• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina musujące

Wyniki dla

Wina musujące - Import eksport

 1. SARL FOINON V SÉLECTION

  Francja

  SARL (Spółka z o.o.) FOINON V SELECTION, z siedzibą w Fleury-le-Rivière, specjalizuje się w produkcji szampana. Handel francuskim szampanem. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia - Spożywać z umiarem.

 2. CANTINE IANNELLA S.N.C. DI IANNELLA MARIANTONIETTA

  Włochy

  Firma CANTINE IANNELLA 1920 znajduje się w miejscowości Cuso i została założona w 1920 roku przez protoplastę rodu Giovanniego Iannellę. Początkowo produkcja ograniczała się do jedynych 50 hl wina. Produkowane wówczas wina do Aglianico (które rozsławiło tę małą samnicką miejscowość po przyznaniu DOC) oraz Coda di volpe. W latach 90. nastąpiła ważna zmiana,

 3. LE VIN ÉMOI

  Francja

 4. TENUTE PICCINI S.P.A.

  Włochy

 5. AZIENDA AGRICOLA CLAUDIO CIANI BASSETTI

  Włochy

  "Castello di Roncade" stanowi jedno z najbardziej charakterystycznych świadectw kultury wiejskiej społeczeństwa weneckiego. Znajduje się w słonecznej wiosce w prowincji Treviso, zaledwie kilka minut od regiou Wenecji. Wejść do zamku Roncade oznacza zanurzenie się w magicznym świecie. Ten majestatyczny renesansowy budynek wiernie nawiązuje do architektonicznych cech starożytności, a szczątki jego oryginalnych fortyfikacji zwyciężyły z upływem czasu. Sale zamku są idealnym miejscem na zebrania biznesowe, seminaria i konferencje. Ale to szczególnie przy okazji ceremonii ślubnych i innych wydarzeń ganek zewnętrzny, dwa salony z widokiem na piwnice i duża sala willi wywierają największe wrażenie. Gościmy imprezy i posiadamy wspaniałe apartamenty, aby powitać naszych gości, którzy mogą zatrzymać się w zamku z obsługą śniadaniową. W naszych piwnicach produkujemy również wina doskonałej jakości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  Włochy

  Spółka rolnicza Le Mire di Refrontolo produkuje doskonałe Prosecco DOGC. Prosecco z winnicy, w której nowoczesne instalacje do produkcji wina pozwalają na delikatne tłoczenie, a następnie fermentację moszczu w kadziach z regulacją temperatury, a następnie drugą fermentację w kadziach zamkniętych. Produkcja domowa i degustacja. Rodzina Liessi w swojej posiadłości na szczycie wzniesienia Mire, w gminie Refrontolo, od trzech pokoleń produkuje typowe dla swojego regionu wykwintne wina o eleganckim wyglądzie i doskonałym smaku. Wina najwyższej jakości, z winogron rosnących na wzgórzach Conegliano-Valdobbiadene, wytwarzane z pasją i profesjonalizmem. Do najbardziej znanych należą: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - Wino czerwone dojrzewające w beczkach IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Sprzedaż wina niebutelkowanego i w butelkach. Strona internetowa www.proseccolemire.it.

 2. CHAMPAGNE PIERRE LAURENT

  Francja

  Pierre Laurent, rodzinny biznes od pięciu pokoleń, potwierdza swoją autentyczność poprzez silne zaangażowanie w stosowanie tradycyjnych technik i w ochronę przyrody. Pasjonujący się regionem i kierujący się awangardową wizją rozwoju swoich szampanów, Pierre Laurent chce być "twórcą dobrego samopoczucia", oferując możliwie najbardziej naturalne roczniki, pokazujące typowe cechy gleby, wszystko zgodnie z podejściem eko-odpowiedzialnym. Tradycja, przyjemność i dzielenie się nimi to wartości dziedziczone z ojca na synam, przekazywane także dzisiaj. Rodzina Pierre Laurent uprawia 4, 5 hektara w dolinie Marny, głównie obsadzone Pinot Meunier i Chardonnay. Zasadnicze szczepy winogron to: - Chardonnay: Kwiatowe, cytrusowe, mineralne nuty pełne delikatności. - Pinot noir: Miękkość i nuty owocowe, nadające mieszance win tzw. okrągłość. - Pinot meunier: Aromat czerwonych owoców i wyraźna struktura. Wnosi "ciało" i siłę do mieszanki win. Zbiory od stuleci robione są ręcznie, aby zapewnić jakość winogron zebranych w sposób rzemieślniczy. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia, napoje alkoholowe należy spożywać z umiarem. Sprzedaż napojów alkoholowych nieletnim poniżej 18 roku życia jest zabroniona.

