• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

 2. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 3. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, artykuły szkolne, uchwyty do mebli, akcesoria do mebli, i Części z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Aguada De Cima, Portugalia.

 4. GLORY INJECTION PLASTIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLORY INJECTION PLASTIQUE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, formowanie, wycinanie laserowe, i formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pleugueneuc, Francja.

 5. PLASTIC BILLAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PLASTIC BILLAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Sitodruk, Sitodruk - maszyny, Sitodruk przemysłowy, Druk wypukły i wklęsły, akcesoria samochodowe, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, artykuły perfumeryjne, i Opakowania spożywcze. Ma siedzibę w Gamaches, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERIFERI SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PERIFERI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, automatyzacja maszyn przemysłowych, Wydmuchiwane części samochodowe z tworzyw sztucznych, montaż maszyn przemysłowych, przetwórstwo tworzyw sztucznych, elementy techniczne z tworzyw sztucznych, i Części plastikowe do przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Woustviller, Francja.

 2. AEDICE CO., LTD HANDELSVERTRETUNG MICHAEL KRUMME

  Niemcy

  Wtryskarki AEDICE są stosowane wszędzie tam, gdzie komponenty wysokiej jakości i odpowiedni stosunek ceny do wydajności zapewniają bezproblemowy proces produkcji. AEDICE CO., LTD. jest odnosącym sukcesy producentem wtryskarek od 1993 roku. Nasz zespół ekspertów z Tajwanu składa się z doświadczonych inżynierów i konstruktorów maszyn, budujących maszyny o doskonałych parametrach i o innowacyjnym projekcie, zapewniając maksymalne korzyści. Wybierz odpowiednią maszynę do swoich potrzeb w następująchych kategoriach: wtryskarka z przełącznikiem lub z hydrauliczną jednostką dociskową, wtryskarka z dwoma płytami (2-płytowa), wtryskarka 2K z wkładką 2-składnikową, wtryskarka 2-barwna, a także różne konstrukcje, takie jak wstryskarka pionowa. Przykładami zastosowania są preformy PET, połąłczenia rurowe PCV/CPCV, soczewki optyczne, tworzywa termoutwardzalne, takie jak BMC lub materiały fenolowe.

 3. PLACISA

  Hiszpania

  Wytwarzanie form, przekształcanie części plastikowych metodą wtrysku.

 4. LIMITED LIABILITY COMPANY MANUFACTURING ENTERPRISE INEGVA

  Ukraina

  Firma LIMITED LIABILITY COMPANY MANUFACTURING ENTERPRISE INEGVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mocowanie kabli do instalacji elektrycznych, i okulary do pracy. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. QBPRECISION TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma QBPRECISION TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Heshan, Chiny.

 1. OPM-MACHINERY

  Niemcy

  Firma OPM-MACHINERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, systemy konfekcjonujące, urządzenia i sprzęt dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i systemy odzyskiwania i recyclingu odpadów. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 2. CH PLASTIK VE KALIP SANAYI TICARET A.S

  Turcja

  Firma CH PLASTIK VE KALIP SANAYI TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Başakşehir, Turcja.

 1. TECNOSTAMP SRL

  Włochy

  Firma TECNOSTAMP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Feletto, Włochy.

 2. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Niemcy

  Firma MASCHINEN-HANDEL.EU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Schwaigern/stetten, Niemcy.

 3. TECNOLOGIA DE INYECCIONES PLASTICAS SL

  Hiszpania

  Firma TECNOLOGIA DE INYECCIONES PLASTICAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i projektowanie form. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 4. ENGEL AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma ENGEL AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria mechaniczna. Ma siedzibę w Schwertberg, Austria.

 5. VIPEX ARCHITECTING PLASTICS FOR PRODUCTION

  Portugalia

  Firma VIPEX ARCHITECTING PLASTICS FOR PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, Części z tworzyw sztucznych, i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 6. FRUMOLDE TOOLING

  Portugalia

  Firma FRUMOLDE TOOLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie form formowanie ciśnieniowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Martinçança, Portugalia.

 7. GRUP HS MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma GRUP HS MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach korek z plastiku, i obróbka stali CNC. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. INDUSTRIAS G. ARIZAGA

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS G. ARIZAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wtryskiwanie znalu, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i tworzywa sztuczne artykuły techniczne. Ma siedzibę w Eibar-Vizcaya, Hiszpania.

 1. ENELKON AUTOMATION

  Turcja

  Firma ENELKON AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CS PLASTIC, LDA

  Portugalia

  Firma CS PLASTIC, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Santo Tirso, Portugalia.

 3. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portugalia

  Firma AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne - surowce, instalacje przemysłowe, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 4. DECRIL

  Francja

  Firma DECRIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, suwnice podnoszące, Automatyzacja robotyka, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Miribel, Francja.

 5. TARTLER GMBH

  Niemcy

  Firma TARTLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Michelstadt, Niemcy.

 6. BARON SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma BARON SOLUTIONS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Surface treatment. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 7. FIG PLÁSTICOS

  Portugalia

  Firma FIG PLÁSTICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zona Industrial En 1 Norte, Portugalia.

 8. RI.P.I. SRL

  Włochy

  Firma RI.P.I. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przeglądy pras wtryskowych, i prasy do wtryskiwania kauczuku. Ma siedzibę w Loiano, Włochy.

 9. ALEMO D.O.O.

  Słowenia

  Firma ALEMO D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Šempeter Pri Gorici, Słowenia.

 10. PUR2MIX

  Hiszpania

  Firma PUR2MIX, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, poliuretan, Guma maszyny, i foam machinery. Ma siedzibę w Vilafranca Del Penedes, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1426 Przedsiębiorstwa