• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo ciągliwe

Wyniki dla

Żeliwo ciągliwe - Import eksport

 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

 2. FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL

  Włochy

  Firma FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach zawieszenie silnika, podstawa do obrabiarek, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, odlewy z żeliwa sferoidalnego do 25 ton/szt., odlewy sztabek, wytapianie żeliwa sferoidalnego, odlewnictwo precyzyjne, i żeliwo zwyczajne. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 3. ABERFOND SRL

  Włochy

  Od ponad pół wieku, nasze przedsiębiorstwo produkuje części formowane z żeliwa. Zachowując ludzką miarę, firma zyskała na sprawności i dynamizmie, przywiązując wagę do najlepszych technologii dostępnych dla jej urządzeń przemysłowych. Dysponujemy w istocie dwoma urządzeniami do formowania: jedno, ręczne, oparte na procesie «piasek i żywica», za pomocą którego wyrabiamy elementy formowane dużego i średniego kalibru (do maksymalnie 8 ton), drugie mechaniczne, do części formowanych w małej i średniej serii (o maksymalnej wadze 70 kg).

 4. THORMANN GMBH

  Niemcy

 5. KRG AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA

  Włochy

 2. LINDNER GIESSEREISERVICE GMBH

  Niemcy

 3. VS GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES

  Francja

 5. MANGUITOS ARROSI S.L.

  Hiszpania

 1. UXA SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 2. ERATA IMPEX SRL

  Rumunia

 1. FRIEDRICH WILHELM KRONSHAGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. WOZNIAK INTERNATIONALER INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

  Dystrybucja żeliwa ciągliwego oraz jego półfabrykatów stosowanych w obróbce-skrawaniem, hutnictwie i przemyśle metalurgicznym.

 3. FUNCER

  Hiszpania

 4. R. WOESTE & CO. - GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

 5. EISENGIEßEREI UND SCHLÜSSELFABRIK WILHELM SANDER GMBH

  Niemcy

 6. FUNDICIONES RIO EBRO

  Hiszpania

 7. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francja

 8. REKSAN REKOR SANAYI LTD. STI.

  Turcja

 1. ZS INDUSTRIES CO., LTD

  Chiny

  ZS Industries Co., Ltd (ZSI) jest offshoringową chińską & duńską firmą kontraktową & inżynieryjną założoną w 2003 roku. Specjalizujemy się w produkcji dużych i małych skomplikowanych części mechanicznych i komponentów zgodnie z rysunkami i specyfikacjami naszych klientów na całym świecie. ZSI ma certyfikat TÜV ISO 9001 i19-letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości niestandardowych odlewanych komponentów formowanych maszynowo, obrabianych odkówek, usług obróbki precyzyjnej, konstrukcji spawanych lub modułów oraz usług montażu po konkurencyjnych cenach dla różnych segmentów przemysłowych, takich jak maszyny rolnicze, maszyny spożywcze, sprzęt budowlany, przemysł wiatrowy, maszyny ogólne, pompy i zawory oraz cylindry hydrauliczne. ZSI jest zaangażowana w tworzenie wartości dla klientów poprzez naszą międzykulturową strukturę, konkurencyjną bazę dostaw, wydajne zarządzanie łańcuchem dostaw, systematyczne podejście do kontroli jakości, doświadczenie w zakresie inżynierii i innowacyjne usługi logistyczne. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie naszych klientów w zwiększaniu ich konkurencyjności i rentowności poprzez redukcję całkowitego kosztu posiadania. Dążymy do długotrwałych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i naszymi podwykonawcami.