• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina prowansalskie (cotes de provence) i korsykańskie

Wyniki dla

Wina prowansalskie (cotes de provence) i korsykańskie - Import eksport

 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. MAISON VIGNES & MER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON VIGNES & MER została założona w Prowansji w 2016 r.. Winorośle są bardzo dobrze utrzymane i uprawiane od wielu lat w winnicach Bandol wokół gminy La Cadière d'Azur. Znajdując się w ojczyźnie win różowych, oferujemy gamę win różowych, w kategorii win lokalnych, Côtes de Provence i Bandol. Posiadamy też potężne, ale delikatne wino Bandol białe, różowe i czerwone. Wina Bandol są znane od wieków we Francji i za granicą. Wino Bandol było nawet jednym z ulubionych win króla Ludwika XV, który wymagał były obecne na stołach królewskich bankietów. Nad brzegiem morza, w departamencie Var, winnica rozciąga się na wzgórzach skierowanych ku Południu, tarasami zwanymi "restanques". Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. DOMAINE DE MAS CARON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE DE MAS CARON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Francja, wina czerwone, wina różowe, wina białe, wina biologiczne, degustacje win, przedsiębiorstwa uprawy winorośli, i syrah. Ma siedzibę w Caromb, Francja.

 4. SCEA DU DOMAINE DE COYEUX

  Francja

  Firma SCEA DU DOMAINE DE COYEUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Jest również obecna w dziedzinach wine cellars, uprawa winorośli, wina, i AOC label wines. Ma siedzibę w Beaumes De Venise, Francja.

 5. BASTIDE DE FAVE

  Francja

  Firma BASTIDE DE FAVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, wina różowe, i producenci wina. Ma siedzibę w Brue Auriac, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON DES VINS CÔTES DE PROVENCE

  Francja

  Firma MAISON DES VINS CÔTES DE PROVENCE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Les Arcs Sur Argens, Francja.

 2. CHATEAU DE BERNE

  Francja

  Firma CHATEAU DE BERNE, roku i działającą w sektorze Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Lorgues, Francja.

 3. OTT VINIFICATION & DISTRIBUTION SA

  Francja

  Firma OTT VINIFICATION & DISTRIBUTION SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, Wina - Francja, Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina - Francja. Ma siedzibę w La Londe-Les-Maures, Francja.

 4. EARL DU CHATEAU DE ST MARTIN

  Francja

  Firma EARL DU CHATEAU DE ST MARTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Taradeau, Francja.

 5. LES VINS BREBAN (L.V.B.)

  Francja

  Firma LES VINS BREBAN (L.V.B.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Brignoles, Francja.

 1. CHATEAU LA CALISSE

  Francja

  Firma CHATEAU LA CALISSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Pontèves, Francja.

 2. SCV LES VIGNERONS DE GRIMAUD

  Francja

  Firma SCV LES VIGNERONS DE GRIMAUD, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Grimaud, Francja.

 1. MICHIELS FRÈRES ET LENGAIGNE SA

  Francja

  Firma MICHIELS FRÈRES ET LENGAIGNE SA, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Boulogne Sur Mer, Francja.

 2. COOPERATIVE VINICOLE ROUSSET

  Francja

  Firma COOPERATIVE VINICOLE ROUSSET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Rousset, Francja.

 3. COMPAGNIE VITICOLE DE PROVENCE

  Francja

  Firma COMPAGNIE VITICOLE DE PROVENCE, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

 4. SOCIETE DOMAINE DE SAINTE-MARIE

  Francja

  Firma SOCIETE DOMAINE DE SAINTE-MARIE, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Bormes Les Mimosas, Francja.

 5. SOCIETE CIVILE DU CELLIER SAINT SIDOINE

  Francja

  Firma SOCIETE CIVILE DU CELLIER SAINT SIDOINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie, i Wina prowansalskie (Cotes de Provence) i korsykańskie. Ma siedzibę w Puget Ville, Francja.

 6. PEYRAUD

  Francja