• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego

Wyniki dla

Logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego - Import eksport

 1. NOORD CONNECT LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  NORD CONNECT LLC jest międzynarodowym spedytorem, który świadczy pełen zakres usług w dziedzinie magazynowania, przetwarzania, transportu i odprawy celnej towarów różnych kategorii. Nord Connect LLC zapewnia ubezpieczenia cargo, usługi doradcze w zakresie logistyki, dostawy części zamiennych do samolotów oraz podzespołów do samolotów i śmigłowców. Główną specjalizacją firmy jest eksportowy transport lotniczy i multimodalny do krajów Azji i Afryki, transport drogowy towarów z krajów Unii Europejskiej do Rosji, krajów Azji Środkowej i na Bliski Wschód. NORD CONNECT LLC ma duże doświadczenie w transporcie do trudno dostępnych i niepopularnych regionów. Do tej pory firma przewiozła różnego rodzaju ładunki do 184 miejsc w 84 krajach na całym świecie. NORD CONNECT LLC współpracuje z siecią agentów obejmującą prawie 90% wszystkich lotnisk i lądowisk na świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. HOYER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  HOYER Multilog oferuje rozwiązania logistyczne oraz wynajmu IBC i zbiorników ciśnieniowych, dysponując flotą ponad 45.000 zbiorników ze stali nierdzewnej. Siedziba główna znajduje się w Hamburgu, a oprócz silnej obecności w Europie, HOYER Multilog ma również dobrą pozycję rynkową w USA i Azji. Od 2017 roku francuska firma CCR należy do Grupy HOYER. Oprócz wynajmu małych pojemników ze stali nierdzewnej, HOYER Multilog zapewnia kompleksową obsługę. Obejmuje to zarządzanie flotą, transport pojemników pustych lub pełnych, czyszczenie oraz konserwację i naprawę. HOYER Multilog to wiarygodny partner z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Dla niemal każdego produktu HOYER Multilog zapewnia optymalny IBC lub pojemnik ciśnieniowy. Zdecydowana większość pojemników mieści się w zakresie pojemności od 200 do 1650 litrów.

  Witryna www Open In New icon
 3. OCEANS GROUP LOGISTICS AND CONSULTANCY LIMITED COMPANY

  Turcja

  Verified by Europages badge

  Podejmując zdecydowane kroki w kierunku zostania jednym z liderów rynku w Turcji, Oceans Group od 2016 roku świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu lotniczego, morskiego, drogowego i transportu projektów. Od 2016 roku Oceans Group świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu. Jesteśmy Twoim strategicznym partnerem biznesowym z rozwiązaniami regionalnymi i sektorowymi. Jako Oceans Group, proponujemy zakres działań związanych z odprawą celną & logistyką oraz doświadczenie w różnych sektorach, w tym lotniczym, FMCG, opieki zdrowotnej i tekstylnym. Kontynuujemy działalność jako firma ze 100% tureckim kapitałem i każdego roku organizujemy obsługę ponad 2.000 przesyłek dla swoich klientów na całym świecie. Pracujemy z wiodącymi tureckimi markami i klientami z potencjałem rozwoju i wzrostu, które ufają elastycznym, szybkim procesom decyzyjnym i niskim kosztom w organizacji załadunku. Naszą misją jest tworzenie z naszymi doświadczonymi pracownikami i profesjonalnymi partnerami biznesowymi na całym świecie innowacyjnych i zorientowanych na koszty rozwiązań, nawet dla najbardziej złożonych procesów logistycznych. Możecie Państwo zaufać Oceans Group w kwestii bezpiecznego i efektywnego transportu Państwa najcenniejszych ładunków. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. FOKUS SYSTEMLOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by Europages badge

  Firma RACH TRANSPORT LOGISTIQUE jest usługodawcą działającym w sektorze międzynarodowych przesyłek kurierskich. Jest ona również obecna w następujących sektorach: - Spedytorzy i przewoźnicy ładunków drobnicowych, -Pośrednicy w zakresie spedycji międzynarodowych, - Transport drogowy kontenerów, - Transport drogowy ładunków drobnicowych. Firma ma siedzibę we Francji. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym, ale może również zająć się wszystkimi Państwa przesyłkami ekspresowymi. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE realizuje przewozy zamówień drobnicowych głównie do Francji i Afryki (dziesięć połączeń tygodniowo). Dostawy do innych miejsc mogą być organizowane na życzenie. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE zajmuje się wszystkimi przesyłkami, od najmniejszej paczki lub listu do palet, w tym wiązek rur i różnych stropów, jak też towarów niebezpiecznych (transport ADR), tak szybko, jak jest to możliwe. Obiekty firmy RACH TRANSPORT stanowią prawdziwą platformę logistyczną, idealnie zlokalizowaną w sercu Francji. Prosimy nie wahać się i zadzwonić do nas po poradę i otrzymać wycenę tak szybko, jak jest to możliwe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. RUSTA LOGISTIC LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Grupa RUSTA powstała w 2007 roku i realizuje międzynarodowy przewóz towarów różnymi rodzajami transportu (drogowy, kolejowy, morski i lotniczy) z UE do Rosji, krajów WNP, a także z Chin do Rosji i UE. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć przedstawicielską, która obejmuje 57 oddziałów od Władywostoku po Kaliningrad. Nasza grupa znajduje się wśród 20 najlepszych przedstawicieli celnych. Specjalizujemy się w: Transport drogowy własną flotą samochodów ciężarowych klasy ekologicznej EURO 5; Multimodalny transport kontenerowy w ramach importu i eksportu przez wszystkie otwarte porty, w tym: Rotterdam, Ryga, Tallin, Kotka, Hamburg, Sankt Petersburg, Władywostok, Wostoczny, Noworosyjsk; Towary drobnicowe (LTL, LCL), przeładunek, składowanie, załadunek i rozładunek, magazynowanie czasowe, konsolidacja/de-konsolidacja ładunków w Warszawie (Polska), Rydze (Łotwa), Mandżurii, Kantonie (Chiny); Dostarczanie kompletnej przesyłki, przygotowywanie dokumentacji; Usługi z zakresu odprawy celnej.

  Witryna www Open In New icon
 2. VALEXTEAM

  Bułgaria

  Verified by Europages badge

  Firma VALEXTEAM została założona w 2012 roku, a głównym obszarem działalności naszego zespołu jest eksport produktów spożywczych i dostaw na cały świat. Obecnie mamy w zasobach dobrze zorganizowany i ambitny zespół managerów. Priorytetem VALEXTEAM jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości po najbardziej konkurencyjnych cenach. Firma dostarcza szeroką gamę markowych produktów spożywczych i napojów, takich jak Coca Cola, Pepsi, Nescafe itp., do sprzedaży hurtowej i detalicznej. Nieustannie doskonalimy się i otwieramy nowe obszary biznesu. W chwili obecnej świadczymy usługi załogowe, konserwację statków oraz usługi transportowe. Nasz zespół dąży do dalszego rozwoju i doskonalenia usług oraz relacji z naszymi partnerami. Jesteśmy wyspecjalizowani w dostarczaniu produktów marek FMCG i szerokiej gamy produktów spożywczych. Dostarczamy to, czego Państwo potrzebują! Nasze główne biuro znajduje się w Odessie, ale świadczymy również usługi za pośrednictwem naszych partnerów w Bułgarii i Gruzji. Cenimy każdego z Was, więc zaufały nam miliony! Nasz zespół obsługuje magazyn o powierzchni 2000 m2 i dzięki zautomatyzowanym procesom daje nam możliwość szybszego działania. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

  Witryna www Open In New icon
 4. INTERLINEA

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Interlinea jest prężną firmą specjalizującą się w pakowaniu i transporcie dzieł sztuki oraz innych wartościowych przedmiotów. Opiera się na własnym personelu i własnych środkach, aby z należytą starannością zarządzać zarówno pojedynczymi dziełami sztuki, jak i całymi wystawami. Interlinea jest w stanie zorganizować transport między Wenecją i całymi północno-wschodnimi Włochami a każdym krajem na świecie, oddając do dyspozycji swój profesjonalizm zarówno podczas realizacji pojedynczych zleceń, jak i całych imprez.

  Witryna www Open In New icon
 5. TRANSPORT CURK

  Słowenia

  Verified by Europages badge

  W Transport Curk realizujemy niezawodny transport różnego rodzaju towarów, w tym system drobnicowy, z szybką reakcją i dotrzymaniem ustalonych terminów. Dzięki doskonałej organiacji umożliwiamy przewóz zarówno dużych, jak i małych ilości towarów frachtowych. Oferujemy międzynarodowy transport drogowy towarów do wszystkich krajów UE i poza nią. Transport jest bezpieczny, szybki i punktualny. Regularnie utrzymujemy flotę pojazdów spełniającą wszystkie oczekiwane międzynarodowe normy i przepisy.

  Witryna www Open In New icon
 1. RED STAR FORWARDING & LOGISTICS

  Belgia

  Verified by Europages badge

  Red Star Forwarding & Logistics to doświadczony zespół logistyczny i transportowy, w którego skład wchodzą eksperci w wysokowyspecjalizowanym sektorze z zaświadczeniami o udanych wysyłkach najbardziej wrażliwych towarów i ładunków z i do portów pełnomorskich: • Z UE do USA i Ameryki Południowej • Z USA i Ameryki Południowej do UE • Z UE lub USA na Bliski Wschód. W ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy niezawodną i wydajną sieć podwykonawców, spedytorów i zarządzania na Bliskim Wschodzie.

  Witryna www Open In New icon
 2. TRANSPORTS BAIL

  Luksemburg

  Verified by Europages badge

  Firma TRANSPORTS BAIL specjalizuje się w transporcie drogowym towarów, luzem i w pojemnikach. Znajdujemy się we Francji (Valenciennes) i w Luksemburgu. Proponujemy indywidualne rozwiązania transportowe z/do Francji i Beneluksu. Długodystansowy transport luzem towarów w postaci stałej, transport kontenerowy porty w Antwerpii i Zeebrugge, transport palet i towarów ogólnych, załadowanie częściowe lub pełne. Francja - Luksemburg - Belgia - Holandia - Niewcy - Wielka Brytania - Włochy - Hiszpania.

  Witryna www Open In New icon
 3. FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Verified by Europages badge

  Firma FRANKLIN jest wiodącym dostawcą usług magazynowych, transportowych, spedycyjnych w branży logistycznej. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam oferować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług, które spełniają możliwie najwyższe standardy. Oferujemy transport drogowy zarówno całopojazdowy i drobnicowy realizowany na terenie całego kraju oraz Europy. W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów oferujemy Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600 (woj. lubuskie). Do naszej dyspozycji mamy aż 50 000 m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2 oraz halę magazynową o powierzchni 575 m2. Zapewniamy: - pełną obsługę logistyczną, - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - wózki widłowe. Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz wspieramy doborze sprawnych i efektywnych kanałów dystrybucji. Oferujemy wsparcie przy wprowadzeniu towarów na rynek lokalny lub zagraniczny. Poszukujemy klientów do obsługi logistycznej i dystrybucji towarów zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. *** Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej firmie, które są dostępne na stronie internetowej. http|: //www.franklinpolska.pl ***

  Witryna www Open In New icon
 4. EUROLOGISTIQUE

  Francja

  Verified by Europages badge
 5. MAISONHAUTE LOGISTICS

  Francja

  Verified by Europages badge
 6. TRANSPORTES SANTIAGO JIMENEZ E HIJOS

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 7. ZELL & MOHR GMBH, INTERNATIONALE SPEDITION

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. RDT TRANSPORT

  Francja

  Verified by Europages badge
 9. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by Europages badge
 10. COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 1. MOBI 92

  Francja

  Verified by Europages badge
 2. TRANSMEC BELGIUM

  Belgia

  Verified by Europages badge
 3. UNITED CARRIERS COMPANY OÜ

  Estonia

  Verified by Europages badge
 4. ITALMONDO SPA

  Włochy

  Verified by Europages badge
 5. PASINI S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. STAF 76 - TRANSPORTS & AFFRETEMENTS

  Francja

  Verified by Europages badge
 7. ECL EURO-CARGO-LOGISTIK KONTOR GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. T-PIRC D.O.O.

  Słowenia

  Verified by Europages badge
 9. SONCOTRA

  Belgia

  Soncotra specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowm z i do krajów Europy Wschodniej, WNP i Bałkanów (specjalizacja: Rosja). Dzięki swojej flocie, wyposażonej w systemy satelitarne, i długiemu doświadczeniu w pracy z podwykonawcami z Europy Wschodniej, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie przewozu i logistyki. Soncotra proponuje Ci także multimodalne rozwiązania, zarówno w odniesieniu do przewozu zwykłego, jak i przewozu kontenerów. W zależności od sytuacji, zapewniamy również przewóz morski lub lotniczy.

 10. VERKOOIJEN VEEM

  Belgia

  Firma Verkooijen działająca od 1977 r. to wyspecjalizowani pasjonaci w dziedzinie logistyki i składowania. Specjalizujemy się w logistyce, składowaniu, dystrybucji i rewaloryzacji tworzyw sztucznych w granulatach i do gniecenia, gumie i elastomerach. Proponujemy wszystkie usługi, których potrzebują handlowcy plastikiem, dostawcy surowców i/lub producenci wyrobów końcowych z tworzyw sztucznych: składowanie czasowe lub długoterminowe, dostawy, przeładunek, rewaloryzacja (odkurzanie, przesiewanie, demetalizacja i homogenizacja), pakowanie w torby, kondycjonowanie i ponowne kondycjonowanie.

Filtry

Wyniki dla

Logistyka- usługi logistyczne dla transportu drogowego - Import eksport

Liczba wyników

8294 przedsiębiorstwa