• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamki- zasuwy i klucze

Wyniki dla

Zamki- zasuwy i klucze - Import eksport

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 2. AGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 3. B&B LOCKS 1

  Belgia

  Verified by europages badge

  W latach 80-tych nasza firma zoptymalizowała technologię elektronicznego zamka do drzwi antywłamaniowych. Świadomie zdecydowaliśmy się na niszowy rynek elektronicznych zamków bezpieczeństwa i działaliśmy pod marką Technilock. Dzięki naszej specjalizacji szybko opracowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania blokujące i zabezpieczające. W 2000 roku sprzedaliśmy markę Technilock i przyjęliśmy nową nazwę: B&B Locks. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, B&B Locks oferuje dogłębne know-how w zakresie nowoczesnych zamków bezpieczeństwa wysokiej jakości.

 4. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Zamki, i blokady. Ma siedzibę w Chailloué, Francja.

 5. DR.MIELKE.SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR.MIELKE.SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADP HABITAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ADP HABITAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rolety metalowe drzwiowe. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, ślusarstwo, zamek, drzwi pancerne, drzwi ogniowe, bramy garażowe, Aluminium Window, PVC Window, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 2. SERRURIER VACHETTE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SERRURIER VACHETTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Zamki, zasuwy i klucze, ślusarstwo, naprawa zamków, i otwieranie drzwi pancernych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. VITTIDESIGN MARKETING UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VITTIDESIGN MARKETING UND VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Jockgrim, Niemcy.

 4. L.F. S.N.C. DI LAVAZZA PAOLO E FRIZZI MARIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma L.F. S.N.C. DI LAVAZZA PAOLO E FRIZZI MARIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna, kowal, dorabianie kluczy, i drzwi pancerne. Ma siedzibę w Uboldo, Włochy.

 5. SOS SERRURIER DEPANNAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOS SERRURIER DEPANNAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, otwieranie drzwi, roller blinds, Rolety metalowe drzwiowe, i otwieranie drzwi pancernych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polska

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem wyrobów z zakresu technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować produkcję na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje ponad 25 000 części, a ich szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP jest tym samym niezawodnym partnerem dla przemysłu, branży budowy maszyn i urządzeń. Katalog KIPP „Elementy manipulacyjne | standardowe elementy maszyn” wydawany jest co 2 lata i zawiera za każdym razem wiele nowych produktów. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz pojedynczych elementów w ramach wykonań specjalnych. W fazie projektowej elementów manipulacyjnych KIPP kładzie szczególny nacisk na ergonomię i jakość produktu. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 r., a od 1950 r. koncentruje się na autorskich uchwytach do mocowania takich jak klasyczna dźwignia zaciskowa KIPP. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest reprezentowana w ponad 50 krajach.

 2. SECUTOR CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Firma SECUTOR CORPORATION zajmuje się wyrobem produktów bezpieczeństwa od 1993 roku, specjalizując się w zamkach bębenkowych, rdzeniach wymiennych, kłódkach, zamkach drzwiowych i sprzętu do drzwi awaryjnych. Eksportujemy nasze produkty na rynki zagraniczne takie jak Europa, U.S.A. , Ameryka Południowa, Afryka Południowa, Bliski Wschód, na których cieszą się dobrą renomą. Otrzymujemy wiele stałych zamówień od regularnych klientów. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny i punktualne dostawy.

 1. ABRA SZCZECIN

  Polska

  Drzwi zewnętrzne Gerda, drzwi wewnętrzne DRE, Erkado, Porta – oferta firmy Abra Szczecin, Maxa Szczecin Abra sp. z o.o. działa na terenie Szczecina już od 1993 roku, specjalizując się w sprzedaży produktów marki Gerda – jednego z największych polskich producentów drzwi, bram garażowych, zamków do drzwi, wkładek i kłódek. Abra jest jedyną firmą w Szczecinie ukierunkowaną wyłącznie na sprzedaż wyrobów marki Gerda. Wieloletnia współpraca z jednym producentem skutkuje wysokim poziomem wiedzy o wielu produktach. Zarówno tych wytwarzanych ponad 20 lat temu jak i współcześnie. Kilka lat temu powołaliśmy do życia firmę Maxa. Głównym jej zadaniem jest obsługa klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży z montażem oraz serwisu drzwi wejściowych Gerda. Wprowadziliśmy do oferty również drzwi wewnątrzlokalowe DRE, Erkado i Porta. Teraz każdy z Państwa może złożyć w jednym miejscu kompleksowe zamówienie na drzwi wejściowe i pokojowe z montażem. Prowadzimy również sprzedaż drzwi bez montażu.

 2. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Niemcy

  Nasza firma dostarcza swoim klientom wszelkiego rodzaju części toczone, frezowane, cięte laserowo, wytłoczki, odlewy jak również okucia budowlane i meblowe. Specjalizujemy się w małych, średnich i dużych seriach. Podstawową kompetencją jest obróbka stali nierdzewnej. Oczywiście dostarczamy także produkty wykonane ze wszystkich innych metali. Obrabiamy, frezujemy i obrabiamy laserowo części dla klientów z branży meblarskiej, budowy sklepów, i innych obiektów, hotelarskiej, targów handlowych, dla branży szklarskiej i sanitarnej. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat naszych produktów. Chcemy zaprezentować się tutaj jako kompetentny partner dla Ciebie. Ponadto specjalizujemy się w produkcji przewodów, kabli Bowdena i kabli sterujących. Produkujemy i naprawiamy wszelkiego przewody ciśnieniowe, , siłowniki, przewody gazowe, kable sprzęgła, przewody hamulcowe, kable przesuwne i kable bowdenowe. Wzory lub rysunki w produkcji pojedynczej lub seryjnej.

 3. FERNAND POLSKA 2.0 SP. Z O. O.

  Polska

  Solidny zamek do drzwi to ważny element, który chroni przed włamaniem i kradzieżą. Jeśli chcesz ochronić swoje mienie, to koniecznie zainwestuj w porządny zamek do drzwi, kłódkę czy zasuwę. Sklep internetowy Fernand oferuje zabezpieczenia bardzo dobrej jakości od francuskiej firmy Thirard. Oferujemy zamki do drzwi wpuszczane, nawierzchniowe czy meblowe, kłódki, zasuwy, wkładki do drzwi, klamki do drzwi i okiem, klamki otwierane na bluetooth, sejfy domowe czy skrytki na broń. To tylko część z naszej oferty innowacyjnych i jakościowych produktów. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą - zwłaszcza, jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć swój dobytek.

 4. EZCURRA ESKO SA

  Hiszpania

  Producent zamków wysokiego bezpieczeństwa. Nasze produkty: zamki wysokiego bezpieczeństwa, zamki i zapadki wysokiego bezpieczeństwa, zamki specjalne do drzwi pancernych, zamki wysokiego bezpieczeństwa z ryglem, zamki wysokiego bezpieczeństwa z bębenkiem, zamki antywłamaniowe wysokiego bezpieczeństwa.

 5. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Włochy

  Fabryka wyspecjalizowana w dziedzinie zamków uniwersalnych, typu amerykańskiego, z włącznikiem/ wyłącznikiem niskiego napięcia, uchwyty i przyciski z wmontowanym kluczem do konstrukcji metalowych, tablic elektrycznych, okienek, mebli i dystrybutorów automatycznych. Zamki zatrzaskowe, zasuwkowe, 3-punktowe i z dzwonkiem. Specjalizujemy się w zamkach typu amerykańskiego, uchwytach i gałkach z wmontowanym kluczem, zamkach zatrzaskowych; zamkach zasuwkowych.

 6. MORCHIO FRATELLI SNC

  Włochy

  Firma Ferramenta Fratelli Morchio oddaje do dyspozycji swojej wymagającej klienteli, składającej się z zawodowców i osób prywatnych, bogaty wybór artykułów metalowych, klucze angielskie, szczypce, narzędzia elektryczne, wkręcarki, piły łańcuchowe, odchwaszczarki, kleje, rozpuszczalniki, lakiery i farby, artykuły ogrodowe i gospodarstwa domowego, zamki, sejfy z kombinacją cyfrową, z kombinacją na klucz, uchwyty, kratki metalowe, złącza, krany i półki najlepszych marek.

 7. NEW AREL

  Włochy

  Zamki do tablic rozdzielczych. Systemy bezpieczeństwa z mechanicznym transferem klucza. Produkcja i sprzedaż zamków oraz uchwytów do tablic elektrycznych BT i MT; zamki do systemów zamykania mechanicznego do kabin elektrycznych, instalacji chemicznych i petrochemicznych. Arel działa na poziomie międzynarodowym w dziedzinie produkcji.

 8. FART PRODUKT SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

  Polska

  Fart Produkt została założona w 1994 roku jako prywatna firma z polskim kapitałem. Specjalizujemy się w produkcji i montażu bram garażowych, a także rolet i innych systemów ochrony przed słońcem. Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych, dbając o najwyższą jakość naszych produktów.

 1. ZAKLAD USLUGOWO PRODUKCYJNY ROZTOCZE ROMAN RAK

  Polska

  Roztocze jest producentem zamków, zawiasów, zacisków, systemów zamykania na potrzeby przemysłu energetycznego, telekomunikacyjnego, motoryzacyjnego i maszynowego.

 2. BUDO-SERWIS SP. Z O.O.

  Polska

  zaopatrzenie firm produkujących okna i drzwi w materiały do produkcji.

 3. Atasehir Cilingir Anahtarci

  Turcja

  Firma Atasehir Cilingir Anahtarci, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ARREDINFISSI

  Włochy

  Firma ARREDINFISSI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, otwieranie drzwi pancernych, sterowanie radiowe do automatów drzwiowych, zamki bezpieczeństwa, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Castel San Giovanni, Włochy.

 5. BELGIUM SECURITY GROUP

  Belgia

  Firma BELGIUM SECURITY GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, zamek elektroniczny, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Zamek biometryczny, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. ARTGUARD SECURITY

  Holandia

  Firma ARTGUARD SECURITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach systemy przeciwwłamaniowe biometryczne, i Biometryczne urządzenia detekcyjne. Ma siedzibę w Goes, Holandia.

 7. CASTING HOUSE

  Belgia

  Firma CASTING HOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo - wyroby, Antyki i antykwariaty, Zamki, zasuwy i klucze, Żeliwo - wyroby, Antyki i antykwariaty, Zamki, zasuwy i klucze, i mikrofuzja metodą traconego wosku. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. CERRAJEROS ECONOMICOS ZARAGOZA

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS ECONOMICOS ZARAGOZA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach zamek, zamki automatyczne, i otwieranie zamków. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 9. LOCKFORCE LOCKSMITHS HEMEL HEMPSTEAD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOCKFORCE LOCKSMITHS HEMEL HEMPSTEAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach wymiana zamka, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 10. AUFSPERRDIENST SCHLÜSSELDIENST SMARTKEY

  Austria

  Firma AUFSPERRDIENST SCHLÜSSELDIENST SMARTKEY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zamki- zasuwy i klucze - Import eksport

Liczba wyników

5457 Przedsiębiorstwa