• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa suche

Wyniki dla

Warzywa suche - Import eksport

 1. ECO-CORN SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem suszonych ziemniaków, suszonej marchwi, suszonej cebuli i suszonego czosnku. Nasza fabryka zlokalizowana w centralnej Polsce została założona w 2013 roku. Nasze produkty wytwarzane są ze świeżych warzyw pochodzących z polskich upraw. Nie używamy żadnych dodatków. Kilkuletnie doświadczenie i najwyższa jakość produktów pozwoliły nam zdobyć zaufanie największych producentów z branży spożywczej, którzy wymagają stosowania norm IFSS lub BRC. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Wieloetapowy proces kontroli jakości i zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności (IFSS) gwarantują najlepsze produkty. Produkujemy odwodnione słupki i kostki ziemniaczane, odwodnione grysiki ziemniaczane, odwodnione purée ziemniaczane. Oferujemy odwodniony czosnek, odwodnioną cebulę i odwodnioną marchew. Budowanie długotrwałych relacji to podstawowa zasada, którą kierujemy się w naszym modelu biznesowym. Jesteśmy dumni, że stanowimy integralną część polskiego przemysłu suszu warzywnego, wspierając rolników, przemysł piekarniczy, restauracje i producentów żywności, którzy wykorzystują nasze składniki do wytwarzania szerokiej gamy pysznych produktów. Uniwersalne, suszone warzywa o właściwościach odżywczych mają wiele zastosowań. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zaspokojeniu bieżących potrzeb w zakresie suszonych warzyw oraz w opracowaniu innowacyjnych produktów przyszłości. Ostatnio wprowadziliśmy do oferty nowy produkt: mąka ziemniaczana, jedynie 100% ziemniaków, bez dodatków/środków pomocniczych. Oferujemy dwa rodzaje mąki ziemniaczanej: jeden dla przemysłu piekarniczego, drugi dla producentów pierogów.

  Witryna www Open In New icon
 2. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

  Witryna www Open In New icon
 3. LE QUERCE DI ANNIBALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma rolnicza Le Querce di Annibale działa i produkuje od dziesięcioleci z poszanowaniem bioróżnorodności obszaru Vùlture. Obszar o powierzchni 24 hektarów, z czego 10 przeznaczonych do uprawy oliwek, posiadającej certyfikat przyznawany przez organ kontrolny ICEA oraz oznaczenie D.O.P. Vùlture. Produkujemy żywność wysokiej jakości (oliwę, wino, makaron, rośliny strączkowe) w pełnym poszanowaniu naturalnych cykli i bioróżnorodności. Przyjdź nas poznać, skosztować natury i jej produktów.

  Witryna www Open In New icon
 4. SÜSSUNDCLEVER.DE® OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. HENRY LAMOTTE FOOD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. KONTORHAUS GÖRICKE UG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ADYGSALT

  Rosja

  Nasze przedsiębiorstwo od 2002 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą żywności o wyjątkowych właściwościach. Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie naturalnych surowców o wysokiej i sprawdzonej jakości. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się SÓL Z ADYGEI. W drodze specjalistycznej obróbki produkt ten przejmuje korzyści zdrowotne czosnku, ziół i przypraw. Wypełniona składnikami prozdrowotnymi sól przenika do organizmu, wzbogacając go w witaminy, oraz nadaje potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty przedsiębiorstwa posiadają certyfikaty zgodności z normami rosyjskimi. O wysokiej jakości naszych produktów świadczą liczne medale i dyplomy z wystaw rosyjskich i międzynarodowych. Takich jak: 7 złotych medali, Grand Prix „Najlepszy Produkt Roku” „Prodexpo”, najbardziej prestiżowej wystawy wyrobów w Rosji, złota statuetka Międzynarodowego Konkursu „GEMMA”, złoty medal na wystawie „Gree Week” itd.

 4. TOMPOL SP.J.

  Polska

  Firma TOMPOL od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu spożywczego. Firma powstała w 1990 roku i dzięki długoletniej praktyce uplasowała się wśród wiodących firm tej branży w Polsce. Dzięki magazynom spełniającym wszystkie wymogi Unii Europejskiej TOMPOL od lat rozwija sektor importowy w poszukiwaniu najwyżej jakości produktów, przypraw, jelit naturalnych, dodatków funkcjonalnych z takich krajów jak Chiny, Niemcy, Egipt, Hiszpania, Wietnam czy Indie.. Świadectwem prawidłowej działalności firmy jest wdrożony i utrzymany do dnia dzisiejszego System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 i HACCP.W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 1997 roku powstała siostrzana firma Agro-Smak, zajmujący się produkcją wysokiej jakości mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego i gastronomii. Oprócz standardowej oferty Agro-Smak realizuje również indywidualne projekty gwarantując wsparcie serwisem technologicznym.

 5. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 1. KURUCUM GIDA

  Turcja

 2. OPA DISTRIBUTION

  Francja

 3. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Turcja

 4. ATMAR BIO LTD

  Bułgaria

 5. «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ»

  Ukraina

 6. SAPOREGE

  Turcja

 7. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 8. ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS.

  Turcja

 9. NIKNUT GIDA

  Turcja

 10. JELS PRODUCTOS

  Hiszpania

 1. LINIYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Chiny

 2. LA LEGUMBRE DE PEPE

  Hiszpania

 3. ERDKRAFT

  Ukraina

 4. KURT GURME PREMIUM QUALITY DRIED FOOD PRODUCTS

  Turcja

 5. CETIN FOODS

  Turcja

 6. LEGUMBRES EL MARAGATO S.L.

  Hiszpania

 7. LEGUMBRES IGLESIAS

  Hiszpania

 8. ASINA FOR IMPORT & EXPORT

  Egypt

 9. BERKELY FOODS

  Holandia

 10. AWYA FOOD AND AGRICULTURE

  Turcja