• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - langwedocja i roussillon

Wyniki dla

Wina - langwedocja i roussillon - Import eksport

 1. CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL

  Francja

  Verified by europages badge
 2. DIXVINS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

 3. SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Langwedocja i Roussillon, firmy produkujące wina, wino importowane, wina - hurt, wino francuskie, wino regionalne, Wina - Francja, i wina czerwone. Ma siedzibę w Moussoulens, Francja.

 4. DOMAINE F.JAUBERT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE F.JAUBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina - Langwedocja i Roussillon, wina czerwone, wino francuskie, French red wines, francuskie winnice, wina białe, wina różowe, i słodkie wino. Ma siedzibę w Ponteilla, Francja.

 5. CHÂTEAU MONTANA

  Francja

  Château Montana istnieje od końca XIX wieku. Jean Jonquères d’Oriola, pochodzący z rodziny rolniczej zadomowionej w Pirenejch Wschodnich od ponad 5 wieków, kieruje się swoją pasją, aby wraz z rodziną rozwijać finezję i moc tego terytorium oraz potencjał tych ziem. Winnica obejmije sześćdziesiąt hektarów na dwóch terrenach w Aspres u podnóża Pic du Canigou, między morzem a górami, na południe od Perpignan. Pracujemy na glebach gliniasto-wapiennych z tradycyjnymi odmianami wynorośli, takimi jak Syrah, Grenache, Carignan i Mourvèdre, a także z innymi szczepami winorośli, takimi jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Marselan i Muscat. Posiadamy obecnie certyfikat "Wysoka wartość środowiskowa", stosując tradycyjne metody, takie jak mechaniczna obróbka i uprawa gleby, poszanowanie środowiska, które sprzyjają bioróżnorodności i utrzymują niskie plony. Dzisiaj, w drugim roku ekologicznej konwersji, nasza produkcja na rocznyk 2023 będzie certyfikowania Bio. Nasze wina są winifikowane, starzone i butelkowane na miejscu w naszej piwnicy wyposażonej w termoregulowane kadzie ze stali nierdzewnej oraz w piwnicę z beczkami. Château Montana, oprócz działalności winiarskiej, którą można odkryć poprzez wizyty i degustacje, oferuje możliwość wynajęcia sali oraz zakwaterowanie na wszelkie rodzaje imprez i wydarzeń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIGNOBLES KANDLER

  Francja

  Firma VIGNOBLES KANDLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina doliny Rodanu (Cotes du Rhone), Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina doliny Rodanu (Cotes du Rhone), Wina - Langwedocja i Roussillon, wino francuskie, i Côtes du Rhône. Ma siedzibę w Roubia, Francja.

 2. COMPAGNIE DES VINS DE BORDEAUX ET DE LA GIRONDE

  Francja

  Firma COMPAGNIE DES VINS DE BORDEAUX ET DE LA GIRONDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Parempuyre, Francja.

 3. WINE AROUND

  Francja

  Firma WINE AROUND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 4. THUNEVIN SAS

  Francja

  Firma THUNEVIN SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina - Hiszpania, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Saint-Émilion, Francja.

 5. VIGNOBLES DOM BRIAL

  Francja

  Firma VIGNOBLES DOM BRIAL, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Jest również obecna w dziedzinach wino z nutą owocową. Ma siedzibę w Baixas, Francja.

 1. BERNARD POULET

  Belgia

  Firma BERNARD POULET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina burgundzkie (Bourgogne), Wina doliny Loary (Val de Loire), Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina burgundzkie (Bourgogne), Wina doliny Loary (Val de Loire), i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. ENTERCOOP

  Francja

  Firma ENTERCOOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina Bordeaux, Wina - Langwedocja i Roussillon, i Wina doliny Rodanu (Cotes du Rhone). Ma siedzibę w Saint Aubin De Branne, Francja.

 1. DOMAINE DES BARJAQUES

  Francja

  Firma DOMAINE DES BARJAQUES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina czerwone, wina białe, wina różowe, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Saint-Jean-De-Barrou, Francja.

 2. CHATEAU DE MONTPEZAT

  Francja

  Firma CHATEAU DE MONTPEZAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Pézenas, Francja.

 3. CHATEAU SAINT MARTIN DES CHAMPS

  Francja

  Firma CHATEAU SAINT MARTIN DES CHAMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina, Wina - Langwedocja i Roussillon, i Wina. Ma siedzibę w MURVIEL LES BEZIERS, Francja.

 4. DOMAINE DE L'ARJOLLE

  Francja

  Firma DOMAINE DE L'ARJOLLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Pouzolles, Francja.

 5. CHATEAU BOUSQUETTE

  Francja

  Firma CHATEAU BOUSQUETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Cessenon Sur Orb, Francja.

 6. CHÂTEAU ST MARTIN DE LA GARRIGUE

  Francja

  Firma CHÂTEAU ST MARTIN DE LA GARRIGUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w MONTAGNAC, Francja.

 7. DOMAINE LA MADURA

  Francja

  Firma DOMAINE LA MADURA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Saint Chinian, Francja.

 8. TG VINS

  Belgia

  Firma TG VINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Flémalle, Belgia.

 1. VIALARD LOUIS SAS

  Francja

  Firma VIALARD LOUIS SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Cissac-Médoc, Francja.

 2. CHÂTEAU ROUMANIÈRES

  Francja

  Firma CHÂTEAU ROUMANIÈRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Langwedocja i Roussillon, uprawa winorośli, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Garrigues, Francja.

 3. PRIEURE SAINT JEAN DE BEBIAN

  Francja

  Firma PRIEURE SAINT JEAN DE BEBIAN, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Pézenas, Francja.

 4. SANTA ESTELA

  Francja

  Firma SANTA ESTELA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w THEZAN LES BEZIER, Francja.

 5. DOMAINE DE LA COLOMBETTE

  Francja

  Firma DOMAINE DE LA COLOMBETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Béziers, Francja.

 6. MOULIN DE GASSAC

  Francja

  Firma MOULIN DE GASSAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina - Francja, i Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Aniane, Francja.

 7. DOMAINE DE BACHELLERY

  Francja

  Firma DOMAINE DE BACHELLERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w BEZIERS, Francja.

 8. DOMAINE PECH MENEL

  Francja

  Firma DOMAINE PECH MENEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Quarante, Francja.

 9. SAS CHATEAU D AGEL

  Francja

  Firma SAS CHATEAU D AGEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w AGEL, Francja.

 10. JEAN JEAN

  Francja

  Firma JEAN JEAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Langwedocja i Roussillon. Ma siedzibę w Saint-Felix-De-Lodez, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo