• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby czekoladowe

Wyniki dla

Wyroby czekoladowe - Import eksport

 1. ORFIN SP Z O.O. SP. K.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Polskie Frykasy jest czołową firmą cukierniczą, specjalizującą się w ręcznie wykonanych cukierkach, czekoladach i słodyczach. Jesteśmy bardzo dumni z wysokiej jakości naszych wyrobów, z których wszystkie są wyprodukowane z najwyższej jakości składników i według oryginalnych receptur. Nasze słodycze wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowym smakiem i jakością. Naszą unikalną zaletą jest indywidualnie zaprojektowane opakowanie, charakteryzujące się olśniewającą grafiką, zainspirowaną zabytkami i architekturą różnych miast w Polsce. Oferujemy opcje pełnej personalizacji i white-labelingu dla naszych wyrobów, dzięki czemu możesz wykreować produkt doskonale pasujący do Twojej marki. Możemy stworzyć indywidualne opakowania z oryginalną szatą graficzną, przedstawiającą inne kraje europejskie, czyniąc z nich doskonałe pamiątki, upominki lub znaki firmowe. Ponadto, współpracujemy z lokalnymi artystami, aby wykreować unikalną szatę graficzną opakowań, wspierając dzięki temu lokalną wspólnotę artystyczną. Dzięki Twojemu wsparciu, możesz zaoferować Twoim klientom coś naprawdę wyjątkowego i specjalnego. Nasz portfel klientów jest dostępny dla Ciebie online, w naszej witrynie internetowej, abyś mógł zobaczyć różnorodność naszych produktów i wysoką jakość naszego wykonania. Zostań naszym partnerem i pozwól nam pomóc Ci w wyróżnieniu się na tle konkurencji poprzez zaoferowanie Twoim klientom jedynych w swoim rodzaju słodyczy, przepysznych i symbolizujących europejskie dziedzictwo.

 2. BELLO & ANGELI

  Francja

 3. SCHOKOMELL GMBH

  Austria

 4. BIO-MYND KFT

  Węgry

 5. RITONKA GMBH

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRENDY FOODS

  Belgia

 2. BACI DI DAMA RIPPA

  Włochy

 3. MASONI PIETRO SRL

  Włochy

 4. Elysberg Confiserie BVBA

  Belgia

 5. LA FABBRICA DEL PANFORTE

  Włochy

 1. CARRÉ NOIR

  Belgia

  W Carré Noir, czekolada jest synonimiem kreatywności. Butik i warsztat rzemieślniczy, który debiutował w internecie, proponuje swoje produkty, czyniąc je prawdziwymi nośnikami komunikacyjnymi. Wytwórnia czekolady regularnie współpracuje z młodymi projektantami z Liège. Rezultat: produkt wysublimowany dostępny w kilku oryginalnych wersjach. Usmiechy, subtelne nawiązanie do logo Carré Noir, obudzą w was radość życia natomiast kwiaty, delikatnie rzeźbione, zachwycą wasze podniebienie. Nie wolno przegapić: wąsy z czekolady. Odkryjecie także bogatą gamę czekolad Grand Crus, bio i z handlu sprawiedliwego. Mélanie Lemmens potrafiła zmienić swoją pasję dla czekolady w prawdziwy zawód. Będąc dyplomowanym historykiem sztuki, wykorzystuje swoje poczucie estetyki w pracy zawodowej. Jako mała dziewczynka marzyła o o zachowaniu choinki bożonarodzeniowej aż do Wielkanocy, by móc ją ozdobić jajkami wielkanocnymi. Została nagrodzona Becommerce Award i nominowana do tytułu Mieszkanki roku miasta Liège.

 2. NAUJOJI RUTA, AB

  Litwa

  Naujoji Ruta, AB produkuje pianki cukiernicze, cukierki i karmele z nadzieniem, wyroby bezcukrowe, wafle i słodycze czekoladowe o różnych smakach. Firma produkuje także słodycze kruche i czekoladowe o różnorodnych smakach oraz inne słodycze. Naujoji Ruta, AB oferuje szeroką gamę produktów pod różną marką lub “Private Label”. Jakość produktów gwarantują międzynarodowe certyfikaty jakości oraz ścisłe kontrole jakości w firmie.

 1. CASA DEL DOLCE SPA

  Włochy

  Nasza firma powstała w oparciu o starą dewizę rodzinną: kreatywność, doświadczenie, konkurencyjność, koncepcja, pasja w pracy. Jest to dewiza, którą posługujemy się od wielu lat, a dokładnie od 1950 roku, gdy Enrico Castellazzi założył warsztat rzemieślniczy. Od tego czasu, Casa Del Dolce należała nieprzerwanie do naszej rodziny, a wybór dotyczący pozostawienia zarządu i własności firmy w rękach rodziny pozwolił uzyskać doskonałe wyniki.

 2. PRALIBEL

  Belgia

  Od wielu lat ceniony belgijski producent czekolady, Pralibel, wyróżnia się innowacyjnością i jakością. Nasz asortyment zawiera szeroką gamę pysznych i wyjątkowych pralinek na każdą okazję, uwielbianych przez naszych klientów na całym świecie. Nasze czekoladki są dostępne zarówno luzem, jak i w gotowych opakowaniach, z pięknymi wzorami, aby podkreślić wyjątkowy charakter Pralibel. Pralibel odkrywa na nowo belgijskie czekoladki.

 3. TM GURMAN FAMILY

  Ukraina

 4. FORCHY PATISSIER SA

  Francja

 5. ALINE CHOCOLATIERE

  Francja

 6. ROYAL GULF CHOCOLATS BVBA

  Belgia

 7. MY WORLD OF PRODUCTS GMBH

  Niemcy

 8. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 1. BACHHALM SCHOKOLADENMANUFAKTUR

  Austria

 2. CONFISERIE CERTIN

  Belgia

 3. ANORA EV GERECLERI PAZARLAMA DIS TICARET

  Turcja

 4. EUTRADE VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 5. NAPOLI MARZIPAN

  Włochy

 6. BELVAS

  Belgia

 7. MISKETS SNACKS LLC

  Stany Zjednoczone

 8. PANACELLA FACTORY S.L.

  Hiszpania

 9. SORAY CHOCOLATE

  Turcja

 10. ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES

  Turcja