• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • winogrona

Wyniki dla

Winogrona - Import eksport

 1. Durdaslar

  Turcja

  Verified by europages badge

  Durdaslar jest od 1989 roku znanym hurtownikiem warzyw i owoców w Kumluca/Antalya i okolicach. To już trzecie pokolenie tej rodzinne firmy założonej przez Durmuşa Durdaşa i jego trzech synów, kontynuującej rodzinne dziedzictwo. Durdaslar znacznie się rozwinął, stając się wiodącą instytucją w swoim regionie i jedną z najlepszych w kraju. Nasze roczne zdolności dostawcze przekraczają 120 000 ton warzyw i owoców. Stale dążymy do ciągłego doskonalenia poprzez instytucjonalizację. W 2003 roku nasz zakład pakowania stał się pełnoprawną firmą, obsługującą Kumluca z chłodnią o pojemności 3000 ton. W 2011 roku otworzyliśmy nowa lokalizację w dzielnicy Elmali i rozszerzyliśmy działalność o wiele obiektów w Antalyi. Posiadamy również oddział w Bułgarii z chłodniami dla naszych klientów. Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie konsumentom świeżych warzyw i owoców podczas produkcji, w dokładnie pożądanej ilości i o czasie. Nasz asortyment obejmuje różne odmiany pomidorów (takie jak regularne, różowe, śliwkowe, owalne, Seyit, koktajlowe, okrągłe itp.), odmiany papryki (California Pepper, Charleston, Hot Charleston, Pointed Green, Bell, Capia Red, Red Chili, Green Chili, Hungarian Pepper, Hungarian Charlie, Bianca itp. ), odmiany ogórków (Regular, Silor, Spiky), cukinia, bakłażany (Crystal i Regular Eggplant), arbuz, melon, granaty, pomarańcze, mandarynki, cytryny, morele, brzoskwinie, truskawki, Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej i odkryć nasze produkty!

 2. VARVARESOS FRESHNES

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma VARVARESOS FRESHNES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach warzywa świeże, fruit and vegetable wholesaler, awokado, szparagi, mango, importerzy owoców, imbir, i winogrona. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 3. THADER CIEZA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma THADER CIEZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Apricot, brzoskwinie, Owoce, Gruszka, śliwki, klementynka, i winogrona. Ma siedzibę w Cieza-Murcia, Hiszpania.

 4. SAT FLORFRUITS Nº 272 C.V.

  Hiszpania

  Produkcja i sprzedaż produktów ogrodniczych. Oferujemy kilka odmian dyni, winogron i cebuli. Nasza specjalność: Dynie na Halloween. Nasze dynie są rozprowadzane w całej Europie. Nasze wczesne cebule gatunku Figueres sprzedawane są w Katalonii a nasze winogrona są sprzedawane w całej Hiszpanii. Skype: info.florfruits

 5. ENZO BELLUARDO

  Włochy

  Działalność firmy rozciąga się na obszary znajdujące się między Mazzarrone, Valle dell’Acate i Chiaramonte, określone według kryterium jakości winogron. Zbieramy wczesne i późne winogrona, a nasza produkcja trwa od maja do grudnia. Jesteśmy w stanie eksportować produkty na całą Europę i poza Europę, w różnego rodzaju opakowaniach, od kartonów 30x50 po skrzynki drewniane 30x40 i 30x50 itd. Dla naszej firmy, winorośl to życie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGROFORNITURE SRL

  Włochy

  Utworzone w 2008 roku, przedsiębiorstwo Agroforniture Srl braci Picarella produkuje i sprzedaje winogrona stołowe i winogrona IGP. Firma przestrzega norm ścieżki produktów, a także norm europejskich dotyczących ochrony środowiska i regularnego stosowania zabiegów agrotechnicznych, przestrzegając przy tym maksymalnych dopuszczonych pozostałości śladowych i ściśle stosując normę HACCP, aby zapobiec wszelkiemu ryzyku skażenia produktu.

 2. SOLODKI GRONA

  Ukraina

  Firma SOLODKI GRONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki winorośli, sadzonki, i winogrona. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 3. F.B. SRL

  Włochy

  Firma F.B. SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, cebule, karczochy, Winogrona, i Sos pomidorowy. Ma siedzibę w Vimodrone, Włochy.

 4. UVAS DEL VALLE DE ASPE, S.L.

  Hiszpania

  Firma UVAS DEL VALLE DE ASPE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach winogrona stołowe, jajko paczkowane, i Import i eksport winogron. Ma siedzibę w La Romana, Hiszpania.

 5. TC FRUITS

  Hiszpania

  Firma TC FRUITS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Barro-Pontevedra, Hiszpania.

 1. BIVAS PRIM SRL

  Mołdawia

  Firma BIVAS PRIM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, winogrona stołowe, jabłka, Rolnictwo - import-export, i jabłka pakowane. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 2. FALCÓ FRUITS, S.L.

  Hiszpania

  Firma FALCÓ FRUITS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winogrona. Ma siedzibę w La Romana, Hiszpania.

 1. DEALMIR

  Egypt

  Firma DEALMIR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Winogrona, Warzywa i owoce - import-eksport, mango, Winogrona, i cebule. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 2. ALSOFRESH

  Turcja

  Firma ALSOFRESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach papier artystyczny, świeże owoce, i winogrona. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 3. CHAMPAGNE CHEURLIN-DANGIN

  Francja

  Firma CHAMPAGNE CHEURLIN-DANGIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Szampan, winobranie, tłoczenie, i winogrona. Ma siedzibę w Celles Sur Ource, Francja.

 4. CILIBIJA - 97

  Macedonia Północna

  Firma CILIBIJA - 97, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach winogrona, arbuzy pakowane, cebule, i kapusta. Ma siedzibę w Gevgelija, Macedonia Północna.

 5. MAISON AMOROSO

  Belgia

  Firma MAISON AMOROSO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, fruit and vegetable wholesaler, warzywa - hurt, Warzywa świeże, i winogrona. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. GB FARMS

  Egypt

  Firma GB FARMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Fresh fruits and vegetables, mango, Winogrona, i Frozen fruits. Ma siedzibę w Giza, Egypt.

 7. TERRE DEL MONGIBELLO

  Włochy

  Firma TERRE DEL MONGIBELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach wina czerwone. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 8. RO.GR.AN SR

  Włochy

  Firma RO.GR.AN SR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Ziemniaki, winogrona stołowe, eksport owoców, Winogrona, i Ziemniaki. Ma siedzibę w Parabita, Włochy.

 1. PRIONIDIS GOLDEN FRUITS

  Grecja

  Firma PRIONIDIS GOLDEN FRUITS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Owoce tropikalne, Warzywa i owoce - import-eksport, winogrona stołowe, Winogrona, Owoce tropikalne, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Kavala, Grecja.

 2. ARYIL FRESH

  Turcja

  Firma ARYIL FRESH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Winogrona, brzoskwinie, i pomidory. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. INGR. ORTOFRUTT. SPINA FRANCESCO

  Włochy

  Firma INGR. ORTOFRUTT. SPINA FRANCESCO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Rolnictwo - import-export, i fruit and vegetable wholesaler. Ma siedzibę w San Ferdinando Di Puglia, Włochy.

 4. SERHANBEY

  Turcja

  Firma SERHANBEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Warzywa i owoce - import-eksport, śliwki, Winogrona, Warzywa i owoce - import-eksport, i navel. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 5. PAPADOPOULOS APOSTOLOS

  Grecja

  Firma PAPADOPOULOS APOSTOLOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach oliwa z oliwek, fruit and vegetable wholesaler, OWOCE I Warzywa, i destylaty. Ma siedzibę w Kavala, Grecja.

 6. JOSE ILLAN

  Francja

  Firma JOSE ILLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winogrona. Jest również obecna w dziedzinach morele, sałatki, czereśnie, i szparagi. Ma siedzibę w Oraison, Francja.

 7. AL HEBA AGRICULTURAL INVESTMENT

  Egypt

  Firma AL HEBA AGRICULTURAL INVESTMENT, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, cebule, granaty, winogrona, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 8. FRESHLY AGRICULTURE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma FRESHLY AGRICULTURE LIMITED COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pomidory. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, jabłka, Winogrona, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i navel. Ma siedzibę w Kepez, Turcja.

 9. FAZENDA HOLY LAND

  Brazylia

  Firma FAZENDA HOLY LAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, orzechy kokosowe, mango, import/export, production and sale of fruit and vegetables, i Winogrona. Ma siedzibę w Juazeiro, Brazylia.

 10. CANTATORE FRUIT COMPANY SRL

  Włochy

  Firma CANTATORE FRUIT COMPANY SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Winogrona, Winogrona, i eksport owoców. Ma siedzibę w Ruvo Di Puglia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo