• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • woda pitna - dystrybucja

Wyniki dla

Woda pitna - dystrybucja - Import eksport

 1. NEW TRADE CENTER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEW TRADE CENTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Wody perfumowane, Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Woda pitna - dystrybucja, minerały chromu, import - eksport perfumy, Przemysł rolno-spożywczy, i Uroda - kosmetyki. Ma siedzibę w Morvillars, Francja.

 2. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Pompy, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, systemy filtracji, Woda pitna - dystrybucja, instalacje do uzdatniania wody, i Pompy. Ma siedzibę w Kempenich, Niemcy.

 3. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polska

  Od 1993 zajmujemy się uzdatnianiem wody do celów spożywczych dla gospodarstw domowych i zakładów pracy. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą klientów zainteresowanych posiadaniem w domu czystej i smacznej wody zarówno do celów spożywczych jak i gospodarczych. Od 2004 roku współpracujemy z największym Światowym producentem domowych urządzeń zmiękczających wodę. Aktualnie jako wiodący dystrybutor marek Homay oraz ECOWATER na polskim rynku, oferujemy Państwu najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwisowe tych urządzeń. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń do uzdatniania wody działających na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż hurtową systemów odwróconej osmozy i wkładów filtrujących, oraz części zamienne i akcesoria do filtrów. Najnowszą kategorie produktów, dostępnych w ramach sklepu stacjonarnego oraz internetowego, stanowią jonizatory wody.

 4. AQUALOGIC

  Polska

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znanego dostawcy dystrybutorów do wody na Śląsku – firmą AQUALOGIC. Proponujemy Państwu wynajem dystrybutorów wody pitnej, wykorzystujących tradycyjną filtrację oraz dezynfekcję metodą UV w procesie oczyszczania wody. Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy szwajcarskiej firmy JURA w zestawie z najlepszą na rynku marką kawy LAVAZZA. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni stałego dostępu do świeżej i smacznej wody oraz aromatycznej kawy w Waszym miejscu pracy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, jeśli chodzi o łatwe i tanie pozyskiwanie czystej wody. Firma Aqualogic wdraża najnowsze technologie i systemy do uzdatniania wody pitnej. Rozwiązania, które proponujemy, to długo i starannie opracowywane systemy filtracji wody pitnej. Nasi specjaliści każdorazowo dostosują urządzenie, zestaw filtrujący, system zmiękczający lub odżelaźniający do potrzeb klienta.

 5. BOMBAS BALLESTER SL

  Hiszpania

  W 1954 r. pod adresem rue de la Gloria powstało niewielkie przedsiębiorstwo kierowane przez Mariano Ballester Navarro. Na początku nosiło nazwę TALLERES BALLESTER. Po kolei, synowie założyciela: Pepe, Mariano, Ángel, Toni i Juanito zaczynali pracę w przedsiębiorstwie. POMPY, GRUPY CIŚNIENIOWE, PRZECIWPOŻAROWE, UZDATNIANIE WODY. FOTOKATALIZA niszczy wirusy, bakterie, COV, etylen i wszystkie rodzaje zapachów. ENERGIE ODNAWIALNE, całkowita oszczędność wody i energii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH

  Niemcy

  Firma W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Horrheim, Niemcy.

 2. UWO-WATER GMBH

  Niemcy

  Firma UWO-WATER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. 1RDESIGN

  Francja

  Firma 1RDESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane, dystrybutory chłodzonej wody dla kolektywów, i butelki plastikowe. Ma siedzibę w Chambéry, Francja.

 4. BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków przemysłowych, uzdatnianie i recykling wód technologicznych, Ścieki i oczyszczanie ścieków, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, i manufacturers of water purification plants. Ma siedzibę w Oberndorf A.n., Niemcy.

 5. OPTIM QUALITY, S.L

  Hiszpania

  Firma OPTIM QUALITY, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. IWVA

  Belgia

  Firma IWVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Woda pitna - dystrybucja, asenizacja kanałów ściekowych, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, i Refuse drums. Ma siedzibę w Oostduinkerke, Belgia.

 2. KALIMBA

  Belgia

  Firma KALIMBA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Schładzacze wody, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Schładzacze wody, automatyczne dystrybutory napojów gorących, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, i dzbanki do czekolady. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 1. AVK BELGIUM

  Belgia

  Firma AVK BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, projektowanie sieci dystrybucji gazu, i Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 2. CEM WATER METERS

  Turcja

  Firma CEM WATER METERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 3. RAMUS INDUSTRIE SA

  Francja

  Firma RAMUS INDUSTRIE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Armatura rurociągowa przemysłowa, Woda pitna - dystrybucja, armatura, plumbing fittings for the building industry, i Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w La Motte Servolex, Francja.

 4. ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO

  Niemcy

  Firma ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Woda pitna - dystrybucja, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, i zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w Sierksdorf, Niemcy.

 5. ORDAL

  Belgia

  Firma ORDAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, lemoniada, Soki owocowe, syropy, i Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Ranst, Belgia.

 6. APK WALLONIE

  Belgia

  Firma APK WALLONIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Woda pitna - dystrybucja, Energia elektryczna - dystrybucja, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, kanalizacje, Woda pitna - dystrybucja, i Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Saive, Belgia.

 7. YDROFORES NEROU

  Grecja

  Firma YDROFORES NEROU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Koropi, Grecja.

 8. KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE

  Niemcy

  Firma KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Dessau, Niemcy.

 1. FUNKE FRANCE

  Francja

  Firma FUNKE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Woda pitna - dystrybucja, uszczelnienie od wody, i pompy do wody. Ma siedzibę w Caluire Et Cuire, Francja.

 2. FLOWSERVE POMPES SAS

  Francja

  Firma FLOWSERVE POMPES SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Woda pitna - dystrybucja, Akcesoria, części zamienne do kotłów, i stacje pompowania. Ma siedzibę w Arnage, Francja.

 3. STAR HOLDING

  Hiszpania

  Firma STAR HOLDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Mataró, Hiszpania.

 4. APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 5. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Turcja

  Firma LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Woda pitna - dystrybucja, materiały nawadniające, zawory żeliwne, i dysze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. MFK MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MFK MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Maszyny odlewnicze odśrodkowe, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Frezowanie stali i metali, Maszyny odlewnicze odśrodkowe, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 7. DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA

  Portugalia

  Firma DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Gondomar, Portugalia.

 8. RÜGENER HAFEN- UND TOURISTIK GMBH

  Niemcy

  Firma RÜGENER HAFEN- UND TOURISTIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, Żegluga śródlądowa, Porty, usługi portowe, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Schaprode, Niemcy.

 9. ZWECKVERBAND ZUR WASSERVERSORGUNG DER BRUNNBACH GRUPPE

  Niemcy

  Firma ZWECKVERBAND ZUR WASSERVERSORGUNG DER BRUNNBACH GRUPPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Woda pitna - dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Allersberg, Niemcy.

 10. WASSER- UND ABWASSERZWECKVERBAND REZATTAL

  Niemcy

  Firma WASSER- UND ABWASSERZWECKVERBAND REZATTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Woda pitna - dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Röttenbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Woda pitna - dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

30 983 Przedsiębiorstwa