• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie stali i metali

Wyniki dla

Wytłaczanie stali i metali - Import eksport

 1. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 2. KREMSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy partnerami w zakresie narzędzi do tłoczenia dla przemysłu uszlachetniania papieru i tworzyw sztucznych. Produkujemy narzędzia do tłoczenia suchego i tłoczenia folii na gorąco każdego rodzaju. 35-letnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami CAD i CNC czynią nas kompetentnym i solidnym partnerem. Wieloletni i zmotywowani pracownicy gwarantują wysoką jakość i optymalne produkty. Dziś firma jest renomowanym dostawcą znanych firm z branży artykułów piśmienniczych, branży kosmetycznej, samochodowej i opakowań.

 3. LG TEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat, LG Tec jest francuskim specjalistą w dziedzinie wysokiej jakości dennic wypukłych. Oferujemy szeroką gamę dennic wypukłych znormalizowanych, w tym modele, takie jak dennice wypukłe PRC, MRC, GRC, o podwójnych ściankach, dna dyfuzorów, sklepieniowe, dennice stożkowe, eliptyczne, płaskie, półkuliste i wiele innych. W LG Tec, możesz wybrać, odpowiednio do Twoich potrzeb, wymiary i specjalne wykończenie dennic wypukłych. Dysponujemy dużymi zapasami wszystkich znormalizowanych dennic. Oferujemy różne gatunki stali, stali nierdzewnej, niklu i aluminium. Ponadto, możemy spełnić Twoje specyficzne wymagania, na przykład wiercenie den lub obróbka specjalna. Proponujemy znormalizowane dennice wypukłe, od naparstka do 4 metrowej średnicy dla modeli GRC, MRC lub PRC oraz do 5 metrowej średnicy w przypadku modeli eliptycznych lub o podwójnych ściankach.

 4. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

 5. VRI TECHNOLOGIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VRI TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach dennice wypukłe, czapka, dna do betoniarek, i Vat bottoms. Ma siedzibę w Chassieu, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JUNGJOHANN CNC-GRAVIERTECHNIK SEIT 1929

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUNGJOHANN CNC-GRAVIERTECHNIK SEIT 1929, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. SIC MARKING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIC MARKING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 3. ENGELKE ÄTZ- U. STANZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELKE ÄTZ- U. STANZTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Delligsen, Niemcy.

 4. COMGRAV TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COMGRAV TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Stutensee, Niemcy.

 5. STANTOOL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STANTOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Formowanie stali i metali, Prototypy przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint-Vith, Belgia.

 1. EGLOFF GRAVUREN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma EGLOFF GRAVUREN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Würenlos, Szwajcaria.

 2. MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie - wyroby różne. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie stali i metali, Rytowanie (przemysłowe) stali i metali, urządzenia i maszyny do grawerowania metali, Wytłaczanie stali i metali, Rytowanie (przemysłowe) stali i metali, i FlyMarker. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 1. H.P. MENNEN GRAVIERANSTALT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H.P. MENNEN GRAVIERANSTALT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. BÖNI AG

  Szwajcaria

  Böni AG jest firmą rodzinną zarządzaną dzisiaj przez 3. pokolenie właścicieli. Od swojego założenia w 1933 roku firma projektuje i wytwarza narzędzia precyzyjne do obróbki metali. W ramach swojego wieloletniego doświadczenia w produkcji narzędzi precyzyjnych wyspecjalizowała się w dziedzinie narzędzi do wytłaczania (narzędzi do znakowania do maszyn CNC) oraz narzędzi do radełkowania. Ze względu na coraz większe wymagania pod względem jakości i czasu eksploatacji, zarówno maszyny, jak i narzędzia podlegają bardzo dużym obciążeniom. Nasza bogata oferta narzędzi standardowych spełnia te wysokie wymagania i daje naszym klientom zdecydowaną przewagę konkurencyjną. Nasze kluczowe kompetencje koncentrują się wokół narzędzi do radełkowania lub znakowania części toczonych. Szeroka oferta produktów umożliwia naszym klientom wydajną i opłacalną obróbkę detali.

 3. LOGOPRESS

  Francja

  Specjalista w dziedzinie projektowania 3D narzędzi do pras. Spłaszczanie części od 25 lat. Logopress zajmuje się rozwojem aplikacji CAO przeznaczonych dla branży przemysłu zajmujących się cięciem i wytłaczaniem. Aplikacje pozwalające na określenie rozpłaszczania dla bardzo wielu różnych branży (blacha, tkaniny, skóra, pianka, spoiwa…). Cała nasza linia wyrobów 3D „ Logopress3™ for SolidWorks™” otrzymała certyfikat SolidWorks™ Gold. Coraz większa liczba projektantów narzędzi na świecie stosuje już Logopress3™ zintegrowany z SolidWorks™. Poza branżą narzędziową, na potrzeby rozpłaszczania przeprowadzamy różnorodne analizy formowalności. Logopress3 to również proste i szybkie rozwiązanie możliwe do wprowadzenie po bardzo atrakcyjnej cenie. Wielu techników, których zadaniem wykonywanie kosztorysów części lub narzędzi, wprowadza również Logopress3™ lub jeden z jego komponentów.

 4. WARBO S.A.

  Polska

  Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce metalu i produkcji narzędzi formujących o dużym stopniu skomplikowania, zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i technologicznym. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne.Posiadamy bogate, ponad 50-letnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji narzędzi formujących, takich jak tłoczniki i matryce kuzienne.TŁOCZNIKI: - tłoczniki postępowe- tłoczniki transferowe- tłoczniki jednozabiegowe MATRYCE: - matryce kuzienne na młoty i prasyPRZYRZĄDY: - przyrządy spawalnicze- przyrządy montażowe- przyrządy obróbcze- sprawdziany kontrolneUSŁUGI: - regeneracja i modyfikacja narzędzi- obróbka maszynowa na centrach CNC- obróbka elektroerozyjna (drążenie wgłębne, cięcie drutem)- wiercenie, szlifowanie, toczenie, spawanie- obróbka cieplna (hartowanie)- pomiary maszyną pomiarową 3D- doradztwo technologiczne, konstrukcyjne i wdrożeniowe

 5. F. GLADTFELD GMBH METALLWARENFABRIK

  Niemcy

  Witamy w firmie F. Gladtfeld GmbH Metallwarenfabrik! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: etykiety z blachy; etykiety kontrolne; listwy cenowe; elementy tłoczone; szyldy wytłaczane; elementy tłoczone; znaczki narzędziowe; wytłoczki

 6. MULTIFORM

  Francja

  Założona w 1947 roku firma MULTIFORM zbudowała swoją sławę dotyczącą opanowania wyoblania i wytłaczania. Jej poziom techniczny i doświadczenie pozwalają na wykonywanie części precyzyjnych i części kompleksowych od małych do dużych serii ze zindywidualizowaną logistyką. Wyoblanie cyfrowo sterowane. Wytłaczanie i tłoczenie głębokie. Wycinanie przy pomocy prasy Polerowanie mechaniczne, chemiczne i elektrolityczne Wyoblanie na gorąco, spawanie punktowe.

 7. AB-KAR ÇELIK KONS.INŞ.YAP.ELM.PAZ.SAN VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma AB-KAR ÇELIK KONS.INŞ.YAP.ELM.PAZ.SAN VE TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach drzwi opancerzone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ANTON SCHULZ METALLKARTEN

  Niemcy

  Firma ANTON SCHULZ METALLKARTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. CLAUX

  Francja

  Firma CLAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Wytłaczanie stali i metali, Energetyka - szafy i skrzynki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, wykrawanie metali, i Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Brive-La-Gaillarde, Francja.

 2. LAMIPRESS S.R.L.

  Włochy

  Firma LAMIPRESS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie stali i metali, cięcie i tłoczenie blach, Wytłaczanie stali i metali, Design of moulds for metals, i formowanie na zimno. Ma siedzibę w Monte San Pietro, Włochy.

 3. ISELLA ENRICO & FIGLI S.R.L.

  Włochy

  Firma ISELLA ENRICO & FIGLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach accessories for suspended ceilings. Ma siedzibę w Giussano, Włochy.

 4. SEIDEL PRÄZISIONS- UND FRÄSTEILE OHG

  Niemcy

  Firma SEIDEL PRÄZISIONS- UND FRÄSTEILE OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 5. SB BRUTSCHIN GMBH

  Niemcy

  Firma SB BRUTSCHIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Eimeldingen, Niemcy.

 6. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie stali i metali, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Wytłaczanie stali i metali, Ogrzewanie drzwi, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i urządzenia i maszyny do produkcji materiałów walcowanych i blach metalowych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. BEULKE GRAVIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BEULKE GRAVIERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Elztal, Niemcy.

 8. RELLY (SA)

  Francja

  Firma RELLY (SA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wykrawanie stali i metali, Kotlarstwo, Wykrawanie stali i metali, podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy, i zginanie metali. Ma siedzibę w Rupt Sur Moselle, Francja.

 9. CANYILDIZ SAC SIVAMA SAN. VE TIC LTD. STI

  Turcja

  Firma CANYILDIZ SAC SIVAMA SAN. VE TIC LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, toczenie precyzyjne, zbiornik atmosferyczny, płyty orzechowe, i Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. RAAB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RAAB GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5455 Przedsiębiorstwa