• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wióry stalowe

Wyniki dla

Wióry stalowe - Import eksport

 1. DEUTSCHES METALLFASERWERK DR. SCHWABBAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DEUTSCHES METALLFASERWERK to działająca z sukcesem od 1951 r. rodzinna firma – aktualnie trzecie pokolenie. Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji włókien metalowych STAX obejmuje różne materiały takie jak włókna ciągłe, krótkie i włókniny. W naszych zakładach w Neidenstein w Niemczech i w Dasnicy w Czechach produkujemy włókna metalowe STAX wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej 1.4113 i 1.4841, miedzi Cu99, mosiądzu MS67 i aluminium AlMg5. Może dołączyć do nich nowy materiał odpowiedni dla Twoich specyficznych zastosowań.

 2. ELOONA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Eloona Drahtgestrick GmbH, jako innowacyjne, dynamiczne i zorientowane na ekologię przedsiębiorstwo, charakteryzuje się swoim celem, którym jest ochrona środowiska naturalnego i we wszystkich dziedzinach praca przyjazna środowisku i ludziom. Najnowsze technologie i najlepszy sposób nadzoru projektu są podstawą naszej filozofii. Nasz nieustanny rozwój zapewnia spełnianie ciągle rosnących wymagań technologicznych. W dziedzinie filtracji, technologii ochrony środowiska i procesów prowadzimy działalność jako producent tkanych filtrów technicznych, a także odmgławiaczy i kompletnych wkładów do usuwania osadów stosowanych w prawie każdej technologii wychwytywania i filtracji. Główne zastosowania to odpylanie, filtrowanie powietrza wchodzącego i wychodzącego, klimatyzacja, usuwanie gazów spalinowych, usuwanie oparów, usuwanie mgły olejowej i emulsyjnej, a także filtry do rozdzielania smarów, oraz płyty przegrodowe / filtry osłonowe przed ogniem w technologii dużych kuchni.

 3. DHD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DHD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Ma siedzibę w Spalt, Niemcy.

 4. GREEN STEEL SOLANA SRL

  Włochy

  Firma Green Steel Solana srl jest wyspecjalizowana w produkcji wełny i włókien z miedzi, mosiądzu, brązu, cynku, aluminium, stali i stali nierdzewnej. Nasze produkty są stosowane przez największych na świecie producentów opon. Jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój.

 5. GUVEN METAL SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma GUVEN METAL SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LLC TD BLESK

  Ukraina

  Firma LLC TD BLESK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Ma siedzibę w Kherson, Ukraina.

 2. ERNST HAISS EISEN- UND METALL BETRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST HAISS EISEN- UND METALL BETRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Haslach, Niemcy.

 3. EKKSOL V.O.F.

  Holandia

  Firma EKKSOL V.O.F., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciw pasożytom, polerowanie, i Środki przeciw pasożytom. Ma siedzibę w Hardenberg, Holandia.

 4. OVERBECK & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma OVERBECK & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Wióry stalowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Langwedel, Niemcy.

 5. STRAHL- UND FASERTECHNIK E. MIKSCH

  Niemcy

  Firma STRAHL- UND FASERTECHNIK E. MIKSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Wióry stalowe, Armatura rurociągowa przemysłowa, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Wióry stalowe, i Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 1. NSG NAKAGAWA + SAUER & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma NSG NAKAGAWA + SAUER & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, Materiały nietkane, włóknina, Wióry stalowe, Materiały nietkane, włóknina, Fibreglass needle mats, i tłumiki samochodowe. Ma siedzibę w Waibstadt, Niemcy.

 2. PIWEL

  Luksemburg

  Firma PIWEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, Wióry stalowe, i Gąbki ścierające. Ma siedzibę w Bertrange, Luksemburg.

 1. KARL BAUMANN & SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma KARL BAUMANN & SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, Druty i kable żelazne, Wióry stalowe, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Malsch, Niemcy.

 2. FABRICA DE PLASTICOS FAVIR, LDA

  Portugalia

  Firma FABRICA DE PLASTICOS FAVIR, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Wióry stalowe, i Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Ma siedzibę w Vimieiro Scd, Portugalia.

 3. CHIRCU PROD-IMPEX COMPANY S.R.L.

  Rumunia

  Firma CHIRCU PROD-IMPEX COMPANY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wióry stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do śrutowania, i Materiały do śrutowania. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 4. GÉFI-RAAB KFT.

  Węgry

  Firma GÉFI-RAAB KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wióry stalowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Wióry stalowe. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 5. INM PARTNER KFT.

  Węgry

  Firma INM PARTNER KFT., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, i Wióry stalowe. Ma siedzibę w Debrecen, Węgry.

 6. ACEROS DEL TEA SA

  Hiszpania

  Firma ACEROS DEL TEA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Wióry stalowe, i Wióry stalowe. Ma siedzibę w Ponteareas, Hiszpania.

 7. OKUB LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. KILLEEN (STEEL WOOL) LTD

  Irlandia

 1. ERNST HAISS, EISEN- UND METALL-BETRIEBS-GMBH

  Niemcy

 2. STAX METAL FIBERS S.R.O.

  Republika Czeska

 3. BARLESA SL

  Hiszpania

 4. RUNO-COMMERCE LTD

  Bułgaria

 5. LUNIK STAR S.R.L.

  Włochy

 6. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Silosy modułowe, z możliwością dopasowania, dostosowane do możliwości przemysłowych składowania każdego produktu luzem, a także pozwalające na całkowite opróżnienie i wypełnienie innym produktem bez uprzedniego wyczyszczenia. Silosy DOHOGNE SYSTEM ocynkowane lub ze stali z gładkimi ściankami, zbudowane z giętych paneli, mocowane śrubami zewnętrznie, samoczyszczące, z możliwością demontażu, zamienne, grubość od 2 do 4 mm, wymiary standardowe 940 x 1940 mm. Silosy szczelne i solidne, 50 lat doświadczenia, regulowane normą europejską EN 1991-4 odpowiadające na specyficzne wymogi statyczne i dynamiczne składowania. Silosy prefabrykowane przewoźne, a więc: Łączenie elementów do danej istniejącej już całości jest możliwe, dzięki dostawie na miejsce silosu w segmentach nie wymagających odpowiedniej drogi wjazdu tak jak to było niezbędne dla tradycyjnego silosu kotłowego. Szybki montaż nie wymaga dużych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Silos z zabezpieczeniem przed wybuchem wg norm ATEX i Europejskich.

 7. TORCAMES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma TORCAMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Stal, Obrabiarki - części i osprzęt, Mosiądz, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Toczenie stali i metali, Frezowanie CNC-4-osiowe, obróbka aluminium CNC, i frezowanie CNC. Ma siedzibę w Espinhel Águeda, Portugalia.