• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina musujące

Wyniki dla

Wina musujące - Import eksport

 1. SARL FOINON V SÉLECTION

  Francja

  Verified by europages badge

  SARL (Spółka z o.o.) FOINON V SELECTION, z siedzibą w Fleury-le-Rivière, specjalizuje się w produkcji szampana. Handel francuskim szampanem. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia - Spożywać z umiarem.

 2. AZIENDA AGRICOLA CASERE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma rolnicza CASERE wyróżnia się uprzywilejowanym położeniem w San Stino di Livenza (Wenecja), w obszarze D.O.C. Lison-Pramaggiore. Dzięki charakterystycznym właściwościom terenu i skutecznym procesom powstają tam wina o wysokiej jakości, zarówno białe, jak i czerwone. Zaangażowanie firmy zostało docenione przez miejscową organizację Consorzio Volontario Vini doc Lison-Pramaggiore, która wyróżniła osiem ważnych cech. Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie uprawy winorośli nadal podążamy drogą naturalnej selekcji winogron, wykorzystując doskonałą harmonię gleby i klimatu. Następujący później proces produkcji jest prowadzony starannie i uważnie, od zbiorów aż do butelkowania, tak aby zagwarantować oryginalne produkty najwyższej klasy, o niezrównanym bukiecie.

 3. CANTINE IANNELLA S.N.C. DI IANNELLA MARIANTONIETTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE IANNELLA 1920 znajduje się w miejscowości Cuso i została założona w 1920 roku przez protoplastę rodu Giovanniego Iannellę. Początkowo produkcja ograniczała się do jedynych 50 hl wina. Produkowane wówczas wina do Aglianico (które rozsławiło tę małą samnicką miejscowość po przyznaniu DOC) oraz Coda di volpe. W latach 90. nastąpiła ważna zmiana,

 4. MOSAIC BEVERAGE LTD

  Cypr

  Verified by europages badge

  Mosaic Beverage Co. to rodzinny dystrybutor win zajmujący się pozyskiwaniem i eksportem najlepszych win z Argentyny, Chile, Nowej Zelandii, Australii i Republiki Południowej Afryki. Dbając o jakość i autentyczność, oferujemy mozaikę smaków i wrażeń miłośnikom wina na całym świecie. Dostarczamy klientom z różnych krajów starannie wyselekcjonowane wina, dążąc do nawiązania niezawodnej i zyskownej współpracy na skalę globalną. Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś, aby odkryć nasze wina!

 5. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Wina - Trydent - Górna Adyga, wina musujące, Wina metodą szampańską, PRODUKCJA Wina, Wina - Trydent - Górna Adyga, magazyny wina, napoje musujące, i wina musujące - hurt. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LE VIN ÉMOI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE VIN ÉMOI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, wino francuskie, Wina - Francja, wina czerwone, i wina musujące. Ma siedzibę w Lys Haut Layon, Francja.

 2. AG VINS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AG VINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, Wina Bordeaux, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Włochy, wina - hurt, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina musujące, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 3. DOMAINE DE MONT-AIGU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE DE MONT-AIGU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, Wina - Francja, Napoje - import-eksport, Côtes du Rhône, Wina musujące, Organic wines, Wina - Francja, Napoje - import-eksport, i eksporter win. Ma siedzibę w Orange, Francja.

 4. AZIENDA AGRICOLA CLAUDIO CIANI BASSETTI

  Włochy

  "Castello di Roncade" stanowi jedno z najbardziej charakterystycznych świadectw kultury wiejskiej społeczeństwa weneckiego. Znajduje się w słonecznej wiosce w prowincji Treviso, zaledwie kilka minut od regiou Wenecji. Wejść do zamku Roncade oznacza zanurzenie się w magicznym świecie. Ten majestatyczny renesansowy budynek wiernie nawiązuje do architektonicznych cech starożytności, a szczątki jego oryginalnych fortyfikacji zwyciężyły z upływem czasu. Sale zamku są idealnym miejscem na zebrania biznesowe, seminaria i konferencje. Ale to szczególnie przy okazji ceremonii ślubnych i innych wydarzeń ganek zewnętrzny, dwa salony z widokiem na piwnice i duża sala willi wywierają największe wrażenie. Gościmy imprezy i posiadamy wspaniałe apartamenty, aby powitać naszych gości, którzy mogą zatrzymać się w zamku z obsługą śniadaniową. W naszych piwnicach produkujemy również wina doskonałej jakości.

 5. CHAMPAGNE PIERRE LAURENT

  Francja

  Pierre Laurent, rodzinny biznes od pięciu pokoleń, potwierdza swoją autentyczność poprzez silne zaangażowanie w stosowanie tradycyjnych technik i w ochronę przyrody. Pasjonujący się regionem i kierujący się awangardową wizją rozwoju swoich szampanów, Pierre Laurent chce być "twórcą dobrego samopoczucia", oferując możliwie najbardziej naturalne roczniki, pokazujące typowe cechy gleby, wszystko zgodnie z podejściem eko-odpowiedzialnym. Tradycja, przyjemność i dzielenie się nimi to wartości dziedziczone z ojca na synam, przekazywane także dzisiaj. Rodzina Pierre Laurent uprawia 4, 5 hektara w dolinie Marny, głównie obsadzone Pinot Meunier i Chardonnay. Zasadnicze szczepy winogron to: - Chardonnay: Kwiatowe, cytrusowe, mineralne nuty pełne delikatności. - Pinot noir: Miękkość i nuty owocowe, nadające mieszance win tzw. okrągłość. - Pinot meunier: Aromat czerwonych owoców i wyraźna struktura. Wnosi "ciało" i siłę do mieszanki win. Zbiory od stuleci robione są ręcznie, aby zapewnić jakość winogron zebranych w sposób rzemieślniczy. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia, napoje alkoholowe należy spożywać z umiarem. Sprzedaż napojów alkoholowych nieletnim poniżej 18 roku życia jest zabroniona.

 1. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  Włochy

  Spółka rolnicza Le Mire di Refrontolo produkuje doskonałe Prosecco DOGC. Prosecco z winnicy, w której nowoczesne instalacje do produkcji wina pozwalają na delikatne tłoczenie, a następnie fermentację moszczu w kadziach z regulacją temperatury, a następnie drugą fermentację w kadziach zamkniętych. Produkcja domowa i degustacja. Rodzina Liessi w swojej posiadłości na szczycie wzniesienia Mire, w gminie Refrontolo, od trzech pokoleń produkuje typowe dla swojego regionu wykwintne wina o eleganckim wyglądzie i doskonałym smaku. Wina najwyższej jakości, z winogron rosnących na wzgórzach Conegliano-Valdobbiadene, wytwarzane z pasją i profesjonalizmem. Do najbardziej znanych należą: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - Wino czerwone dojrzewające w beczkach IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Sprzedaż wina niebutelkowanego i w butelkach. Strona internetowa www.proseccolemire.it.

 2. CONSORZIO MARCHIO STORICO DEI LAMBRUSCHI MODENESI

  Włochy

  Historia "dzikiego winogrona" (lambrusco) zawsze fascynowała poetów i pisarzy epoki klasycznej (Wergiliusz, Katon), którzy w swoich dziełach mówili o "Labrusca Vitis" (winorośli lisiej), czyli o dzikim szczepie dającym owoce o cierpkim smaku. Lambrusco, czerwone wino szampańskie lub musujące, o czerwono-rubinowej błyszczącej barwie, należy serwować w temperaturze od 12 do 14°C, aby w pełni rozkoszować się bogactwem jego smaku i aromatu. Lambrusco zrodziło się w Modenie i jest znane na rynku krajowym i międzynarodowym.

 1. PAEANCA SOCIETÀ AGRICOLA DI COLLODEL A. E G. S.S.

  Włochy

  Producenci wina od pokoleń, pragniemy przetworzyć nasze winogrona i zawrzeć w butelce reprezentujący nas produkt. Wino łączące w sobie dawne doświadczenie naszej rodziny w produkcji winogron do prosecco i filozofię procesu produkcji wina w celu maksymalnego ograniczenia zabiegów enologicznych. Osobiście zajmujemy się całym cyklem wytwarzania i przetwórstwa, koncentrując się na poszukiwaniu wysokiej jakości w celu uzyskania doskonalszego produktu.

 2. AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN

  Włochy

  Gospodarstwo rolne Drusian Francesco, położone na wzgórzach Valdobbiadene, skąpane w słońcu i poświęcone winiarstwu i produkcji słynnego wina «prosecco» DOCG de Valdobbiadene, wytwarza około 800 tys. butelek z winem musującym prosecco, winem klasycznym do degustacji przy każdej okazji i w każdą porę dnia, oraz z prosecco musującym Ruralia, wytwarzanym dawnymi metodami w szczególnym procesie winifikacji ze starannie wybranych winogron.

 3. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Białoruś

  Mińska fabryka win musujących uznawana jest za jeden z najważniejszych zakładów produkcji wina na Białorusi i jeden z najlepszych wśród podobnych przedsiębiorstw w krajach CIS. Firma produkuje wysokiej jakości szampan, wina musujące i dzięki swojej pracy jest jedyną, która opanowała najbardziej skomplikowane metody produkcji win musujących. Producenci wina z Mińska ściśle przestrzegają tradycji klasycznych procesów produkcji wina i stosują tylko najwyższej jakości źródła.

 4. AV INTER FOOD AND DRINKS, S.L.

  Hiszpania

  Firma AV INTER FOOD AND DRINKS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina musujące. Jest również obecna w dziedzinach wina stołowe. Ma siedzibę w Elda, Hiszpania.

 5. LUVIT & LUMOE'

  Włochy

  Firma LUVIT & LUMOE', jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina musujące. Jest również obecna w dziedzinach prosecco di valdobbiadene, typowe wina włoskie, i wina czerwone. Ma siedzibę w Borso Del Grappa, Włochy.

 6. F.LLI FICI S.A.S. DI ZERBINI ANNETTA & C.

  Włochy

  Firma F.LLI FICI S.A.S. DI ZERBINI ANNETTA & C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, firmy produkujące wina, PRODUKCJA Wina, i Wina musujące. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 7. MIG'S WORLD WINES

  Belgia

  Firma MIG'S WORLD WINES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - Francja, Wina musujące, piwa owocowe, Wina - Hiszpania, Wina - Francja, i Wina musujące. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO

  Portugalia

  Firma MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach likiery słodkie, Wina - Portugalia, Agencje I PRZEDSTAWICIELSTWA W DZIEDZINIE WINA, i wina musujące. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 1. DISTILLERIE OTHON SCHMITT

  Luksemburg

  Firma DISTILLERIE OTHON SCHMITT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina, szampan, Wina, wina musujące, i degustacje win. Ma siedzibę w Hellange, Luksemburg.

 2. RELAIS DES CAVES

  Luksemburg

  Firma RELAIS DES CAVES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina musujące, Wina, szampan, Wina Bordeaux, i Wina musujące. Ma siedzibę w Moutfort, Luksemburg.

 3. BONDANI & CIE

  Luksemburg

  Firma BONDANI & CIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Sery, wina musujące, Sery, Wędliny włoskie, i Grappa. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 4. PAVIN AG

  Szwajcaria

  Firma PAVIN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach wina musujące, i Grappa. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 5. ENOTECA B&R BEVANDE

  Włochy

  Firma ENOTECA B&R BEVANDE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach enoteka, piwo, likiery, i wina musujące. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 6. LA RIOJA

  Luksemburg

  Firma LA RIOJA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Konserwy, wina musujące, Alkohole i wyroby spirytusowe, szynka hiszpańska, i Konserwy. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 7. UNION OF WINEMAKING COOPERATIVES OF SAMOS

  Grecja

  Firma UNION OF WINEMAKING COOPERATIVES OF SAMOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Grecja. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, uprawa winorośli, wino regionalne, Wina musujące, i słodkie wino. Ma siedzibę w Samos, Grecja.

 8. ALHAMBRA

  Belgia

  Firma ALHAMBRA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, Wina - Francja, Wina mozelskie, Wina musujące, Wino - Madera, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 9. TENUTA CAVALIER

  Włochy

  Firma TENUTA CAVALIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina musujące. Ma siedzibę w Sant'angelo All'esca, Włochy.

 10. GLOBAL WINES - DÃO SUL

  Portugalia

  Firma GLOBAL WINES - DÃO SUL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina musujące, i Wina - Portugalia. Ma siedzibę w Carregal Do Sal, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo