• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki i maszyny do wykrawania metali

Wyniki dla

Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali - Import eksport

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 3. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 4. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROEMHELD wraz ze specjalistami w dziedzinie techniki mocowania, HILMA i STARK, tworzy grupę przedsiębiorstw oferującą kompleksowy asortyment produktów w zakresie technik mocowania przeznaczonych dla technologii produkcji. Asortyment produktów uzupełniony jest licznymi elementami hydraulicznymi do ogólnego zastosowania w przemyśle oraz komponentami i systemami do montażu i techniki napędowej. Ze względu na różnorodność produktów i wieloletnie doświadczenie w ich zastosowaniu Grupa ROEMHELLD jest w stanie opracowywać i oferować rozwiązania dla różnych firm. Grupa ROEMHELLD zatrudnia łącznie 510 osób i osiąga roczny obrót w wysokości ok. 105 mln euro. Oprócz klientów krajowych, którzy są kompleksowo obsługiwani przez 17 biur sprzedaży i partnerów handlowych w Niemczech, coraz większe znaczenie zyskuje eksport. Römheld posiada już około 50% udział w eksporcie, który biorąc pod uwagę eksport pośredni wzrasta do ponad 65%.

 5. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 2. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo ORTAKLAR HYDRAULIC jest czołowym, mieszczącym się w Turcji, producentem siłowników hydraulicznych i osprzętu do pomp do betonu. Dotrzymując kroku rozwojowi technologicznemu i wymaganiom klientów, nasz portfel produktów obejmuje obecnie dostawy cylindrów do betonu, siłowników hydraulicznych oraz osprzętu do pomp do betonu. Od początku lat 2000, z powodzeniem rozwinęliśmy działalność zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych, zyskując opinię preferowanej marki producentów pomp w USA, Indiach, Rosji i Australii. Zróżnicowane obszary naszej działalności zaspokajają potrzeby różnych branż: •Sprzęt budowlany ruchomy, •Części do pomp do betonu, •Maszyny rolnicze, •Przemysł motoryzacyjny, •Pojazdy przemysłowe, •Przemysł stoczniowy i przemysł spożywczy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na wytwarzanie siłowników hydraulicznych standardowych i na specjalne zamówienie, których wewnętrzne średnice wynoszą od ⌀ 40 do 400mm, a skok do 4000mm. Dzięki elastycznym metodom produkcji, maszynom CNC, głębokiemu wierceniu, honowaniu, szlifowaniu cylindrycznemu, skórowaniu i nagniataniu tocznemu, automatycznym maszynom spawalniczym i kompleksowemu systemowi chromowania, dostarczamy szeroki asortyment części i aplikacji. Mieszczący się w KOCAELI, nasz awangardowy zakład zatrudnia wykwalifikowany personel i stosuje nowoczesne maszyny, priorytetowo traktując efektywność i najwyższą jakość. Naszym zamysłem jest bycie liderem w tureckiej produkcji siłowników hydraulicznych, motywowanym przez satysfakcję klienta, doskonałość produktów i odpowiedzialność społeczną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. NDS CNC SP. Z O. O.

  Polska

  Verified by europages badge

  NDS CNC jest polskim przedsiębiorstwem, specjalizującym się w produkcji elementów poddanych obróbce CNC dla przemysłu metalowego. Ponad 8-o letnie doświadczenie pozwoliło NDS CNC zbudować renomę w produkcji wysokiej jakości elementów. Oferta firmy obejmuje maszyny CNC, w tym pionowe centra obróbcze, centra tokarskie i maszyny wielofunkcyjne. Wszystkie są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu precyzji i elastyczności w obróbce metali. Umożliwiają także indywidualne rozwiązania, zgodnie ze specyficznymi potrzebami klientów. NDS CNC stosuje najnowocześniejsze technologie i procesy produkcyjne, aby zapewnić najwyższą jakość swoich usług. Ściśle współpracuje ze swoimi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i zapewnić wszechstronne wsparcie. Klienci niemieckojęzyczni dysponują biurem partnerskim w Rinteln, Niemcy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. VIRMER

  Holandia

  Verified by europages badge

  Twoja firma zajmuje się cięciem, grawerowaniem lub znakowaniem materiałów i nadszedł czas na zakup lub wymianę maszyny CNC. Przed zakupem nowej maszyny, zadajesz sobie mnóstwo pytań: Czy będzie wydajna? Jak długo będzie działać? Rok? Miesiąc? Tydzień? Virmer jest czymś więcej niż tylko dealerem maszyn CNC, jesteśmy autentycznym partnerem dla Twojego biznesu. Dostarczamy Ci naszą wiedzę techniczną o tym, jak zrobić najlepsze produkty końcowe i jak wykorzystywać efektywnie nasze maszyny CNC.

 5. CERATIZIT

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

 1. DRANSFELD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRANSFELD GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 2. WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, spawarki elektrodowe, spawarki mig, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i spawarka do karoserii samochodowych. Ma siedzibę w Cerrione, Włochy.

 1. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Frezarki, Frezowanie stali i metali, Frezowanie CNC-5-osiowe, obróbka CNC, Części obrabiane CNC, blacha, Obróbka CNC, i Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 3. STANZEREI UND WERKZEUGBAU HILD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STANZEREI UND WERKZEUGBAU HILD GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Scheden, Niemcy.

 4. PROMEX BG

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PROMEX BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Blachy - rury, Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 6. ASW- HALLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASW- HALLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Langenargen, Niemcy.

 7. P&M TOOLS CONSTRUCTION

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma P&M TOOLS CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Frezarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

 8. EAGLE SP.ZO.O

  Polska

  EAGLE LASERS jest wiodącą marką w dziedzinie rozwoju i produkcji światłowodowych systemów cięcia laserowego. Dzięki zastosowaniu wysokich mocy źródła lasera fiber, przyspieszeń aż do 6G i najnowocześniejszej technologii cięcia, klienci Eagle mogą korzystać z pełnej wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Nasze wycinarki laserowe opierają się na opracowanej i doskonalonej koncepcji "idealnej maszyny". Składają się na nią: trawersa z włókna węglowego, silniki liniowe na wszystkich osiach, opatentowana głowica tnąca "eVa", najwyższe moce lasera na rynku i wymiana palet w zaledwie 9 sekund. Wszystkie te elementy zapewniają dynamiczne, wysokowydajne rozwiązania. Marka EAGLE LASERS od zawsze była kojarzona z innowacjami. Jako pierwsza wprowadziła na rynek urządzenia w technologii fiber o mocy 8 kW, 10 kW, 12 kW, 20 kW i 30 kW. Ponadto oferuje dopasowane do potrzeb rozwiązania automatyzacji i oprogramowanie wspierające produkcję. Firma Eagle zapewnia pełne wsparcie klienta w procesie decyzyjnym i zakupowym, analizuje najlepsze rozwiązania, a także zapewnia opiekę posprzedażową i obsługę serwisową dla wszystkich klientów. Wycinarki laserowe EAGLE są zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe oczekiwania klientów. To świetnie zintegrowany system i solidny partner do produkcji dla każdej grubości blach. Zaawansowane technologicznie, precyzyjne, dynamiczne i zbudowane z wykorzystaniem nowinek technologicznych maszyny zapewniają wydajność pracy na najwyższym poziomie.

 1. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 2. HS UNITED EUROPEAN CONNECTORS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Grupa Schatz jest reprezentowana przez HSUEC GmbH & Co. KG jako producent złączek, styków standardowych oraz elementów tłoczonych dostosowanych do potrzeb klienta dla przemysłu elektrycznego i samochodowego, a od 1981 roku Schatz GmbH jest dostawcą podzespołów elektromechanicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Ponadto, dzięki naszej wydajnej konstrukcji przyrządów i narzędzi oraz konstrukcji form wtryskowych, mamy możliwość w każdej chwili uzupełnić naszą ofertę usług o wymagania wewnętrzne i zewnętrzne. Grupa Schatz posiada również zakłady produkcyjne w Republice Czeskiej, gdzie wykonujemy montaż kompletnych zespołów i częściowych rozwiązań dla specyficznych zastosowań klienta. Siedziba administracyjna grupy przedsiębiorstw znajduje się w Lauterhofen, niedaleko Norymbergi. Jako nowoczesna firma rodzinna, widzimy siebie jako innowacyjnego partnera dla naszych klientów, również w środowisku międzynarodowym.

 3. METALLBEARBEITUNG BECKER GMBH

  Niemcy

  Firma Metallbearbeitung Becker GmbH powstała w 1996 roku w Dautphetal. W stosunkowo krótkim czasie przestrzeń produkcyjna i magazynowa została powiększona do 6.000 m². Dział produkcji dysponuje dziś dużym parkiem maszyn tokarskich i frezarek CNC sterowanych numerycznie. Hartowanie indukcyjne, kompletny montaż i przygotowanie maszyn – oraz części łączące, to niektóre z prac wykonywanych przez doświadczonych pracowników MBB. Produkcja i usuwanie odpadów odbywają się zgodnie z surowymi normami ochrony środowiska. Energia potrzebna do produkcji jest tymczasowo wytwarzana i dostarczana przez fabryczene systemy solarne. Na nowoczesnych obrabiarkach CNC sterowanych numerycznie wytwarzamy pojedyncze sztuki i podzespoły. Mogą być przygotowane m.in. dzięki odlewom dostarczonym przez klientów. Zajmujemy się także zakupem materiałów oraz organizacją kolejnych etapów przetwarzania, takich jak np. obróbka powierzchni i cieplna.

 4. NTF KORFHAGE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  NTF-Korfhage Maschinenbau GmbH jest waszym kompetentnym partnerem w zakresie obróbki skrawaniem, technologii napędu zaworów, budowy i montażu maszyn specjalnych. Oferujemy kompetentną i fachową obsługę opartą na wieloletnim doświadczeniu. W połączeniu z najnowszą technologią produkcji przekłada się to na naszą szeroką gamę usług. Produkcja maszyn i podzespołów i części do maszyn. Paleta produktów dla sektora budowy maszyn: giętarki do cylindrów, pierścieni zaciskowych, profili wydrążonych i pełnych. Maszyny specjalne z projektem konstrukcyjnym lub bez, technika automatyzacji, urządzenia do spawania, instalacje transportowe i doprowadzające. Inżynieria mechaniczna w zakresie giętarek do profili, pierścieni zaciskowych, rolek bezszypaczowych do obudów, klocków hamulcowych itp., 3-walcowa giętarka obrotowa, spęczarka, maszyny specjalne, technika automatyzacji, wieloosiowa obróbka CNC. Dzięki wysokim kwalifikacjom działu elektrycznego i montażowego, dysponujemy niezbędnym know-how do produkcji maszyn i podzespołów.

 5. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 6. BRUNO METALLBEARBEITUNG

  Niemcy

  Bruno Metallbearbeitung - wasz partner w zakresie obróbki CNC. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie CNC oraz szlifowanie precyzyjne CNC, szlifowanie płaszczyzn z użyciem CNC, szlifowanie wibracyjne i honowanie. Próbki wstępne, serie pilotażowe i prototypy, małe, średnie i duże serie, wykonujemy wszystko i obrabiamy prawie wszystkie materiały. Zawdzięczmy obecną pozycję naszej firmy zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Zaufanie, które może wzrosnąć tylko dzięki niezawodności dostaw, jakości i dobrym osobistum kontaktom z klientami. Właśnie na tych elementach partnerstwa opiera się zaangażowanie i motywacja w poszukiwaniu jeszcze lepszych rozwiązań. Pragniemy konsekwentnie realizować ten osobisty dialog. Przedyskutuj z nami swój następny projekt.

 7. CIBO

  Belgia

  Cibo jest globalnym dostawcą w dziedzinie wygładzania, szlifowania i polerowania. W tym celu przedsiębiorstwo łączy 3 główne elementy. Cibo posiada, między innymi, niemal niewyczerpaną ofertę produktów do wygładzania, szlifowania i polerowania. Projektuje także specjalne szlifierki poprawiające jakość wykończenia, osiągające szybciej żądany efekt i ułatwiające pracę operatorom. Ponadto, zespół Cibo świadczy swoim klientom usługi pomocy i doradztwa.

 8. MULTITEC - JAKOB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Konstrukcja, produkcja i montaż magazynów narzędzi (magazyny łańcuchowe, magazyn bębnowe, magazyn obrotowe, magazyn regałowe, magazyny pick-up) i systemów wymiany narzędzi do obrabiarek. Dodatkowo oferujemy różnorodne wersje urządzeń do czyszczenia chwytów narzędzi i stożków narzędziowych. Konstrukcja, produkcja i montaż wykrojników do folii (wykrojniki pasmowe i wykrojniki kompletnych form) do maszyn pakujących. Produkcja kontraktowa elementów frezowanych na 5-osiowych maszynach CNC.

 9. ELABORO GMBH

  Niemcy

  Elaboro to centrum produkcyjne specjalizujące się w innowacyjnej obróbce biomateriałów do zastosowań stomatologicznych i medycznych. Wykorzystywanie nowoczesnej technologii oraz elastyczność przedsiębiorstwa średniej wielkości wyróżnia nas na tle większych firm konkurencyjnych. Łączymy wyzwania przyszłości z wysokimi wymaganiami jakościowymi i dokładamy wszelkich starań, aby nasz zakład w Niemczech był zorientowany na potrzeby klientów, ekonomiczny i opłacalny.

 10. FICEP SPA

  Włochy

  FICEP SPA projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie instalacje ze sterowaniem cyfrowym oraz sterowane maszyny do przemysłu stalowego, kowalstwa i budownictwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali - Import eksport

Liczba wyników

8433 Przedsiębiorstwa