• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • windy

Wyniki dla

Windy - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. SASSI ALBERTO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Alberto Sassi z Crespellano (BO) to wiodący producent wciągarek, siników GEARLESS i silników do wind, począwszy od 1946 roku, w którym Alberto Sassi założył firmę. Od ponad 50 lat firma Alberto Sassi, która do dziś jest własnością rodziny założyciela, wytwarza i sprzedaje swoje produkty na terenie Włoch i na całym świecie, za pośrednictwem sieci dystrybutorów. ALBERTO SASSI SPA, spółka Sassi Holding spa, nigdy nie przestała się rozwijać i rozrastać, inwestując energię i środki w ciągłe badania technologiczne i na pierwszym miejscu stawiając zasoby ludzkie, które ją tworzą. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która produkuje każdą część naszych wciągarek i silników typu gearless, zapewniając w ten sposób naszym klientom stałą i bezpośrednią obsługę posprzedażną. Wszyscy pracownicy za cel stawiają sobie zadowolenie klientów i ciągłe poszukiwanie rozwiązań, aby być stale na bieżąco z wymaganiami rynku.

 3. FISCHER TREPPENLIFTE UND SENIORENPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FISCHER TREPPENLIFTE UND SENIORENPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Ma siedzibę w Mechernich, Niemcy.

 4. VICINI & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VICINI & C. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki, dźwigi i windy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Windy, Wyciągi towarowe, wyciąg do podnoszenia towarów, drzwi do windy, Windy, Wyciągi towarowe, i drzwi metalowe dźwigów osobowych. Ma siedzibę w Concorezzo, Włochy.

 5. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MPPR

  Polska

  Witamy Firma MPPR oferuje części dźwigów, dźwignic oraz schodów ruchomych produkcji Polskiej i zagranicznej. Jesteśmy w stanie dostarczyć części do każdego typu dźwigów firm OTIS, Kone, Schindler, Thyssen oraz innych. Prosimy zapoznać się z oferowanymi produktami, w przypadku braku towaru na stronie, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail. Nasza firma prosperuje na Polskim rynku już 5lat, z początku zajmowaliśmy się dystrybucją unikalnych i trudno dostępnych części - w czym mamy duże doświadczenie. W roku 2009 otworzyliśmy sklep oraz magazyn i poszerzyliśmy naszą ofertę o więcej produktów z zakresu części do dźwigów. Dziś oferujemy również materiały konserwacyjne dla konserwatorów w branży dźwigowej. Części do wind, dźwigów, schodów oraz dźwignic: sterowania, napędy, hamulce, oświetlenia, liny, przewody, elektronika, podzespoły, silniki, kondensatory, testery, oprogramowanie, czujniki lub inne wyposażenie znanych i nieznanych producentów producentów.

 2. P.F.B. SRL

  Włochy

  Produkcja elementów mechanicznych do wszystkich rodzajów dźwigów osobowych, wyciągów towarowych, wszelkiego rodzaju urządzeń do podnoszenia, krążków linowych każdego typu, ograniczników prędkości, urządzeń chroniących przed upadkiem.

 3. ASCENSORES TRESA

  Hiszpania

  Opracowanie, produkcja, montaż i konserwacja dźwigów każdego typu w budynkach powstających oraz istniejących budynkach mieszkalnych. Ostry dyżur przez całą dobę. TRESA, firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmuje się wyrobem i sprzedażą urządzeń dźwigowych. Zespół ponad 150 wykwalifikowanych fachowców współpracuje w celu zapewnienia kompleksowej usługi transportu pionowego: projektowanie, produkcja, montaż i konserwacja urządzeń dźwigowych.

 4. GLOBAL LIFT POLSKA SP. ZO.O

  Polska

  Firma Global-Lift jest polskim producentem z miasta Warszawa takich rozwiązań, jak: - windy towarowe magazynowe, - windy osobowe, - platformy towarowe, - części i komponenty do windy, - platformy dla niepełnosprawnych, - krzesełka dźwigowe, - platformy przyschodowe, - dźwigi towarowe. Do tego firma świadczy usługi w całej Polsce z zakresu serwisu i przeglądu wind i urządzeń dźwigowych. Zapraszamy do kontaktu.

 5. SODIMAS

  Francja

  Porady, informacje, propozycje rozwiązań, dzięki solidnej renomie w dziedzinie wind SODIMAS zapewnia te usługi swoim klientom (monterom wind, architektom, projektantom, inwestorom budowlanym, administratorom mieszkań socjalnych). Zagranica. Dostosowywanie do wymagań przepisów wind dla osób z ograniczoną mobilnością.

 1. FUJITEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Witamy w Fujitec Deutschland GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: schody ruchome, windy osobowe, modernizacja wind, chodniki ruchome, małe dźwigi towarowe, windy towarowe, windy panoramiczne ze szkła, wyciągi linowe, konserwacja wind

 2. HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI

  Polska

 1. AS ELEVATOR

  Turcja

  Firma AS ELEVATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, części zamienne do wind, windy panoramiczne, i Produkcja kabin wind. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BUTKON ELEVATOR

  Turcja

  Firma BUTKON ELEVATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i elementy do wind osobowych, Kabiny wind, drzwi do windy, i Silnik do windy. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. ALIMAK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALIMAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki, dźwigi i windy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, Windy, podnośniki do podnoszenia towarów, Platformy podnośne, podnośniki, i Windy. Ma siedzibę w Rushden, Zjednoczone Królestwo.

 5. ATILIFT

  Turcja

  Firma ATILIFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Ma siedzibę w Başakşehir, Turcja.

 6. OTAC ASCENSEURS ET MONTE-CHARGES

  Francja

  Firma OTAC ASCENSEURS ET MONTE-CHARGES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach winda, drażetki, i budowanie placów. Ma siedzibę w Mandres Les Roses, Francja.

 7. MULTI BRAND SERVICE SRL

  Włochy

  Firma MULTI BRAND SERVICE SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach wyciągarka na schody, ruchome schody, platforma podnoszenia metodą wysokościową, i mini windy. Ma siedzibę w Cernusco Lombardone, Włochy.

 8. MERIH ASANSÖR SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma MERIH ASANSÖR SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach drzwi do windy, winda towarowa i podnośniki, akcesoria i elementy do wind osobowych, i winda osobowa do dyspozycji. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. HIPUR GROUP

  Hiszpania

  Firma HIPUR GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i elementy do wind osobowych, i windy osobowe dla budynków publicznych. Ma siedzibę w Illescas, Hiszpania.

 2. QUL ELEVATOR

  Turcja

  Firma QUL ELEVATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Projektowanie i produkcja wind, części zamienne do wind, Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, i Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. DEVAS HOMELIFT

  Turcja

  Firma DEVAS HOMELIFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, Platformy podnośne, i windy dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Melikgazi, Turcja.

 4. SIMPLE HOME ELEVATOR

  Hiszpania

  Firma SIMPLE HOME ELEVATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 5. VERALIFT ASANSÖR SANAYI TICARET LTD. ŞT.

  Turcja

  Firma VERALIFT ASANSÖR SANAYI TICARET LTD. ŞT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. CUTTICA ASCENSORI

  Włochy

  Firma CUTTICA ASCENSORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja wind, instalacja wind i podnośników, winda towarowa, i Projektowanie i produkcja wind. Ma siedzibę w Sanremo, Włochy.

 7. GRUPO TTV ESTRUCTURAS PARA ASCENSORES

  Hiszpania

  Firma GRUPO TTV ESTRUCTURAS PARA ASCENSORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach winda. Ma siedzibę w Mejorada Del Campo, Hiszpania.

 8. MAXTRADE

  Turcja

  Firma MAXTRADE, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach Elevator safety systems, części do wind, i części zamienne do wind. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. BARDUVA

  Litwa

  Firma BARDUVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 10. TERMIN ASANSOR INSAAT IMALAT SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TERMIN ASANSOR INSAAT IMALAT SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach winda towarowa i podnośniki, i winda. Ma siedzibę w Büyükçekmece, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Windy - Import eksport

Liczba wyników

3516 Przedsiębiorstwa