• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żeliwo ciągliwe

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Żeliwo ciągliwe

Producent/wytwórca
 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

 2. FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach zawieszenie silnika, podstawa do obrabiarek, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, odlewy z żeliwa sferoidalnego do 25 ton/szt., odlewy sztabek, wytapianie żeliwa sferoidalnego, odlewnictwo precyzyjne, i żeliwo zwyczajne. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 3. THORMANN GMBH

  Niemcy

  Firma THORMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Heiligenhaus, Niemcy.

 4. ERATA IMPEX SRL

  Rumunia

  Firma ERATA IMPEX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach Zawory kulkowe. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 5. VS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma VS GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach odlewnia, odlewanie terakoty, URZĄDZENIA I Maszyny POUR LE FINISSAGE DES CZĘŚCI FORMA, i Surface treatment. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES

  Francja

  Firma SIF - SOCIÉTÉ INDUSTRIELLE DES FONTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo ciągliwe, i Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Saint Quentin, Francja.

 2. FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA

  Włochy

  Firma FONDERIE CORTIANA CAV.BORTOLO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach wytapianie żeliwa szarego. Ma siedzibę w San Vito Di Leguzzano, Włochy.

 3. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francja

  Firma LA FONDERIE CHAROLLAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo ciągliwe, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Genelard, Francja.

 4. FUNDICIONES RIO EBRO

  Hiszpania

  Firma FUNDICIONES RIO EBRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo, i odlewnia stopów. Ma siedzibę w Cuarte de Huerva (Zaragoza), Hiszpania.

 5. UXA SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma UXA SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Ma siedzibę w Brno-Jih, Republika Czeska.

 1. REKSAN REKOR SANAYI LTD. STI.

  Turcja

  Firma REKSAN REKOR SANAYI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach nawijarka węży, i złącza i elementy metalowe z mosiądzu do przewodów elastycznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. FRIEDRICH WILHELM KRONSHAGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. R. WOESTE & CO. - GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

 2. EISENGIEßEREI UND SCHLÜSSELFABRIK WILHELM SANDER GMBH

  Niemcy

 3. ZS INDUSTRIES CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  ZS Industries Co., Ltd (ZSI) jest offshoringową chińską & duńską firmą kontraktową & inżynieryjną założoną w 2003 roku. Specjalizujemy się w produkcji dużych i małych skomplikowanych części mechanicznych i komponentów zgodnie z rysunkami i specyfikacjami naszych klientów na całym świecie. ZSI ma certyfikat TÜV ISO 9001 i19-letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości niestandardowych odlewanych komponentów formowanych maszynowo, obrabianych odkówek, usług obróbki precyzyjnej, konstrukcji spawanych lub modułów oraz usług montażu po konkurencyjnych cenach dla różnych segmentów przemysłowych, takich jak maszyny rolnicze, maszyny spożywcze, sprzęt budowlany, przemysł wiatrowy, maszyny ogólne, pompy i zawory oraz cylindry hydrauliczne. ZSI jest zaangażowana w tworzenie wartości dla klientów poprzez naszą międzykulturową strukturę, konkurencyjną bazę dostaw, wydajne zarządzanie łańcuchem dostaw, systematyczne podejście do kontroli jakości, doświadczenie w zakresie inżynierii i innowacyjne usługi logistyczne. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie naszych klientów w zwiększaniu ich konkurencyjności i rentowności poprzez redukcję całkowitego kosztu posiadania. Dążymy do długotrwałych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i naszymi podwykonawcami.