• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport - przedstawiciele

Wyniki dla

Import-eksport - przedstawiciele - Import eksport

 1. MANGUENGA STEEV CONSTRUCTION

  Francja

  Przedsiębiorstwo MANGUENGA STEEV CONSTRUCTION jest wielousługowym agentem, utworzonym w 2013 roku, które działa w branży budowlanej - maszyny i sprzęt. Prowadzi także działalność w dziedzinie sprzętu budowlanego, sprzedaży różnych produktów i artykułów do majsterkowania. Mieści się w Le Kremlin-Bicetre, Francja. Z biegiem lat, firma rozszerzyła gamę swoich usług. Obecnie, wspieramy Cię także w Twoich projektach importowo-eksportowych, a także w Twoich potrzebach sprzedaży i wynajmu pojazdów, wynajmu samochodów osobowych, przejazdu prywatnego osób, wydawaniu i dystrybucji dzieł literackich i w innych dziedzinach. Masz projekt budowlany, zamierzasz wydawać dzieła lub potrzebujesz wielousługowego agenta? Skontaktuj się bez wahania z naszym zespołem, zostawiając wiadomość, lub telefonicznie celem przedyskutowania Twoich projektów!

 2. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. GB TRADE TRANSPORT

  Turcja

  W Izmirze powstała nasza firma GB LOGISTICS, która działa w transporcie lądowym, lotniczym i morskim. GB Logistics, który przyjmuje zasadę zdobywania zadowolenia klienta poprzez oferowanie najlepszej jakości usług w najbardziej ekonomicznych warunkach; dzięki rozległej sieci dostaw, odpowiada na zapotrzebowanie firm w zakresie handlu zagranicznego i logistyki dzięki swojemu fachowemu personelowi. GB Logistics nadal inwestuje w zasoby ludzkie i technologię, wykorzystując możliwości globalizacji w zakresie automatyzacji i digitalizacji. W tym kierunku organizuje wszystkie usługi logistyczne wymagane przez klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami, produkując kompletne, unikalne rozwiązania. GB Logistics będzie starał się korzystać z zasobów zarządzania naszej grupy, dalej rozwijać nasze produkty i usługi oraz podnosić naszą wartość korporacyjną. Aby poinformować jak najwięcej osób o naszej wizji przyszłości, opracowaliśmy nowe przesłanie korporacyjne: „ROZWIJAJ SWOJE MARZENIA". Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 4. OCEANS GROUP LOGISTICS AND CONSULTANCY LIMITED COMPANY

  Turcja

  Podejmując zdecydowane kroki w kierunku zostania jednym z liderów rynku w Turcji, Oceans Group od 2016 roku świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu lotniczego, morskiego, drogowego i transportu projektów. Od 2016 roku Oceans Group świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu. Jesteśmy Twoim strategicznym partnerem biznesowym z rozwiązaniami regionalnymi i sektorowymi. Jako Oceans Group, proponujemy zakres działań związanych z odprawą celną & logistyką oraz doświadczenie w różnych sektorach, w tym lotniczym, FMCG, opieki zdrowotnej i tekstylnym. Kontynuujemy działalność jako firma ze 100% tureckim kapitałem i każdego roku organizujemy obsługę ponad 2.000 przesyłek dla swoich klientów na całym świecie. Pracujemy z wiodącymi tureckimi markami i klientami z potencjałem rozwoju i wzrostu, które ufają elastycznym, szybkim procesom decyzyjnym i niskim kosztom w organizacji załadunku. Naszą misją jest tworzenie z naszymi doświadczonymi pracownikami i profesjonalnymi partnerami biznesowymi na całym świecie innowacyjnych i zorientowanych na koszty rozwiązań, nawet dla najbardziej złożonych procesów logistycznych. Możecie Państwo zaufać Oceans Group w kwestii bezpiecznego i efektywnego transportu Państwa najcenniejszych ładunków. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 5. NATURAL POLAND

