• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo ciągliwe

Wyniki dla

Żeliwo ciągliwe - Import eksport

 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

 2. IEG

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  IEG S.R.O. to dynamicznie rozwijająca się czeska firma z pięćdziesięcioletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji precyzyjnych odlewów we staliwa i żeliwa ze wszystkich stopów żelaza oraz w obróbce ze skrawaniem, obróbce cieplnej i obróbce powierzchni. Rutynowo dostarczamy również detale i już zmontowane zespoły. Odlewamy z ponad 60 gatunków materiałów na bazie żelaza. Stawiamy wysokie wymagania w zakresie jakości, precyzji i innowacyjności. Skontaktuj się z naszym zespołem!

 3. FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach zawieszenie silnika, podstawa do obrabiarek, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, odlewy z żeliwa sferoidalnego do 25 ton/szt., odlewy sztabek, wytapianie żeliwa sferoidalnego, odlewnictwo precyzyjne, i żeliwo zwyczajne. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 4. ABERFOND SRL

  Włochy

  Od ponad pół wieku, nasze przedsiębiorstwo produkuje części formowane z żeliwa. Zachowując ludzką miarę, firma zyskała na sprawności i dynamizmie, przywiązując wagę do najlepszych technologii dostępnych dla jej urządzeń przemysłowych. Dysponujemy w istocie dwoma urządzeniami do formowania: jedno, ręczne, oparte na procesie «piasek i żywica», za pomocą którego wyrabiamy elementy formowane dużego i średniego kalibru (do maksymalnie 8 ton), drugie mechaniczne, do części formowanych w małej i średniej serii (o maksymalnej wadze 70 kg).

 5. WOZNIAK INTERNATIONALER INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

  Dystrybucja żeliwa ciągliwego oraz jego półfabrykatów stosowanych w obróbce-skrawaniem, hutnictwie i przemyśle metalurgicznym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THORMANN GMBH

  Niemcy

  Firma THORMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Heiligenhaus, Niemcy.

 2. KRG AG

  Szwajcaria

  Firma KRG AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Rothenburg, Szwajcaria.

 3. VS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma VS GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach odlewnia, odlewanie terakoty, URZĄDZENIA I Maszyny POUR LE FINISSAGE DES CZĘŚCI FORMA, i Surface treatment. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA

  Włochy

  Firma FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach wytapianie żeliwa szarego. Ma siedzibę w San Vito Di Leguzzano, Włochy.

 5. ERATA IMPEX SRL

  Rumunia

  Firma ERATA IMPEX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach Zawory kulkowe. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 1. SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES

  Francja

  Firma SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo ciągliwe, i Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Saint Quentin, Francja.

 2. LINDNER GIESSEREISERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma LINDNER GIESSEREISERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 1. MANGUITOS ARROSI S.L.

  Hiszpania

  Firma MANGUITOS ARROSI S.L., roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo ciągliwe, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Stalownie, Formy odlewnicze, Żeliwo ciągliwe, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Stalownie, i Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Elduain, Hiszpania.

 2. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francja

  Firma LA FONDERIE CHAROLLAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo ciągliwe, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Genelard, Francja.

 3. FUNDICIONES RIO EBRO

  Hiszpania

  Firma FUNDICIONES RIO EBRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo, i odlewnia stopów. Ma siedzibę w Cuarte de Huerva (Zaragoza), Hiszpania.

 4. UXA SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma UXA SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Brno-Jih, Republika Czeska.

 5. REKSAN REKOR SANAYI LTD. STI.

  Turcja

  Firma REKSAN REKOR SANAYI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach nawijarka węży, i złącza i elementy metalowe z mosiądzu do przewodów elastycznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. FUNCER

  Hiszpania

  Firma FUNCER, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. FRIEDRICH WILHELM KRONSHAGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. EISENGIEßEREI UND SCHLÜSSELFABRIK WILHELM SANDER GMBH

  Niemcy

 1. R. WOESTE & CO. - GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

 2. ZS INDUSTRIES CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  ZS Industries Co., Ltd (ZSI) jest offshoringową chińską & duńską firmą kontraktową & inżynieryjną założoną w 2003 roku. Specjalizujemy się w produkcji dużych i małych skomplikowanych części mechanicznych i komponentów zgodnie z rysunkami i specyfikacjami naszych klientów na całym świecie. ZSI ma certyfikat TÜV ISO 9001 i19-letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości niestandardowych odlewanych komponentów formowanych maszynowo, obrabianych odkówek, usług obróbki precyzyjnej, konstrukcji spawanych lub modułów oraz usług montażu po konkurencyjnych cenach dla różnych segmentów przemysłowych, takich jak maszyny rolnicze, maszyny spożywcze, sprzęt budowlany, przemysł wiatrowy, maszyny ogólne, pompy i zawory oraz cylindry hydrauliczne. ZSI jest zaangażowana w tworzenie wartości dla klientów poprzez naszą międzykulturową strukturę, konkurencyjną bazę dostaw, wydajne zarządzanie łańcuchem dostaw, systematyczne podejście do kontroli jakości, doświadczenie w zakresie inżynierii i innowacyjne usługi logistyczne. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie naszych klientów w zwiększaniu ich konkurencyjności i rentowności poprzez redukcję całkowitego kosztu posiadania. Dążymy do długotrwałych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i naszymi podwykonawcami.