• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt

Wyniki dla

Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt - Import eksport

 1. ETERTEC GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ETERTEC GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Klausen-Leopoldsdorf, Austria.

 2. AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH

  Polska

  Nasi nurkowie podejmują się różnorakich wyzwań, między innymi uczestniczą w tworzeniu budowli hydrotechnicznych, montażu podnośników statków, budowaniu ujęć wodnych i wzmacnianiu dna. Prace nurkowe i hydrotechniczne to nasza codzienność. Jesteśmy również angażowani do spawania i betonowania pod wodą, wykonywania podsypek tłuczniowych oraz robót podwodnych przy montażu przegród przeciwrozlewowych i przebudowie doków. Zajmujemy się między innymi: tworzeniem budowli hydrotechnicznych, spawaniem podwodnym, betonowaniem pod wodą, szeroko pojętymi pracami hydrotechnicznymi, pracami nurkowymi, montażem pionowych podnośników statków, budowaniem ujęć wodnych, umacnianiem dna, wykonywaniem podsypek tłuczniowych, montażem przeciwrozlewowych przegród pneumatycznych, przebudową doków.

 3. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turcja

  Firma ACAR KARDEŞLER SONDAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG

  Szwajcaria

  Firma IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Thun-Gwatt, Szwajcaria.

 5. PUTBORINGEN VERHEYDEN

  Belgia

  Firma PUTBORINGEN VERHEYDEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, wykopy w poszukiwaniu źródeł wody, Geothermics, i Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAGIC DEINAV

  Hiszpania

  Firma MAGIC DEINAV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, obróbka wody, Sea water desalinators, i inverse osmosis. Ma siedzibę w Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), Hiszpania.

 2. CHROMSTAHLIDEE GMBH

  Szwajcaria

  Firma CHROMSTAHLIDEE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Marthalen, Szwajcaria.

 3. DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH

  Austria

  Firma DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w St. Gallen, Austria.

 4. CAPRARI PORTUGAL LDA.

  Portugalia

  Firma CAPRARI PORTUGAL LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie w wodę zdatną do picia, pobieranie próbek wody dostarczanej i zużytej, i chłodziarka do wody. Ma siedzibę w Zona Industrial De Santarém, Portugalia.

 5. SONDEOS PLASENCIA

  Hiszpania

  Firma SONDEOS PLASENCIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Cáceres, Hiszpania.

 1. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Francja

  Firma WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, badania i rozwój w sektorze zaopatrzenia i transportu wód, zaopatrzenie w wodę zdatną do picia, Woda pitna - produkcja, i Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 2. CASA BULL

  Belgia

  Firma CASA BULL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi naftowe, Rury z metali kolorowych, Rury ze stali nierdzewnej, Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi naftowe, Rury z metali kolorowych, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 1. AIGUAPRES

  Hiszpania

  Firma AIGUAPRES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Aldaia, Hiszpania.

 2. OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL

  Hiszpania

  Firma OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach podchloryn sodowy, akcesoria do basenów, filters, i Dwutlenek chloru. Ma siedzibę w Bergondo, Hiszpania.

 3. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

  Firma ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Schrony przeciwatomowe - budowa, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Konstrukcje rurowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Schrony przeciwatomowe - budowa, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 4. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi naftowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Płyty pilśniowe twarde, Schrony przeciwatomowe - budowa, Rurociągi naftowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Płyty pilśniowe twarde, i Schrony przeciwatomowe - budowa. Ma siedzibę w Bad Homberg, Niemcy.

 5. TECNILAMP DEL BERGUEDA SL

  Hiszpania

  Firma TECNILAMP DEL BERGUEDA SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, wyposażenie oświetleniowe, budowa gazociągów, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, i instalacja klimatyzatorów. Ma siedzibę w Guardiola De Berguedà, Hiszpania.

 6. INSITUFORM ESPAÑA

  Hiszpania

  Firma INSITUFORM ESPAÑA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Valdemoro, Hiszpania.

 7. HOUSTON WATER DAMAGE PROS

  Indie

  Firma HOUSTON WATER DAMAGE PROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Houston, Indie.

 8. RAIN OF LIFE

  Hiszpania

  Firma RAIN OF LIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie w wodę zdatną do picia. Ma siedzibę w Villaviciosa De Odon, Hiszpania.

 1. HYDROSPHERE

  Francja

  Firma HYDROSPHERE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 2. JULIO CORVIS LDA.

  Portugalia

  Firma JULIO CORVIS LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, traktor, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i maszyny do produktów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Penafiel, Portugalia.

 3. PRACE PODWODNE EVERSUB

  Polska

  Firma PRACE PODWODNE EVERSUB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Żary, Poland, Polska.

 4. GIUSTO AMILCARE S.R.L.

  Włochy

  Firma GIUSTO AMILCARE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, Gaz - urządzenia do produkcji, Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, i Gaz - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Marnate, Włochy.

 5. TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L.

  Włochy

  Firma TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, Elektrownie wodne, i Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Lenta, Włochy.

 6. KAMFLEX EUROPE S.R.L.

  Włochy

  Firma KAMFLEX EUROPE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, Gaz - urządzenia do produkcji, Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, i Gaz - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Chiavari, Włochy.

 7. MIRA S.R.L.

  Włochy

  Firma MIRA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Elektrownie wodne, i Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Mirandola, Włochy.

 8. IDROMILAN S.R.L.

  Włochy

  Firma IDROMILAN S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 9. ECO PISCINAS DE ARENA

  Hiszpania

  Firma ECO PISCINAS DE ARENA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 10. MENEGHELLI

  Włochy

  Firma MENEGHELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, i Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

374 Przedsiębiorstwa