• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa suche

Wyniki dla

Warzywa suche - Import eksport

 1. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KURUNE GIDA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Kurune Gıda to profesjonalny producent suszonych owoców i warzyw z siedzibą w Turcji. Priorytetowo traktujemy zdrowie naszych klientów, oferując gamę produktów wolnych od barwników spożywczych i dodatków. Naszą misją jest inspirowanie do dokonywania zdrowszych wyborów dziś dla lepszego jutra. Wykorzystując zróżnicowany klimat i żyzne gleby Turcji, pozyskujemy nasze produkty od zdrowych i wysokiej jakości gospodarstw rolniczych z całego kraju. Nasz najnowocześniejszy proces suszenia odbywa się w czystym, higienicznym środowisku wewnętrznym. Korzystając z technologii suchego przetwarzania żywności, eliminujemy ryzyko zanieczyszczeń, takich jak kurz, zarazki i pleśń. Nasze produkty są suszone w naturalny sposób, zachowując swoje naturalne właściwości bez wystawiania ich na działanie promieni słonecznych lub kontakt z otoczeniem. Wybierz nas! Suszone produkty spożywcze zapewniają doskonałą trwałość i mogą być przechowywane przez długi czas, co czyni je wszechstronną alternatywą dla różnych przepisów, przekąsek, zdrowej i bogatej w błonnik żywności dla sportowców, a także na kemping i w podróży. W firmie Kurune Food kładziemy nacisk na stosowanie świeżych, wysokiej jakości składników, ścisłe przestrzeganie zasad higieny i odpowiednich metod produkcji. Kurune Food oferuje szeroką gamę suszonych owoców i warzyw, z których wszystkie są wolne od barwników spożywczych i dodatków. Nasza gama produktów zaspokaja różne gusta; proponujemy jabłka, truskawki, banany, pomarańcze, pomidory i wiele innych zdrowych owoców i warzyw. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 3. BIOGUMUS FARM

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  Farma Biogumus ma ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie warzyw, owoców orazorzechów do Europy. Oferujemy i gwarantujemy dostawę najlepszych, zdrowych i ekologicznych produktów, wytwarzanych bez konserwantów. Nasza produkcja jest certyfikowana przez: Ecocert Organic, EOS Organic, KOSHER, ISO22000: 2018. Kontrolujemy cały łańcuch wartości, dbamy o każdy etap procesu, od wyboru nasion do uprawy, zbiorów, produkcji suszonych produktów, pakowania i dostawy do nabywcy.

 4. HENRY LAMOTTE FOOD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HENRY LAMOTTE FOOD GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa suche, Korzenie, aromaty, Suszone owoce, Ryż, Warzywa suche, owoce suszone, Korzenie, aromaty, Suszone owoce, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA MYA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA MYA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa suche, orzechy arachidowe, produkcja i sprzedaż hurtowa, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, i Warzywa suche. Ma siedzibę w Arras, Francja.

 2. TOMPOL SP.J.

  Polska

  Firma TOMPOL od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu spożywczego. Firma powstała w 1990 roku i dzięki długoletniej praktyce uplasowała się wśród wiodących firm tej branży w Polsce. Dzięki magazynom spełniającym wszystkie wymogi Unii Europejskiej TOMPOL od lat rozwija sektor importowy w poszukiwaniu najwyżej jakości produktów, przypraw, jelit naturalnych, dodatków funkcjonalnych z takich krajów jak Chiny, Niemcy, Egipt, Hiszpania, Wietnam czy Indie.. Świadectwem prawidłowej działalności firmy jest wdrożony i utrzymany do dnia dzisiejszego System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 i HACCP.W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 1997 roku powstała siostrzana firma Agro-Smak, zajmujący się produkcją wysokiej jakości mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego i gastronomii. Oprócz standardowej oferty Agro-Smak realizuje również indywidualne projekty gwarantując wsparcie serwisem technologicznym.

 3. ECO-CORN SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem suszonych ziemniaków, suszonej marchwi, suszonej cebuli i suszonego czosnku. Nasza fabryka zlokalizowana w centralnej Polsce została założona w 2013 roku. Nasze produkty wytwarzane są ze świeżych warzyw pochodzących z polskich upraw. Nie używamy żadnych dodatków. Kilkuletnie doświadczenie i najwyższa jakość produktów pozwoliły nam zdobyć zaufanie największych producentów z branży spożywczej, którzy wymagają stosowania norm IFSS lub BRC. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Wieloetapowy proces kontroli jakości i zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności (IFSS) gwarantują najlepsze produkty. Produkujemy odwodnione słupki i kostki ziemniaczane, odwodnione grysiki ziemniaczane, odwodnione purée ziemniaczane. Oferujemy odwodniony czosnek, odwodnioną cebulę i odwodnioną marchew. Budowanie długotrwałych relacji to podstawowa zasada, którą kierujemy się w naszym modelu biznesowym. Jesteśmy dumni, że stanowimy integralną część polskiego przemysłu suszu warzywnego, wspierając rolników, przemysł piekarniczy, restauracje i producentów żywności, którzy wykorzystują nasze składniki do wytwarzania szerokiej gamy pysznych produktów. Uniwersalne, suszone warzywa o właściwościach odżywczych mają wiele zastosowań. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zaspokojeniu bieżących potrzeb w zakresie suszonych warzyw oraz w opracowaniu innowacyjnych produktów przyszłości. Ostatnio wprowadziliśmy do oferty nowy produkt: mąka ziemniaczana, jedynie 100% ziemniaków, bez dodatków/środków pomocniczych. Oferujemy dwa rodzaje mąki ziemniaczanej: jeden dla przemysłu piekarniczego, drugi dla producentów pierogów.

 4. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 5. KURUCUM GIDA

  Turcja

  Firma KURUCUM GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach suche owoce. Ma siedzibę w Isparta, Turcja.

 1. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Turcja

  Firma ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach czosnek odwodniony, warzywa suszone, i czosnek. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. AGRO SUN FOOD LTD.

  Turcja

  Firma AGRO SUN FOOD LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach owoce suszone, pomidory suszone, Pickles, i produkty rolnicze prażone. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. ATMAR BIO LTD

  Bułgaria

  Firma ATMAR BIO LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Esencje spożywcze, Oleje roślinne, Warzywa suche, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Esencje spożywcze, Oleje roślinne, i Warzywa suche. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 2. TÜRKÖZ PISTAZIEN

  Niemcy

  Firma TÜRKÖZ PISTAZIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Ma siedzibę w Rheinberg, Niemcy.

 3. SÜSSUNDCLEVER.DE® OHG

  Niemcy

  Firma SÜSSUNDCLEVER.DE® OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Ma siedzibę w Hofheim Am Taunus, Niemcy.

 4. «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ»

  Ukraina

  Firma «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ», jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, OWOCE I Warzywa, owoce suszone, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i trading in pulses. Ma siedzibę w Івано-Франківськ, Ukraina.

 5. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach eksport owoców i warzyw, dried cola nuts, rośliny aromatyczne i lecznicze, i owoce suszone. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 6. SAPOREGE

  Turcja

  Firma SAPOREGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach pomidory suszone, kapary pakowane, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Izmir / Buca, Turcja.

 7. AKDENIZ EFE

  Turcja

  Firma AKDENIZ EFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Suszone owoce, Przyprawy do żywności, i produkt konserwowany w oleju. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 8. KONTORHAUS GÖRICKE UG

  Niemcy

  Firma KONTORHAUS GÖRICKE UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Ma siedzibę w Pirna, Niemcy.

 1. NIKNUT GIDA

  Turcja

  Firma NIKNUT GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach orzechy laskowe. Ma siedzibę w Giresun, Turcja.

 2. ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS.

  Turcja

  Firma ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Ma siedzibę w Bor, Turcja.

 3. JELS PRODUCTOS

  Hiszpania

  Firma JELS PRODUCTOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Warzywa suche, Oliwa z oliwek, ryż, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Warzywa suche. Ma siedzibę w Torrejon De La Calzada, Hiszpania.

 4. ELBIZ EXPORT

  Turcja

  Firma ELBIZ EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa suche, nasiona dyni, kwiaty dyni paczkowane, Warzywa suche, i jabłka. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. LINIYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Chiny

  Firma LINIYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Ma siedzibę w Linyi, Chiny.

 6. LA LEGUMBRE DE PEPE

  Hiszpania

  Firma LA LEGUMBRE DE PEPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach ciecierzyca, soczewica, i miód biologiczny. Ma siedzibę w Castellanos De Villiquera, Hiszpania.

 7. ERDKRAFT

  Ukraina

  Firma ERDKRAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, trading in pulses, import and export of pulses, Korzenie, aromaty, i Dried mushrooms. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 8. LEZZET KURUSU - DEHYDRATED VEGETABLES

  Turcja

  Firma LEZZET KURUSU - DEHYDRATED VEGETABLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach warzywa suszone, i warzywa suszone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. PIVNICHNO ZAKHIDNA TORGIVEL'NA HRUPA

  Ukraina

  Firma PIVNICHNO ZAKHIDNA TORGIVEL'NA HRUPA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa suche, Seasonings, Warzywa suche, i vinegar preserves. Ma siedzibę w Rivne, Ukraina.

 10. SOUFFLET ALIMENTAIRE

  Francja

  Firma SOUFFLET ALIMENTAIRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, mączki z suchych warzyw, obróbka ryżu, mąki lub kasze z twardej pszenicy, i Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Valenciennes, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo