• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • schładzacze wody

Wyniki dla

Schładzacze wody - Import eksport

 1. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

 2. KELVION GERMANY GMBH

  Niemcy

  Witamy w Kelvion. Kontynuując przełomowe dokonania GEA Heat Exchangers Group w zakresie technologii wymiany ciepła, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów poprzez zrozumienie ich potrzeb, w zakresie poprawy wydajności i dostawy niezawodnych urządzeń. Nasze rozwiązania dla Waszych zastosowań: Oferujemy naszym klientom jeden z największych portfeli produktowych w dziedzinie wymienników ciepła. Obejmuje on indywidualne rozwiązania dla praktycznie wszystkich możliwych zastosowań i złożonych warunków środowiskowych: wymienniki płytowe, płaszczowo-rurowe, z rurami żebrowanymi, modułowe systemy chłodni kominowych oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Wasze rynki są również naszymi rynkami: Rynki, na których działacie wspólnie z nami to przede wszystkim: przemysł chemiczny, energetyczny, spożywczy, browarniczy, cukrowniczy, morski, naftowy i gazowy, chłodnictwa i klimatyzacji (HVAC). W każdym z tych segmentów zapewniamy rozwiązania o wyjątkowej sprawności, bezpieczeństwie i trwałości. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie: Chcemy zyskać Wasze zaufanie we wszystkim co robimy i przekonać do oferowanych przez nas rozwiązań. Mając na uwadze tak wysoko postawiony cel, inwestujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, niezwykłą precyzję i pasję we wszystko co robimy: prace rozwojowe nad produktami, produkcję i posprzedażowe wsparcie techniczne.

 3. MTA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma MTA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 4. CARL GEISSER AG

  Szwajcaria

  Firma CARL GEISSER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 5. EVAPCO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma EVAPCO EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA

  Włochy

 2. GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC

  Arabia Saudyjska

 3. VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING

  Turcja

 4. URKER CHILLERS

  Turcja

 5. IL NETTARE SRL

  Włochy

 1. RITTER & BADER GMBH

  Niemcy

 2. BRENTA RENT S.R.L.

  Włochy

 1. SOLINDERG

  Portugalia

 2. COOLPAC

  Belgia

 3. KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Turcja

 4. TEKNISYENLER MAKINA

  Turcja

 5. UDITEC

  Hiszpania

 6. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Niemcy

 7. FRIGORIS AG

  Szwajcaria

 8. AQUALEX

  Belgia

 1. SIP WELL

  Belgia

 2. TATEO

  Włochy

 3. GEDAC DI CONIZZOLI A E C S.R.L.

  Włochy

 4. GE.A.VENDING SOLUTIONS S.R.L.

  Włochy

 5. GAMMA SERVICE S.R.L.

  Włochy

 6. TECNOCOFFEE S.N.C. DI GIROTTO LUCIANO & C.

  Włochy

 7. BONGI PAOLO SILVIO

  Włochy

 8. I.B.I. SERVICE S.R.L.

  Włochy

 9. SOCIETA JONICA DISTRIBUTORI S.J.D. S.R.L.

  Włochy

 10. A.D.S. AUTOMATIC DRINKS SERVICE ( S.R.L. )

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo