• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • schładzacze wody

Wyniki dla

Schładzacze wody - Import eksport

 1. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kelvion jest globalnym producentem przemysłowych wymienników ciepła dla bardzo zróżnicowanych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i sprzedaje swoje produkty na wielu różnych rynkach - od listopada 2015 roku pod nową marką Kelvion. Wyspecjalizowane kompetencje zawodowe, solidna wiedza, bliskość klienta i wielowymiarowe portfolio produktów sprawiają, że Kelvion jest partnerem z wyboru w dziedzinie wymiany ciepła. Dzięki płytowym wymiennikom ciepła, płaszczowo-rurowym wymiennikom ciepła, wymiennikom ciepła z rurami żebrowanymi i chłodniczym wymiennikom ciepła, firma zaopatruje klientów w bardzo zróżnicowanych sektorach globalnych: energetyce; centrach danych, przemyśle chemicznym; zastosowaniach morskich; HVAC i chłodnictwie; zastosowaniach środowiskowych, a także w przemyśle spożywczym i napojów. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do potrzeb klienta i wspiera swoich docelowych klientów poprzez globalną sieć sprzedaży, serwisu i produkcji. Kelvion - Eksperci w dziedzinie wymiany ciepła.

 2. MTA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 3. CARL GEISSER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CARL GEISSER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 4. EVAPCO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EVAPCO EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA

  Włochy

  Firma H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING

  Turcja

  Firma VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach lodówki przemysłowe, i zespoły do kogeneracji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. URKER CHILLERS

  Turcja

  Firma URKER CHILLERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. IL NETTARE SRL

  Włochy

  Firma IL NETTARE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, i akcesoria do ekspresów do kawy. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 5. OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO.

  Turcja

  Firma OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Usługi System chłodzenia, wynajem zespołów chłodniczych, i lodówki przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BRENTA RENT S.R.L.

  Włochy

  Firma BRENTA RENT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, industrial air conditioning, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i klimatyzatory powietrza przemysłowe. Ma siedzibę w Arzergrande, Włochy.

 2. RITTER & BADER GMBH

  Niemcy

  Firma RITTER & BADER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Weißenhorn, Niemcy.

 1. UGOLINI SPA

  Włochy

  Firma UGOLINI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do wyrobu ciepłej czekolady. Ma siedzibę w Opera, Włochy.

 2. COOLPAC

  Belgia

  Firma COOLPAC, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Schładzacze wody, Energia odnawialna, Komory chłodnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Schładzacze wody, i Energia odnawialna. Ma siedzibę w MARLOIE, Belgia.

 3. UDITEC

  Hiszpania

  Firma UDITEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Náquera, Hiszpania.

 4. TEKNISYENLER MAKINA

  Turcja

  Firma TEKNISYENLER MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach wiertnica. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. KALIMBA

  Belgia

  Firma KALIMBA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Schładzacze wody, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Schładzacze wody, automatyczne dystrybutory napojów gorących, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, i dzbanki do czekolady. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 6. KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Turcja

  Firma KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach lodówki do wody dla kolektywów, i instalacje chłodzące. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 7. SOLINDERG

  Portugalia

  Firma SOLINDERG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, pompy odśrodkowe poziome i pionowe do instalacji wodnych, i Kondensatory. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 8. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Niemcy

  Firma BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, Chłodnice powietrza suche, chłodziarka do wody, Agregaty zamrażalnicze, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 1. AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Automatyczne dystrybutory wody, Schładzacze wody, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Automatyczne dystrybutory wody, i Schładzacze wody. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 2. EURO COLD SRL

  Włochy

  Firma EURO COLD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Schładzacze wody, Wymienniki ciepła, Schładzacze wody, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Bomporto, Włochy.

 3. SIP WELL

  Belgia

  Firma SIP WELL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach lodówki do wody dla kolektywów, i wynajem chłodziarek do wody. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 4. AQUALEX

  Belgia

  Firma AQUALEX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach filtry do wody. Ma siedzibę w Kuurne, Belgia.

 5. THERMOTEC

  Belgia

  Firma THERMOTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i chłodziarka do wody. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 6. BORG & OVERSTROM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BORG & OVERSTROM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Norfolk, Zjednoczone Królestwo.

 7. FRIGORIS AG

  Szwajcaria

  Firma FRIGORIS AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Mendrisio, Szwajcaria.

 8. BONGI PAOLO SILVIO

  Włochy

  Firma BONGI PAOLO SILVIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automatyczne dystrybutory wody. Jest również obecna w dziedzinach Schładzacze wody, dystrybutory atomatyczne wody, i Schładzacze wody. Ma siedzibę w VAREDO, Włochy.

 9. ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C.

  Włochy

  Firma ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C., roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automatyczne dystrybutory wody, Schładzacze wody, Automatyczne dystrybutory wody, i Schładzacze wody. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 10. TATEO

  Włochy

  Firma TATEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Automatyczne dystrybutory wody, Schładzacze wody, Automatyczne dystrybutory wody, i Schładzacze wody. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo