• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe

Wyniki dla

Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe - Import eksport

 1. MOFIX MONTAGE- UND HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOFIX MONTAGE- UND HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Bad Rappenau, Niemcy.

 2. HZ STAGEZONE UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HZ STAGEZONE UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Ilmmünster, Niemcy.

 3. CSK-TEAM GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CSK-TEAM GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. ARNOLD SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ARNOLD SYSTEMS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Reiden, Szwajcaria.

 5. BG TECHNOLOGY

  Polska

  BG Technology to producent elementów giętych i spawanych. Hala produkcyjna zlokalizowana jest w Bydgoszczy (Polska). Firma specjalizuje się w wykonawstwie półproduktów metalowych dla różnych gałęzi przemysłu (głównie meblarstwo oraz budownictwo). W ofercie firmy poza wykonywaniem detali dla firm na indywidualne zamówienie znajdują się takie produkty jak: - meble hotelowe - stelaże metalowe (krzeseł, stołów, biurek, ławek) - nogi metalowe - odbojnice - wiaty rowerowe i stojaki rowerowe - wózki transportowe na magazyny Firma stawia na innowacje w zakresie parku maszynowego oraz dba o dobre relacje ze swoimi kontrahentami. Klienci mogą liczyć na terminowe dostawy i sprawne wyceny. BG Technology przy produkcji detali metalowych korzysta z takich operacji jak: gięcie i walcowanie rur, cięcie rur laserem 3d, cięcie profili laserem 3d, cięcie laserowe blach, spawanie, malowanie proszkowe, cynkowanie, otworowanie, szlifowanie etc. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Wszystkie wyroby na "wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QINGDAO NEW STRONG IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Qingdao New Strong IMP. & EXP. CO., LTD jest wiodącą w Chinach firmą na rynku osłon i zadaszeń. Produkty: namioty, wiaty, bimini do łodzii jachtów, magazyny, szopy na pojemniki, szklarnie ogrodowe, hangary, osłony itp. Jako najstarsza i profesjonalna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji. Eksportujemy nasze wyroby do Ameryki Północnej, Europy, Japonii, Australii, etc., i zdobyliśmy uznanie naszych klientów. 4 zalety to: 1-Posiadamy własną ekipę projektantów: Sami projektujemy wszystkie nasze wyroby. Musimy przyznać, że jesteśmy dumni, że niektóre zdjęcia i modele na stronach innych firm są takie same bo stanowią kopię naszych własnych projektów. Możemy projektować zgodnie z wymaganiami klienta lub projektować specjalne modele, które nie mogą zostać wykonane przez nikogo innego. Nasze wyroby otrzymały certyfikat UE i ISO9001. 2-Posiadamy dwa duże własne zakłady 3-Bezpośrednia sprzedaż z fabryki, konkurencyjne ceny4-Zawsze zapewniamy wysoką skuteczność i profesjonalne usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszych fabryk! Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z Państwem.

 2. TEAM TEJBRANT STADTMOBILIAR UND INFORMATIONSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma TEAM TEJBRANT STADTMOBILIAR UND INFORMATIONSSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, i Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 3. TEAM TEJBRANT STADTMOBILIAR UND INFORMATIONSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma TEAM TEJBRANT STADTMOBILIAR UND INFORMATIONSSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Teltow, Niemcy.

 4. EDELSTAHLTECHNIK JÜRGENS

  Niemcy

  Firma EDELSTAHLTECHNIK JÜRGENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Willebadessen, Niemcy.

 5. BAU-SYSTEME SEE GMBH

  Szwajcaria

  Firma BAU-SYSTEME SEE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Malters, Szwajcaria.

 1. NINDL CHRISTIAN METALL + TECHNIK

  Austria

  Firma NINDL CHRISTIAN METALL + TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Hollersbach Im Pinzgau, Austria.

 2. SCHULZ SONNEN-WETTERSCHUTZSYSTEME & RAUMTRENNUNG GMBH

  Niemcy

  Firma SCHULZ SONNEN-WETTERSCHUTZSYSTEME & RAUMTRENNUNG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Wardenburg, Niemcy.

 1. ZIEGLER STAHLBAU GMBH

  Austria

  Firma ZIEGLER STAHLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. PERTL PLANUNGS GMBH

  Austria

  Firma PERTL PLANUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Bodensdorf, Austria.

 3. GELÄNDERPROFI FERDINAND STEINER

  Austria

  Firma GELÄNDERPROFI FERDINAND STEINER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Metnitz, Austria.

 4. FLYNN FLEX AG

  Szwajcaria

  Firma FLYNN FLEX AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 5. FLORAMAT SA

  Szwajcaria

  Firma FLORAMAT SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe, bulwy, Street furniture, Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe, i gabions. Ma siedzibę w Ropraz, Szwajcaria.

 6. METALLDESIGN SCHMITT INH. ANDREAS SCHMITT

  Niemcy

  Firma METALLDESIGN SCHMITT INH. ANDREAS SCHMITT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 7. FUCHS GMBH

  Niemcy

  Firma FUCHS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieże metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Okapy metalowe, Maszty flagowe, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe, Okapy metalowe, Maszty flagowe, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, i Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Harthausen, Niemcy.

 8. SHELTER SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHELTER SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Liverpool, Zjednoczone Królestwo.

 1. PARKINGS Y MARQUESINAS, S:L

  Hiszpania

  Firma PARKINGS Y MARQUESINAS, S:L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Castellon, Hiszpania.

 2. QUEENSBURY SHELTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUEENSBURY SHELTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, street furniture, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Gateshead, Zjednoczone Królestwo.

 3. HIERMER-ASIMEX GMBH

  Niemcy

  Firma HIERMER-ASIMEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, i Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Marklkofen, Niemcy.

 4. FINKE STAHL- UND HALLENBAU INH. MANFRED FINKE

  Niemcy

  Firma FINKE STAHL- UND HALLENBAU INH. MANFRED FINKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wieże metalowe, Hangary i wozownie stalowe, Wyroby kowalskie, Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe, Wieże metalowe, Hangary i wozownie stalowe, Wyroby kowalskie, i Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Efringen-Kirchen, Niemcy.

 5. J.C. DECAUX BELGIUM

  Belgia

  Firma J.C. DECAUX BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach Plakatowanie jako środek przekazu i promocji, plakaty reklamowe, i Plakatowanie jako środek przekazu i promocji. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. BUS SHELTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUS SHELTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty do dróg publicznych. Ma siedzibę w Cowbridge, Zjednoczone Królestwo.

 7. PENSILINA EGO

  Włochy

  Firma PENSILINA EGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach meble wiszące z poliwęglanu, i markizy. Ma siedzibę w Fermo, Włochy.

 8. NAPA

  Izrael

  Firma NAPA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach związki przedsiębiorstw dystrybucji i handlu detalicznego, i kupno-sprzedaż handlowa. Ma siedzibę w Jerosalem, Izrael.

 9. GRUPA ZUE S.A. ZAKLADY USLUG ENERGETYCZNYCH I KOMUNIKACYJNYCH

  Polska

 10. AB ALU-BAU AG

  Szwajcaria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla