• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wydobycie minerałów

Wyniki dla

Wydobycie minerałów - Import eksport

 1. DOSTKAR MINING

  Turcja

  Firma DOSTKAR MINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie minerałów, Wydobycie minerałów, opale, bentonit, i kornalina. Ma siedzibę w Torbali, Izmir, Turcja.

 2. OBSIDIAN V.E.J

  Armenia

  Firma OBSIDIAN V.E.J, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 3. NEGAL INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NEGAL INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach eksport ryb mrożonych, konserwa z tuńczyka, i żelazo-cynk w sztabkach. Ma siedzibę w Lincoln, Zjednoczone Królestwo.

 4. SCYPI, S.L.

  Hiszpania

  Firma SCYPI, S.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach disposal of industrial waste. Ma siedzibę w Oviedo, Hiszpania.

 5. ANTATRADE LTD.

  Egypt

  Firma ANTATRADE LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Badr City, Egypt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

  Firma TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Ołów i stopy ołowiu, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, cynk, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DMSA GROUP LLC

  Azerbejdżan

  Firma DMSA GROUP LLC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kruszarki i młyny, Wydobycie minerałów, wiertnice, Kruszarki i młyny, maszyny i urządzenia do produkcji wyrobów z wapna, gipsu i cementu, i Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Baku, Azerbejdżan.

 3. AKPER PERLIT

  Turcja

  Firma AKPER PERLIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach gips lekki, usługi filtrowania olejów przemysłowych, zaprawy budowlane, i żeliwo. Ma siedzibę w Cankiri, Turcja.

 4. CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA

  Włochy

  Firma CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach WYKŁADZINY na schody murowane. Ma siedzibę w Guamo, Włochy.

 5. YAPITASI GRUP

  Turcja

  Firma YAPITASI GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Kruszywo, okruchy z kamieniołomów, żwiry dla budownictwa, i produkty kamieniołomowe. Ma siedzibę w Malatya, Turcja.

 1. CAVA FOFFI SRL

  Włochy

  Firma CAVA FOFFI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Civita Castellana, Włochy.

 2. KLAC INDUSTRIE SAS

  Francja

  Firma KLAC INDUSTRIE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Wydobycie minerałów, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, wyrwanie zęba, i Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w St Cyr En Val, Francja.

 1. IBEROCLAYS SLU

  Hiszpania

  Firma IBEROCLAYS SLU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Castellón De La Plana, Hiszpania.

 2. IMERYS MINERAUX BELGIQUE

  Belgia

  Firma IMERYS MINERAUX BELGIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie minerałów, Rudy metali nieżelaznych, laboratoria analiz minerałów, Wydobycie minerałów, minerały do stopów, i Rudy metali nieżelaznych. Ma siedzibę w Lixhe, Belgia.

 3. SIBELCO ITALIA SPA

  Włochy

  Firma SIBELCO ITALIA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Piasek kwarcowy, gliny, i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. SKALAND GRAPHITE AS

  Norwegia

  Firma SKALAND GRAPHITE AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach grafit naturalny. Ma siedzibę w Skaland, Norwegia.

 5. NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC

  Peru

  Firma NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach bentonit, magnesium sulfate, siarczan wapniowy, i piasek podściółkowy. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 6. GEO PETRO MINERALES SAS

  Kolumbia

  Firma GEO PETRO MINERALES SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Bogota, Kolumbia.

 7. ZAVALIEVSKY GRAPHITE

  Ukraina

  Firma ZAVALIEVSKY GRAPHITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 8. MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY

  Turcja

  Firma MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Kütahya, Turcja.

 1. NELLES FRERES

  Belgia

  Firma NELLES FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Malmedy, Belgia.

 2. SOCIETE MINIERE DU GABON

  Gabon

  Firma SOCIETE MINIERE DU GABON, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Libreville, Gabon.

 3. CARBOCIA

  Francja

  Firma CARBOCIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach węglan wapniowy. Ma siedzibę w Louvil, Francja.

 4. SOCIETE MINIERE DU GABON

  Gabon

  Firma SOCIETE MINIERE DU GABON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Libreville, Gabon.

 5. CARRIÈRE DE LA HAZOTTE

  Belgia

  Firma CARRIÈRE DE LA HAZOTTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Tavier, Belgia.

 6. AYMER MARBLE

  Turcja

  Firma AYMER MARBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, Marmur, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, inżynieria mechaniczna, Magnezyt, Marmur, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. ABDOUMINE

  Maroko

  Firma ABDOUMINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Errcahidia, Maroko.

 8. VILLA REAL MINERAÇÃO

  Brazylia

  Firma VILLA REAL MINERAÇÃO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Salvador, Brazylia.

 9. CARMEUSE

  Belgia

  Firma CARMEUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Seilles, Belgia.

 10. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Włochy

  Firma E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie minerałów, Wydobycie minerałów, bentonit, i absorbenty granulowane. Ma siedzibę w Villanova Tulo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo