• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertarki pneumatyczne

Wyniki dla

Wiertarki pneumatyczne - Import eksport

 1. PROJECT DRILL

  Włochy

  Sprzedaż nowych i regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 2. OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO

  Turcja

  Przedsiębiorstwo Ozdoken Agriculture Machines założone w 1976 r. i cała jego doświadczona ekipa ciągle rozwijają swoje umiejętności. Aktualnie nowoczesne rolnictwo wymaga szybkiej pracy i poszanowania terminów. Nowoczesne i innowacyjne technologie produkcyjne pozwalają na szybką, wyspecjalizowaną produkcję w naszej jednostce produkcyjnej. Ozdoken produkuje maszyny rolnicze w 4 fabrykach, stosując sterowane komputerowo stoły CNC, technologie cięcia plazmowego i laserowego, spawanie zrobotyzowane oraz wysokiej jakości kabiny malarskie.

 3. AMCAL

  Belgia

 4. IHL

  Niemcy

 5. OKS OTTO KLEIN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH

  Niemcy

 2. I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN

  Dania

 3. KLEMM BOHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. CARSTENS & LARSEN A/S

  Dania

 5. VERMEER BENELUX

  Holandia

 1. C.S.F. DI BASTA NICOLA

  Włochy

 2. LICHT A/S

  Dania

 1. PREMIER HYDRAULICS & PNEUMATICS

  Zjednoczone Królestwo

 2. KAPALIN BIOSCIENCES INC.

  Indie

 3. BTC GMBH PRODUCTION TOOLS

  Niemcy

 4. AIRTOOL MASCHINEN GMBH

  Austria

 5. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

 6. PHU SZCZEPAN. WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI I WARSZTATÓW

  Polska

  PHU SZCZEPAN Kompleksowe Wyposażenie Wulkanizacji. Zaopatrujemy warsztaty wulkanizacyjne i samochodowe w kraju i za granicą już od 2006 roku. Nasz oferta obejmuje: Maszyny i urządzenia: wyważarki do kół, montażownice do opon, kompresory, podnośniki kolumnowe i pneumatyczne, prostowarki do felg, wulkanizatory, nacinarki do opon.Narzędzia pneumatyczne: klucze udarowe i wiertarki, pistolety do pompowania kół.Narzędzia ręczne do serwisu opon: cęgi, skrobaki, ściernice, łyżki montażowe.Materiały naprawcze i chemia: łatki do opon radialnych i diagonalnych, zestawy naprawcze, kleje, uszczelniacze.Akcesoria wulkanizacyjne: ciężarki do wyważania, zawory do opon, pasty montażowe, części do montażownic i wyważarek.Wyposażenie warsztatowe: klucze, wkrętaki, szczypce, gwintowniki, szafki narzędziowe, środki BHP.W ofercie produkty najpopularniejszych marek: ATS, REMA TipTop, SIVIK, Rillfit, UNITROL, HAWEKA, X-tra Seal, OXI, Chicago Pneumatic, Ingersoll Rand, Fini.

 7. SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT)

  Francja

 8. C.O.S. DI SABINO CARMELA & C. (S.N.C.)

  Włochy

 1. SOCOMEC S.P.A.

  Włochy

 2. TOPAC HAMMERS

  Hiszpania