• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie

Wyniki dla

Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie - Import eksport

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 2. ACRITUDO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACRITUDO SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 3. AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. ROTOTEAM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTOTEAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach płytowe wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Welgesheim, Niemcy.

 5. ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE

  Algieria

  Firma ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, Pomiary - instrumenty i aparaty, fume analysers, i analizatory gazów. Ma siedzibę w Bordj-Bouariridj, Algieria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOTHMANN + VOGLER GMBH

  Niemcy

  Firma BOTHMANN + VOGLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach palnik, palniki na gaz naturalny, palniki do zastosowań przemysłowych, i palniki do ogrzewania budynków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. CALE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma CALE DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Estorf, Niemcy.

 4. DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Gräfenberg, Niemcy.

 5. ECOFINCONCEPT GMBH

  Niemcy

  Firma ECOFINCONCEPT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Armatura sanitarna, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Armatura sanitarna, i Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 1. AIRKAN

  Belgia

  Firma AIRKAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, instalacje do kanalizacji powietrza, i kratki filtrujące do oczyszczania powietrza. Ma siedzibę w Leupegem, Belgia.

 2. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Armatura sanitarna, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Armatura sanitarna, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Neuried, Niemcy.

 1. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Veitsbronn, Niemcy.

 2. ZORKO GMBH

  Niemcy

  Firma ZORKO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, instalacje termosanitarne, i Renewable energies. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 3. ROOST OLIE

  Holandia

  Firma ROOST OLIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Zaopatrywanie w ropę i gaz, i Polyester storage tanks. Ma siedzibę w Nederweert, Holandia.

 4. HOOYBERGHS

  Belgia

  Firma HOOYBERGHS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, usługi z zakresu ogrzewania, i napowietrzanie. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 5. VENTAFLEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VENTAFLEX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Altenberge, Niemcy.

 6. INNO SERVICE TEAM GMBH

  Niemcy

  Firma INNO SERVICE TEAM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. LACHMANN LÜFTUNGS- UND KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LACHMANN LÜFTUNGS- UND KLIMATECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Kenzingen, Niemcy.

 8. STE LEVEQUE FLUIDES

  Francja

  Firma STE LEVEQUE FLUIDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, Sprzęt medyczny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, Sprzęt medyczny, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 1. DIENSTLEISTER FÜR CHEMIE- UND MEDIZINTECHNIK BY INGENIEURBÜRO SEIFERT UG

  Niemcy

  Firma DIENSTLEISTER FÜR CHEMIE- UND MEDIZINTECHNIK BY INGENIEURBÜRO SEIFERT UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Oberhaching, Niemcy.

 2. MESSDIENST FOCHLER GMBH

  Niemcy

  Firma MESSDIENST FOCHLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 3. TUBEX

  Belgia

  Firma TUBEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, heating, i urządzenia sanitarne. Ma siedzibę w Machelen (Bt.), Belgia.

 4. ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH

  Niemcy

  Firma ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Röthenbach, Niemcy.

 5. DRIESMANS

  Belgia

  Firma DRIESMANS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, sanitariaty, i kuchnie do użytku domowego. Ma siedzibę w Kessel-Lo, Belgia.

 6. TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES

  Malta

  Firma TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Osprzęt głowicy, instalacje i oprzyrzadowanie dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego, i przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w logistyce naftowej. Ma siedzibę w Valletta, Malta.

 7. RESPUR INTERNATIONAL

  Francja

  Firma RESPUR INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach artykuły, urządzenia i systemy bezpieczeństwa, i systemy pomiaru natężenia przepływu. Ma siedzibę w Vauréal, Francja.

 8. SOLER ET PALAU

  Belgia

  Firma SOLER ET PALAU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, wentylatory, i napowietrzanie. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 9. AGS OILFIELD SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AGS OILFIELD SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Essex, Zjednoczone Królestwo.

 10. VALLIER PRODUITS PETROLIERS

  Francja

  Firma VALLIER PRODUITS PETROLIERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - dystrybucja, i Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Marignier, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie - Import eksport

Liczba wyników

32 862 Przedsiębiorstwa