• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złocenie i posrebrzanie stali i metali

Wyniki dla

Złocenie i posrebrzanie stali i metali - Import eksport

 1. FONTANA & FONTANA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FONTANA & FONTANA AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Rapperswil-Jona, Szwajcaria.

 2. TEHROTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEHROTECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 3. BRUNO WELZ GMBH

  Niemcy

  Bruno Welz GmbH od 1947 roku cieszy się zaufaniem naszych klientów jako uczciwy i kompetentny partner we wszystkich kwestiach dotyczących metali szlachetnych. Jako średniej wielkości firma rodzinna znamy oczekiwania i potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na Twoje potrzeby. Nawet zamawiając mniejsze ilości wyrobόw nie jesteś dla nas tylko standardowym "numerem klienta": nasz zespół chętnie doradzi i zrozumie Twoje specyficzne problemy. Krótko mówiąc: opowiadamy się za poważnym, osobistym wsparciem z wyjątkowym serwisem i produktami spełniającymi najwyższe wymagania! Gwarantujemy to od 1947 roku naszym dobrym imieniem - Bruno Welz!

 4. ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL

  Włochy

  Elettrogalvanica Settimi zajmuje powierzchnię 8000 m2, z czego 3000 m2 krytej. Zakład jest wyposażony w dwie linie galwanicznego powlekania metali i w jedną do metalizacji żywic, na których zachodzą procesy elektrolityczne powlekania złotem, srebrem, niklem, miedzią itp..., wykonywane za pomocą procedur zautomatyzowanych i sterowanych cyfrowo. Procesy te stosuje się do małych elementów metalowych przeznaczonych dla sektora produkcji obuwia, akcesoriów i upominków.

 5. A PLUS TRADING GROUP LTD

  Turcja

  Firma A PLUS TRADING GROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Drewno opałowe jesionowe, ciągniki do robót ziemnych, produkty żywnościowe mrożone, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IP ART SRL

  Mołdawia

  Firma IP ART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuka – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia, Wyroby złotnicze, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia, ikona srebrna, Wyroby złotnicze, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Floresti, Mołdawia.

 2. ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY

  Francja

  Firma ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, urządzenia do elektrolizy, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Vitreux, Francja.

 3. CTE - PARADOXE

  Francja

  Firma CTE - PARADOXE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, Złotnictwo i srebro, biżuteria - produkcja, polerowanie metali, i chromowanie i niklowanie. Ma siedzibę w Saint Astier, Francja.

 4. GALVANIK HORSTMANN GMBH

  Niemcy

  Firma GALVANIK HORSTMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 5. IRIDIUM GMBH

  Niemcy

  Firma IRIDIUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Kottmar Ot Eibau, Niemcy.

 1. HANS MAYRHOFER GMBH

  Niemcy

  Firma HANS MAYRHOFER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Metale szlachetne i specjalne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Unterschleißheim, Niemcy.

 2. ENCADREMENTS COÏ SÀRL

  Szwajcaria

  Firma ENCADREMENTS COÏ SÀRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, i Oprawy dekoracyjne. Ma siedzibę w Neuchâtel, Szwajcaria.

 1. MANFRED BLENINGER

  Niemcy

  Firma MANFRED BLENINGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Windach, Niemcy.

 2. SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER

  Niemcy

  Firma SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Prace budowlane wykończeniowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. MARTIN FURRER GMBH

  Szwajcaria

  Firma MARTIN FURRER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, i Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Ma siedzibę w Brig, Szwajcaria.

 4. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Blacha tłoczna, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 5. MICRONDOR

  Szwajcaria

  Firma MICRONDOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Biel/bienne, Szwajcaria.

 6. VIBRO PLATING S.R.L.

  Włochy

  Firma VIBRO PLATING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Złocenie i posrebrzanie stali i metali, obróbka galwaniczna, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, i złocenie metali. Ma siedzibę w Verdellino, Włochy.

 7. TAKI YILDIZIM

  Turcja

  Firma TAKI YILDIZIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria pozłacana. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG

  Niemcy

  Firma ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Metale szlachetne i specjalne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 1. REAL GOLD DELUXE

  Niemcy

  Firma REAL GOLD DELUXE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 2. N.T.FROST LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma N.T.FROST LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Brązowanie stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Cynkowanie elektrolityczne, Brązowanie stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. ALRET

  Bułgaria

  Firma ALRET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach posrebrzanie, silver, platinum, palladium, i pokrywanie rodem. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. NICOLE KÖLBL GMBH

  Niemcy

  Firma NICOLE KÖLBL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Pocking, Niemcy.

 5. GRANDE GIULIANA

  Włochy

  Firma GRANDE GIULIANA, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach Biżuteria i wyroby jubilerskie, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Biżuteria i wyroby jubilerskie, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 6. REAL GOLD GROUP

  Niemcy

  Firma REAL GOLD GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 7. RIGHI FEDERICO

  Włochy

  Firma RIGHI FEDERICO, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Srebro stołowe, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, i Srebro stołowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 8. ETS ETIENNE BRUN

  Francja

  Firma ETS ETIENNE BRUN, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Oksydowanie metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Oksydowanie metali. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 9. FROSINI GIULIANO S.R.L.

  Włochy

  Firma FROSINI GIULIANO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach srebrzenie szkła i kryształów, i posrebrzanie metali. Ma siedzibę w Signa, Włochy.

 10. GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C.

  Włochy

  Firma GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C., roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Złocenie i posrebrzanie stali i metali, niklowanie metali, i Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo