• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkcja odlewow zeliwnych na zlecenie

Wyniki dla

Produkcja odlewow zeliwnych na zlecenie - Import eksport

 1. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Turcja

  Verified by europages badge

  Istanbul Döküm ma elastyczne metody produkcji umożliwiające produkcję żeliwa, żeliwa sferoidalnego, stali, stali nierdzewnej, stali duplex i super duplex oraz brązu metodą odlewania w formach piaskowych w jednej odlewni. Nasza odlewnia, w odróżnieniu od setek odlewni w Turcji i Europie, jest przystosowana do wykonywania i dostarczania klientom złożonych odlewów . Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na poziomie europejskim. Jeśli chodzi o piece indukcyjne, łączna zdolność produkcyjna ciekłego metalu wynosi ponad 6, 5 tony dziennie, a roczna zdolność produkcyjna sięga 2500 ton. Wszystkie odlewy przechodzą przez etap symulacji 3D, aby zapobiec błędom i defektom. Istanbul Döküm jest zawsze przy Tobie, z Twoimi rysunkami i projektami, od modelowania po formowanie, od odlewania po szlifowanie, od obróbki po kontrolę końcową. Jeśli chodzi o wzorce, zgodnie z potrzebami rysunki techniczne przekazywane są naszej modelarni wewnętrznej lub do modelarni u producentów wzorców, z którymi współpracujemy od lat. W zależności od potrzeb klienta, obróbka wstępna i końcowa odbywa się w naszym własnym zakładzie lub w zakładach naszych wieloletnich firmach partnerskich. W laboratorium wszystkie produkty poddawane są analizie chemicznej, testom wytrzymałości mechanicznej - na rozciąganie - wydłużanie, a w razie potrzeby przechodzą testy twardości, UT, MT i MPI. Jesteśmy dostawcami dla branż w dziedzinie pomp i komponentów, zaworów, budowy maszyn ogólnie, przemysłu morskiego, turbin, wodnego i petrochemicznego, hutnictwa żelaza i stali.

 2. XIAN HUAN-TAI TECHNOLOGY & DEVELOPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Będące pionierem, przedsiębiorstwo Huan-Tai istnieje w Chinach od 1996 roku. Dzięki naszym kompetencjom w inżynierii, kontroli jakości i zarządzaniu harmonogramem, dostarczamy wartość dodaną, aby spełnić oczekiwania klientów pod względem stabilności, spójności i przewidywalności. Jako lider w wykonywaniu odlewów na specjalne zamówienie, posiadamy certyfikat ISO9001, co wiąże się z wykonywaniem kompletnej analizy, na przykład spektrometrem, CMM, NDT (UT, RT, MPT, LPT), prób rozciągania, testów odporności na wstrząsy itp. Mamy najwięcej doświadczenia w wykonywaniu odlewów do zastosowań w rolnictwie, przemyśle wydobywczym, eksploatacji węgla, budownictwie, wytopie aluminium, branży samochodowej, przemyśle kolejowym i motoryzacyjnym. Huan-Tai specjalizuje się w wykonywaniu odlewów precyzyjnych, piaskowych, kokilowych, grawitacyjnych ze stali węglowej, stopowej, żeliwa, żeliwa sferoidalnego, aluminum, brązu i materiałów zgodnie z życzeniem klienta. Typowe produkty obejmują odlewy na specjalne zamówienie, części do przyczep, skrzynie biegów dla maszyn rolniczych, przekładnie zębate, wałki przekładni, elementy poddane obróbce CNC, części do pociągów, elementy odporne na zużycie, części do kruszarek, takie jak płyty okładzinowe, powłoki miskowe, płyty szczękowe, płaszcze, ciężkie odlewy, części maszyn do górnictwa węglowego i odlewy aluminiowe & odlewy z brązu itp. W szczególności, Huan-Tai dostarcza wysokowydajne odlewy, takie jak wlewnice, kadzie do wtrąceń niemetalicznych, kadzie do szumowania, odlewy ze zwężeniem, głowice chłodzące, zbiorniki do szumowania, zapewnia jednostkę do recyklingu tygli aluminiowych i aluminium do wtórnego wytapiania dla niemal wszystkich producentów aluminium na świecie. Wyróżnia nas wartość i wysoki poziom satysfakcji klientów.

 3. FONDERIA DELLA CROCETTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA DELLA CROCETTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Stalownie, żeliwo szare, żeliwo sferoidalne, Stalownie, odlewnia, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, rdzenie odlewnicze, przetapianie metali, i sprzęt do produkcji konstrukcji hutniczych. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 4. AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, odlewnictwo precyzyjne, topienie aluminium, odlewanie, Metal work, Odlewanie kokilowe aluminium, wytapianie ciągłym strumieniem, przetapianie metali, i topienie stali nierdzewnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA QUAGLIA & COLOMBO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo ciągliwe. Jest również obecna w dziedzinach zawieszenie silnika, podstawa do obrabiarek, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, odlewy z żeliwa sferoidalnego do 25 ton/szt., odlewy sztabek, wytapianie żeliwa sferoidalnego, odlewnictwo precyzyjne, i żeliwo zwyczajne. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABERFOND SRL

  Włochy

  Od ponad pół wieku, nasze przedsiębiorstwo produkuje części formowane z żeliwa. Zachowując ludzką miarę, firma zyskała na sprawności i dynamizmie, przywiązując wagę do najlepszych technologii dostępnych dla jej urządzeń przemysłowych. Dysponujemy w istocie dwoma urządzeniami do formowania: jedno, ręczne, oparte na procesie «piasek i żywica», za pomocą którego wyrabiamy elementy formowane dużego i średniego kalibru (do maksymalnie 8 ton), drugie mechaniczne, do części formowanych w małej i średniej serii (o maksymalnej wadze 70 kg).

 2. OJSC MINSK MOTOR PLANT

  Białoruś

  Firma OJSC MINSK MOTOR PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach zespoły prądotwórcze tłumione, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, odlewnictwo aluminium, i silniki diesela do samochodów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. KAYA MODEL CASTING MANUFACTURING INDUSTRY

  Turcja

  Firma KAYA MODEL CASTING MANUFACTURING INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach topienie aluminium, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, i odlewanie piaskowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. ODLEWNIA KAW-MET IRON FOUNDRY

  Polska

  Firma ODLEWNIA KAW-MET IRON FOUNDRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie. Ma siedzibę w Orły, Polska.

 5. FONDERIA GHIRLANDINA S.P.A.

  Włochy

  Firma FONDERIA GHIRLANDINA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal, wytapianie żeliwa szarego, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, i żeliwo maszynowe. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 1. UBEX BULGARIA

  Bułgaria

  Firma UBEX BULGARIA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Instytucje handlowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, hydraulika przemysłowa, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, i rolki przemysłowe. Ma siedzibę w Veliko Tarnovo, Bułgaria.

 2. BADGER ALLOYS

  Stany Zjednoczone

  Firma BADGER ALLOYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, i topienie stali nierdzewnych. Ma siedzibę w Milwaukee, Stany Zjednoczone.

 1. CLOSED JOINT-STOCK COMPANY LUGANSK FOUNDRY AND MECHANICAL PLANT

  Ukraina

  Firma CLOSED JOINT-STOCK COMPANY LUGANSK FOUNDRY AND MECHANICAL PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo - wyroby, Visable supports the Ukrainian companies, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Żeliwo - wyroby, odlewanie, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, i Visable supports the Ukrainian companies. Ma siedzibę w Lugansk, Ukraina.

 2. KILNER & HUTCHINSON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KILNER & HUTCHINSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, żeliwo szare, odlew ciągliwy, i austenic. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 3. LIT-15 FOUNDRY LTD

  Bułgaria

  Firma LIT-15 FOUNDRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przetapianie metali, i produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie. Ma siedzibę w Vidin, Bułgaria.

 4. ZLH PLUS A.S.

  Słowacja

  Firma ZLH PLUS A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie. Ma siedzibę w Hronec, Słowacja.