  Polska

  Natural Poland dystrybuuje najwyższej jakości naturalne surowce dla przemysły spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Produkty pozyskiwane są od sprawdzonych producentów, sprowadzane bezpośrednio z plantacji lub ogrodów. Dzięki temu oferowane surowce są świeże i oryginalne, a dodatkowo mają konkurencyjne ceny. W ofercie firmy Natural Poland można znaleźć m.in. oleje kosmetyczne i spożywcze, ekstrakty roślinne, dodatki do suplementów diet, surowce kosmetyczne i wiele więcej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASIACTION SOURCING

  Francja

 2. PRENASPIRE

  Francja

 3. TURKISH MANUFACTURERS UNION

  Turcja

 4. LIEBL INDUSTRY PARTNERS

  Niemcy

 5. BEASY WORLD SOURCING

  Francja

 1. GOLDEN MEAT SRL

  Włochy

 2. CEDAR CENTRE DE DÉVELOPPEMENT ET D'ANIMATION RURALE

  Szwajcaria

 1. BREXIT SP. Z O.O.

  Polska

  Pełna obsługa w zakresie obrotu towarowego z zagranicą - export, import, tranzyt z odpowiednim zastosowaniem przepisów celnych oraz podatkowych realizowanych z zastosowaniem elektronicznych zgłoszeń celnych. Posiadając status upoważnionego przedsiębiorcy AEO jesteśmy uprawnieni do korzystania z ułatwień, uproszczeń celnych tj. dokonywania samodzielnych odpraw celnych także poza godzinami pracy urzędu, z zastosowaniem procedury uproszczonej. ​ Wykorzystując w naszej firmie miejsce uznane przez urząd celny dokonujemy zamknięcia procedur eksportu EX, tranzytu T1 jednocześnie otwierając tranzyt TIR + CMR już w/g nowych dokumentów handlowych bez konieczności jazdy do urzędu celnego. Wykorzystując status magazynu czasowego składowania specjalizujemy się w przeładunkach towarów z kontenerów morskich kierowanych do nas z portów w Gdyni, Gdańsku, Hamburgu, Rotterdamie. Składy Celne i Składy Logistyczne położone są w odległości 24 km od granicy polsko-ukraińskiej oraz międzynarodowego, granicznego przejścia samochodowego i kolejowego Dorohusk (PL) - Jagodin (UA). Kompleks magazynowy składa się z biura administracyjnego oraz powierzchni magazynowych o łącznej powierzchni 3300 m² wraz z rampami przeładunkowymi oraz windami towarowymi, parkingu dla ciężarówek, o powierzchni około 2500 m². Cały teren celno - logistyczny jest objęty stałą, osobową kontrolą firmy ochroniarskiej a także dodatkowo chroniony przez system alarmowy z monitoringiem elektronicznym.

  Wszystkie wyroby na "import-eksport - przedstawiciele"

 2. TESNIK

  Ukraina

  Eksport polskich towarów na Ukrainę. Współpraca gospodarcza Polska-Ukraina co oferujemy: - dowiemy się, jaki jest popyt na twój produkt na Ukrainie - oceny głównych konkurentów - damy wskazówki dotyczące promocji produktów - pomożemy w prawnym i księgowym towarzystwie - stworzymy reklama firmy, która przyciągnie maksymalnie klientów Również możemy znaleźć dostawcą produktów na Ukrainie, z najlepszymi warunkami * Zdobyć rozpoznawalność i zwiększyć prestiż Twojej marki na terenie całej rynku ukraińskim * Chcesz sprzedawać swoje produkty lub usługi na Ukrainie? Pomożemy! w eksportowaniu towarów na Ukrainę * Mamy dobre kontakty z firmą na Ukrainie. Dołącz do nas Zapoznaj się z nasza oferta już i staniemy się dystrybutorem marki dziś . Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe oraz przejrzyste i proste zasady. Wsparcie na każdym etapie współpracy, od marketingu do obsługi posprzedażowej.

