• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbiorniki metalowe

Wyniki dla

Zbiorniki metalowe - Import eksport

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgia

  Silosy modułowe, z możliwością dopasowania, dostosowane do możliwości przemysłowych składowania każdego produktu luzem, a także pozwalające na całkowite opróżnienie i wypełnienie innym produktem bez uprzedniego wyczyszczenia. Silosy DOHOGNE SYSTEM ocynkowane lub ze stali z gładkimi ściankami, zbudowane z giętych paneli, mocowane śrubami zewnętrznie, samoczyszczące, z możliwością demontażu, zamienne, grubość od 2 do 4 mm, wymiary standardowe 940 x 1940 mm. Silosy szczelne i solidne, 50 lat doświadczenia, regulowane normą europejską EN 1991-4 odpowiadające na specyficzne wymogi statyczne i dynamiczne składowania. Silosy prefabrykowane przewoźne, a więc: Łączenie elementów do danej istniejącej już całości jest możliwe, dzięki dostawie na miejsce silosu w segmentach nie wymagających odpowiedniej drogi wjazdu tak jak to było niezbędne dla tradycyjnego silosu kotłowego. Szybki montaż nie wymaga dużych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Silos z zabezpieczeniem przed wybuchem wg norm ATEX i Europejskich.

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 3. ZAPE' SRL

  Włochy

  Firma Zapè srl, która powstała w 1953 r., zajmuje się formowaniem den wypukłych oraz formowaniem i tłoczeniem blach na zimno. Prace firmy Zapè obejmują między innymi: formowanie den; wytłaczanie tradycyjne; wytłaczanie od spodu; tłoczenie głębokie; cięcie; cięcie tarczowe; gwintowanie; zautomatyzowane cięcie plazmowe; spawanie robotem. Firma dba o swoje produkty od etapu projektu i budowy formy aż do wykonania gotowego wyrobu,

 4. GIANESI EDILIO

  Włochy

 5. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GO TRADE GERMANY GMBH

  Niemcy

 2. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

 3. TECNOGEN

  Włochy

 4. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Niemcy

 5. MAHYTEC

  Francja

  MAHYTEC, francuska firma znajdująca się w DOLE w Jurze, opracowuje rozwiązania z zakresu przechowywania wodoru w postaci gazu pod wysokim ciśnieniem lub postaci stałej i wodorku przeznaczone do zastosowań stacjonarnych i mobilnych. Z bogatym doświadczeniem w dziedzinie materiałów złożonych i przewijania drutu, MAHYTEC proponuje nowatorskie rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb. Założona w 2008 roku, firma MAHYTEC bierze udział w wielu projektach badawczych i stała się szeroko znana zwłaszcza dzięki kosiarce do trawy wyposażonej w silnik termiczny napędzany wodorem, używanej przez zarząd dzielnicowy w DOLE, a następnie dzięki wodorowemu ekspresowi do kawy używanemu przez Szwajcarskie Koleje Federalne pozwalającemu nieustannie dostarczać prąd niezbędny do produkcji gorących napojów serwowanych podróżnym za pomocą mobilnego wózka barowego. MAHYTEC jest jednym z uczestników projektu MOBYPOST: pojazdy działające za pomocą wodoru, które Poczta departamentu Franche-Comté wprowadziła ostatnio do użytku.

 1. MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI

  Polska

  Firma Usługowo-Handlowa MiM Mariusz Mańkowski specjalizuje się w sprzedaży zbiorników na paliwo, na olej oraz inne produkty naftowe. Z naszych usług korzystają przede wszystkim firmy transportowe oraz stacje paliw, którym możemy zaproponować zakup nowoczesnych dystrybutorów do paliwa i AdBlue. Prowadzimy też sprzedaż liczników oraz pomp do paliwa, oleju czy AdBlue. Ponadto nasza oferta skierowana jest do zakładów produkcyjnych, warsztatów i magazynów, a w tym zakresie obejmuje m. in. sprzedaż zbiorników na chemikalia oraz palet i wanien wychwytujących. Zapobiegają one rozlewaniu się substancji chemicznych i pozwalają na bezpieczne ich magazynowanie. Z kolei właścicielom gospodarstw rolnych – obok zbiorników na paliwo – oferujemy zbiorniki na nawozy RSM czy zbiorniki na wodę pitną dla bydła. Nasza propozycja uwzględnia też potrzeby gospodarstw domowych, w których z pewnością zastosowanie znajdą zbiorniki do oleju napędowego czy na wodę pitną.

 2. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albania

  SELMANI sh.p.k. jest firmą założoną w 1994 r. Działa w branży budownictwa cywilnego, oferując konstrukcje ocynkowane ogniowo i stalowe, a także zbiorniki na wodę i paliwo ocynkowane ogniowo i ze stali nierdzewnej. Firma specjalizuje się w produkcji kotłów parowych (bojlerów), grzejników, zbiorników na wodę i zbiorników do paliwa, krat, podłóg, wież kratowych do sieci elektroenergetycznych i instalacji bezprzewodowych, konstrukcji cieplarnianych ocynkowanych ogniowo itp.

 1. CALDERERÍA MANZANO

  Hiszpania

  Calderería Manzano, S.A. jest przedsiębiorstwem o ponad 80-o letnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji metalowych, ślusarstwa i produkcji maszyn. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w ślusarstwie wyrobów ze stali nierdzewnej i produkcji maszyn do ekstrakcji oliwy z oliwek: przechowywanie i dekantacja, pompy do transferu wytłoków i masy oliwnej, pompy serii PTM, urządzenia do oczyszczania i odzyskiwania pozostałości czyszczenia, urządzenia pomocnicze, drylownice.

 2. TANKKI OY

  Finlandia

  Tankki wytwarza zbiorniki i naczynia ze stali nierdzewnej, znajdujące zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach przemysłowych, takich jak: mleczarnie, browary i zakłady przetwórcze farmaceutyczne, biochemiczne i inne. Zbiorniki są projektowane i produkowane zgodnie ze specyfikacjami klientów. Tankki rozwinął kompletną gamę mieszalników do różnych celów. Tankki wytwarza produkty ze stali nierdzewnej, takie jak: zbiorniki do kwaszenia, dojrzewania i mieszania, silosy do mleka i myjni.

 3. CIEST METAL OÜ

  Estonia

  Nasza firma specjalizuje się w budowie i obsłudze terminali paliwowych. Wykonujemy według projektu prace instalacyjne, zakładanie rurociągów i zbiorników do oleju mineralnego. Produkcja obejmuje różne sfery działań w zakresie terminali rurociągów naftowych, konstrukcji inżynierii hydraulicznej i projektów nietypowych. Produkcja i montaż zbiorników. Systemy mocowania rur zgodne z normą SFS.

 4. ZONTANK

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji zbiorników metalowych i konstrukcji stalowych jako OEM. Dostarczamy zbiorniki ADR i IBC. Wykonujemy projektowanie, kontrolę wdrażania procesu produkcji i jakości. Posiadamy odbiorców na terenie całej Europy. Nasze certyfikaty to ISO 9000: 1 oraz specjalistyczne certyfikaty na produkty do transportu oleju napędowego (diesel) UN1202.

 5. CIMM SPA

  Włochy

  Budowa autoklawów ciśnieniowych z membraną do wody ciepłej i zimnej, naczynia wzbiorcze do ciepłej wody sanitarnej i naczynia wzbiorcze do instalacji grzewczej.

 6. ZRM LEDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA TOMASZ LEDZIŃSKI AGNIESZKA HOFMAN

  Polska

 7. GLORI IR KO, UAB

  Litwa

 8. PLASTINOX, LDA

  Portugalia

 1. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Niemcy

 2. PETROLINE LLC

  Ukraina

 3. G.A.M. HOLDING GMBH

  Niemcy

 4. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugalia

 5. REFRA, UAB

  Litwa

 6. DSM EXPORT

  Ukraina

 7. SISTEMPLAST SA

  Rumunia

 8. AISIS

  Łotwa

 9. MINOX SRL

  Włochy

 10. DEMO SERBATOI S.R.L.

  Włochy