• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty spawalnicze

Wyniki dla

Automaty spawalnicze - Import eksport

 1. ATOM KARINCA LASER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1996 roku firma Atom Karinca stała się wiodącym producentem kontraktowym w zakresie inżynierii i cięcia laserowego w Stambule w Turcji. Nasze niezachwiane dążenie do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszej najnowocześniejszej infrastrukturze, obejmującej obszar fabryki o powierzchni 3000 M2, nowoczesny park maszynowy i zespół 60 wysoko wykwalifikowanych specjalistów zdolnych do pracy w 24-godzinowych zmianach, aby zapewnić naszym klientom płynną produkcję. Od momentu powstania w 1996 roku nieustannie się rozwijamy i w 2005 roku strategicznie wkroczyliśmy w sektor cięcia laserowego. Nasze zaangażowanie w postęp jest widoczne poprzez ciągłe inwestycje i inicjatywy samodoskonalenia. Nasze kompleksowe usługi obejmują: •Cięcie laserowe •Gięcie blachy •Gięcie cylindrów •Wyrób elementów spawanych •Powlekanie elektrostatyczne •Usługi montażowe •Sprzedaż blachy metalowej. Park maszynowy: PARK MASZYN DO CIĘCIA LASEROWEGO moc cięcia 6 KW | Obszar obróbki blachy 4000x2000mm moc cięcia 6KW | Obszar obróbki blachy 3000x1500mm moc cięcia 4 KW | Obszar obróbki blachy 3000x1500mm moc cięcia 2, 5 KW | Obszar obróbki blachy 2500x1250mm; NASZE MASZYNY DO GIĘCIA BLACH 7-osiowa giętarka do blachy CNC 5-osiowa giętarka do blachy CNC 4-osiowa giętarka do blachy CNC. W Atom Karinca przekraczamy granice geograficzne, aby służyć naszym klientom na całym świecie. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, a nasz zespół ekspertów stara się zrozumieć i spełnić Twoje specyficzne wymagania. Twój sukces jest naszym zaangażowaniem.

 2. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 3. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty montażowe, Automaty do malowania, Automaty spawalnicze, Automaty montażowe, Automaty do malowania, zastosowanie robotów, i robotyka maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Pannes, Francja.

 4. STIRWELD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STIRWELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach zgrzewanie tarciowe z przemieszaniem. Ma siedzibę w Bruz, Francja.

 5. H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, podtrzymki do tokarek, naprężarki hydrauliczne, naprężarki, podtrzymki samocentrujące, obracarki do spawania, podstawki do automatów spawalniczych, Construction of jigs and fixtures, i urządzenia pomiarowe do narzędzi. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach instalacje spawania, i Aluminium tubes, welded. Ma siedzibę w Schnelldorf, Niemcy.

 2. IBS AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBS AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Sterowanie automatyczne samolotowe - pilot automatyczny, spawanie automatyczne, instalacje automatyczne, Automatyzacja robotów, zarządzanie urzadzeniami przemysłowymi, i Sterowanie automatyczne samolotowe - pilot automatyczny. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 3. ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 4. PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 5. OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Schönebeck, Niemcy.

 1. ENEL SP. Z O.O.

  Polska

  Główny obszar działań przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i produkcja urządzeń energoelektronicznych. Dużą uwagę skupiamy na konstruowaniu nowoczesnych urządzeń spawalniczych, oferując zaawansowane technologicznie spawarki. Ideą przyświecającą założycielom firmy jest produkowanie funkcjonalnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych maszyn przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Poza urządzeniami spawalniczymi, w naszej ofercie można znaleźć zasilacze dużej mocy (od 1-10 kVA, np. regulowane źródła prądowe dla galwanizerni), jak też urządzenia specjalistyczne. Stroboskop naszej produkcji znajduje zastosowanie w przemyśle poligraficznym do inspekcji przewijanych materiałów.

 2. MÜLLER OPLADEN GMBH

  Niemcy

  MÜLLER OPLADEN jest założoną w 1919 r. tradycyjną niemiecką firmą zarządzaną przez właściciela zajmującą się inżynierią mechaniczną. Od 2016 roku częścią grupy przedsiębiorstw MÜLLER OPLADEN jest amerykański specjalista WATTS. W lokalizacji niemieckiej w Leverkusen-Opladen oraz amerykańskiej w pobliżu Seattle firma MÜLLER OPLADEN produkuje przecinarki do profili 3D do cięcia rur okrągłych, pojemników, końcówek wypukłych, rur kwadratowych i dźwigarów stalowych, a także zmechanizowane systemy spawania, takie jak systemy do spawania wzdłużnego i obwodowego. Od pojedynczej maszyny po zautomatyzowany system produkcji włącznie z obsługą tworzone są rozwiązania, które działają wydajnie, niezawodnie i mają długą żywotność. Klienci w ponad 70 krajach działają w przemyśle naftowo-gazowym, przy budowie kontenerów i elektrowni, w przemyśle stoczniowym, w branży konstrukcji stalowych i budowy instalacji. Bazy serwisowe w Niemczech, USA, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Singapurze i Brazylii gwarantują bezpośrednie wsparcie rynków.

 1. NEURA ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Misją NEURA Robotics jest ostateczne zlikwidowanie przepaści między robotami a ludźmi, a tym samym uczynienie robotów dostępnymi dla wszystkich. Założona w 2019 roku firma opracowała już w tym celu trzy serie robotów. Wysokowydajny cobot LARA, inteligentny AMR o nazwie MAV i pierwszy dostępny na rynku robot kognitywny MAiRA. W szczególności robot MAiRA, który wyróżnia się intuicyjną obsługą, jest symbolem robotyki przyszłości, w której lekka robotyka, czujniki percepcji środowiska i sztuczna inteligencja są połączone w jednym produkcie. W NEURA Robotics wierzymy, że ludzie powinni być w stanie robić to, co leży u podstaw ludzkiej natury. Ludzie powinni wyrażać swoją kreatywność i skupiać się bardziej na interakcjach społecznych, zamiast wykonywać niezdrowe i monotonne prace nadal będące w społeczeństwie bardzo powszechne. Dlatego wszystko, co robimy, odbywa się pod hasłem „WE SERVE HUMANITY“.

 2. SMT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  SMT Systemtechnik GmbH specjalizuje się w produkcji zrobotyzowanych maszyn stosowanych we wszystkich procesach związanych ze spawaniem. Szczególną uwagę poświęcamy zrobotyzowanym stanowiskom do cięcia, obróbki i paletowania. Nasze produkty: zrobotyzowane stanowiska do spawania, roboty spawalnicze, systemy robotyczne, zrobotyzowane stanowiska do cięcia, systemy obróbcze z uwzględnieniem robotów przemysłowych, roboty paletyzujące, stoły obrotowe, zrobotyzowane maszyny i urządzenia, roboty przemysłowe, zrobotyzowane stanowiska montażowe

 3. P.W. BUDOHAND SP. Z O.O.

  Polska

  Sklep Budohand ma w swej ofercie szeroką gamę materiałów spawalniczych, gazów technicznych, spawarek MMA, TIG, półautomatów MIG MAG, rękawic spawalniczych, specjalistycznych narzędzi i sprzętu warsztatowego, podnośników, kluczy dynamometrycznych, elektronarzędzi, szlifierek, wiertarek, wkrętarek, kompresorów, sprężarek i akcesoriów pneumatycznych, węży, złączek, materiałów ściernych i polerskich, tarcz do betonu, odzieży i obuwia BHP, chemii technicznej, farb, rozpuszczalników, łożysk, suwmiarek, numeratorów.Tagi: spawarka, mma, tig, półautomat, mig, mag, kompresor, narzędzia, klucz, szlifierka, wiertarka, tarcza do betonu, odzieży BHP, rozpuszczalnik, łożysko, suwmiarka

 4. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Universal Robots została założona w Danii w 2005 roku i była pierwszą firmą, która produkowała komercyjne roboty współpracujące – tym samym przekształcając działanie firm i całych branż.

 5. KEY PLANT AUTOMATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEY PLANT AUTOMATION LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie acetylenowe - spawarki, i Spawanie acetylenowe - spawarki. Ma siedzibę w Leek, Zjednoczone Królestwo.

 6. EKO WELDING & MACHINE AUTOMATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma EKO WELDING & MACHINE AUTOMATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach spawanie łukowe, automatyzacja i robotyka, spawarki elektronowe, i Zgrzewarki do rur. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

 7. TECHNAX

  Francja

  Firma TECHNAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Lutowanie - sprzęt i materiały, stanowiska spawalnicze, Lutowanie - sprzęt i materiały, łączenie metali, i automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Saint-Priest, Francja.

 8. KAMESH WELDING AUTOMATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma KAMESH WELDING AUTOMATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ALL EMBEDDED GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALL EMBEDDED GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

 2. HELDER RAMIRES, LDA - MAPROC

  Portugalia

  Firma HELDER RAMIRES, LDA - MAPROC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, hydraulic folding presses, lasery przemysłowe, i Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Nossa Senhora De Fátima, Portugalia.

 3. PRIVATE JSC "KINOTEHPROM"

  Ukraina

  Firma PRIVATE JSC "KINOTEHPROM", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach usługi w dziedzinie karoserii przemysłowej i specjqlnej. Ma siedzibę w Chernigov, Ukraina.

 4. ACOS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ACOS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. STANSEFABRIKKEN GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma STANSEFABRIKKEN GERMANY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 6. KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD.

  Chiny

  Firma KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty przemysłowe, maszyny tnące, Automaty spawalnicze, Automaty przemysłowe, i Oprogramowanie robotów. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. UNIROB ROBOTIK OTOMASYON LTD ŞTI.

  Turcja

  Firma UNIROB ROBOTIK OTOMASYON LTD ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty spawalnicze, i robot do spawania. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. COMASUR 2000

  Hiszpania

  Firma COMASUR 2000, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Automaty spawalnicze, Przenośniki taśmowe, Automaty spawalnicze, zasilanie, i platformy. Ma siedzibę w MOLINA DEL SEGURA - MURCIA, Hiszpania.

 9. EASYWELD

  Francja

  Firma EASYWELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach plazmowe maszyny wykrawające. Ma siedzibę w Vedene, Francja.

 10. AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

  Firma AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Serwomechanizmy, Automaty spawalnicze, Robotyka, Serwomechanizmy, Automaty spawalnicze, Robotyka, i robotic islands. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo