• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zwijanie stali i metali

Wyniki dla

Zwijanie stali i metali - Import eksport

 1. REISNER GMBH

  Austria

  Witamy w REISNER GmbH! Obrabiamy stal, aluminium i stal nierdzewną. Specjalna, jednorazowa produkcja i małe serie według życzeń klienta zgodnie z dewizą: sprawiamy, że pomysły są „UJARZMIONE”. Firma została założona w 1966 roku jako warsztat mechaniczny przez ojca właścicieli firmy, Karla i Andreasa Reisnerów. W 1974 roku rozpoczęto wytwarzanie elementów ze stali oraz produkcję urządzeń. W związku z ciągłym rozszerzaniem naszego obszaru działania aż po budowę maszyn, w 1979 roku konieczna była zmiana lokalizacji na obecną siedzibę firmy. Wielkość terenu firmy to ok. 8000 m2, z czego obecnie ok. 2200 m2 przypada na hale i budynek biurowy. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zastosowaniu najnowocześniejszych obrabiarek jesteśmy w stanie produkować dokładnie, zgodnie z harmonogramem i ekonomicznie, a kontrola jakości jest prowadzona przez specjalnie wyszkolonych pracowników. Jesteśmy zakładem zajmującym się spawaniem z certyfikatem ÖNORM EN ISO 3834-3.

 2. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Urządzenia do kriogenicznego usuwania zadziorów i odwarstwiania, mycia wysokociśnieniowego, przygotowania ścierniwa, czy też konstrukcji stalowych, techniki spawania, obróbki mechanicznej, obróbki blach i druku 3D - zarządzane przez właściciela przedsiębiorstwo rodzinne Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. oznacza najwyższą jakość rozwoju i produkcji! Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy opierać się na szerokiej gamie know-how: ■ Gratowanie elastomerów i kriogeniczna dekorowanie, specjalne mycie, przygotowywanie środków strzałowych, powłoka, piec > przemysłu gumowego i przemyśle tworzyw sztucznych ■ druk 3D silikon i plastik ■ konstrukcji typu offshore ■ konstrukcje stalowe, kabiny dźwiękoszczelne, okładziny i pokrycia, ramy maszyn, zespoły i wiele innych ■ procesy spawania (MIG, MAG, TIG, punktowe spawanie oporowe, spawanie kołkami, spawanie elektryczne, systemy robotów spawalniczych), frezarki CNC 3/4/5-osiowe do 7m długości frezowania, tokarki CNC do 3m, wycinarki płomieniowe CNC, plazmowe i tlenowe, prasy krawędziowe CNC, wykrawarki, wałki okrągłe i wiele innych ■ wykończenie powierzchni (malowanie, cynkowanie ogniowe, chromianowanie, piaskowanie i śrutowanie perełek szklanych, trawienie i wypalanie) i wiele innych. Dostępna jest nasza szeroka gama produktów i usług. Dostarczamy na cały świat!

 3. ESTIMET SP Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w cięciu blach i obróbce elementów metalowych. Ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Świadczymy usługi: cięcie laserem (stoły 2x4m i 1, 5x3m); cięcie wodą; cięcie plazmą; cięcie gazem; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; wiercenie; spawanie TIG; spawanie MAG. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 1090 i ISO 3834-2. Usługi, które świadczymy: - Cięcie blach laserem do 4000 x 2000 mm, grubość 25 mm; - Cięcie blach plazmą do 6000 x 2000 mm, grubość 40 mm; - Cięcie blach grubych gazem ze sterowaniem CNC do 6000 mm x 2000 mm, grubość 150 mm; - Cięcie wodą do 4000 x 2000 mm, grubość maksymalna 200 mm; - Gięcie do długości 4000 mm z naciskiem 320 ton przy bardzo bogatym magazynie narzędzi gnących, które pozwalają na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów; - Zwijanie blach do długości 3000 mm i grubości do 25 mm; - Cięcie piłą elementów o długości do 12000 mm i średnicy 300 mm; w tym rur i profili - Wykonujemy także wiercenie, gwintowanie, fazowanie otworów, a także nitowanie czy montaż nitonakrętek, wstrzeliwanie czy zgrzewanie komponentów. - Satynowanie stali - Spawanie stali czarnej metodą Mag i stali nierdzewnej metodą TIG - Pakowanie elementów na zgrzewarce próżniowej Zapraszamy do kontaktu: sales@estimet.com Siedziba firmy: ul. Kartuska 2, Miechucino k/Kartuz / Polska Biuro handlowe: ul. Gdańska 43, Kartuzy / Polska Oddział produkcyjny: ul. Miastecka 33, Koczała / Polska

 4. SCHAGES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHAGES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka CNC blach, i Machining of metals. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 5. AGLAS GMBH

  Niemcy

  Firma AGLAS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Helmstadt-Bargen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ILLING & SCHILLING GMBH

  Niemcy

  Firma ILLING & SCHILLING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Scheibenberg, Niemcy.

 2. PRETEC SCHNEIDTECHNOLOGIEN GMBH

  Niemcy

  Firma PRETEC SCHNEIDTECHNOLOGIEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 3. BCK METALLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BCK METALLVERARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. SYSTEM7 METAL TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Firma SYSTEM7 METAL TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Laakirchen, Austria.

 5. SMB – SERVICEGESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Firma SMB – SERVICEGESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Dessau-Roßlau, Niemcy.

 1. KURT WÜST AG

  Szwajcaria

  Firma KURT WÜST AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Leutwil, Szwajcaria.

 2. EMO LASERTEC GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma EMO LASERTEC GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Simmern, Niemcy.

 1. JOHANNES MEINER GMBH

  Niemcy

  Firma JOHANNES MEINER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

 2. LAICH METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LAICH METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 3. WATERCUT GMBH

  Niemcy

  Firma WATERCUT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Neustadt An Der Weinstraße, Niemcy.

 4. FRITZ BORN AG

  Szwajcaria

  Firma FRITZ BORN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Langenthal, Szwajcaria.

 5. BENI BURTSCHER AG

  Szwajcaria

  Firma BENI BURTSCHER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwarzenbach, Szwajcaria.

 6. KALAG AG

  Szwajcaria

  Firma KALAG AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Bütschwil, Szwajcaria.

 7. LAS FEINBLECHTECHNIK WETZLAR GMBH

  Niemcy

  Firma LAS FEINBLECHTECHNIK WETZLAR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Wetzlar, Niemcy.

 8. PHOTONCUT – NEXT LEVEL SHEET METAL

  Niemcy

  Firma PHOTONCUT – NEXT LEVEL SHEET METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 1. LASTECH GMBH

  Niemcy

  Firma LASTECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Telgte, Niemcy.

 2. S & S STEINHUBER GMBH

  Austria

  Firma S & S STEINHUBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 3. ALP GMBH

  Niemcy

  Firma ALP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Karlstein, Niemcy.

 4. CAPRISTO AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Firma CAPRISTO AUTOMOTIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 5. SCS-METALL GMBH

  Niemcy

  Firma SCS-METALL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach spawanie laserowe, Obróbka CNC blach, frezowanie CNC, Części wycinane CNC, stainless steel cut plates, i szalunki maszyn. Ma siedzibę w Heimsheim, Niemcy.

 6. WELDMONT METALLTECHNIK KFT.

  Niemcy

  Firma WELDMONT METALLTECHNIK KFT., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

 7. SCHULER METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHULER METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 8. ARMATUREN WINTERS GMBH

  Niemcy

  Firma ARMATUREN WINTERS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Bedburg, Niemcy.

 9. STANTOOL

  Belgia

  Firma STANTOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Formowanie stali i metali, Prototypy przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint-Vith, Belgia.

 10. STAHLBAU LUCKENBACH GMBH

  Niemcy

  Firma STAHLBAU LUCKENBACH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zwijanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5437 Przedsiębiorstwa