 3. CONSORZIO MARCHIO STORICO DEI LAMBRUSCHI MODENESI

  Włochy

  Historia "dzikiego winogrona" (lambrusco) zawsze fascynowała poetów i pisarzy epoki klasycznej (Wergiliusz, Katon), którzy w swoich dziełach mówili o "Labrusca Vitis" (winorośli lisiej), czyli o dzikim szczepie dającym owoce o cierpkim smaku. Lambrusco, czerwone wino szampańskie lub musujące, o czerwono-rubinowej błyszczącej barwie, należy serwować w temperaturze od 12 do 14°C, aby w pełni rozkoszować się bogactwem jego smaku i aromatu. Lambrusco zrodziło się w Modenie i jest znane na rynku krajowym i międzynarodowym.

 4. PAEANCA SOCIETÀ AGRICOLA DI COLLODEL A. E G. S.S.

  Włochy

  Producenci wina od pokoleń, pragniemy przetworzyć nasze winogrona i zawrzeć w butelce reprezentujący nas produkt. Wino łączące w sobie dawne doświadczenie naszej rodziny w produkcji winogron do prosecco i filozofię procesu produkcji wina w celu maksymalnego ograniczenia zabiegów enologicznych. Osobiście zajmujemy się całym cyklem wytwarzania i przetwórstwa, koncentrując się na poszukiwaniu wysokiej jakości w celu uzyskania doskonalszego produktu.

 5. LIGAPAL

  Francja

  LIGAPAL projektuje, produkuje i sprzedaje nowatorskie produkty, obecne w winnicach francuskich i w około dwunastu krajach będących dużymi producentami wina. Proponujemy szczypce do wiązań, klucze do spustu, uchwyty, sznurki do wiązania Distriliens i zapinki LIGAPAL, które zapewniają duży komfort używania. Zapraszamy Państwa do poznania na naszej stronie internetowej, gamy naszych produktów przeznaczonych dla hodowców winorośli i producentów wina oraz naszej gamy dla enologów.

 1. AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN

  Włochy

  Gospodarstwo rolne Drusian Francesco, położone na wzgórzach Valdobbiadene, skąpane w słońcu i poświęcone winiarstwu i produkcji słynnego wina «prosecco» DOCG de Valdobbiadene, wytwarza około 800 tys. butelek z winem musującym prosecco, winem klasycznym do degustacji przy każdej okazji i w każdą porę dnia, oraz z prosecco musującym Ruralia, wytwarzanym dawnymi metodami w szczególnym procesie winifikacji ze starannie wybranych winogron.

 2. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Białoruś

  Mińska fabryka win musujących uznawana jest za jeden z najważniejszych zakładów produkcji wina na Białorusi i jeden z najlepszych wśród podobnych przedsiębiorstw w krajach CIS. Firma produkuje wysokiej jakości szampan, wina musujące i dzięki swojej pracy jest jedyną, która opanowała najbardziej skomplikowane metody produkcji win musujących. Producenci wina z Mińska ściśle przestrzegają tradycji klasycznych procesów produkcji wina i stosują tylko najwyższej jakości źródła.

 1. AV INTER FOOD AND DRINKS, S.L.

  Hiszpania

 2. LUVIT & LUMOE'

  Włochy

 3. AZIENDA AGRICOLA GALLO SOCIETA' SEMPLICE AGRICOLA

  Włochy

 4. F.LLI FICI S.A.S. DI ZERBINI ANNETTA & C.

  Włochy

 5. CANTINE MANESSI GIANLUIGI & ALESSANDRO S.N.C.

  Włochy

 6. AZIENDA VINICOLA F.LLI CASETTA

  Włochy

 7. AZIENDA AGRICOLA S. LUCIA E PALETRO S.S.

  Włochy

 8. WIJNHANDEL GRAND CAVE

  Holandia

 1. CHATEAU LE RAZ

  Francja

 2. LA RIOJA

  Luksemburg

 3. GLOBAL WINES - DÃO SUL

  Portugalia

 4. TENUTA CAVALIER

  Włochy

 5. RELAIS DES CAVES

  Luksemburg

 6. BONDANI & CIE

  Luksemburg

 7. MIG'S WORLD WINES

  Belgia

 8. PAVIN AG

  Szwajcaria

 9. UNION OF WINEMAKING COOPERATIVES OF SAMOS

  Grecja

 10. CHAMPAGNE GOSSET SA

  Francja