• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbiorniki metalowe

Wyniki dla

Zbiorniki metalowe - Import eksport

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Silosy modułowe, z możliwością dopasowania, dostosowane do możliwości przemysłowych składowania każdego produktu luzem, a także pozwalające na całkowite opróżnienie i wypełnienie innym produktem bez uprzedniego wyczyszczenia. Silosy DOHOGNE SYSTEM ocynkowane lub ze stali z gładkimi ściankami, zbudowane z giętych paneli, mocowane śrubami zewnętrznie, samoczyszczące, z możliwością demontażu, zamienne, grubość od 2 do 4 mm, wymiary standardowe 940 x 1940 mm. Silosy szczelne i solidne, 50 lat doświadczenia, regulowane normą europejską EN 1991-4 odpowiadające na specyficzne wymogi statyczne i dynamiczne składowania. Silosy prefabrykowane przewoźne, a więc: Łączenie elementów do danej istniejącej już całości jest możliwe, dzięki dostawie na miejsce silosu w segmentach nie wymagających odpowiedniej drogi wjazdu tak jak to było niezbędne dla tradycyjnego silosu kotłowego. Szybki montaż nie wymaga dużych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Silos z zabezpieczeniem przed wybuchem wg norm ATEX i Europejskich.

 2. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albania

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. jest firmą założoną w 1994 r. Działa w branży budownictwa cywilnego, oferując konstrukcje ocynkowane ogniowo i stalowe, a także zbiorniki na wodę i paliwo ocynkowane ogniowo i ze stali nierdzewnej. Firma specjalizuje się w produkcji kotłów parowych (bojlerów), grzejników, zbiorników na wodę i zbiorników do paliwa, krat, podłóg, wież kratowych do sieci elektroenergetycznych i instalacji bezprzewodowych, konstrukcji cieplarnianych ocynkowanych ogniowo itp.

 3. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 4. ZAPE' SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Zapè srl, która powstała w 1953 r., zajmuje się formowaniem den wypukłych oraz formowaniem i tłoczeniem blach na zimno. Prace firmy Zapè obejmują między innymi: formowanie den; wytłaczanie tradycyjne; wytłaczanie od spodu; tłoczenie głębokie; cięcie; cięcie tarczowe; gwintowanie; zautomatyzowane cięcie plazmowe; spawanie robotem. Firma dba o swoje produkty od etapu projektu i budowy formy aż do wykonania gotowego wyrobu,

 5. ASTRA LT AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma ASTRA LT AB, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 2. GIANESI EDILIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIANESI EDILIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik ze stali nierdzewnej, zbiorniki stalowe, kadzie, zbiornik na gaz, zbiorniki homologowane, i zbiorniki do magazynowania i przechowywania. Ma siedzibę w Zavattarello, Włochy.

 3. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIOLLET INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, SMALL METAL PARTS, Kontenery, Zbiorniki metalowe, Sheet metalwork, Metal work, Ślusarstwo metalowe, Spawanie mechaniczne, i Machining of metals. Ma siedzibę w Alby-Sur-Cheran, Francja.

 4. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Bad Hönningen, Niemcy.

 5. TECNOGEN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNOGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, zbiornik ze stali nierdzewnej, kadzie, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, instalacja autoklawów, instalacje i sprzęt dla przemysłu napojów, autoklawy dla przemysłu chemicznego, i zbiorniki stalowe. Ma siedzibę w Pergine Valsugana, Włochy.

 1. MAHYTEC

  Francja

  MAHYTEC, francuska firma znajdująca się w DOLE w Jurze, opracowuje rozwiązania z zakresu przechowywania wodoru w postaci gazu pod wysokim ciśnieniem lub postaci stałej i wodorku przeznaczone do zastosowań stacjonarnych i mobilnych. Z bogatym doświadczeniem w dziedzinie materiałów złożonych i przewijania drutu, MAHYTEC proponuje nowatorskie rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb. Założona w 2008 roku, firma MAHYTEC bierze udział w wielu projektach badawczych i stała się szeroko znana zwłaszcza dzięki kosiarce do trawy wyposażonej w silnik termiczny napędzany wodorem, używanej przez zarząd dzielnicowy w DOLE, a następnie dzięki wodorowemu ekspresowi do kawy używanemu przez Szwajcarskie Koleje Federalne pozwalającemu nieustannie dostarczać prąd niezbędny do produkcji gorących napojów serwowanych podróżnym za pomocą mobilnego wózka barowego. MAHYTEC jest jednym z uczestników projektu MOBYPOST: pojazdy działające za pomocą wodoru, które Poczta departamentu Franche-Comté wprowadziła ostatnio do użytku.

 2. MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI

  Polska

  Firma Usługowo-Handlowa MiM Mariusz Mańkowski specjalizuje się w sprzedaży zbiorników na paliwo, na olej oraz inne produkty naftowe. Z naszych usług korzystają przede wszystkim firmy transportowe oraz stacje paliw, którym możemy zaproponować zakup nowoczesnych dystrybutorów do paliwa i AdBlue. Prowadzimy też sprzedaż liczników oraz pomp do paliwa, oleju czy AdBlue. Ponadto nasza oferta skierowana jest do zakładów produkcyjnych, warsztatów i magazynów, a w tym zakresie obejmuje m. in. sprzedaż zbiorników na chemikalia oraz palet i wanien wychwytujących. Zapobiegają one rozlewaniu się substancji chemicznych i pozwalają na bezpieczne ich magazynowanie. Z kolei właścicielom gospodarstw rolnych – obok zbiorników na paliwo – oferujemy zbiorniki na nawozy RSM czy zbiorniki na wodę pitną dla bydła. Nasza propozycja uwzględnia też potrzeby gospodarstw domowych, w których z pewnością zastosowanie znajdą zbiorniki do oleju napędowego czy na wodę pitną.

 1. CALDERERÍA MANZANO

  Hiszpania

  Calderería Manzano, S.A. jest przedsiębiorstwem o ponad 80-o letnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji metalowych, ślusarstwa i produkcji maszyn. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w ślusarstwie wyrobów ze stali nierdzewnej i produkcji maszyn do ekstrakcji oliwy z oliwek: przechowywanie i dekantacja, pompy do transferu wytłoków i masy oliwnej, pompy serii PTM, urządzenia do oczyszczania i odzyskiwania pozostałości czyszczenia, urządzenia pomocnicze, drylownice.

 2. TANKKI OY

  Finlandia

  Tankki wytwarza zbiorniki i naczynia ze stali nierdzewnej, znajdujące zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach przemysłowych, takich jak: mleczarnie, browary i zakłady przetwórcze farmaceutyczne, biochemiczne i inne. Zbiorniki są projektowane i produkowane zgodnie ze specyfikacjami klientów. Tankki rozwinął kompletną gamę mieszalników do różnych celów. Tankki wytwarza produkty ze stali nierdzewnej, takie jak: zbiorniki do kwaszenia, dojrzewania i mieszania, silosy do mleka i myjni.

 3. CIEST METAL OÜ

  Estonia

  Nasza firma specjalizuje się w budowie i obsłudze terminali paliwowych. Wykonujemy według projektu prace instalacyjne, zakładanie rurociągów i zbiorników do oleju mineralnego. Produkcja obejmuje różne sfery działań w zakresie terminali rurociągów naftowych, konstrukcji inżynierii hydraulicznej i projektów nietypowych. Produkcja i montaż zbiorników. Systemy mocowania rur zgodne z normą SFS.

 4. SONTEK MUHENDISLIK GEMI MAK.INS.SAN.VE DIS.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Zbiorniki do przechowywania, obudowy filtrów piaskowych, bojlery, separatory oleju, rurociągi, oczyszczacze, zagęszczacze, kratki odpływowe, ekrany, mieszacze, urządzenia do uzdatniania brudnej wody, zbiorniki do przechowywania wina, wyposażenie ze stali nierdzewnej, prasy filtracyjne, lasery, silosy.

 5. ZONTANK

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji zbiorników metalowych i konstrukcji stalowych jako OEM. Dostarczamy zbiorniki ADR i IBC. Wykonujemy projektowanie, kontrolę wdrażania procesu produkcji i jakości. Posiadamy odbiorców na terenie całej Europy. Nasze certyfikaty to ISO 9000: 1 oraz specjalistyczne certyfikaty na produkty do transportu oleju napędowego (diesel) UN1202.

 6. CIMM SPA

  Włochy

  Budowa autoklawów ciśnieniowych z membraną do wody ciepłej i zimnej, naczynia wzbiorcze do ciepłej wody sanitarnej i naczynia wzbiorcze do instalacji grzewczej.

 7. ZRM LEDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA TOMASZ LEDZIŃSKI AGNIESZKA HOFMAN

  Polska

  Firma ZRM LEDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA TOMASZ LEDZIŃSKI AGNIESZKA HOFMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, konstrukcje metalowe, regał metalowy, Zbiorniki metalowe, i instalacja boksów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Swiecie, Polska.

 8. PLASTINOX, LDA

  Portugalia

  Firma PLASTINOX, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Vertical storage tanks, i silosy. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 1. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Niemcy

  Firma TLB-TECH INH. ODA PETRI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Teistungen, Niemcy.

 2. GO TRADE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma GO TRADE GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 3. PETROLINE LLC

  Ukraina

  Firma PETROLINE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Zhovkva, Ukraina.

 4. G.A.M. HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma G.A.M. HOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Wymienniki ciepła, Zbiorniki metalowe, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Erndtebrück, Niemcy.

 5. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugalia

  Firma VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 6. ELLIMETAL

  Belgia

  Firma ELLIMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Wymienniki ciepła, Kominy przemysłowe, Zbiorniki metalowe, Wymienniki ciepła, Kominy przemysłowe, i silosy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Meeuwen, Belgia.

 7. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Belgia

  Firma ATS ALL TANK SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Zbiorniki metalowe, zbiorniki na benzynę, instalacja zbiorników, i metal tankers. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 8. DSM EXPORT

  Ukraina

  Firma DSM EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wiadra metalowe, i palety drewniane. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 9. ADELMANN UMWELT GMBH

  Niemcy

  Firma ADELMANN UMWELT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Karlstadt, Niemcy.

 10. MARCANTE FONDI BOMBATI

  Włochy

  Firma MARCANTE FONDI BOMBATI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach kadzie, zbiornik ze stali nierdzewnej, zbiorniki homologowane, i zbiorniki stalowe. Ma siedzibę w Ala, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo