• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie stali i metali

Wyniki dla

Wytłaczanie stali i metali - Import eksport

 1. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

 2. KREMSER GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy partnerami w zakresie narzędzi do tłoczenia dla przemysłu uszlachetniania papieru i tworzyw sztucznych. Produkujemy narzędzia do tłoczenia suchego i tłoczenia folii na gorąco każdego rodzaju. 35-letnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami CAD i CNC czynią nas kompetentnym i solidnym partnerem. Wieloletni i zmotywowani pracownicy gwarantują wysoką jakość i optymalne produkty. Dziś firma jest renomowanym dostawcą znanych firm z branży artykułów piśmienniczych, branży kosmetycznej, samochodowej i opakowań.

 3. CLAUX

  Francja

 4. ANTON SCHULZ METALLKARTEN

  Niemcy

 5. VRI TECHNOLOGIES

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JUNGJOHANN CNC-GRAVIERTECHNIK SEIT 1929

  Niemcy

 2. SIC MARKING GMBH

  Niemcy

 3. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

 4. ENGELKE ÄTZ- U. STANZTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. COMGRAV TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. EGLOFF GRAVUREN AG

  Szwajcaria

 2. STANTOOL

  Belgia

 1. H.P. MENNEN GRAVIERANSTALT

  Niemcy

 2. BÖNI AG

  Szwajcaria

  Böni AG jest firmą rodzinną zarządzaną dzisiaj przez 3. pokolenie właścicieli. Od swojego założenia w 1933 roku firma projektuje i wytwarza narzędzia precyzyjne do obróbki metali. W ramach swojego wieloletniego doświadczenia w produkcji narzędzi precyzyjnych wyspecjalizowała się w dziedzinie narzędzi do wytłaczania (narzędzi do znakowania do maszyn CNC) oraz narzędzi do radełkowania. Ze względu na coraz większe wymagania pod względem jakości i czasu eksploatacji, zarówno maszyny, jak i narzędzia podlegają bardzo dużym obciążeniom. Nasza bogata oferta narzędzi standardowych spełnia te wysokie wymagania i daje naszym klientom zdecydowaną przewagę konkurencyjną. Nasze kluczowe kompetencje koncentrują się wokół narzędzi do radełkowania lub znakowania części toczonych. Szeroka oferta produktów umożliwia naszym klientom wydajną i opłacalną obróbkę detali.

 3. LOGOPRESS

  Francja

  Specjalista w dziedzinie projektowania 3D narzędzi do pras. Spłaszczanie części od 25 lat. Logopress zajmuje się rozwojem aplikacji CAO przeznaczonych dla branży przemysłu zajmujących się cięciem i wytłaczaniem. Aplikacje pozwalające na określenie rozpłaszczania dla bardzo wielu różnych branży (blacha, tkaniny, skóra, pianka, spoiwa…). Cała nasza linia wyrobów 3D „ Logopress3™ for SolidWorks™” otrzymała certyfikat SolidWorks™ Gold. Coraz większa liczba projektantów narzędzi na świecie stosuje już Logopress3™ zintegrowany z SolidWorks™. Poza branżą narzędziową, na potrzeby rozpłaszczania przeprowadzamy różnorodne analizy formowalności. Logopress3 to również proste i szybkie rozwiązanie możliwe do wprowadzenie po bardzo atrakcyjnej cenie. Wielu techników, których zadaniem wykonywanie kosztorysów części lub narzędzi, wprowadza również Logopress3™ lub jeden z jego komponentów.

 4. WARBO S.A.

  Polska

  Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce metalu i produkcji narzędzi formujących o dużym stopniu skomplikowania, zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i technologicznym. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne.Posiadamy bogate, ponad 50-letnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji narzędzi formujących, takich jak tłoczniki i matryce kuzienne.TŁOCZNIKI: - tłoczniki postępowe- tłoczniki transferowe- tłoczniki jednozabiegowe MATRYCE: - matryce kuzienne na młoty i prasyPRZYRZĄDY: - przyrządy spawalnicze- przyrządy montażowe- przyrządy obróbcze- sprawdziany kontrolneUSŁUGI: - regeneracja i modyfikacja narzędzi- obróbka maszynowa na centrach CNC- obróbka elektroerozyjna (drążenie wgłębne, cięcie drutem)- wiercenie, szlifowanie, toczenie, spawanie- obróbka cieplna (hartowanie)- pomiary maszyną pomiarową 3D- doradztwo technologiczne, konstrukcyjne i wdrożeniowe

 5. F. GLADTFELD GMBH METALLWARENFABRIK

  Niemcy

  Witamy w firmie F. Gladtfeld GmbH Metallwarenfabrik! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: etykiety z blachy; etykiety kontrolne; listwy cenowe; elementy tłoczone; szyldy wytłaczane; elementy tłoczone; znaczki narzędziowe; wytłoczki

 6. MULTIFORM

  Francja

  Założona w 1947 roku firma MULTIFORM zbudowała swoją sławę dotyczącą opanowania wyoblania i wytłaczania. Jej poziom techniczny i doświadczenie pozwalają na wykonywanie części precyzyjnych i części kompleksowych od małych do dużych serii ze zindywidualizowaną logistyką. Wyoblanie cyfrowo sterowane. Wytłaczanie i tłoczenie głębokie. Wycinanie przy pomocy prasy Polerowanie mechaniczne, chemiczne i elektrolityczne Wyoblanie na gorąco, spawanie punktowe.

 7. LAMIPRESS S.R.L.

  Włochy

 8. ISELLA ENRICO & FIGLI S.R.L.

  Włochy

 1. AB-KAR ÇELIK KONS.INŞ.YAP.ELM.PAZ.SAN VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 2. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 3. SB BRUTSCHIN GMBH

  Niemcy

 4. SEIDEL PRÄZISIONS- UND FRÄSTEILE OHG

  Niemcy

 5. BEULKE GRAVIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. RELLY (SA)

  Francja

 7. CANYILDIZ SAC SIVAMA SAN. VE TIC LTD. STI

  Turcja

 8. EL TALLER DEL REPULSADO

  Hiszpania

 9. RAAB GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. WARNY & CIE

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5474 przedsiębiorstwa