• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbiorniki i skrzynki do składowania

Wyniki dla

Zbiorniki i skrzynki do składowania - Import eksport

 1. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

  Witryna www Open In New icon
 2. CRAEMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. SCHENK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. IPS HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. I-BEMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALPHA PALETTEN & BOXEN INH. JOHANN-HEINRICH ENSINK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. AUER PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. C.S.M. LO CASCIO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. RENNER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. TRAYDON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. GHD BETRIEBSEINRICHTUNGEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SLT SYSTEMTECHNIK LADUNGSTRÄGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. GREIF PACKAGING GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. JOSEF JASPER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. BIKAPACK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 6. ANLAGENTECHNIK THIEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. SWIMER SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  SWIMER is a Polish company operating on the market for 10 years. We design, manufacture and implement innovative, comprehensive solutions for fluid storage such as: • Diesel • AdBlue®, • Liquid fertilizers, • Water • And other liquids We produce by rotomoulding and we can offer the largest range of tanks thanks to which we successfully implement the needs of a wide range of customers, starting from small farms ending with large transport companies and machine bases organizations. We have created and introduced to the market one of the most precise and reliable liquid level measurement systems for tanks - LIPREMOS®. A very important feature that distinguishes SWIMER is the method of cooperation characterized by an individual approach to each industry and each implemented project. We invite you to cooperate with SWIMER.

 8. MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI

  Polska

  Firma Usługowo-Handlowa MiM Mariusz Mańkowski specjalizuje się w sprzedaży zbiorników na paliwo, na olej oraz inne produkty naftowe. Z naszych usług korzystają przede wszystkim firmy transportowe oraz stacje paliw, którym możemy zaproponować zakup nowoczesnych dystrybutorów do paliwa i AdBlue. Prowadzimy też sprzedaż liczników oraz pomp do paliwa, oleju czy AdBlue. Ponadto nasza oferta skierowana jest do zakładów produkcyjnych, warsztatów i magazynów, a w tym zakresie obejmuje m. in. sprzedaż zbiorników na chemikalia oraz palet i wanien wychwytujących. Zapobiegają one rozlewaniu się substancji chemicznych i pozwalają na bezpieczne ich magazynowanie. Z kolei właścicielom gospodarstw rolnych – obok zbiorników na paliwo – oferujemy zbiorniki na nawozy RSM czy zbiorniki na wodę pitną dla bydła. Nasza propozycja uwzględnia też potrzeby gospodarstw domowych, w których z pewnością zastosowanie znajdą zbiorniki do oleju napędowego czy na wodę pitną.

 9. MATEUSZ SŁOMSKI. SZAMBA BETONOWE

  Polska

  Głównym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja szamb betonowych. Nasze produkty cieszą się doskonałą jakością. Dzięki perfekcyjnej wodoszczelności mogą pełnić funkcję studzienek wodomierzowych. Świetnie sprawdzą się jako zbiorniki na wodę deszczową, gnojówkę, jak również szambo. W ramach naszej oferty gwarantujemy montaż zbiorników w przygotowanym wykopie. Wykonujemy przyłącza kanalizacji zewnętrznej. Gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie usługi. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić, że nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie jakości. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w wytwórczości zbiorników betonowych. Gromadzone przez lata doświadczenie i wiedza sprawiają, że nasze zbiorniki mają idealne parametry, co owocuje pełną szczelnością, trwałością, jak również odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, a te cechy są niezbędne do tego, by zakupiony produkt był niezawodny przez wiele lat. Najlepszą jakość naszego towaru potwierdzają wymagane atesty. Zapraszamy do współpracy. OBSŁUGUJEMY REJON CAŁEJ POLSKI

 10. KMS ENERGIA

  Polska

  KMS Energia powstała w 2012 roku i wchodzi w skład grupy KMS Media z siedzibą w Zamościu. Zakres działalności: Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Zbiorniki z polietynelu - ziemne 1000 L, 2000 L, 3000 L, 4000 L, 5000 L. Sprzedaż hurtowa - Export: Chemia budowlana, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do styropianu, materiały hydroizolacyjne, hydroizolacja, kotły do ogrzewania.

 1. HYDROMIL

  Polska

  HYDROMIL Tomasz Miłoch to firma z Komornik, która umożliwia właścicielom domów jednorodzinnych wdrażanie rozwiązań ekologicznych i ekonomicznych. Pozwalają one na ograniczenie zużycia wody oraz poczynienie oszczędności. Przedsiębiorstwo współpracuje z profesjonalnymi zespołami spedycyjnymi, dlatego oferta adresowana jest do mieszkańców całego kraju. Ekipę tworzą inżynierowie środowiskowi, którzy w branży wod-kan działają od wielu lat. Podmiot został powołany do życia w roku 2013. Katalog sprzedażowy zawiera produkty pozwalające na zbieranie i użytkowanie wody deszczowej. W sklepie dostępne są różne modele z następujących kategorii: • zwykłe zbiorniki na deszczówkę; • systemy zagospodarowania zebranej wody z pompą i rurami prowadzącymi do poszczególnych stref ogrodu; • pojemniki na wodę pitną; • układy rozsączania wody do gruntu; • akcesoria. W ofercie dostępne są również nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków, które stanowią praktyczną alternatywę dla tradycyjnych szamb. Oprócz praktycznych systemów zbierania wody lub odprowadzania ścieków sanitarnych, można także nabyć różne dekoracyjne produkty do ogrodu, jak np. krany.

 2. MODERNTANK

  Polska

  ModernTank to producent zbiorników przeciwpożarowych i przemysłowych, w których można gromadzić wodę deszczową, pitną oraz ścieki (przemysłowe i sanitarne). Każda konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi normami oraz z wykorzystaniem polietylenu, który jest odporny na korozję, niskie temperatury czy szkodliwe promieniowanie UV. Co więcej, zastosowanie tego materiału gwarantuje wysoki poziom szczelności i bezpieczeństwo magazynowanych cieczy lub różnego rodzaju tworzyw. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zbiorników naziemnych, które są dostępne w formie silosów na materiały sypkie (również żywność).  Producent przepompowni ścieków Firma oferuje także wiele gotowych konstrukcji, takich jak m.in. przepompownia ścieków, oczyszczalnia ścieków, przepusty drogowe plastikowe i PEHD, szambo bezodpływowe oraz studzienki podziemne kanalizacyjne i instalacyjne. Na stronie internetowej producenta można znaleźć szczegółowe informacje oraz zastosowane rozwiązania technologiczne wraz ze zdjęciami zrealizowanych projektów.

 3. TANKKI OY

  Finlandia

  Tankki wytwarza zbiorniki i naczynia ze stali nierdzewnej, znajdujące zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach przemysłowych, takich jak: mleczarnie, browary i zakłady przetwórcze farmaceutyczne, biochemiczne i inne. Zbiorniki są projektowane i produkowane zgodnie ze specyfikacjami klientów. Tankki rozwinął kompletną gamę mieszalników do różnych celów. Tankki wytwarza produkty ze stali nierdzewnej, takie jak: zbiorniki do kwaszenia, dojrzewania i mieszania, silosy do mleka i myjni.

 4. FLEXSOL

  Ukraina

 5. GIDROBAK

  Ukraina

 6. ABFAD LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. STROY SERVICE

  Rosja

 8. S.R. KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

 9. JACOB FLEISCHHAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. BNH GAS TANKS

  Indie