• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • windy

Wyniki dla

Windy - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. SASSI ALBERTO SPA

  Włochy

  Alberto Sassi z Crespellano (BO) to wiodący producent wciągarek, siników GEARLESS i silników do wind, począwszy od 1946 roku, w którym Alberto Sassi założył firmę. Od ponad 50 lat firma Alberto Sassi, która do dziś jest własnością rodziny założyciela, wytwarza i sprzedaje swoje produkty na terenie Włoch i na całym świecie, za pośrednictwem sieci dystrybutorów. ALBERTO SASSI SPA, spółka Sassi Holding spa, nigdy nie przestała się rozwijać i rozrastać, inwestując energię i środki w ciągłe badania technologiczne i na pierwszym miejscu stawiając zasoby ludzkie, które ją tworzą. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która produkuje każdą część naszych wciągarek i silników typu gearless, zapewniając w ten sposób naszym klientom stałą i bezpośrednią obsługę posprzedażną. Wszyscy pracownicy za cel stawiają sobie zadowolenie klientów i ciągłe poszukiwanie rozwiązań, aby być stale na bieżąco z wymaganiami rynku.

 3. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

  Wszystkie wyroby na "windy"

 4. FISCHER TREPPENLIFTE UND SENIORENPRODUKTE GMBH

  Niemcy

 5. ELTEC

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VICINI & C. SRL

  Włochy

 2. PAOLO GIUBILEI S.R.L.

  Włochy

 3. P.F.B. SRL

  Włochy

  Produkcja elementów mechanicznych do wszystkich rodzajów dźwigów osobowych, wyciągów towarowych, wszelkiego rodzaju urządzeń do podnoszenia, krążków linowych każdego typu, ograniczników prędkości, urządzeń chroniących przed upadkiem.

 4. ASCENSORES TRESA

  Hiszpania

  Opracowanie, produkcja, montaż i konserwacja dźwigów każdego typu w budynkach powstających oraz istniejących budynkach mieszkalnych. Ostry dyżur przez całą dobę. TRESA, firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmuje się wyrobem i sprzedażą urządzeń dźwigowych. Zespół ponad 150 wykwalifikowanych fachowców współpracuje w celu zapewnienia kompleksowej usługi transportu pionowego: projektowanie, produkcja, montaż i konserwacja urządzeń dźwigowych.

 5. GLOBAL LIFT POLSKA SP. ZO.O

  Polska

  Firma Global-Lift jest polskim producentem z miasta Warszawa takich rozwiązań, jak: - windy towarowe magazynowe, - windy osobowe, - platformy towarowe, - części i komponenty do windy, - platformy dla niepełnosprawnych, - krzesełka dźwigowe, - platformy przyschodowe, - dźwigi towarowe. Do tego firma świadczy usługi w całej Polsce z zakresu serwisu i przeglądu wind i urządzeń dźwigowych. Zapraszamy do kontaktu.

  Wszystkie wyroby na "windy"

 1. SODIMAS

  Francja

  Porady, informacje, propozycje rozwiązań, dzięki solidnej renomie w dziedzinie wind SODIMAS zapewnia te usługi swoim klientom (monterom wind, architektom, projektantom, inwestorom budowlanym, administratorom mieszkań socjalnych). Zagranica. Dostosowywanie do wymagań przepisów wind dla osób z ograniczoną mobilnością.

 2. FUJITEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Witamy w Fujitec Deutschland GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: schody ruchome, windy osobowe, modernizacja wind, chodniki ruchome, małe dźwigi towarowe, windy towarowe, windy panoramiczne ze szkła, wyciągi linowe, konserwacja wind

 1. HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI

  Polska

 2. ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 3. AS ELEVATOR

  Turcja

 4. BUTKON ELEVATOR

  Turcja

 5. ALIMAK

  Zjednoczone Królestwo

 6. ATILIFT

  Turcja

 7. OTAC ASCENSEURS ET MONTE-CHARGES

  Francja

 8. MULTI BRAND SERVICE SRL

  Włochy

 1. MERIH ASANSÖR SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

 2. HIPUR GROUP

  Hiszpania

 3. SIMPLE HOME ELEVATOR

  Hiszpania

 4. VERALIFT ASANSÖR SANAYI TICARET LTD. ŞT.

  Turcja

 5. CUTTICA ASCENSORI

  Włochy

 6. DEVAS HOMELIFT

  Turcja

 7. TERMIN ASANSOR INSAAT IMALAT SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 8. MAXTRADE

  Turcja

 9. SMR LIFT ASANSÖR IÇ VE DIŞ TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 10. GENEMEK

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Windy - Import eksport

Liczba wyników

3471 przedsiębiorstwa