• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wióry stalowe

Wyniki dla

Wióry stalowe - Import eksport

 1. ELOONA GMBH

  Niemcy

  Eloona Drahtgestrick GmbH, jako innowacyjne, dynamiczne i zorientowane na ekologię przedsiębiorstwo, charakteryzuje się swoim celem, którym jest ochrona środowiska naturalnego i we wszystkich dziedzinach praca przyjazna środowisku i ludziom. Najnowsze technologie i najlepszy sposób nadzoru projektu są podstawą naszej filozofii. Nasz nieustanny rozwój zapewnia spełnianie ciągle rosnących wymagań technologicznych. W dziedzinie filtracji, technologii ochrony środowiska i procesów prowadzimy działalność jako producent tkanych filtrów technicznych, a także odmgławiaczy i kompletnych wkładów do usuwania osadów stosowanych w prawie każdej technologii wychwytywania i filtracji. Główne zastosowania to odpylanie, filtrowanie powietrza wchodzącego i wychodzącego, klimatyzacja, usuwanie gazów spalinowych, usuwanie oparów, usuwanie mgły olejowej i emulsyjnej, a także filtry do rozdzielania smarów, oraz płyty przegrodowe / filtry osłonowe przed ogniem w technologii dużych kuchni.

 2. DEUTSCHES METALLFASERWERK DR. SCHWABBAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  DEUTSCHES METALLFASERWERK to działająca z sukcesem od 1951 r. rodzinna firma – aktualnie trzecie pokolenie. Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji włókien metalowych STAX obejmuje różne materiały takie jak włókna ciągłe, krótkie i włókniny. W naszych zakładach w Neidenstein w Niemczech i w Dasnicy w Czechach produkujemy włókna metalowe STAX wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej 1.4113 i 1.4841, miedzi Cu99, mosiądzu MS67 i aluminium AlMg5. Może dołączyć do nich nowy materiał odpowiedni dla Twoich specyficznych zastosowań.

 3. DHD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. GREEN STEEL SOLANA SRL

  Włochy

  Firma Green Steel Solana srl jest wyspecjalizowana w produkcji wełny i włókien z miedzi, mosiądzu, brązu, cynku, aluminium, stali i stali nierdzewnej. Nasze produkty są stosowane przez największych na świecie producentów opon. Jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój.

 5. GUVEN METAL SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LLC TD BLESK

  Ukraina

 2. EKKSOL V.O.F.

  Holandia

 3. NSG NAKAGAWA + SAUER & CO. GMBH

  Niemcy

 4. PIWEL

  Luksemburg

 5. BARLESA SL

  Hiszpania

 1. ERNST HAISS EISEN- UND METALL BETRIEBS-GMBH

  Niemcy

 2. CHIRCU PROD-IMPEX COMPANY S.R.L.

  Rumunia

 1. STAX METAL FIBERS S.R.O.

  Republika Czeska

 2. OVERBECK & CO. GMBH

  Niemcy

 3. KARL BAUMANN & SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 4. ERNST HAISS, EISEN- UND METALL-BETRIEBS-GMBH

  Niemcy

 5. OKUB LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. GÉFI-RAAB KFT.

  Węgry

 7. INM PARTNER KFT.

  Węgry

 8. LUNIK STAR S.R.L.

  Włochy

 1. KILLEEN (STEEL WOOL) LTD

  Irlandia

 2. RUNO-COMMERCE LTD

  Bułgaria

 3. FABRICA DE PLASTICOS FAVIR, LDA

  Portugalia

 4. STRAHL- UND FASERTECHNIK E. MIKSCH

  Niemcy

 5. ACEROS DEL TEA SA

  Hiszpania

 6. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgia

  Silosy modułowe, z możliwością dopasowania, dostosowane do możliwości przemysłowych składowania każdego produktu luzem, a także pozwalające na całkowite opróżnienie i wypełnienie innym produktem bez uprzedniego wyczyszczenia. Silosy DOHOGNE SYSTEM ocynkowane lub ze stali z gładkimi ściankami, zbudowane z giętych paneli, mocowane śrubami zewnętrznie, samoczyszczące, z możliwością demontażu, zamienne, grubość od 2 do 4 mm, wymiary standardowe 940 x 1940 mm. Silosy szczelne i solidne, 50 lat doświadczenia, regulowane normą europejską EN 1991-4 odpowiadające na specyficzne wymogi statyczne i dynamiczne składowania. Silosy prefabrykowane przewoźne, a więc: Łączenie elementów do danej istniejącej już całości jest możliwe, dzięki dostawie na miejsce silosu w segmentach nie wymagających odpowiedniej drogi wjazdu tak jak to było niezbędne dla tradycyjnego silosu kotłowego. Szybki montaż nie wymaga dużych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Silos z zabezpieczeniem przed wybuchem wg norm ATEX i Europejskich.

 7. TORCAMES

  Portugalia