• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertarki pneumatyczne

Wyniki dla

Wiertarki pneumatyczne - Import eksport

 1. OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO

  Turcja

  Przedsiębiorstwo Ozdoken Agriculture Machines założone w 1976 r. i cała jego doświadczona ekipa ciągle rozwijają swoje umiejętności. Aktualnie nowoczesne rolnictwo wymaga szybkiej pracy i poszanowania terminów. Nowoczesne i innowacyjne technologie produkcyjne pozwalają na szybką, wyspecjalizowaną produkcję w naszej jednostce produkcyjnej. Ozdoken produkuje maszyny rolnicze w 4 fabrykach, stosując sterowane komputerowo stoły CNC, technologie cięcia plazmowego i laserowego, spawanie zrobotyzowane oraz wysokiej jakości kabiny malarskie.

 2. AMCAL

  Belgia

  Firma AMCAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, Usługi odwiertów, Wiertarki pneumatyczne, pompy, Usługi odwiertów, i instalacja pomp. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 3. IHL

  Niemcy

  Firma IHL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Młoty pneumatyczne, Cylindry pneumatyczne, Uszczelki pneumatyczne, Wiertarki pneumatyczne, Młoty pneumatyczne, Cylindry pneumatyczne, Uszczelki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. BTC GMBH PRODUCTION TOOLS

  Niemcy

  Firma BTC GMBH PRODUCTION TOOLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Wiertarki pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Wiertarki pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Appenweier, Niemcy.

 5. VERMEER BENELUX

  Holandia

  Firma VERMEER BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spycharki i równiarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Wiertarki pneumatyczne, Maszyny budowlane, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w 's-Heer Arendskerke, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRTOOL MASCHINEN GMBH

  Austria

  Firma AIRTOOL MASCHINEN GMBH, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, wkrętaki elektryczne, wkrętaki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 2. KLEMM BOHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KLEMM BOHRTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Drolshagen, Niemcy.

 3. NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Coswig, Niemcy.

 4. I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN

  Dania

  Firma I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Blommenslyst, Dania.

 5. OKS OTTO KLEIN GMBH

  Niemcy

  Firma OKS OTTO KLEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 1. CARSTENS & LARSEN A/S

  Dania

 2. LICHT A/S

  Dania

 1. C.S.F. DI BASTA NICOLA

  Włochy

 2. PREMIER HYDRAULICS & PNEUMATICS

  Zjednoczone Królestwo

 3. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

 4. RONIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Ronix została założona w Niemczech w 2004 roku. W miarę rozwoju działalności firmy otworzyliśmy nowe biura w dwóch popularnych centrach biznesowych: W U.A.E (Dubaj) i Chinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie narzędzi "najwyższej jakości". Nasz zespół badawczo-rozwojowy podejmuje się wszystkich etapów analizy potrzeb klienta, ustalania standardów jakości i testowania produktów w rzeczywistych warunkach. Uwielbiamy być po Twojej stronie we wszystkich potrzebach związanych z budową i konserwacją, a dzięki ponad 2000 różnych typów narzędzi i 34000 rodzajów części zamiennych jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu. Ronix oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi w rozsądnej cenie. Jakość, różnorodność, rozsądne ceny, obsługa klienta i odpowiedzialność wobec członków naszego zespołu i klientów; to pięć podstawowych wartości, którym wszyscy członkowie Ronix są zawsze w pełni oddani. Nieustannie dążymy do perfekcji. Naszym celem jest: być pierwszą firmą, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o wydajność i innowacje.

 5. MECCANICA ARNES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Meccanica Arnes specjalizuje się w obróbce mechanicznej tocznej, frezarskiej, szlifierskiej oraz w projektowaniu i produkcji akcesoriów i części zamiennych do obrabiarek, takich jak wiertarki, gwintownice, tokarki, CNC i jednostki transferowe. Obecna na rynku firm zajmujących się gwintowaniem i produkcją w sektorach: lotniczym, motoryzacyjnym, hydraulicznym i mechaniki ogólnej od ponad 50 lat, rozszerzyła swoją ofertę o gwintownice pneumatyczne i elektroniczne.

 6. PHU SZCZEPAN. WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI I WARSZTATÓW

  Polska

  PHU SZCZEPAN Kompleksowe Wyposażenie Wulkanizacji. Zaopatrujemy warsztaty wulkanizacyjne i samochodowe w kraju i za granicą już od 2006 roku. Nasz oferta obejmuje: Maszyny i urządzenia: wyważarki do kół, montażownice do opon, kompresory, podnośniki kolumnowe i pneumatyczne, prostowarki do felg, wulkanizatory, nacinarki do opon.Narzędzia pneumatyczne: klucze udarowe i wiertarki, pistolety do pompowania kół.Narzędzia ręczne do serwisu opon: cęgi, skrobaki, ściernice, łyżki montażowe.Materiały naprawcze i chemia: łatki do opon radialnych i diagonalnych, zestawy naprawcze, kleje, uszczelniacze.Akcesoria wulkanizacyjne: ciężarki do wyważania, zawory do opon, pasty montażowe, części do montażownic i wyważarek.Wyposażenie warsztatowe: klucze, wkrętaki, szczypce, gwintowniki, szafki narzędziowe, środki BHP.W ofercie produkty najpopularniejszych marek: ATS, REMA TipTop, SIVIK, Rillfit, UNITROL, HAWEKA, X-tra Seal, OXI, Chicago Pneumatic, Ingersoll Rand, Fini.

 7. SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT)

  Francja

  Firma SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Wiertarki przenośne, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Narzędzia przenośne zasilane, Wiertarki przenośne, gwoździownice, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Bourg Les Valence, Francja.

 8. TOPAC HAMMERS

  Hiszpania

  Firma TOPAC HAMMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki udarowe dla budownictwa, i narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Elgeta, Hiszpania.

 1. SOCOMEC S.P.A.

  Włochy

 2. C.O.S. DI SABINO CARMELA & C. (S.N.C.)

  Włochy