• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wody po goleniu

Wyniki dla

Wody po goleniu - Import eksport

 1. MEIS TRADE

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma MEIS została założona w Atenach w 1981 roku. Naszym głównym celem było stworzenie firmy oferującej unikalne portfolio produktów o doskonałej jakości w przystępnych cenach, skierowanych do szerokiej grupy klientów w każdym wieku: damskich, męskich, dziecięcych. Od samego początku, jesteśmy w pełni zaangażowani w dostarczanie najlepszych produktów do pielęgnacji ciała i włosów oraz takich, które sprawiają, że nasi klienci czują się dobrze i są pewni siebie. Nasz kreatywny zespół naukowy odegrał kluczową rolę w opracowaniu wyjątkowych produktów do pielęgnacji ciała i włosów, zapobiegających problemom lub skutecznie je rozwiązujących, które szybko stały się wiodącymi markami na naszym rynku. Całkowitą satysfakcję i lojalność klientów osiągamy zarówno dzięki najwyższej jakości produktom, jak i wyjątkowym usługom opartym na skrupulatnych badaniach i formułach opracowanych przez wiodące laboratoria eksperckie. Od ponad 30 lat, nasze produkty są dostępne w aptekach, sklepach kosmetycznych, sieciach supermarketów i sklepach specjalistycznych w całej Grecji. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 2. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 3. VILLAGE BARBER SKIN PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VILLAGE BARBER SKIN PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła do golenia. Jest również obecna w dziedzinach Wody po goleniu, i Wody po goleniu. Ma siedzibę w Durham, Zjednoczone Królestwo.

 4. LABORATORIOS R.B.B.

  Hiszpania

  Firma LABORATORIOS R.B.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kremy kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kosmetyki i środki upiększające, Wody po goleniu, zabiegi twarzy i ciała, dermokosmetyka, Kosmetyki i środki upiększające, i Wody po goleniu. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. BARBERTIME

  Belgia

  Firma BARBERTIME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wody po goleniu. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAYLOR OF OLD BOND STREET LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TAYLOR OF OLD BOND STREET LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Wody po goleniu, i Wody po goleniu. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. CHEMICAL CANARIAS SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 3. ESTEE LAUDER SA

  Hiszpania

 4. EUROPEENNE DISTRIBUTION PARFUMERIE EDIPAR

  Francja

 5. FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA WEBPROJEKT

  Polska

  Za pośrednictwem prezentowanej strony internetowej można zakupić produkty marki FM GROUP. Główne miejsce w ofercie zajmują perfumy oraz wody perfumowane. W bogatej gamie zapachowej znajdą Państwu m.in. nuty kwiatowe, korzenne, szyprowe, feromony. Uatrakcyjnieniem oferty są balsamy, wody po goleniu, perfumy do włosów i wiele innych perfumowanych kosmetyków. W nieustannie powiększanym asortymencie znajdują się też kosmetyki do makijażu, środki piorące, produkty dla zwierząt.

 1. PLEJEPRODUKTER.DK

  Dania

  Firma PLEJEPRODUKTER.DK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wody perfumowane. Jest również obecna w dziedzinach aloes, i płyny po goleniu. Ma siedzibę w Slagelse, Dania.

 2. FONTI ALTA VALLE PO S.P.A.

  Włochy

  Firma FONTI ALTA VALLE PO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne, Napoje gazowane, Wody mineralne, i Napoje gazowane. Ma siedzibę w Paesana, Włochy.