• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budki i wiaty

Wyniki dla

Budki i wiaty - Import eksport

 1. SÄBU MORSBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SANI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. A - ZIEBUHR CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. BERNHARD PILZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. CSS CONTAINER SYSTEME SCHWABEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOBAZON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. XQM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. MBS RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. HEINER MIET- & VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. CLEAN TECH SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. CONTAINERHANDEL57 HAHN & KREISCHER GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. DEFOXX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ARCUS RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 5. B.Z.-P.A.N. CZERWIŃSCY PAULINA CZERWIŃSKA

  Polska

  Siedziba firmy Czerwińscy znajduje się w Marychnowie, w powiecie płockim, w województwie mazowieckim. Rodzinne przedsiębiorstwo zarządzane przez Paulinę Czerwińską specjalizuje się produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Firma działa na rynku od dziesięciu lat i realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych oraz rozmaitych podmiotów gospodarczych. Jeśli szukają Państwo producenta konstrukcji stalowych to najlepszym wyborem jest firma Czerwińscy. Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zapleczu produkcyjnemu przedsiębiorstwo jest w stanie szybko i dokładnie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Zajmuje się między innymi produkcją wiat, hal i zadaszeń pod maszyny rolnicze, samochody osobowe i ciężarowe oraz siano i słomę. Dachy tych konstrukcji mogą być wykonane jako jednospadowe lub dwuspadowe, a bramy zamontowane w wersji przeusuwanej lub otwieranej na boki. Oczywiście każdy z obiektów może być pomalowany na wybrany kolor, orynnowany i doświetlony świetlikami lub oknami. Równie bogata oferta dotyczy garaży blaszanych, które mogą być także docieplone i zakotwiczone. Dodatkowo w ramach kompleksowej oferty pracownicy firmy podejmują się wylewania posadzek i kładzenia kostki brukowej we wzniesionych obiektach.

 6. PREFABRI S.L.

  Hiszpania

  Moduły prefabrykowane - Kontenery modułowe - Biura przenośne - Budynki modułowe prefabrykowane - Rezydencje modułowe dla pracowników branży budowlanej i górnictwa - Szkoły i gimnazja - centra medyczne - biura - Toalety i szatnie. Proponujemy różne stopnie zaangażowania, w zależności od projektu: od zwykłej dostawy naszych wyrobów prefarykowanych po rozwiązania pod klucz dla obozowisk górniczych, biura, szkoły, centra medyczne, stołówki, pomieszczenia sanitarne.

 7. NOVOBOX SRL

  Włochy

  NOVOBOX działa od ponad 50 lat w branży izolowanych prefabrykatów. Produkujemy prefabrykowane pudła, monobloki i kontenery budowlane, struktury ocieplane do biur, kabiny prysznicowe i mieszkalne. Realizujemy struktury zgodnie z potrzebami klienta, ze spersonalizowanym wykończeniem. Oferujemy także monobloki prefabrykowane w ramach wynajmu. Od prostego modułu po duże, wielopiętrowe struktury dla szkół, szpitali, biur i placów budowy na wielką skalę, z wyposażeniem i urządzeniami każdego rodzaju.

 8. EURO-TECH TOMASZ CHOJNACKI

  Polska

  Firma „Euro-Tech”, z siedzibą w miejscowości Ludwinowo (gmina Włocławek), oferuje swoim Klientom wysokiej jakości konstrukcje stalowe, takie jak wiaty, kratownice, wiązary kratowe czy też całe hale magazynowe. Za produkcję wszystkich oferowanych przez nas towarów odpowiada przeszkolony i mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem personel. To właśnie nasi pracownicy, korzystając z nowoczesnego, doskonale wyposażonego parku maszyn, gwarantują Państwu najwyższą jakość produktów oraz usług.

 9. BARUZZI S.R.L.

  Włochy

 10. THOMAS TREUDE GMBH

  Niemcy

 1. SILOCO GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. CBH-CONTAINER-BAU HOLZWICKEDE GMBH

  Niemcy

 3. RAUMSYSTEME GROB

  Niemcy

 4. ERWE-CONTAINERYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. BLOEDORN CONTAINER GMBH

  Niemcy

 6. CONTAINERLAND D/M/S GMBH

  Niemcy

 7. FERIENDORF STODERTRAUM

  Austria

 8. WEITERSHAGEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 9. MODULE

  Niemcy

 10. ZEITRAUMMODULE UG

  Niemcy