• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziołolecznictwo - preparaty

Wyniki dla

Ziołolecznictwo - preparaty - Import eksport

 1. LABORATOIRE NUTERGIA

  Francja

  Verified by europages badge

  Założone w 1989 roku laboratorium NUTERGIA specjalizuje się w opracowywaniu suplementów diety. Zrodzone z inicjatywy Claude'a Lagarde, farmaceuty biologa, laboratorium NUTERGIA jest prekursorem mikro odżywiania we Francji. Tym samym stało się trzecim francuskim laboratorium suplementów diety w kraju. NUTERGIA zajmuje się projektowaniem / badaniami i rozwojem, produkcją, wysyłką oraz marketingiem. NCA (Nutrition Cellulaire Active) ® jest źródłem laboratorium; dostarcza komórkom ludzkiego organizmu możliwie najbardziej aktywnych składników odżywczych dzięki mikroelementom, które wzmacniają ich wykorzystanie i przyswajanie w celu detoksykacji i restrukturyzacji naszych komórek. Dzięki gamie ponad osiemdziesięciu produktów, obejmujących wszystkie potencjalne dolegliwości organizmu, NUTERGIA opanowuje procedurę od A do Z, od doboru receptur po wprowadzenie produktów do obrotu. Ponadto NUTERGIA gwarantuje zgodność ze wszystkimi etapami identyfikowalności i kontroli jakości.

 2. HERBIOLYS LABORATOIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Laboratorium Herbiolys założone w 2004 roku w wyniku spotkania botaników, etnobotaników i zbieraczy pasjonatów świata roślin. Specjalizujące się w organicznych świeżych ekstraktach roślinnych z flory francuskiej laboratorium od samego początku wybrało oryginalną metodę produkcji: rośliny zbierane przez zrzeszone w firmie zbieraczki są macerowane bezpośrednio w miejscu zbioru w celu zachowania wszystkich ich właściwości i potencjału energetycznego. Laboratorium Herbiolys broni silnej etyki, promując racjonalne i zrównoważone zbiory, używając wyłącznie szklanych pojemników i opakowań z recyklingu i nadających się do recyklingu, ograniczając wpływ na środowisko poprzez możliwie jak największą lokalną podaż i oczywiście oferując produkty wysokiej jakości. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane we Francji przez nas, w regionie Wysokich Alp, i posiadają certyfikaty Nature & Progrès, Organic Agriculture oraz labele.

 3. PHYTO 3000

  Francja

  Verified by europages badge

  Phyto 3000 to francuskie laboratorium, które produkuje i dystrybuuje produkty inspirowane tradycyjnym chińskim ziołolecznictwem - umiejętnością przodków od ponad 3000 lat. Kilka wieków temu w Chinach wynaleziono legendarny balsam. Po wielu miesiącach badań, firma Phyto 3000 opracowała własną formułę, zachowując przy tym jej pierwotny charakter. To, co kiedyś uważano za balsam zarezerwowany dla elity starożytnych chińskich cesarzy, jest teraz dostępne dla każdego, kto poszukuje dobrego samopoczucia i harmonii. Zainspirowane tym tradycyjnym balsamem, laboratorium opracowało pierwszą płynną wersję, jeszcze bardziej skoncentrowaną dla maksymalnej skuteczności. Wszystkie nasze formuły są inspirowane starożytnymi lekami tradycyjnego ziołolecznictwa chińskiego. Od ponad 3000 lat udowodniono, że ziołolecznictwo przynosi niezwykłe, naturalne korzyści dla ludzkiego organizmu. Phyto 3000 (dawniej Equilibre-Sino Vital) posiada prawie 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Firmie Phyto 3000 zależy na oferowaniu wysokiej jakości produktów opartych na wiedzy przodków, aby pomóc jak największej liczbie osób w odzyskaniu lub utrzymaniu równowagi, zdrowia i dobrego samopoczucia. Produkty Phyto 3000 są już popularne wśród wielu profesjonalistów, w tym fizjoterapeutów, osteopatów i naturopatów.

 4. PILEJE INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  W 2017 roku firma zmieniła nazwę na PILEJE INDUSTRIE i udowodniła, że możliwe jest harmonijne połączenie pasjonującej wiedzy o walorach roślin i probiotyków ze zdolnością do innowacji i wydajności. Firma PiLeJe Industrie jest Państwa partnerem w zakresie projektowania i wytwarzania produktów nutraceutycznych. Eksperci przemysłowi, specjalizujący się od 30 lat w fitoodżywianiu, mikroodżywianiu i probiotykach, opracowują, produkują i pakują Państwa produkty przewidziane na rynki nutraceutyczne. Firma PiLeJe Industrie stawia innowacyjność i doskonałość w centrum swoich usług, aby zaoferować klientom skuteczne rozwiązania wysokiej jakości, niezależnie od tego, czy są to projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb, produkty pod klucz czy ekskluzywne składniki do preparatów odżywczych i zdrowotnych. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowychinformacji!

 5. NATURE VITAL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NATURE VITAL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DRONANIA PHARMACEUTICALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRONANIA PHARMACEUTICALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach produkty homeopatyczne. Ma siedzibę w Bad Wörishofen, Niemcy.

 2. GALEX D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma GALEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach Higiena osobista, środki toaletowe, Kosmetyki i środki upiększające, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Upominki firmowe dla klientów, Dodatki odżywcze, Wyroby kosmetyczne, Higiena osobista, środki toaletowe, Kosmetyki i środki upiększające, i Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Ma siedzibę w Murska Sobota, Słowenia.

 3. PHYTOSYROVYNA PE

  Ukraina

  Zbieramy świeże dzikie surowcy w czystej ekologicznie okolicę na podstawie zezwoleń leśnych. Surowce roślinne zbierane w różnych regionach Ukrainy, w tym tych, które otrzymują certyfikat środowiskowy. Zbiór odbywa się w Karpatach, Wołyniu, Polesiu, Podolu. Następnie surowcy są przetwarzanę na liniach suszenia.       Naturalne suszone zioła, korzenie, owoce i warzywa, a także proszki z nich są produkowanę przez konwekcyjny sposób suszenia lub próżniowy sposób liofilizacji . Produkujemy krojone i całe owoce, jagody, przyprawy, aromatyczne zioła, warzywa. W ofercie suszonę owocę czarnej jagody, rokitnika, derenia, bzu czarnego, wiśni, czereśni, aronii.Yioła leczniczę, żóbrówka.

  Wszystkie wyroby na "ziołolecznictwo - preparaty"

 4. BIOFITON

  Polska

  Biofiton, a company registered in the EU, subcontracts its production requirements to AIM Research-and-Production Pharmaceutical Company. It has been developing, creating and manufacturing unique 100% natural herbal products since 1994. The company’s researchers carried out a series of studies on what influences the level of active substances in plants. The level of active substances in plants directly determines the pharmacological efficancy of the final product. The findings show the existence of “places of force”. Places of force have the ideal climate, soil and water conditions for each plant type. Plants that grow in such places, contain the largest amount of active substances. This fact provided the basis for identifying where best to source wild and commercially produced medicinal plants, used in manufacturing Biofiton products. Biofiton phyto-products are manufactured in the form of Phyto-tablets and Phyto- suppositories which contain extracts and essence of medicinal plants. Other Biofiton 100% natural herb products include: skin care Cosmetics, fast relief Tinctures, ailment relief Syrups and intensive teas. The unique innovative cryo-genic grinding technology is used in the production of Biofiton Phyto-products. Compared with traditional methods of processing raw vegetable material, cryo – genic grinding has many positive features, excluding traditional disadvantages.

 5. AKVION, JSC

  Rosja

  My, Grupa VTF-AKVION, jesteśmy jednym z wiodących producentów farmaceutycznych naturalnych i unikalnych produktów dla zdrowego stylu życia. Dziś w portfolio spółek Grupy znajduje się około 300 pozycji: wyroby medyczne, suplementy diety, kosmetyki. Kierunki - marka własna i marka handlowa. Produkty posiadają patenty na kompozycje i wzory przemysłowe, zastrzeżone znaki towarowe. Ponadto wszyscy nasi dostawcy surowców przechodzą proces certyfikacji procesu produkcji substancji. Na wszystkie składniki roślinne posiadamy paszporty jakości, które zawierają potwierdzenie ilości substancji aktywnej. Kooperujemy z partnerami na całym świecie w następujących formach współpracy: Produkty markowe; Produkcja pod marką klienta; Produkcja kontraktowa. Proces produkcji i system zarządzania w naszej firmie potwierdzają międzynarodowe certyfikaty ISO 22000: 2005; GMP-0065-000310/18.

 1. GREEN=MED

  Polska

  Internetowy sklep zielarsko-medyczny Green-Med oferuje zioła, suplementy diety, leki, produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego (dieta bezcukrowa, bezglutenowa, niskobiałkowa), kremy, maści i żele dla chorych stawów, zmęczonych i obolałaych nóg, problemów z żylakami oraz hemoroidami, miody, miód Manuka, soki , oleje, olejki kosmetyczne, kawę zieloną, herbaty i inne.Zapraszamy też do sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Jaśle przy ul. Karmelickiej 6.Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

 2. LABORATORIO TERAPEUTICO M.R. SRL

  Włochy

  Posiadamy zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na produkcję suplementów diety i zajmujemy się formalnościami związanymi ze zgłoszeniami w Ministerstwie. Produkty zielarskie: produkujemy wyroby zgodne z indywidualnym zapotrzebowaniem, w postaci ciekłej lub stałej, stosownie do zamówienia klienta. Kosmetyki: kremy, szampony, odżywki, nasze laboratorium dostarcza ponad trzystu różnych produktów i zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta, aby zrealizować jego oryginalne produkty.

 1. LAPHT PHYTOFRANCE

  Francja

  LAPHT PHYTOFRANCE jest laboratorium w dziedzinie aromaterapii, ziołolecznictwa i medycyny tradycyjnej. Laboratorium prowadzące dystrybucję ziół leczniczych podlega wszystkim przepisom i wymogom dotyczącym działalności aptekarskiej w tym: kontroli jakości. Jest obecne także na rynku żywienia i kosmetyków. Wszystkie wyciągi są pozyskiwane i preparowane ze świeżych roślin, dzikich lub uprawianych metodami niepowodującymi zanieczyszczeń środowiska

 2. LABORATOIRES PHYTOCEA

  Francja

  Firma LABORATOIRES PHYTOCEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach nutraceutyki, i dodatki żywnościowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. PHYTOPRODUCTION

  Francja

  Firma PHYTOPRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach produkcja w krótkich seriach. Ma siedzibę w Rivarennes, Francja.

 4. BREEZE

  Portugalia

  Firma BREEZE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Cascais, Portugalia.

 5. DR. HEALTHY LTD. (TM HEALTHYCLOPEDIA)

  Ukraina

  Firma DR. HEALTHY LTD. (TM HEALTHYCLOPEDIA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, Dodatki spożywcze, Dodatki odżywcze, i kremy do ciała. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 6. LUMINUS MOD D.O.O.

  Chorwacja

  Firma LUMINUS MOD D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Dodatki odżywcze, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 7. NATIVEX GMBH

  Austria

  Firma NATIVEX GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Neumarkt Am Wallersee, Austria.

 8. APLICAPS BY CLOVER

  Hiszpania

  Firma APLICAPS BY CLOVER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. FYTO NICO VRANCKEN

  Belgia

  Firma FYTO NICO VRANCKEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy naturalne, Nawozy naturalne, ziarna do wysiewu, kozaki, i obuwie robocze. Ma siedzibę w Gutschoven, Belgia.

 2. MARGALI

  Gruzja

  Firma MARGALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki. Jest również obecna w dziedzinach Ziołolecznictwo - preparaty, Zioła i rośliny lecznicze, Ziołolecznictwo - preparaty, integratory fitolecznicze, leki naturalne, i Zioła i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Tbilisi, Gruzja.

 3. HERBALGEM

  Belgia

  Firma HERBALGEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, Dodatki odżywcze, kit pszczeli, i naturalne produkty medyczne. Ma siedzibę w VIELSALM, Belgia.

 4. SYNTAQUANT INFORMATIONFELDTECHNOLOGIE

  Austria

  Firma SYNTAQUANT INFORMATIONFELDTECHNOLOGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Puchenau, Austria.

 5. SOLAL

  Belgia

  Firma SOLAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Sprawiedliwy handel, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Fitoterapia - preparaty, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Sprawiedliwy handel, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Marbais, Belgia.

 6. LA ROYALE RESSOURCE VIVE DISTRIBUTION

  Luksemburg

  Firma LA ROYALE RESSOURCE VIVE DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Ziołolecznictwo - preparaty, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, Ziołolecznictwo - preparaty, produkty do suplementów żywnościowych, herbatki ziołowe, i Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Sanem, Luksemburg.

 7. AROMA-NATURE.FR

  Francja

  Firma AROMA-NATURE.FR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Valenciennes, Francja.

 8. BOTÁNICA BIOTECH

  Hiszpania

  Firma BOTÁNICA BIOTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Algaba (la), Sevilla, Hiszpania.

 9. PHARMAFIT GMBH SCHWERINER HEILMOORPRODUKTE

  Niemcy

  Firma PHARMAFIT GMBH SCHWERINER HEILMOORPRODUKTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Stralendorf, Niemcy.

 10. BIO-LIFE

  Belgia

  Firma BIO-LIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziołolecznictwo - preparaty. Jest również obecna w dziedzinach dodatki żywnościowe, laboratorium fitoterapii, produkty parafarmaceutyczne, i rośliny aromatyczne i lecznicze. Ma siedzibę w Isnes, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo