• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa suche

Wyniki dla

Warzywa suche - Import eksport

 1. ECO-CORN SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem suszonych ziemniaków, suszonej marchwi, suszonej cebuli i suszonego czosnku. Nasza fabryka zlokalizowana w centralnej Polsce została założona w 2013 roku. Nasze produkty wytwarzane są ze świeżych warzyw pochodzących z polskich upraw. Nie używamy żadnych dodatków. Kilkuletnie doświadczenie i najwyższa jakość produktów pozwoliły nam zdobyć zaufanie największych producentów z branży spożywczej, którzy wymagają stosowania norm IFSS lub BRC. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Wieloetapowy proces kontroli jakości i zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności (IFSS) gwarantują najlepsze produkty. Produkujemy odwodnione słupki i kostki ziemniaczane, odwodnione grysiki ziemniaczane, odwodnione purée ziemniaczane. Oferujemy odwodniony czosnek, odwodnioną cebulę i odwodnioną marchew. Budowanie długotrwałych relacji to podstawowa zasada, którą kierujemy się w naszym modelu biznesowym. Jesteśmy dumni, że stanowimy integralną część polskiego przemysłu suszu warzywnego, wspierając rolników, przemysł piekarniczy, restauracje i producentów żywności, którzy wykorzystują nasze składniki do wytwarzania szerokiej gamy pysznych produktów. Uniwersalne, suszone warzywa o właściwościach odżywczych mają wiele zastosowań. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zaspokojeniu bieżących potrzeb w zakresie suszonych warzyw oraz w opracowaniu innowacyjnych produktów przyszłości. Ostatnio wprowadziliśmy do oferty nowy produkt: mąka ziemniaczana, jedynie 100% ziemniaków, bez dodatków/środków pomocniczych. Oferujemy dwa rodzaje mąki ziemniaczanej: jeden dla przemysłu piekarniczego, drugi dla producentów pierogów.

 2. HENRY LAMOTTE FOOD GMBH

  Niemcy

 3. TÜRKÖZ PISTAZIEN

  Niemcy

 4. KONTORHAUS GÖRICKE UG

  Niemcy

 5. COMMODITY BOARD EUROPE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOMPOL SP.J.

  Polska

  Firma TOMPOL od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu spożywczego. Firma powstała w 1990 roku i dzięki długoletniej praktyce uplasowała się wśród wiodących firm tej branży w Polsce. Dzięki magazynom spełniającym wszystkie wymogi Unii Europejskiej TOMPOL od lat rozwija sektor importowy w poszukiwaniu najwyżej jakości produktów, przypraw, jelit naturalnych, dodatków funkcjonalnych z takich krajów jak Chiny, Niemcy, Egipt, Hiszpania, Wietnam czy Indie.. Świadectwem prawidłowej działalności firmy jest wdrożony i utrzymany do dnia dzisiejszego System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 i HACCP.W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 1997 roku powstała siostrzana firma Agro-Smak, zajmujący się produkcją wysokiej jakości mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego i gastronomii. Oprócz standardowej oferty Agro-Smak realizuje również indywidualne projekty gwarantując wsparcie serwisem technologicznym.

 2. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 3. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Turcja

 4. KURUCUM GIDA

  Turcja

 5. AGRO SUN FOOD LTD.

  Turcja

 1. ATMAR BIO LTD

  Bułgaria

 2. SÜSSUNDCLEVER.DE® OHG

  Niemcy

 1. «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ»

  Ukraina

 2. SAPOREGE

  Turcja

 3. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 4. IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD

  Niemcy

 5. NIKNUT GIDA

  Turcja

 6. ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS.

  Turcja

 7. JELS PRODUCTOS

  Hiszpania

 8. LINIYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Chiny

 1. ERDKRAFT

  Ukraina

 2. LA LEGUMBRE DE PEPE

  Hiszpania

 3. AWYA FOOD AND AGRICULTURE

  Turcja

 4. KURT GURME PREMIUM QUALITY DRIED FOOD PRODUCTS

  Turcja

 5. GENEZA - PROCESSING AND TRADING COMPANY

  Serbia

 6. BERKELY FOODS

  Holandia

 7. LEZZET KURUSU - DEHYDRATED VEGETABLES

  Turcja

 8. CETIN FOODS

  Turcja

 9. DAVID-AGRO

  Mołdawia

 10. LEGUMBRES IGLESIAS

  Hiszpania