• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budki i wiaty

Wyniki dla

Budki i wiaty - Import eksport

 1. BERNHARD PILZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERNHARD PILZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. SÄBU MORSBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÄBU MORSBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Morsbach, Niemcy.

 3. SANI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SANI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Borgstedt, Niemcy.

 4. PORTAKABIN MOBILRAUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PORTAKABIN MOBILRAUM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Bartholomä, Niemcy.

 5. MOBAZON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOBAZON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Neuwied, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CSS CONTAINER SYSTEME SCHWABEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CSS CONTAINER SYSTEME SCHWABEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Tamm, Niemcy.

 2. XQM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma XQM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 3. MBS RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBS RAUMSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Altenkirchen, Niemcy.

 4. HEINER MIET- & VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINER MIET- & VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. CLEAN TECH SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN TECH SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Hohenbrunn, Niemcy.

 1. DEFOXX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEFOXX GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 2. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 1. B.Z.-P.A.N. CZERWIŃSCY PAULINA CZERWIŃSKA

  Polska

  Siedziba firmy Czerwińscy znajduje się w Marychnowie, w powiecie płockim, w województwie mazowieckim. Rodzinne przedsiębiorstwo zarządzane przez Paulinę Czerwińską specjalizuje się produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Firma działa na rynku od dziesięciu lat i realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych oraz rozmaitych podmiotów gospodarczych. Jeśli szukają Państwo producenta konstrukcji stalowych to najlepszym wyborem jest firma Czerwińscy. Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zapleczu produkcyjnemu przedsiębiorstwo jest w stanie szybko i dokładnie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Zajmuje się między innymi produkcją wiat, hal i zadaszeń pod maszyny rolnicze, samochody osobowe i ciężarowe oraz siano i słomę. Dachy tych konstrukcji mogą być wykonane jako jednospadowe lub dwuspadowe, a bramy zamontowane w wersji przeusuwanej lub otwieranej na boki. Oczywiście każdy z obiektów może być pomalowany na wybrany kolor, orynnowany i doświetlony świetlikami lub oknami. Równie bogata oferta dotyczy garaży blaszanych, które mogą być także docieplone i zakotwiczone. Dodatkowo w ramach kompleksowej oferty pracownicy firmy podejmują się wylewania posadzek i kładzenia kostki brukowej we wzniesionych obiektach.

 2. PREFABRI S.L.

  Hiszpania

  Moduły prefabrykowane - Kontenery modułowe - Biura przenośne - Budynki modułowe prefabrykowane - Rezydencje modułowe dla pracowników branży budowlanej i górnictwa - Szkoły i gimnazja - centra medyczne - biura - Toalety i szatnie. Proponujemy różne stopnie zaangażowania, w zależności od projektu: od zwykłej dostawy naszych wyrobów prefarykowanych po rozwiązania pod klucz dla obozowisk górniczych, biura, szkoły, centra medyczne, stołówki, pomieszczenia sanitarne.

 3. NOVOBOX SRL

  Włochy

  NOVOBOX działa od ponad 50 lat w branży izolowanych prefabrykatów. Produkujemy prefabrykowane pudła, monobloki i kontenery budowlane, struktury ocieplane do biur, kabiny prysznicowe i mieszkalne. Realizujemy struktury zgodnie z potrzebami klienta, ze spersonalizowanym wykończeniem. Oferujemy także monobloki prefabrykowane w ramach wynajmu. Od prostego modułu po duże, wielopiętrowe struktury dla szkół, szpitali, biur i placów budowy na wielką skalę, z wyposażeniem i urządzeniami każdego rodzaju.

 4. EURO-TECH TOMASZ CHOJNACKI

  Polska

  Firma „Euro-Tech”, z siedzibą w miejscowości Ludwinowo (gmina Włocławek), oferuje swoim Klientom wysokiej jakości konstrukcje stalowe, takie jak wiaty, kratownice, wiązary kratowe czy też całe hale magazynowe. Za produkcję wszystkich oferowanych przez nas towarów odpowiada przeszkolony i mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem personel. To właśnie nasi pracownicy, korzystając z nowoczesnego, doskonale wyposażonego parku maszyn, gwarantują Państwu najwyższą jakość produktów oraz usług.

 5. BARUZZI S.R.L.

  Włochy

  Firma BARUZZI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Jest również obecna w dziedzinach boksy na place budowy, boksy prefabrykowane, konstrukcje prefabrykowane wolnostojące, i jednoczęściowe boksy prefabrykowane. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 6. ERWE-CONTAINERYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ERWE-CONTAINERYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 7. A - ZIEBUHR CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Firma A - ZIEBUHR CONTAINER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 8. SILOCO GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma SILOCO GMBH & CO.KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. CBH-CONTAINER-BAU HOLZWICKEDE GMBH

  Niemcy

  Firma CBH-CONTAINER-BAU HOLZWICKEDE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Holzwickede, Niemcy.

 2. RAUMSYSTEME GROB

  Niemcy

  Firma RAUMSYSTEME GROB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Gersthofen, Niemcy.

 3. THOMAS TREUDE GMBH

  Niemcy

  Firma THOMAS TREUDE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Celle, Niemcy.

 4. BLOEDORN CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Firma BLOEDORN CONTAINER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. CONTAINERLAND D/M/S GMBH

  Niemcy

  Firma CONTAINERLAND D/M/S GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 6. FERIENDORF STODERTRAUM

  Austria

  Firma FERIENDORF STODERTRAUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotel. Jest również obecna w dziedzinach Budki i wiaty, miejscowość turystyczna, holiday homes, i Budki i wiaty. Ma siedzibę w Gröbming, Austria.

 7. WEITERSHAGEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma WEITERSHAGEN GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Engen, Niemcy.

 8. MODULE

  Niemcy

  Firma MODULE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Wackernheim, Niemcy.

 9. TECHNIFLEX

  Francja

  Firma TECHNIFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Jest również obecna w dziedzinach Zadaszenia i namioty na imprezy, ogrodowe domki narzędziowe, namioty cyrkowe, i weranda. Ma siedzibę w Le Perray-En-Yvelines, Francja.

 10. CONTAINER RENT PETRI GMBH

  Niemcy

  Firma CONTAINER RENT PETRI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budki i wiaty. Ma siedzibę w Herdorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo