• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żelatyna spożywcza

Wyniki dla

Żelatyna spożywcza - Import eksport

 1. UD CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UD CHEMIE GmbH została założona w 1984 roku przez Uwe L.F. Dubberke. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Wörrstadt w Nadrenii-Hesji rozwinęło sie wraz z wyzwaniami rynku z partnera kontraktowego międzynarodowych procudentów wysokiej jakości surowców w zakład uszlachetniający funkcjonalne, precyzyjnie dobrane i zgodne ze specyfikacją płynne i suche mieszanki dla przemysłu farmaceutycznego, mateirałów budowlanych, spożywczego i napojów. Od początku istnienia firmy kierownictwo zajmowało sie przede wszystkim działalnością operacyjną. Grupa przedsiębiorstw składająca się z centrali UD CHEMIE GmbH, 100% spółki zależnej LECKER’S Bio Manufaktur GmbH oraz spółek partnerskich UD CHEMIE Moskwa i UD CHEMIE Tallin osiąga roczny obrót w wysokości ok. 60.000.000 EUR, zatrudniając 85 pracowników.

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 3. SHOOTING SWEETS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SHOOTING SWEETS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Żelatyna spożywcza, cukierki, Żelatyna spożywcza, drobne cukierki, i żelatyny. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 4. GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş.

  Turcja

  Firma GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach żelatyny spożywcze, i żelatyna do użytku farmaceutycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. KOS. PPHU

  Polska

  Firma KOS. PPHU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Żelatyna spożywcza, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Delikatesowe wyroby spożywcze, Żelatyna spożywcza, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w DEBICA, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EVERSOURCE GELATIN

  Chiny

  Firma EVERSOURCE GELATIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Żelatyna spożywcza, i Żelatyna spożywcza. Ma siedzibę w Weihai, Chiny.

 2. ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY"

  Ukraina

  Firma ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Ma siedzibę w Lisichansk, Ukraina.

 3. GELCO S.A.S

  Kolumbia

  Firma GELCO S.A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Ma siedzibę w Barranquilla, Kolumbia.

 4. GELATINES WEISHARDT

  Francja

  Firma GELATINES WEISHARDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach żelatyna do użytku farmaceutycznego, i solanki. Ma siedzibę w Graulhet, Francja.

 5. ROUSSELOT

  Belgia

  Firma ROUSSELOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach żelatyny spożywcze, i żelatyny. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 1. ROUSSELOT (CHINA)

  Chiny

  Firma ROUSSELOT (CHINA), roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach żelatyny spożywcze, i żelatyna do użytku farmaceutycznego. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. PB GELATINS

  Belgia

  Firma PB GELATINS, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach żelatyny, i żelatyny spożywcze. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 1. POLYNT UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma POLYNT UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Leek, Zjednoczone Królestwo.

 2. HAODONG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma HAODONG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach żelatyny spożywcze. Ma siedzibę w Hengshui, Stany Zjednoczone.

 3. MMSC

  Kamerun

  Firma MMSC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach karma dla zwierząt. Ma siedzibę w Douala, Kamerun.

 4. YOGOLD FRANCHISING

  Włochy

  Firma YOGOLD FRANCHISING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Ma siedzibę w Campobasso, Włochy.

 5. HITEK-NOLOGY SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HITEK-NOLOGY SOLUTIONS LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 6. NTM SALES & MARKETING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NTM SALES & MARKETING LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Harrogate, Zjednoczone Królestwo.

 7. GBZI UK & IRELAND

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GBZI UK & IRELAND, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Sheerness, Zjednoczone Królestwo.

 8. HORNETT BROS & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HORNETT BROS & CO LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Rainham, Zjednoczone Królestwo.

 1. AGROVISTA (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AGROVISTA (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Huntingdon, Zjednoczone Królestwo.

 2. INDULOR AG

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INDULOR AG, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 3. AVOCET DYE & CHEMICAL CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AVOCET DYE & CHEMICAL CO LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 4. ORTHENE CHEMICALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORTHENE CHEMICALS LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Harrow, Zjednoczone Królestwo.

 5. GEEJAY CHEMICALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEEJAY CHEMICALS LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Sandy, Zjednoczone Królestwo.

 6. DIVERSEY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIVERSEY LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Alfreton, Zjednoczone Królestwo.

 7. CCP GRANSDEN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CCP GRANSDEN LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Newtownards, Zjednoczone Królestwo.

 8. EAST LANCS CHEMICAL CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EAST LANCS CHEMICAL CO LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 9. THOR GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THOR GROUP LTD, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 10. WONDERS OF WAX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WONDERS OF WAX, roku i działającą w sektorze Żelatyna spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Katalizatory chemiczne, i Katalizatory chemiczne. Ma siedzibę w Swindon, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo