• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • śmietana kwaśna

Wyniki dla

Śmietana kwaśna - Import eksport

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Uelzena z siedzibą w Uelzen oraz szeregiem spółek podległych zarówno w Niemczech jak i UE, jest wiodącym oferentem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie przetwórstwa spożywczego i produkcji wytworów mlecznych. Grupa specjalizuje się w produkcji suszonych metodą rozpyłową dodatków i półproduktów, a także różnego rodzaju wytworów na bazie tłuszczu mlecznego na potrzeby branży spożywczej. W trzech obszarach, tj. "Zdrowie i dodatki", "Napoje instant" oraz "Tłuszcze mleczne itp." asortyment obejmuje szeroką gamę produktów sprzedawanych zarówno jako private label, jak i pod własną marką: Masło i tłuszcze na bazie masła dla małych piekarni, przemysłu piekarniczego, specjalistycznych hurtowni i sklepów spożywczych; Napoje instant i produkty do automatów dla oferentów artykułów markowych, operatorów, hurtowni oraz podmiotów gastronomicznych; Półprodukty, dodatki spożywcze, suplementy diety oraz odżywki sportowe na potrzeby przemysłu spożywczego, oferentów artykułów markowych, sprzedawców hurtowych i detalicznych.

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

 3. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  Włochy

  W Isca dell'Abate, w Perito, w regionie Salerne, znajduje się fabryka serów Fattoria dell'Alento, obecna na rynku włoskim i międzynarodowym. Nasza produkcja jest bardzo różnorodna i w całości oparta na produktach lokalnych. Sprzedajemy bocconcini (koreczki) z mleka bawolicy, ciliegine (czereśnie) z mleka bawolicy, mozzarelle, warkocze z mozzarelli, sery z mleka bawolicy, caciocavallo, ricotta z mleka bawolicy, scamorza, wędzony ser caciocavallo.

 4. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Włochy

  Każdego dnia, produkowanych jest 16 form Parmiggiano Reggiano (czyli sześć tysięcy rocznie), oznaczonych numerem 629. Sprzedajemy (i eksportujemy) Parmiggiano Reggiano bez pośrednictwa. W przeciwieństwie do innych podmiotów w branży, mleczarnia Latteria Sociale Nuova nigdy nie została włączona do innych przedsiębiorstw, a nawet przyjęła nowych wspólników gotowych wspierać najlepszy ser na terenie Bibbiano.

 5. JLC SA

  Mołdawia

  Firma JLC SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Śmietana kwaśna, lody, i małe sery. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GESUND ABNEHMEN

  Niemcy

  Firma GESUND ABNEHMEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Śmietana kwaśna. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie gastronomii fast-food, szybkie żywienie, i Nutraceutyki. Ma siedzibę w Reckendorf, Niemcy.

 2. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śmietana kwaśna. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), Przetwory mleczne, Sery, Mleko maternizowane (dla niemowląt), Przetwory mleczne, i Sery. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H.

  Austria

  Firma KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Przetwory mleczne, Ryby, Śmietana kwaśna, Przetwory mleczne, i Ryby. Ma siedzibę w Eisenstadt, Austria.

 4. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  Włochy

  Firma BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmietana kwaśna. Jest również obecna w dziedzinach masło, i masło skoncentrowane do celów przemysłowych. Ma siedzibę w Santeramo In Colle, Włochy.

 5. APIS AGRO J.D.O.O

  Chorwacja

  Firma APIS AGRO J.D.O.O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, kit pszczeli, i Śmietana kwaśna. Ma siedzibę w Virovitica, Chorwacja.

 1. LA CONCORDE

  Belgia

  Firma LA CONCORDE, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Śmietana kwaśna, i śmietana. Ma siedzibę w Merchtem, Belgia.

 2. BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Ponte Di Piave, Włochy.

 1. CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN

  Włochy

  Firma CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Ponte Di Piave, Włochy.

 2. F.LLI REVELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma F.LLI REVELLI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Cologno Monzese, Włochy.

 3. CASEIFICIO ARESU & C.L. S.R.L.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO ARESU & C.L. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Donori, Włochy.

 4. BRAMFOOD S.R.L.

  Włochy

  Firma BRAMFOOD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 5. INDUSTRIA CASEARIA SILVIO BELLADELLI & FIGLI S.R.L.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA CASEARIA SILVIO BELLADELLI & FIGLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Villafranca Di Verona, Włochy.

 6. CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO

  Włochy

  Firma CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Codroipo, Włochy.

 7. FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP.

  Włochy

  Firma FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Brusson, Włochy.

 8. CASEIFICIO LA MADONNINA S.N.C. DI IEMMI MARCO E C.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO LA MADONNINA S.N.C. DI IEMMI MARCO E C., roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Salsomaggiore Terme, Włochy.

 1. CASEIFICIO BARONE S.R.L.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO BARONE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Gallipoli, Włochy.

 2. CASEIFICIO GERMANI S.R.L.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO GERMANI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Faloppio, Włochy.

 3. CASEIFICIO DISMANO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  Włochy

  Firma CASEIFICIO DISMANO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Montese, Włochy.

 4. CASEIFICIO SOCIALE PRESANELLA A.M.A.V.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO SOCIALE PRESANELLA A.M.A.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Mezzana, Włochy.

 5. MASI VITO

  Włochy

  Firma MASI VITO, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

 6. CASEIFICIO BALZI MARCO S.R.L.

  Włochy

  Firma CASEIFICIO BALZI MARCO S.R.L., roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Cocconato, Włochy.

 7. E.T.FORMAGGI S.R.L.

  Włochy

  Firma E.T.FORMAGGI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Thiesi, Włochy.

 8. LATTERIA SOCIALE MANTOVA

  Włochy

  Firma LATTERIA SOCIALE MANTOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Porto Mantovano, Włochy.

 9. COOP. CASEARIA VALTIEPIDO

  Włochy

  Firma COOP. CASEARIA VALTIEPIDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Sery, Śmietana kwaśna, Sery, i Śmietana kwaśna. Ma siedzibę w Maranello, Włochy.

 10. SALCIS

  Włochy

  Firma SALCIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Sery, Śmietana kwaśna, i Sery. Ma siedzibę w Monteriggioni, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo