• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbiorniki i skrzynki do składowania

Wyniki dla

Zbiorniki i skrzynki do składowania - Import eksport

 1. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 3. CRAEMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRAEMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, palety plastikowe, pojemniki plastikowe, przemysłowe palety plastikowe, palety skrzyniowe, palboxy plastikowe, Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, Opakowania termoizolacyjne, i Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

 4. PATENT KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma PATENT KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Statki aprowizacyjne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, zbiorniki na wymiar, Kotły nierdzewne, stainless steel cisterns, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i urządzenia dla branży farmaceutycznej. Ma siedzibę w Cegled, Węgry.

 5. ASTRA LT AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma ASTRA LT AB, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KARL H. BARTELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL H. BARTELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Horst, Niemcy.

 2. I-BEMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma I-BEMA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Niedernhausen, Niemcy.

 3. SCHENK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHENK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Bannewitz, Niemcy.

 4. PETER BROECKMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER BROECKMANN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 5. IPS HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IPS HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Harth-Pöllnitz, Niemcy.

 1. COLDO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COLDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem magazynów. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, Magazynowanie - usługi, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Magazyny chłodnicze, Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, Zamrażanie, szafy chłodnicze do przechowywania towarów, komory chłodnicze do przechowywania towarów, i Komory chłodnicze. Ma siedzibę w Kuurne, Belgia.

 2. RENNER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENNER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 1. TRAYDON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRAYDON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 2. BIKAPACK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BIKAPACK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 3. GREIF PACKAGING GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GREIF PACKAGING GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. SLT SYSTEMTECHNIK LADUNGSTRÄGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SLT SYSTEMTECHNIK LADUNGSTRÄGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 5. ANLAGENTECHNIK THIEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANLAGENTECHNIK THIEL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Neumünster, Niemcy.

 6. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 7. SWIMER SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  SWIMER is a Polish company operating on the market for 10 years. We design, manufacture and implement innovative, comprehensive solutions for fluid storage such as: • Diesel • AdBlue®, • Liquid fertilizers, • Water • And other liquids We produce by rotomoulding and we can offer the largest range of tanks thanks to which we successfully implement the needs of a wide range of customers, starting from small farms ending with large transport companies and machine bases organizations. We have created and introduced to the market one of the most precise and reliable liquid level measurement systems for tanks - LIPREMOS®. A very important feature that distinguishes SWIMER is the method of cooperation characterized by an individual approach to each industry and each implemented project. We invite you to cooperate with SWIMER.

 8. AT PLAST

  Francja

  Firma AT PLAST jest wyspecjalizowana w produkcji koszyków z tworzyw sztucznych do składowania, transportu, przekazywania w fazach produkcyjnych, przemywania i odtłuszczania przemysłowego dla wszystkich sektorów działalności: toczenie z pręta, obróbka stali i metali, zegarmistrzostwo, biżuteria, medycyna, aeronautyka... Nasze koszyki z tworzyw sztucznych i gamy akcesoriów do przemywania oraz do odtłuszczania przemysłowego są szczególnie przydatne do konfekcjonowania materiałów przeznaczonych do toczenia z pręta, obróbki powierzchniowej, produkcji części toczonych z pręta, technicznych części mechanicznych, części mechanicznych, automatyzacji metod. Nasze koszyki z tworzyw sztucznych do przemywania i odtłuszczania przemysłowego są również bardzo cenione przez tokarzy i używane z takimi urządzeniami jak myjnie tunelowe, maszyny rotacyjne do odtłuszczania, maszyny do ciągłego przemywania, maszyny do przemywania i odtłuszczania.

 1. MIM FHU MARIUSZ MAŃKOWSKI

  Polska

  Firma Usługowo-Handlowa MiM Mariusz Mańkowski specjalizuje się w sprzedaży zbiorników na paliwo, na olej oraz inne produkty naftowe. Z naszych usług korzystają przede wszystkim firmy transportowe oraz stacje paliw, którym możemy zaproponować zakup nowoczesnych dystrybutorów do paliwa i AdBlue. Prowadzimy też sprzedaż liczników oraz pomp do paliwa, oleju czy AdBlue. Ponadto nasza oferta skierowana jest do zakładów produkcyjnych, warsztatów i magazynów, a w tym zakresie obejmuje m. in. sprzedaż zbiorników na chemikalia oraz palet i wanien wychwytujących. Zapobiegają one rozlewaniu się substancji chemicznych i pozwalają na bezpieczne ich magazynowanie. Z kolei właścicielom gospodarstw rolnych – obok zbiorników na paliwo – oferujemy zbiorniki na nawozy RSM czy zbiorniki na wodę pitną dla bydła. Nasza propozycja uwzględnia też potrzeby gospodarstw domowych, w których z pewnością zastosowanie znajdą zbiorniki do oleju napędowego czy na wodę pitną.

 2. MATEUSZ SŁOMSKI. SZAMBA BETONOWE

  Polska

  Głównym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja szamb betonowych. Nasze produkty cieszą się doskonałą jakością. Dzięki perfekcyjnej wodoszczelności mogą pełnić funkcję studzienek wodomierzowych. Świetnie sprawdzą się jako zbiorniki na wodę deszczową, gnojówkę, jak również szambo. W ramach naszej oferty gwarantujemy montaż zbiorników w przygotowanym wykopie. Wykonujemy przyłącza kanalizacji zewnętrznej. Gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie usługi. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu możemy zapewnić, że nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie jakości. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w wytwórczości zbiorników betonowych. Gromadzone przez lata doświadczenie i wiedza sprawiają, że nasze zbiorniki mają idealne parametry, co owocuje pełną szczelnością, trwałością, jak również odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, a te cechy są niezbędne do tego, by zakupiony produkt był niezawodny przez wiele lat. Najlepszą jakość naszego towaru potwierdzają wymagane atesty. Zapraszamy do współpracy. OBSŁUGUJEMY REJON CAŁEJ POLSKI

 3. KMS ENERGIA

  Polska

  KMS Energia powstała w 2012 roku i wchodzi w skład grupy KMS Media z siedzibą w Zamościu. Zakres działalności: Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Zbiorniki z polietynelu - ziemne 1000 L, 2000 L, 3000 L, 4000 L, 5000 L. Sprzedaż hurtowa - Export: Chemia budowlana, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do styropianu, materiały hydroizolacyjne, hydroizolacja, kotły do ogrzewania.

 4. HYDROMIL

  Polska

  HYDROMIL Tomasz Miłoch to firma z Komornik, która umożliwia właścicielom domów jednorodzinnych wdrażanie rozwiązań ekologicznych i ekonomicznych. Pozwalają one na ograniczenie zużycia wody oraz poczynienie oszczędności. Przedsiębiorstwo współpracuje z profesjonalnymi zespołami spedycyjnymi, dlatego oferta adresowana jest do mieszkańców całego kraju. Ekipę tworzą inżynierowie środowiskowi, którzy w branży wod-kan działają od wielu lat. Podmiot został powołany do życia w roku 2013. Katalog sprzedażowy zawiera produkty pozwalające na zbieranie i użytkowanie wody deszczowej. W sklepie dostępne są różne modele z następujących kategorii: • zwykłe zbiorniki na deszczówkę; • systemy zagospodarowania zebranej wody z pompą i rurami prowadzącymi do poszczególnych stref ogrodu; • pojemniki na wodę pitną; • układy rozsączania wody do gruntu; • akcesoria. W ofercie dostępne są również nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków, które stanowią praktyczną alternatywę dla tradycyjnych szamb. Oprócz praktycznych systemów zbierania wody lub odprowadzania ścieków sanitarnych, można także nabyć różne dekoracyjne produkty do ogrodu, jak np. krany.

 5. MODERNTANK

  Polska

  ModernTank to producent zbiorników przeciwpożarowych i przemysłowych, w których można gromadzić wodę deszczową, pitną oraz ścieki (przemysłowe i sanitarne). Każda konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi normami oraz z wykorzystaniem polietylenu, który jest odporny na korozję, niskie temperatury czy szkodliwe promieniowanie UV. Co więcej, zastosowanie tego materiału gwarantuje wysoki poziom szczelności i bezpieczeństwo magazynowanych cieczy lub różnego rodzaju tworzyw. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zbiorników naziemnych, które są dostępne w formie silosów na materiały sypkie (również żywność).  Producent przepompowni ścieków Firma oferuje także wiele gotowych konstrukcji, takich jak m.in. przepompownia ścieków, oczyszczalnia ścieków, przepusty drogowe plastikowe i PEHD, szambo bezodpływowe oraz studzienki podziemne kanalizacyjne i instalacyjne. Na stronie internetowej producenta można znaleźć szczegółowe informacje oraz zastosowane rozwiązania technologiczne wraz ze zdjęciami zrealizowanych projektów.

 6. TANKKI OY

  Finlandia

  Tankki wytwarza zbiorniki i naczynia ze stali nierdzewnej, znajdujące zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach przemysłowych, takich jak: mleczarnie, browary i zakłady przetwórcze farmaceutyczne, biochemiczne i inne. Zbiorniki są projektowane i produkowane zgodnie ze specyfikacjami klientów. Tankki rozwinął kompletną gamę mieszalników do różnych celów. Tankki wytwarza produkty ze stali nierdzewnej, takie jak: zbiorniki do kwaszenia, dojrzewania i mieszania, silosy do mleka i myjni.

 7. FLEXSOL

  Ukraina

  Firma FLEXSOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Jest również obecna w dziedzinach cysterny elastyczne na nawozy płynne, zbiorniki na węglowodory, cysterny elastyczne do wód ściekowych, i cysterny elastyczne na rezerwę pożarową. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 8. GIDROBAK

  Ukraina

  Firma GIDROBAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Jest również obecna w dziedzinach Miękkie cysterny na wodę, zbiorniki elastyczne, zbiorniki elastyczne przenośne, i Miękkie cysterny na nawozy. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 9. ABFAD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABFAD LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Jest również obecna w dziedzinach pokrywanie antykorozyjne i antykwasowe. Ma siedzibę w Washington, Zjednoczone Królestwo.

 10. JACOB FLEISCHHAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JACOB FLEISCHHAUER GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo