant i producent w dziedzinie elektroniki. DANNIE ma na celu tworzenie produktów i usług rynkowych dla klientów. Nie sprzedajemy wstępnie zaprojektowanych rozwiązań, lecz projektujemy i produkujemy elektronikę na zamówienie. Naszą główną cechą jest kompleksowe podejści "sprzęt + oprogramowanie + produkcja", co stanowi unikatową ofertę na rynku. Wśród naszych głównych rozwiązań znajdują się komputerowe systemy wizyjne wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji, komputery (korporacyjne serwery obliczeniowe, korporacyjne serwery pamięci masowej, systemy komunikacyjne itp.), terminale płatności, panele multi-touch, trakery gps itp. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Europie, Chinach i Rosji. Do produkcji używamy najnowocześniejszego sprzętu ASM, Omron, DEK. Nasze dobrze rozwinięte procesy zakupowe, DFX, MES, systemy zarządzania jakością - wszystko to pozwala nam, w razie potrzeby, przenosić projekty do innych zakładów bez utraty jakości i szybkości produkcji. • Ponad 300 000+ to całkowita liczba wyprodukowanych jednostek • Ponad 100+ produktów dla klientów w Rosji, Europie i USA • Ponad 50+ inżynierów z zespole

 3. FLIPPERY I PINBALL - SKUP, SPRZEDA?, WYMIANA.

  Polska

  Skup, sprzeda? , i wymiana automatów do gry typu pinball, flipper, flippery z ca? ej Polski.

 4. ABOWIRE

  Niemcy

  Firma ABOWIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach Automaty operujące monetami, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. RONGTA & XPRINTER TRADER -POSGUY

  Chiny

  Firma RONGTA & XPRINTER TRADER -POSGUY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Jest również obecna w dziedzinach Drukarka kwitów kasowych. Ma siedzibę w Wanda, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA PLATEFORME CHR

  Francja

  Firma LA PLATEFORME CHR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Automaty operujące monetami, artykuły do barów, restauracji, hoteli, Automaty operujące monetami, i restaurant furnishings. Ma siedzibę w Les Arcs, Francja.

 2. AUTOMATIC INDUSTRIES

  Belgia

  Firma AUTOMATIC INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Automaty operujące monetami, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Automaty operujące monetami, wyposażenie pralni, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hoboken, Belgia.

 3. SISTEMAS DE T-COBRO,S.L.

  Hiszpania

  Firma SISTEMAS DE T-COBRO,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Arroyomolinos, Hiszpania.

 4. IKAJO

  Holandia

  Firma IKAJO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Jest również obecna w dziedzinach systemy płatności elektronicznej, bramy (sieci), finansowanie dla przedsiębiorstw przyznawane przez banki, i zarządzanie ryzykiem firmy. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. CREATOR CHINA CO., LTD.

  Chiny

  Firma CREATOR CHINA CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w 051, Chiny.

 1. AUTOMATION EUROPE

  Belgia

  Firma AUTOMATION EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Systemy automatyzacji. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 2. PLAYPASS

  Belgia

  Firma PLAYPASS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Jest również obecna w dziedzinach kontrola dostępu. Ma siedzibę w Antwerp, Belgia.

 1. HEMSE.ONE GMBH

  Niemcy

  Firma HEMSE.ONE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Grünwald Bei München, Niemcy.

 2. KONTROLL SYSTEME SB AG

  Szwajcaria

  Firma KONTROLL SYSTEME SB AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, self-service washing stations, myjnia automatyczna samoobsługowa, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Uetikon, Szwajcaria.

 3. TELLERMATE GMBH

  Niemcy

  Firma TELLERMATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Kasy fiskalne, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, meble skrzyniowe, i Kasy fiskalne. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 4. HANDEL- UND DIENSTLEISTUNGEN LECHNER

  Niemcy

  Firma HANDEL- UND DIENSTLEISTUNGEN LECHNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Kasy rejestrujące i fiskalne. Ma siedzibę w Mörfelden-Walldorf, Niemcy.

 5. INGENICO GMBH

  Niemcy

  Firma INGENICO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 6. PAYTEC AG

  Szwajcaria

  Firma PAYTEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Effretikon, Szwajcaria.

 7. NOVALNET AG

  Niemcy

  Firma NOVALNET AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 8. THOMAS KNUPPER AUTOMATENSERVICE

  Niemcy

  Firma THOMAS KNUPPER AUTOMATENSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Informatyka - oprogramowanie, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Bargfeld-Stegen, Niemcy.

 1. 4U GMBH

  Niemcy

  Firma 4U GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Automaty operujące monetami, Odzież męska, Odzież damska, Konstrukcje metalowe lekkie, Automaty operujące monetami, Odzież męska, i Odzież damska. Ma siedzibę w Meerbusch, Niemcy.

 2. EASYCASH GMBH

  Austria

  Firma EASYCASH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - nośniki rejestrujące, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, Informatyka - nośniki rejestrujące, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Kasy rejestrujące i fiskalne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. ECOIN 2000 GMBH

  Niemcy

  Firma ECOIN 2000 GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. HP.WEBER GMBH & CO. POS-CASH KG

  Niemcy

  Firma HP.WEBER GMBH & CO. POS-CASH KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, Systemy informacyjne i doradcze, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Pulsnitz, Niemcy.

 5. NEPTING SAS

  Francja

  Firma NEPTING SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Automaty operujące monetami, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 6. VIVA.COM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VIVA.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Towarzystwa inwestycyjno-finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty operujące monetami, księgowość firmowa, systemy płatności elektronicznej, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Buckinghamshire, Zjednoczone Królestwo.

 7. BANKVERLAG GMBH

  Niemcy

  Firma BANKVERLAG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Skład, fotoskład i fotochemigrafia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. AUTOMATED SERVICES NETWORK COMPANY

  Kuwejt

  Firma AUTOMATED SERVICES NETWORK COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Kuwait, Kuwejt.

 9. ECARDON PAYMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma ECARDON PAYMENTS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, Mikrokomputery - doradztwo, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, i Mikrokomputery - doradztwo. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 10. GWK GESELLSCHAFT FÜR WARENWIRTSCHAFTS UND KUNDEN-BINDUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma GWK GESELLSCHAFT FÜR WARENWIRTSCHAFTS UND KUNDEN-BINDUNGS-SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo