• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wody mineralne naturalne

Wyniki dla

Wody mineralne naturalne - Import eksport

 1. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DRINK SHOP ONLINE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Piwo, Wody mineralne naturalne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, likiery, piwo rzemieślnicze, Napoje - import-eksport, napoje, i Piwo. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

 2. ZIÓŁKO

  Polska

  Firma Ziółko dostarcza swoim Klientom produkty, których zbawienny wpływa na organizm znany jest od zarania dziejów. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie oferowaniem wody mineralnej (głównie leczniczej). Odkąd zaczęliśmy wprowadzać do oferty różnego rodzaju zioła, herbatki i leki ziołowe, nasz apetyt na rozwój ciągle rósł. Dziś w naszym szerokim asortymencie znajduje się również zdrowa żywność oraz naturalne kosmetyki i herbaty na wagę. Oferujemy: zioła sypkie, zioła fix i herbaty owocowe, leki i suplementy diety, witaminy pochodzenia naturalnego, miody i produkty pszczele, zdrowa żywność, oleje zimno tłoczone, kosmetyki pielęgnacyjne, przyprawy ziołowe, olejki eteryczne, herbaty na wagę, maści przeciwbólowe, poduszki z łuski gryki, yerba mate i akcesoria.

 3. AGUA SANA

  Hiszpania

  Naturalna woda mineralna, 1 nagroda na Termaliach 2009. Woda lekko mineralizowana. Naturalna woda mineralna, która wspomaga nawodnienie całego ciała, szczególnie zalecana do przygotowywania pokarmu dla dzieci.

 4. BOTELLEROS CMA

  Hiszpania

  Produkujemy pojemniki na butelki i regały na 20-litrowe butle wody mineralnej. Nasza firma produkuje aktualnie pojemniki, regały na butelki i opakowania plastikowe. Dysponujemy szeroką gamą produktów.

 5. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Włochy

  To w Modica, na ogromnej i żyznej równinie wapiennej pochodzenia tektonicznego znajduje się firma zajmująca powierzchnię ponad 8 000 m²: SI.A.M ( marque: Santa Maria). Santa Maria). SI.A.M. jest w stanie zadowolić wszystkie wymagania rynku pochodzące z Sycylii, Kalabrii, Malty i częściowo z zagranicy. Poszukiwanie innowacyjnych narzędzi o dużej wartości technologicznej zachęca firmę do inwestowania w proces produkcji i dystrybucji, aby osiągnąć nowe cele.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DINÇ SU

  Turcja

  Firma DINÇ SU, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wody mineralne. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, Woda pitna - produkcja, wody naturalne, woda źródlana, Wody mineralne naturalne, i Woda pitna - produkcja. Ma siedzibę w Domaniç, Turcja.

 2. OXYGEN GLOBAL BRANDS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OXYGEN GLOBAL BRANDS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach wody mineralne zdrowotne, woda źródlana, i woda pitna - funkcja. Ma siedzibę w Windsor, Zjednoczone Królestwo.

 3. WATERBOY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WATERBOY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Automatyczne dystrybutory wody, chłodziarka do wody, i Automatyczne dystrybutory wody. Ma siedzibę w Rawtenstall, Zjednoczone Królestwo.

 4. ISTOK

  Rosja

  Firma ISTOK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach wody mineralne - hurt, i napoje bezalkoholowe. Ma siedzibę w Penza, Rosja.

 5. FONTI PREALPI S.R.L.

  Włochy

  Firma FONTI PREALPI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, Wody gazowane, napoje gazowane, Wody mineralne naturalne, i Wody gazowane. Ma siedzibę w Almè, Włochy.

 1. AQUA ANA MESRUBAT A.S.

  Turcja

  Firma AQUA ANA MESRUBAT A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, i Wody mineralne naturalne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. VILLERS MONOPOLE

  Belgia

  Firma VILLERS MONOPOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne, Wody mineralne naturalne, Wody gazowane, Wody mineralne, Wody mineralne naturalne, Wody gazowane, i Sparkling fruit-flavoured water. Ma siedzibę w Villers-Le-Gambon, Belgia.

 1. INTEXIMA DIS TICARET AS

  Turcja

  Firma INTEXIMA DIS TICARET AS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, części motoryzacyjne, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, spożywcza maszyna próżniowa, i separatory miodu dla pszczelarstwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Francja

  Firma WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, badania i rozwój w sektorze zaopatrzenia i transportu wód, zaopatrzenie w wodę zdatną do picia, Woda pitna - produkcja, i Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 3. ESPACE EDENA

  Reunion

  Firma ESPACE EDENA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach fontanny własne. Ma siedzibę w La Possession, Reunion.

 4. ALVINA

  Francja

  Firma ALVINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach dodatki żywnościowe, leki naturalne, i produkty naturopatyczne. Ma siedzibę w Alvignac, Francja.

 5. YOI WATER SL

  Hiszpania

  Firma YOI WATER SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Woda pitna - produkcja, opakowania rozkładające się biologicznie, i Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Ma siedzibę w Saldaña, Hiszpania.

 6. PANTUREX GLOBAL TRADE COMPANY

  Turcja

  Firma PANTUREX GLOBAL TRADE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L

  Hiszpania

  Firma AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne, Wody mineralne, wody słabo zmineralizowane, wody niegazowane słabo zmineralizowane, i wody mineralne - hurt. Ma siedzibę w Molina De Segura, Hiszpania.

 8. ORECHEM FOREIGN TRADE IMPORT EXPORT.

  Turcja

  Firma ORECHEM FOREIGN TRADE IMPORT EXPORT., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, szyldy reklamowe, panele do izolacji termicznej, koszyki do supermarketów, i Wody mineralne naturalne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. MFU FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma MFU FOREIGN TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB

  Litwa

  Firma BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toniki i wody sodowe. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, Wody gazowane, Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Wody mineralne naturalne, Wody gazowane, Napoje bezalkoholowe, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w TELSIAI, Litwa.

 3. YAZICI MAKINA KAPLAMA VE GIDA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma YAZICI MAKINA KAPLAMA VE GIDA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. GREEN LAKE

  Turcja

  Firma GREEN LAKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Food Manufacturer, i eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A.

  Portugalia

  Firma ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, i Wody mineralne naturalne. Ma siedzibę w Santinhos, Portugalia.

 6. FOOD & MOOD SRO

  Słowacja

  Firma FOOD & MOOD SRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Handel zagraniczny - doradztwo, i Handel zagraniczny - doradztwo. Ma siedzibę w Trnava, Słowacja.

 7. SCI SCI P-L

  Francja

  Firma SCI SCI P-L, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Kosmetyki i środki upiększające, artykuły toaletowe i do higiney osobistej, i Kosmetyki i środki upiększające. Ma siedzibę w Logelbach, Francja.

 8. ADEN BEVERAGE CO.

  Turcja

  Firma ADEN BEVERAGE CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wody mineralne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne, wody mineralne, wody naturalne, woda źródlana, i Wody mineralne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. RIDON HOLDING B.V

  Holandia

  Firma RIDON HOLDING B.V, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne naturalne, Napoje - import-eksport, napoje alkoholowe, Napoje energetyczne, Wody mineralne naturalne, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w Berkel En Rodenrijs, Holandia.

 10. KONDRAUER MINERAL- UND HEILBRUNNEN GERTRAUD SEIDL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KONDRAUER MINERAL- UND HEILBRUNNEN GERTRAUD SEIDL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Wody mineralne naturalne, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Wody mineralne naturalne, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Waldsassen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo