• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty spawalnicze

Wyniki dla

Automaty spawalnicze - Import eksport

 1. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 2. NEURA ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Misją NEURA Robotics jest ostateczne zlikwidowanie przepaści między robotami a ludźmi, a tym samym uczynienie robotów dostępnymi dla wszystkich. Założona w 2019 roku firma opracowała już w tym celu trzy serie robotów. Wysokowydajny cobot LARA, inteligentny AMR o nazwie MAV i pierwszy dostępny na rynku robot kognitywny MAiRA. W szczególności robot MAiRA, który wyróżnia się intuicyjną obsługą, jest symbolem robotyki przyszłości, w której lekka robotyka, czujniki percepcji środowiska i sztuczna inteligencja są połączone w jednym produkcie. W NEURA Robotics wierzymy, że ludzie powinni być w stanie robić to, co leży u podstaw ludzkiej natury. Ludzie powinni wyrażać swoją kreatywność i skupiać się bardziej na interakcjach społecznych, zamiast wykonywać niezdrowe i monotonne prace nadal będące w społeczeństwie bardzo powszechne. Dlatego wszystko, co robimy, odbywa się pod hasłem „WE SERVE HUMANITY“.

 3. MÜLLER OPLADEN GMBH

  Niemcy

  MÜLLER OPLADEN jest założoną w 1919 r. tradycyjną niemiecką firmą zarządzaną przez właściciela zajmującą się inżynierią mechaniczną. Od 2016 roku częścią grupy przedsiębiorstw MÜLLER OPLADEN jest amerykański specjalista WATTS. W lokalizacji niemieckiej w Leverkusen-Opladen oraz amerykańskiej w pobliżu Seattle firma MÜLLER OPLADEN produkuje przecinarki do profili 3D do cięcia rur okrągłych, pojemników, końcówek wypukłych, rur kwadratowych i dźwigarów stalowych, a także zmechanizowane systemy spawania, takie jak systemy do spawania wzdłużnego i obwodowego. Od pojedynczej maszyny po zautomatyzowany system produkcji włącznie z obsługą tworzone są rozwiązania, które działają wydajnie, niezawodnie i mają długą żywotność. Klienci w ponad 70 krajach działają w przemyśle naftowo-gazowym, przy budowie kontenerów i elektrowni, w przemyśle stoczniowym, w branży konstrukcji stalowych i budowy instalacji. Bazy serwisowe w Niemczech, USA, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Singapurze i Brazylii gwarantują bezpośrednie wsparcie rynków.

 4. STIRWELD

  Francja

 5. H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEHNOVAR D.O.O.

  Słowenia

 2. SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 3. IBS AUTOMATION GMBH

  Niemcy

 4. ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH

  Niemcy

 5. PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH

  Niemcy

 1. KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD.

  Chiny

 2. OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 1. ENEL SP. Z O.O.

  Polska

  Główny obszar działań przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i produkcja urządzeń energoelektronicznych. Dużą uwagę skupiamy na konstruowaniu nowoczesnych urządzeń spawalniczych, oferując zaawansowane technologicznie spawarki. Ideą przyświecającą założycielom firmy jest produkowanie funkcjonalnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych maszyn przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Poza urządzeniami spawalniczymi, w naszej ofercie można znaleźć zasilacze dużej mocy (od 1-10 kVA, np. regulowane źródła prądowe dla galwanizerni), jak też urządzenia specjalistyczne. Stroboskop naszej produkcji znajduje zastosowanie w przemyśle poligraficznym do inspekcji przewijanych materiałów.

 2. P.W. BUDOHAND SP. Z O.O.

  Polska

  Sklep Budohand ma w swej ofercie szeroką gamę materiałów spawalniczych, gazów technicznych, spawarek MMA, TIG, półautomatów MIG MAG, rękawic spawalniczych, specjalistycznych narzędzi i sprzętu warsztatowego, podnośników, kluczy dynamometrycznych, elektronarzędzi, szlifierek, wiertarek, wkrętarek, kompresorów, sprężarek i akcesoriów pneumatycznych, węży, złączek, materiałów ściernych i polerskich, tarcz do betonu, odzieży i obuwia BHP, chemii technicznej, farb, rozpuszczalników, łożysk, suwmiarek, numeratorów.Tagi: spawarka, mma, tig, półautomat, mig, mag, kompresor, narzędzia, klucz, szlifierka, wiertarka, tarcza do betonu, odzieży BHP, rozpuszczalnik, łożysko, suwmiarka

 3. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Universal Robots została założona w Danii w 2005 roku i była pierwszą firmą, która produkowała komercyjne roboty współpracujące – tym samym przekształcając działanie firm i całych branż.

 4. KEY PLANT AUTOMATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Francja

 6. EKO WELDING & MACHINE AUTOMATION SYSTEMS

  Turcja

 7. TECHNAX

  Francja

 8. KAMESH WELDING AUTOMATION SYSTEMS

  Turcja

 1. ALL EMBEDDED GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. HELDER RAMIRES, LDA - MAPROC

  Portugalia

 3. ACOS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 4. EXTOR GMBH

  Niemcy

 5. ARO WELDING TECHNOLOGIES

  Belgia

 6. RICHTER AUTOMATION DEGGENDORF GMBH

  Niemcy

 7. WAGNER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. UNIROB ROBOTIK OTOMASYON LTD ŞTI.

  Turcja

 9. EASYWELD

  Francja

 10. COMMERCY ROBOTIQUE

  Francja