• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego

Wyniki dla

Logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego - Import eksport

 1. ŠKOFIC PROMET D.O.O.

  Słowenia

  Škofic promet d.o.o. jest rodzinną firmą działającą od 1979 r. Od dziesięcioleci rozwija się w dziedzinie transportu cieczy. Główną działalnością firmy jest organizacja i realizacja transportu oraz mycie zbiorników. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu transportu cieczy. Zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wiodącymi europejskimi firmami z branży i z powodzeniem współpracujemy z firmami w UE oraz poza nią. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. TARTAK GAŁKA S.P. Z O.O

  Polska

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach w dziedzinie przewozu towarów. Rozwój naszej firmy na przestrzeni wielu lat, doprowadził w 2013 roku do powstania spółki Trak-Drew, która obecnie jest liderem w produkcji półfabrykatów do palet. 80% drewna do produkcji jest pozyskiwane przez firmę z lasów państwowych, w 100% z certyfikatem PEFC, pozostałe 20% materiału pochodzi ze Słowacji. Z dumą możemy wspomnieć, że firma dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co znacznie ułatwia pracę i pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów, którzy oczekują szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Nowoczesna technologia, doskonała organizacja produkcji i certyfikowane materiały zaowocowały lepszą jakością naszych produktów, zapewnioną przez międzynarodowy certyfikat PEFC. Nasze produkty: - Palety drewniane - Półfabrykaty palet - Tarcica - Kantówka - Zrębki - Trociny - Kora drzewna.Jesteśmy kreatywną firmą, otwartą na obecne wymagania rynku. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Dzięki rodzinnej tradycji i bogatemu doświadczeniu jesteśmy bardzo wysoko oceniani zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą! Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 3. PAGANELLA SPA

  Włochy

  Oferujemy rozwiązania z zakresu transportu, magazynowania i usług z wartością dodaną, zgodnie z nowoczesnymi standardami branży logistycznej. Od lokalnego transportu drogowego z biegiem lat powstała solidna europejska sieć, w której transport intermodalny, a w dalszej kolejności kolejowy i z wykorzystaniem barek, odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o przechodzenie do „ekologicznego transportu”. Pokazują to nasze najnowsze inwestycje, natomiast na poziomie krajowym połączenia z siedzibą Valdaro Mantova pokazały, że jest to łatwo osiągalne i możliwe do realizacji. Magazynowanie wiąże się z ewolucją. Wychodząc od początkowego wymogu, zwiększenia możliwości magazynowych lokalnych producentów, działalność ta uległa przemianom, oferując różne usługi o wartości dodanej, zgodne z nowoczesnymi standardami logistycznymi oraz wymaganiami wynikającymi z globalizacji. Dzięki naszym początkom dotyczącym transportu możliwe jest zapewnienie wszystkim naszych obiektom możliwości połączenia z zakładami produkcyjnymi klientów lub wszystkimi najważniejszymi portami.

 4. HOYER GMBH INTERNATIONALE FACHSPEDITION

  Niemcy

  HOYER Multilog oferuje rozwiązania logistyczne oraz wynajmu IBC i zbiorników ciśnieniowych, dysponując flotą ponad 45.000 zbiorników ze stali nierdzewnej. Siedziba główna znajduje się w Hamburgu, a oprócz silnej obecności w Europie, HOYER Multilog ma również dobrą pozycję rynkową w USA i Azji. Od 2017 roku francuska firma CCR należy do Grupy HOYER. Oprócz wynajmu małych pojemników ze stali nierdzewnej, HOYER Multilog zapewnia kompleksową obsługę. Obejmuje to zarządzanie flotą, transport pojemników pustych lub pełnych, czyszczenie oraz konserwację i naprawę. HOYER Multilog to wiarygodny partner z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Dla niemal każdego produktu HOYER Multilog zapewnia optymalny IBC lub pojemnik ciśnieniowy. Zdecydowana większość pojemników mieści się w zakresie pojemności od 200 do 1650 litrów.

 5. MT TRANSPORTS

  Francja

  Od 2019 roku, przedsiębiorstwo MT Transports jest ekspertem w dziedzinie przewozów we Francji i za granicą, współpracując z licznymi firmami, które powierzają dokumenty, paczki, palety lub towary. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i siedem dni w tygodniu aby zapewnić przyjęcie, przewóz, śledzenie i dostawę dokumentów, paczek lub palet na czas. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami by uzyskać więcej informacji odnośnie naszych świadczeń lub poprosić o wycenę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania w możliwie najkrótszym terminie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BHL-GROUP

  Rosja

  Przedsiębiorstwo przewozowo-logistyczne BHL wykonuje międzynarodowy przewóz ładunków od 2008 roku, z powodzeniem dostarczając ponad 150 ton rozmaitych towarów do wszystkich miast Federacji Rosyjskiej, krajów WNP i na świecie. Oferta usług firmy obejmuje: - przewozy lotnicze, - morskie i rzeczne, - transport drogowy kontenerów, - kontraktowe świadczenie usług, - grupowanie i przewóz ładunków niepodzielnych, - odprawy celne, - ubezpieczenie ładunków, - spedycję towarów. Firma przewozi ładunki o dowolnej złożoności. Grupa BHL świadczy pełen zakres usług logistycznych, włącznie z przewozem urządzeń przemysłowych, ładunków drobnicowych i ciężkich, przewozami drogowymi wymagającymi regulacji temperatury, transportem drogowym ponadgabarytowym maszyn i innych ładunków złożonych. Grupa BHL stara się być wiarygodnym partnerem i pomagać każdemu klientowi na rynku globalnych usług transportowych. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najkorzystniejsze możliwości przewozu pod względem cenowym, terminu dostawy i preferencji klienta. Firma utrzymuje najwyższą jakość usług i proponuje elastyczne warunki płatności dla stałych klientów. Świadczymy kompletne i aktualne usługi doradztwa w kwestiach celnych, dokumentacji i dostawy ładunków. Zespół przedsiębiorstwa składa się ze specjalistów oddanych swojej pracy. Wykonujemy przewozy lotnicze, transport kontenerów, przewozy morskie i spedycję w możliwie najkrótszym terminie, zapewniając najwyższy poziom jakości i niezawodności.

 2. IMV SPEDITION LTD

  Bułgaria

  IMV SPEDITION LTD to firma spedycyjna specjalizująca się w realizacji przesyłek międzynarodowych z siedzibą w Sofii, Bułgaria. Jesteśmy usługodawcą działającym w sektorze importu-eksportu pojazdów i sprzętu transportowego. Działamy również w branży międzynarodowych przewozów towarowych, magazynów i składów celnych oraz spedycji międzynarodowej. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom niezawodnego i bezpiecznego transportu. Oferujemy różne kategorie usług: Przesyłki drobnicowe Przesyłki kompleksowe Ładunki ponadgabarytowe Towary wymagające kontroli temperatury Towary niebezpieczne (ADR) Zapraszamy do kontaktu z nami!

 3. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

 4. INTERLINEA

  Włochy

  Interlinea jest prężną firmą specjalizującą się w pakowaniu i transporcie dzieł sztuki oraz innych wartościowych przedmiotów. Opiera się na własnym personelu i własnych środkach, aby z należytą starannością zarządzać zarówno pojedynczymi dziełami sztuki, jak i całymi wystawami. Interlinea jest w stanie zorganizować transport między Wenecją i całymi północno-wschodnimi Włochami a każdym krajem na świecie, oddając do dyspozycji swój profesjonalizm zarówno podczas realizacji pojedynczych zleceń, jak i całych imprez.

 5. TRANSPORT DVORNIK

  Słowenia

  DVORNIK d.o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją w branży transportowej. Dzięki wysokiej niezawodności, profesjonalizmowi i dotrzymywaniu umów oferujemy transport materiałów objętościowych, transport dla branży motoryzacyjnej, transport towarów na paletach, towarów luzem, transport z pod plandeką, transport ekspresowy itp ... Dzięki rzetelnej pracy rozszerzyliśmy nasze usługi ze Słoweni na całą Europę. Regularnie konserwowana flota pojazdów pozwala nam zapewnić bezpieczny transport Twoich towarów paletowych.

 1. RED STAR FORWARDING & LOGISTICS

  Belgia

  Red Star Forwarding & Logistics to doświadczony zespół logistyczny i transportowy, w którego skład wchodzą eksperci w wysokowyspecjalizowanym sektorze z zaświadczeniami o udanych wysyłkach najbardziej wrażliwych towarów i ładunków z i do portów pełnomorskich: • Z UE do USA i Ameryki Południowej • Z USA i Ameryki Południowej do UE • Z UE lub USA na Bliski Wschód. W ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy niezawodną i wydajną sieć podwykonawców, spedytorów i zarządzania na Bliskim Wschodzie.

 2. TRANSPORTS BAIL

  Luksemburg

  Firma TRANSPORTS BAIL specjalizuje się w transporcie drogowym towarów, luzem i w pojemnikach. Znajdujemy się we Francji (Valenciennes) i w Luksemburgu. Proponujemy indywidualne rozwiązania transportowe z/do Francji i Beneluksu. Długodystansowy transport luzem towarów w postaci stałej, transport kontenerowy porty w Antwerpii i Zeebrugge, transport palet i towarów ogólnych, załadowanie częściowe lub pełne. Francja - Luksemburg - Belgia - Holandia - Niewcy - Wielka Brytania - Włochy - Hiszpania.

 1. FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Firma FRANKLIN jest wiodącym dostawcą usług magazynowych, transportowych, spedycyjnych w branży logistycznej. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam oferować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług, które spełniają możliwie najwyższe standardy. Oferujemy transport drogowy zarówno całopojazdowy i drobnicowy realizowany na terenie całego kraju oraz Europy. W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów oferujemy Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600 (woj. lubuskie). Do naszej dyspozycji mamy aż 50 000 m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2 oraz halę magazynową o powierzchni 575 m2. Zapewniamy: - pełną obsługę logistyczną, - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - wózki widłowe. Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz wspieramy doborze sprawnych i efektywnych kanałów dystrybucji. Oferujemy wsparcie przy wprowadzeniu towarów na rynek lokalny lub zagraniczny. Poszukujemy klientów do obsługi logistycznej i dystrybucji towarów zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. *** Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej firmie, które są dostępne na stronie internetowej. http|: //www.franklinpolska.pl ***

  Wszystkie wyroby na "logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego"

 2. RG NOLEGGI & TRASPORTI S.R.L.

  Włochy

  Firma RG NOLEGGI & TRASPORTI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, transport towarów, transport, Platformy podnośne, i wynajem pojazdów. Ma siedzibę w Ragusa, Włochy.

 3. TRANSPORTS DOUGLAS HUMBLOT

  Francja

  Firma TRANSPORTS DOUGLAS HUMBLOT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy, usługi z zakresu logistyki, transport morski towarów, Transport lotniczy, Usługi międzynarodowych dostaw ekspresowych, składowanie, i usługi dotyczące transportu lądowego towarów. Ma siedzibę w Lapalisse, Francja.

 4. EUROLOGISTIQUE

  Francja

  Firma EUROLOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Składy celne, Logistyka transportu, transport ciężarowy, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, transport krajowy, i transport drobnicowy towarów. Ma siedzibę w Hambach, Francja.

 5. FRANCE MED EXPRESS

  Francja

  Firma FRANCE MED EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, Magazynowanie - usługi, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, konstrukcje magazynowe, składanie na zlecenie i składowanie, skład towarowy, montaż mebli, usługi w zakresie magazynowania wraz z montażem, i logistyka. Ma siedzibę w Pierrelaye, Francja.

 6. RESPED LOGISTIKA D.O.O.

  Słowenia

  Firma RESPED LOGISTIKA D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny portowe, Transport samochodowy, Transport towarów, Przewozy drogowe ładunków nadgabarytowych i ciężkich, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Magazyny portowe, transport drogowy międzynarodowy, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Šempeter Pri Gorici, Słowenia.

 7. TRANSPORTES SANTIAGO JIMENEZ E HIJOS

  Hiszpania

  Firma TRANSPORTES SANTIAGO JIMENEZ E HIJOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Special transport, przedsiębiorstwo transportu międzynarodowego., International road transport, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, transport krajowy, transport międzynarodowy, firma transportowa, i usługi dotyczące transportu lądowego towarów. Ma siedzibę w Villarrobledo-Albacete, Hiszpania.

 8. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Firma TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Wysyłka międzynarodowa, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Wysyłka międzynarodowa. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 1. RDT TRANSPORT

  Francja

  Firma RDT TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Ma siedzibę w Arnas, Francja.

 2. COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, transport międzynarodowy, Special transport, Transport samochodowy, drobnicowy transport drogowy towarów, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, i firma transportowa. Ma siedzibę w Donostia-San Sebastián-Guipúzcoa, Hiszpania.

 3. EU-ROAD LOGISTIQUE

  Francja

  Firma EU-ROAD LOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja ekspresowa, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Opakowania, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport samochodowy, usługi dotyczące transportu drogowego towarów, i International road transport. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

 4. RCM D.O.O.

  Słowenia

  Firma RCM D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frachtowce - transport morski. Jest również obecna w dziedzinach Fracht międzynarodowy, Transport lotniczy, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Magazynowanie - usługi, customs agents, transport towarów, Fracht międzynarodowy, i usługi transportowe. Ma siedzibę w Prevalje, Słowenia.

 5. TRANSMEC BELGIUM

  Belgia

  Firma TRANSMEC BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, Transport drogowy kontenerowy, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 6. D'ANELLA AUTOTRASPORTI

  Włochy

  Firma D'ANELLA AUTOTRASPORTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, pozwolenia na transport pozagabarytowy, przewozy samochodami ciężarowymi, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i transport międzynarodowy. Ma siedzibę w Marsico Nuovo, Włochy.

 7. GLOBAL EXPRESS 27

  Francja

  Firma GLOBAL EXPRESS 27, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów, Spedycja ekspresowa, Transport towarów, transport drogowy towarów, usługi dotyczące transportu drogowego towarów, i Spedycja ekspresowa. Ma siedzibę w La Neuve-Lyre, Francja.

 8. ITALMONDO SPA

  Włochy

  Firma ITALMONDO SPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fracht międzynarodowy. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, transport międzynarodowy, transport krajowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, transport i wysyłka, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Arluno, Włochy.

 9. OM-CA AUTOTRASPORTI

  Włochy

  Firma OM-CA AUTOTRASPORTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka zintegrowana, transport towarów, zintegrowane usługi logistyczne, Logistyka zintegrowana, i logistyka. Ma siedzibę w San Vittore Olona, Włochy.

 10. SOLOTRANSA LOGISTIC, UAB

  Litwa

  Firma SOLOTRANSA LOGISTIC, UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport cysternami ciężarowymi produktów ziarnistych i sypkich, Fracht międzynarodowy, Drobnica - transport, Transport cysternami ciężarowymi produktów ziarnistych i sypkich, Fracht międzynarodowy, transport materiałów, usługi transportowe, transport międzynarodowy materiałów sypkich, i Transport ADR. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego - Import eksport

Liczba wyników

7446 Przedsiębiorstwa