 3. ALTERNATIVE PLASTICS

  Francja

  Alternative plastics oferuje, we współpracy z przedsiębiorstwem Symphony Environnemental, jedyną w swoim rodzaju technologię umożliwiającą degradację i biodegradację polimerów. Gama oferowanych produktów obejmuje worki na odpady, torby kasowe wielokrotnego użytku, torby na owoce i warzywa, a także każdy rodzaj polimerów w foliach, termoformowanych lub wstryskiwanych. Wyroby spełniają normy ASTM 6954, ISO 14855 i Afnor ACT 51 808. Surowce pozwalające na biodegradację są opatrzone znakiem Ecolabel typu 1, zgodnie z normami ISO14020 i 14025, umożliwiającym zatwierdzenie pozytywnej efektywności środowiskowej bez ekotoksyczności dla środowiska. Torby lub folie nadają się w 100% do recyklingu, nie powodując zakłóceń w klasycznych branżach recyklingu tworzyw sztucznych. Alternative Plastics dostarcza surowce pochodzenia biologicznego i jest wyłącznym dystrybutorem dodatków d2w do biodegradacji polimerów we Francji i w Afryce.

 4. DELTA GROUP LTD

  Rosja

  Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Delta Group Ltd. przyspiesza procedury związane z odprawą towarów i obniża koszty logistyczne. Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Pełna lista usług Delta Group Ltd. obejmuje: Odprawę celną na mocy umowy klienta lub przedsiębiorstwa spedycyjnego. Szybka odprawa celna: od 2 godzin. Transport towarów lotniczy, morski, drogowy i kolejowy do każdego miejsca w Rosji i Unii Celnej, konsolidacja ładunków zbiorowych. Certyfikat zgodności z przepisami technicznymi Unii CelnejUbezpieczenie ładunku. Konsolidacja towarów, ich przepakowywanie, znakowanie, ważenie i formalności. Outsourcing eksportu i importu: sporządzanie i zawieranie umów, transakcje finansowe, przekazywanie bankowej kontroli finansowej, usługi spedycyjne.

 5. DEVILBIS POLSKA

  Polska

  Devilbiss Polska to jeden z głównych dystrybutorów marki pistoletów lakierniczych DeVilbiss. Od 2011 roku specjalizujemy się głównie w dystrybucji, montażu, dostawie, doradztwie oraz serwisie systemów aplikacji lakierniczych dedykowanym sektorowi przemysłowemu. Oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakość, stąd tez nasze urządzenia lakiernicze są technologicznie zaawansowane. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży, dzięki czemu świadczymy najnowsze rozwiązania projektowe i techniczne, wykorzystując najwyższej jakości urządzenia. Oferujemy szeroki asortyment produktów DeVilbiss : - Pistolety natryskowe - Elektrostatyczne pistolety natryskowe - Elektrostatyczne urządzenia natryskowe - Regulatory ciśnienia i zbiorniki ciśnieniowe - Pompy: modele nisko i wysokociśnieniowe, membranowe lub tłokowe, z wykorzystaniem różnych wariantów napędowych - Instalacje zasilające: urządzenia i wyposażenie sterujące, dwuskładnikowe i trzyskładnikowe - Filtry, Węże -Systemy natrysku żelkotów poliestrowych i epoksydowych oraz pochodnych materiałów - Maski lakiernicze i inne akcesoria

 6. VISCAR.PL

  Polska

  Viscar.pl - dystrybutor technologii termotransferowych do wykonywania nadruków na odzieży. Przedstawiciel na Polskę światowego lidera branży termotransferu - Stahls. W ofercie folie termotransferowe - flex, flock, folie do zadruku solwentowego, lateksowego oraz laserowego. Prasy termotransferowe do nadruków, odzież promocyjna, tusze sublimacyjne, drukarki i plotery. Kompleksowe wyposażenie agencji reklamowych i drukarni. Wsparcie technologiczne, infolinia help desk. Nowe metody znakowania.Viscar jest liderem innowacji na polskim rynku, wprowadzamy na rodzimy rynek nowe technologie termotransferowe, dystrybuujemy najwyższej światowej jakości sprzęt do wykonywania nadruków. Ofertę uzupełniają folie samporzylepne , ploterowe oraz akcesoria do wykonywania reklam i chemia. Prowadzimy sprzedaż produktów firm: Avery, Hexis, Forever, Stahls, Chromatec, Shockline, Oki, Mimaki, Summa

 7. NOWA S.A.

  Polska

  Hurtownia NOWA S.A. oferuje artykuły dla sklepów po 4zł 5zł 10zł. Jesteśmy bezpośrednim importerem z Chin, prowadzimy sprzedaż hurtową. Nasza oferta obejmuje m.in. ceramikę, szkło, zabawki, artykuły bożonarodzeniowe, wielkanocne i sezonowe, plastiki, sztućce, artykuły dekoracyjne i sztuczne kwiaty. Kupicie u nas także lustra, ramki i antyramy, zegary, świeczniki i latarki, kapcie, a także przybory kuchenne. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji to gwarancja zakupu w Hurtowni NOWA S.A. Zapraszamy do naszych oddziałów w Sosnowcu i Piasecznie.

 8. MFDM GROUP

  Portugalia

  MFDM to przedsiębiorstwo portugalskie zajmujące się importem i eksportem. Dystrybutor specjalizujący się w dostawie towarów i artykułów na całym świecie. Towarzyszymy Państwa produktów, transportujemy je dla Państwa, wykonujemy usługi celne, gwarantując szybkość i bezpieczeństwo. Zakres działalności: - Import i eksport; - Rozwój nowych produktów, nowych rynków i zdobywanie nowych dostawców; - Towarzyszenie towarom; - Logistyka; - Spedytor.

 1. SAMBE HOLDINGS

  Senegal

  SAMBE HOLDINGS jest firmą importowo /eksportową szeroko obecną w SENEGALU. Proponujemy import i eksport produktów spożywczych (ryż, mąka, zboże, mleko itd….), import-eksport sprzętu przemysłowego nowego i używanego. Import-eksport tkanin (tkaniny bazin i tkaniny damskie). Import-eksport metali, kamieni szlachetnych, złota i diamentów. Jesteśmy wyspecjalizowani w imporcie-eksporcie w całej strefie ECOWAS (Wspólnota Gospodarcza Państw Afryki Zachodniej).

 2. HWH HANSETRADING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie HWH Hansetrading Gmbh & Co. KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty i usługi: Zakup artykułów specjalnych i końcówek partii towaru, towarów uszkodzonych, artykułów z ostatniej partii danej serii, artykułów gospodarstwa domowego, artykułów ogrodowych, produktów spożywczych, tekstyliów, mebli, figurek dekoracyjnych, elektronicznych artykułów reklamowych.

 3. MR.LOGISTIC

  Polska

  kompleksowa obsluga kontenerów morskich; door-door; tanio-profesjonalnie; przewóz, odprawa celna , przeładunki w portach Gdynia i Gdańsk

  Wszystkie wyroby na "import-eksport - przedstawiciele"

 4. GOLDEN-LIONS

  Polska

  Golden-Lions to wiele lat doświadczenia w handlu elektronicznymi papierosami. Jeżeli poszukujesz wyjątkowej jakości e-papierosy, z jakich na pewno będziesz zadowolony to doskonale trafiłeś. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z okazji, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Golden-Lions

 5. AQUILANUSS IMPORTER I HURTOWNIK WIN WŁOSKICH

  Polska

  Firma Aquilanuss specjalizuje się w imporcie i dystrybucji oryginalnych win włoskich na terenie całej Polski. Oferujemy sprzedaż hurtową w sektorze HoReCa, B2B, raz indywidualną. Wyselekcjonowane przez nas wina trafiają do restauracji, hoteli, sklepów, domów weselnych, czy firm eventowych.

 6. IMEX CZESCI KONTENERÓW

  Polska

  Jesteśmy firmą rodzinna, na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się sprzedażą części i materiałów do budowy i remontu kontenerów transportowych różnych typów.

 7. AMIPOL EWA LITWIŃSKA

  Polska

  wynajem, sprzedaż kontenerów biurowych, socjalnych , morskich, magazynowych, sanitarnych, stróżówek, zaplecza budów

 8. AKS GEÇIŞ TEKNOLOJILERI AŞ.

  Turcja

 9. ZEHR SA

  Francja

 10. S.A.R.L TIJARA-DISCOUNT

  Maroko

Filtry

Wyniki dla

Import-eksport - przedstawiciele - Import eksport

Liczba wyników

17 700 przedsiębiorstwa

Kraj