• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wtryskiwanie tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 3. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

 4. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma z Grupy Grimme produkujemy we własnym zakresie wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych: rolki i powłoki wałeczkowe z tworzyw poliuretanowych, elementy formowane i artykuły formowane wtryskowo. .Franz Grimme założył firmę w 1987 roku w Damme (Südoldenburg). Dzięki nowoczesnym i wydajnym produktom rozwinęliśmy się z małej firmy do średniej wielkości przedsiębiorstwa. Dziś oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku międzynarodowego. Jesteśmy aktywni w wielu różnych dziedzinach.

 5. BDP MECHANICAL COMPONENTS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1992 roku Grupa bdp zatrudnia 150 pracowników i ma siedzibę główną w Berlinie oraz ponad 14 dodatkowych biur w Bułgarii, Chinach, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i Szwajcarii. Spółka zależna, bdp Mechanical Components, założona w 1982 roku, jest specjalistą w zakresie międzynarodowego zaopatrzenia w odlewy, odkuwki, obróbkę skrawaniem i części samochodowe dla europejskich firm produkcyjnych z Chin i Europy Wschodniej. Zaopatrujemy ponad 50 europejskich klientów z branży motoryzacyjnej, maszynowej, kolejowej, energetycznej, transportu gazu i płynów. Wszystko z jednego źródła. Wykonanie modelu, wstępne próbkowanie, produkcja towarzysząca (rozruch), produkcja seryjna, optymalizacja. Jakość produktu. Strategiczne zaopatrzenie: optymalizacja procesów zaopatrzenia, redukcja kosztów zaopatrzenia. Wybór odpowiednich dostawców, audyty dostawców: Ocena technicznych możliwości produkcyjnych i jakościowych. Kontrola jakości na miejscu: monitorowanie produkcji, kontrola towarów wychodzących przed wysyłką

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 2. ACKOR MOULD LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założone w Dongguan, Chiny, w 2003 roku, przedsiębiorstwo Ackor Mould Limited poświęciło dwie ostatnie dekady na ścisłą współpracę z klientami, aby dostarczać optymalne rozwiązania w dziedzinie narzędzi do wtryskiwania i formowania produktów. Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystko, od wytwarzania form i formowania wtryskowego, po montaż produktu końcowego. Do kluczowych rynków należą Japonia, UE i Ameryka, gdzie zbudowaliśmy silne relacje partnerskie, oparte na zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi szanowni klienci. Dzięki dużemu doświadczeniu w różnych branżach przemysłu, takich jak motoryzacyjna, medyczna, elektroniczna, kosmetyczna i elektryczna, Ackor Mould Limited stał się niezawodnym dostawcą. Nasze wysokie kompetencje wykraczają poza narzędzia do wtryskiwania w ramach prac takich, jak obróbka CNC, formowanie silikonu, formowanie gumy, tłoczenie metali i formowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Od skromnych początków, firma Ackor Mould Limited znacznie rozwinęła się, stosując kluczowe zasady wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Nasze zaangażowanie jest widoczne przez pryzmat bezwzględnego dążenia do spełniania oczekiwań klientów i dostarczania opłacalnych produktów, spełniających najwyższe standardy, od wstępnego zapytania, poprzez produkcję, po terminową dostawę. Specjalizując się, od ponad dwóch dekad, w produkcji narzędzi do formowania wtryskowego, przedsiębiorstwo Ackor Mould zyskało doskonałą reputację w przemyśle narzędzi do formowania wtryskowego. Nasza ekspertyza jest widoczna w różnych sektorach, w których działamy, w tym motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym, kosmetycznym i elektrycznym.

 3. ZIMMER GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwój, prototypy, wykonywanie form, produkcja seryjna, relokacja narzędzi. Pomożemy Ci niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój projekt. Kompleksowy pakiet. W dobie cyfrowej transformacji, jako THE KNOW-HOW FACTORY towarzyszymy naszym klientom na całym świecie w drodze na technologiczny szczyt. Postrzegamy siebie nie tylko jako wiodącą technologicznie firmę oraz producenta sprzętu i oprogramowania z jednego źródła, ale także jako kompetentnego partnera w zakresie badań i rozwoju. Zimmer Group to firma rodzinna, pasja, innowacyjność, stabilność, know-how i wizja zapewnienia rozwoju naszych klientów jako przyszłego dostawcy pełnego asortymentu.

 4. STIELER KUNSTSTOFF SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Stieler Kunststoff Service GmbH z Goslar od 1998 roku opracowuje innowacyjne rozwiązania w zakresie specjalnych technologii w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych i dystrybuuje na całym świecie technologię urządzeń z własnej budowy zakładu. Technologie te obejmują takie procesy jak wewnętrzne ciśnienie gazu, zewnętrzne ciśnienie gazu, wtrysk wody i pocisków, fizyczne spienianie za pomocą własnego opatentowanego procesu i inne. Stosowana technologia CoolFlow (przepłukiwanie zimnym azotem o temperaturze -30°C) jest jedną z naszych kluczowych technologii zmniejszających tendencje do odkształceń, a przede wszystkim czasy cyklu. Ponadto istnieją technologie kontroli temperatury, które mogą rozwiązać specjalne problemy w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych, np. naprzemienna kontrola temperatury za pomocą pary lub indukcji w celu uniknięcia linii zgrzewu lub niskiej jakości powierzchni. Termoregulacja CO2 może być bardzo skuteczna w temperowaniu obszarów formy, które dyktują cykl, wszędzie tam, gdzie woda nie jest w stanie tego wykonać. Technologie urządzeń mogą być serwisowane przez wyszkolony personel serwisowy na całym świecie. Ponad 30-letnie doświadczenie dyrektora zarządzającego z tymi specjalnymi technologiami i własnymi opracowaniami zapewniło firmie szczególną pozycję. Możemy obsługiwać wszystkie obszary usług, począwszy od projektowania artykułów i narzędzi, rozmieszczenia systemów i urządzeń, montażu i uruchomienia, aż do optymalizacji komponentów. Zapraszamy do kontaktu w przypadku problemów z wyrobami z tworzyw sztucznych, w tym następujących zagadnień: ślady zapadania się, wypaczenia, czasy cyklu, dokładność wymiarowa.

 5. RPWORLD

  Chiny

  Verified by europages badge

  RPWORLD jest wiodącym dostawcą w sektorze produkcji mechanicznych części dla branży motoryzacyjnej, urządzeń medycznych, aparatury naukowej i w wielu innych dziedzinach. Produkujemy części od małych po średnie i części produkcyjne końcowego przeznaczenia w krótkim okresie 3 dni, z zastosowaniem obróbki CNC, formowania wtryskowego, odlewania próżniowego, wytwarzania blachy i wielu innych procesów. Nasza usługa produkcji na żądanie przyczynia się szybszego wprowadzenia wyrobów na rynek, redukcji kosztów prac rozwojowych i produkcji oraz zminimalizowania zagrożeń w trakcie cyklu życia produktu. Staramy się zapewniać wyjątkowe, szybkie prototypowanie i usługi produkcji na żądanie. Bez względu na to, czy potrzebujesz wykonanych w krótkim czasie prototypów do testowania, małych ilości produkcyjnych w związku z NPI, czy też zwiększenia produkcji z uwagi na komercjalizację, służymy Ci naszymi kompleksowymi rozwiązaniami produkcyjnymi. Dlaczego warto współpracować z nami? - Krótki termin realizacji: Maszyny o wysokim stopniu automatyzacji i zaawansowania, pracujące non stop, gwarantujące krótki termin wykonania, w ciągu zaledwie 3 dni. - Niezmienna, wysoka jakość: Połączenie kontroli jakości z nowoczesnym sprzętem do kontroli zapewnia Twoim klientom zgodność części z Twoimi folderami 3D. - Wysoka precyzja: Nasze urządzenia umożliwiają osiąganie niewielkich odchyleń DIN ISO 2768 M (F), zgodnie z określonymi przez Ciebie wymaganiami. - Kompletne rozwiązania: Obróbka CNC, formowanie wtryskowe i wiele innych celem zwiększenia efektywności Twoich zasobów produkcyjnych i ograniczenia ryzyk produkcyjnych. - Produkcja na żądanie: Elastyczność umożliwia szybką i efektywną produkcję niestandardowych części, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

 1. EICHSFELDER SCHRAUBENWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza model: Jesteśmy niezależną firmą rodzinną średniej wielkości o wyraźnej orientacji na przyszłość. Pracujemy niezawodnie na wszystkich poziomach, z dbałością o jakość, środowisko i energooszczędność. Dzięki wytwarzanym przez nas produktom tworzymy "najlepsze połączenia". Na tej pdstawowej zasadzie grupa ESW opiera swoją współpracę z klientami, dostawcami, pracownikami i partnerami społecznymi. Nasza wizja: Stajemy się wiodącym producentem komponentów istotnych dla bezpieczeństwa w różnych zastosowaniach technicznych. Nasza misja: Jesteśmy niezawodnymi partnerami. Opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy innowacyjne produkty z metalu-tworzyw sztucznych odpowiednio do zastosowań naszych klientów. Rozwijamy nasze międzynarodowe moce produkcyjne.

 2. CAST-SOLUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAST SOLUT GmbH została założona w 2007 roku i dystrybuuje swoje produkty na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie Rapid Tooling & Prototyping - od rozwoju pomysłów, poprzez pierwsze prototypy, aż po części gotowe do produkcji seryjnej. Spektrum naszych usług obejmuje metody wytwarzania przyrostowego, takie jak SLA, SLS, druk z metalu itp. oraz tradycyjne metody produkcji takie jak odlew w próżni, RIM, odlew wtryskowy i narzędzia, odlew precyzyjny, części CNC, odlew ciśnieniowy, a także obróbkę powierzchni. W obszarze Technology Solution Service pomagamy naszym klientom oferując consulting dotyczący koncepcji produkcji, dystrybucji, a także szkoleń. Nasza własna firma produkująca maszyny- KLM, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniem, doskonałej jakości i serwisowi osiągnęła wysoką pozycję na globalnym rynku, może również zaoferować szerokie spektrum maszyn i rozwiązań specjalnych. Nasza działalność skupia się na komorach próżniowych, technice zalewowej i technice dozowania oraz systemach utwardzania. Oferujemy także systemy wytwarzania przyrostowego naszych partnerów.

 1. REP INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  REP international, to dostawca rozwiązań dla przemysłu gumowego, termoplastycznego i zajmującego się innymi polimerami. REP international projektuje, produkuje i sprzedaje prasy do wstrzykiwania pionowego i poziomego do formowania gumy i plastyku. REP international to przedsiębiorstwo ze stuletnią tradycją, posiadające certyfikat ISO9001, producent zaawansowanych technologicznie pras wstrzykujących z przeznaczeniem dla następujących gałęzi przemysłu: samochodowy, gospodarstwa domowego, elektryczny, farmaceutyczny i wojskowy.

 2. DAMEKS

  Polska

  Verified by europages badge

  DAMEKS jest firmą rodzinną, która powstała w 2007 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się: obróbką: metali, stopów lekkich, kompozytów oraz plastików, produkcją: części maszyn i urządzeń, form wtryskowych, wykrojników, tłoczników oraz różnego rodzaju oprzyrządowań dla sektorów takich jak: -przemysł elektroniczny i elektrotechniczny, -przemysł samochodowy, -automatyka i robotyka, -offshore, -przemysł stoczniowy. Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC wiodących producentów: DOOSAN, HAAS, DMG, ACCUTEX, których pracę opieramy na nowoczesnych komputerowych systemach wspomagania wytwarzania CAD/CAM takich jak: MASTERCAM, ESPRIT, GEOMAGIC DESIGN. Jesteśmy firmą młodą, energicznie się rozwijającą, podejmującą nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy!

 3. PLASTEMA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COJEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Roclenge Sur Geer, Belgia.

 5. LOUISON INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LOUISON INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny techniczne dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Kable izolowane, Drukowanie tkanin, Farbowanie tkanin, Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, taśmy jednolite, i taśmy drukowane. Ma siedzibę w St Chamond, Francja.

 6. BUCK SPRITZGUSSTEILE FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BUCK SPRITZGUSSTEILE FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Części formowane wtryskowo z tworzywa sztucznego, techniczne, do konstrukcji pojazdów, elementy techniczne z tworzyw sztucznych, elementy wtryskiwane, elementy z tworzyw sztucznych wtryskiwanych, elementy z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego, elementy z tworzyw sztucznych dla przemysłu elektronicznego, Precyzyjne części formowane wtryskowo z tworzywa sztucznego, techniczne elementy formowane wtryskowo, i druk stempelkowy. Ma siedzibę w Flachslanden, Niemcy.

 7. LARKIS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma LARKIS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, uszczelki, profile, Złącza i uszczelki, Injection moulding, Wyroby gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Dobczyce, Polska.

 8. PLÁSTICOS CLOSSA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLÁSTICOS CLOSSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, Obróbka tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, Druk wypukły i wklęsły, prototypy i drukowanie 3D, przetwórstwo tworzyw sztucznych, i Obróbka tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lezo, Hiszpania.

 1. RÖCHLING MEDICAL WALDACHTAL AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÖCHLING MEDICAL WALDACHTAL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Waldachtal, Niemcy.

 2. EBL POLYESTER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EBL POLYESTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach przetwórstwo tworzyw sztucznych, korek, kształtowanie na gorąco, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, rusztowania, klin, bezpieczeństwo w miejscu pracy, uchwyty dla tokarek, i scaffolding accessories. Ma siedzibę w Mauléon-Licharre, Francja.

 3. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

 4. HODA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma HODA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Elementy z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe, i Wyroby plastikowe dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Verbiskes, Moletai, Litwa.

 5. FORMEOTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORMEOTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Röslau, Niemcy.

 6. SNK PLASTIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SNK PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, przetwórstwo tworzyw sztucznych, Części z tworzyw sztucznych, formowanie techniczne, Odlewanie techniczne części z tworzyw sztucznych, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Saint Genix Sur Guiers, Francja.

 7. MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, projektowanie form do tworzyw sztucznych, budowanie form do tworzyw sztucznych, formowanie metali, wzory, injection, projektowanie i produkcja form, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 8. TOGNO PLASTICS SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TOGNO PLASTICS SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, formowanie tworzyw sztucznych, formowanie tworzywa sztucznego półekspandowanego, Formy do tworzyw sztucznych, formy do tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, formy do artykułów technicznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Omegna, Włochy.

 9. JV ELECTRIC

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma JV ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Części z tworzyw sztucznych, Injection moulding, tworzywa sztuczne, Odlewanie techniczne części z tworzyw sztucznych, i Części plastikowe do przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Chernozemen, Bułgaria.

 10. WETEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WETEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach injection moulds, i szybkie wykonywanie prototypów. Ma siedzibę w Schweppenhausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

3698 Przedsiębiorstwa