• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty spawalnicze

Wyniki dla

Automaty spawalnicze - Import eksport

 1. MÜLLER OPLADEN GMBH

  Niemcy

  MÜLLER OPLADEN jest założoną w 1919 r. tradycyjną niemiecką firmą zarządzaną przez właściciela zajmującą się inżynierią mechaniczną. Od 2016 roku częścią grupy przedsiębiorstw MÜLLER OPLADEN jest amerykański specjalista WATTS. W lokalizacji niemieckiej w Leverkusen-Opladen oraz amerykańskiej w pobliżu Seattle firma MÜLLER OPLADEN produkuje przecinarki do profili 3D do cięcia rur okrągłych, pojemników, końcówek wypukłych, rur kwadratowych i dźwigarów stalowych, a także zmechanizowane systemy spawania, takie jak systemy do spawania wzdłużnego i obwodowego. Od pojedynczej maszyny po zautomatyzowany system produkcji włącznie z obsługą tworzone są rozwiązania, które działają wydajnie, niezawodnie i mają długą żywotność. Klienci w ponad 70 krajach działają w przemyśle naftowo-gazowym, przy budowie kontenerów i elektrowni, w przemyśle stoczniowym, w branży konstrukcji stalowych i budowy instalacji. Bazy serwisowe w Niemczech, USA, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Singapurze i Brazylii gwarantują bezpośrednie wsparcie rynków.

 2. STIRWELD

  Francja

  Firma STIRWELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach zgrzewanie tarciowe z przemieszaniem. Ma siedzibę w Bruz, Francja.

 3. H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma H. RICHTER VORRICHTUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertła. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, podtrzymki do tokarek, naprężarki hydrauliczne, naprężarki, podtrzymki samocentrujące, obracarki do spawania, podstawki do automatów spawalniczych, Construction of jigs and fixtures, i urządzenia pomiarowe do narzędzi. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 4. SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach instalacje spawania, i Aluminium tubes, welded. Ma siedzibę w Schnelldorf, Niemcy.

 5. IBS AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Firma IBS AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Sterowanie automatyczne samolotowe - pilot automatyczny, spawanie automatyczne, instalacje automatyczne, Automatyzacja robotów, zarządzanie urzadzeniami przemysłowymi, i Sterowanie automatyczne samolotowe - pilot automatyczny. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH

  Niemcy

  Firma ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 3. KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD.

  Chiny

  Firma KUNLUN COMMUNICATION & INDURSTRIAL NETWORKING INTEGRATION CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty przemysłowe, Robotyka, Automaty do malowania, Reduktory szybkości, maszyny tnące, Automaty spawalnicze, Automaty przemysłowe, i Oprogramowanie robotów. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Schönebeck, Niemcy.

 5. ENEL SP. Z O.O.

  Polska

  Główny obszar działań przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i produkcja urządzeń energoelektronicznych. Dużą uwagę skupiamy na konstruowaniu nowoczesnych urządzeń spawalniczych, oferując zaawansowane technologicznie spawarki. Ideą przyświecającą założycielom firmy jest produkowanie funkcjonalnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych maszyn przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Poza urządzeniami spawalniczymi, w naszej ofercie można znaleźć zasilacze dużej mocy (od 1-10 kVA, np. regulowane źródła prądowe dla galwanizerni), jak też urządzenia specjalistyczne. Stroboskop naszej produkcji znajduje zastosowanie w przemyśle poligraficznym do inspekcji przewijanych materiałów.

 1. NEURA ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Misją NEURA Robotics jest ostateczne zlikwidowanie przepaści między robotami a ludźmi, a tym samym uczynienie robotów dostępnymi dla wszystkich. Założona w 2019 roku firma opracowała już w tym celu trzy serie robotów. Wysokowydajny cobot LARA, inteligentny AMR o nazwie MAV i pierwszy dostępny na rynku robot kognitywny MAiRA. W szczególności robot MAiRA, który wyróżnia się intuicyjną obsługą, jest symbolem robotyki przyszłości, w której lekka robotyka, czujniki percepcji środowiska i sztuczna inteligencja są połączone w jednym produkcie. W NEURA Robotics wierzymy, że ludzie powinni być w stanie robić to, co leży u podstaw ludzkiej natury. Ludzie powinni wyrażać swoją kreatywność i skupiać się bardziej na interakcjach społecznych, zamiast wykonywać niezdrowe i monotonne prace nadal będące w społeczeństwie bardzo powszechne. Dlatego wszystko, co robimy, odbywa się pod hasłem „WE SERVE HUMANITY“.

 2. P.W. BUDOHAND SP. Z O.O.

  Polska

  Sklep Budohand ma w swej ofercie szeroką gamę materiałów spawalniczych, gazów technicznych, spawarek MMA, TIG, półautomatów MIG MAG, rękawic spawalniczych, specjalistycznych narzędzi i sprzętu warsztatowego, podnośników, kluczy dynamometrycznych, elektronarzędzi, szlifierek, wiertarek, wkrętarek, kompresorów, sprężarek i akcesoriów pneumatycznych, węży, złączek, materiałów ściernych i polerskich, tarcz do betonu, odzieży i obuwia BHP, chemii technicznej, farb, rozpuszczalników, łożysk, suwmiarek, numeratorów.Tagi: spawarka, mma, tig, półautomat, mig, mag, kompresor, narzędzia, klucz, szlifierka, wiertarka, tarcza do betonu, odzieży BHP, rozpuszczalnik, łożysko, suwmiarka

 1. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Universal Robots została założona w Danii w 2005 roku i była pierwszą firmą, która produkowała komercyjne roboty współpracujące – tym samym przekształcając działanie firm i całych branż.

 2. KEY PLANT AUTOMATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Francja

 4. EKO WELDING & MACHINE AUTOMATION SYSTEMS

  Turcja

 5. TECHNAX

  Francja

 6. KAMESH WELDING AUTOMATION SYSTEMS

  Turcja

 7. ALL EMBEDDED GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. HELDER RAMIRES, LDA - MAPROC

  Portugalia

 1. ACOS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 2. UNIROB ROBOTIK OTOMASYON LTD ŞTI.

  Turcja

 3. EASYWELD

  Francja

 4. COMMERCY ROBOTIQUE

  Francja

 5. ARO WELDING TECHNOLOGIES

  Belgia

 6. TIESSE ROBOT S.P.A.

  Włochy

 7. WAGNER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. EXTOR GMBH

  Niemcy

 9. AYAZ AUTOMATIC WELDING MACHINES

  Turcja

 10. RICHTER AUTOMATION DEGGENDORF GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo