• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 2. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

 3. TARTLER GMBH

  Niemcy

 4. PLASTIC BILLAT

  Francja

 5. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERIFERI SAS

  Francja

 2. AEDICE CO., LTD HANDELSVERTRETUNG MICHAEL KRUMME

  Niemcy

  Wtryskarki AEDICE są stosowane wszędzie tam, gdzie komponenty wysokiej jakości i odpowiedni stosunek ceny do wydajności zapewniają bezproblemowy proces produkcji. AEDICE CO., LTD. jest odnosącym sukcesy producentem wtryskarek od 1993 roku. Nasz zespół ekspertów z Tajwanu składa się z doświadczonych inżynierów i konstruktorów maszyn, budujących maszyny o doskonałych parametrach i o innowacyjnym projekcie, zapewniając maksymalne korzyści. Wybierz odpowiednią maszynę do swoich potrzeb w następująchych kategoriach: wtryskarka z przełącznikiem lub z hydrauliczną jednostką dociskową, wtryskarka z dwoma płytami (2-płytowa), wtryskarka 2K z wkładką 2-składnikową, wtryskarka 2-barwna, a także różne konstrukcje, takie jak wstryskarka pionowa. Przykładami zastosowania są preformy PET, połąłczenia rurowe PCV/CPCV, soczewki optyczne, tworzywa termoutwardzalne, takie jak BMC lub materiały fenolowe.

 3. PLACISA

  Hiszpania

  Wytwarzanie form, przekształcanie części plastikowych metodą wtrysku.

 4. OPM-MACHINERY

  Niemcy

 5. LIMITED LIABILITY COMPANY MANUFACTURING ENTERPRISE INEGVA

  Ukraina

 1. QBPRECISION TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 2. TECNOSTAMP SRL

  Włochy

 1. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Niemcy

 2. CH PLASTIK VE KALIP SANAYI TICARET A.S

  Turcja

 3. TECNOLOGIA DE INYECCIONES PLASTICAS SL

  Hiszpania

 4. ENGEL AUSTRIA GMBH

  Austria

 5. FRUMOLDE TOOLING

  Portugalia

 6. VIPEX ARCHITECTING PLASTICS FOR PRODUCTION

  Portugalia

 7. GRUP HS MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 8. BSENSE

  Belgia

 1. ENELKON AUTOMATION

  Turcja

 2. CS PLASTIC, LDA

  Portugalia

 3. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portugalia

 4. INDUSTRIAS G. ARIZAGA

  Hiszpania

 5. DECRIL

  Francja

 6. RI.P.I. SRL

  Włochy

 7. FIG PLÁSTICOS

  Portugalia

 8. BARON SOLUTIONS

  Niemcy

 9. ALEMO D.O.O.

  Słowenia

 10. PUR2MIX

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1491 przedsiębiorstwa