• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wagi pomostowe

Wyniki dla

Wagi pomostowe - Import eksport

 1. RDS BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RDS BV, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach wzorcowanie narzędzi i sprzętu, wagi towarowe, pryzmaty w urządzeniach wagowych, i lighting. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 2. WÖHWA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WÖHWA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Pfedelbach, Niemcy.

 3. KERN & SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KERN & SOHN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Balingen, Niemcy.

 4. BITZER WIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BITZER WIEGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 5. METTLER-TOLEDO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma METTLER-TOLEDO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIGI SENS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma DIGI SENS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Murten, Szwajcaria.

 2. STRABO GEWICHTEVERLEIH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRABO GEWICHTEVERLEIH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 3. CHRISTEN-WAAGEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CHRISTEN-WAAGEN AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 4. WAAGENZENTRUM BOSS RHEIN-MAIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WAAGENZENTRUM BOSS RHEIN-MAIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Hofheim, Niemcy.

 5. HOFMANN SERVICETECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HOFMANN SERVICETECHNIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Langenthal, Szwajcaria.

 1. PAARI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAARI GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Erfurt-Stotternheim, Niemcy.

 2. SAUERWEIN WAAGEN UND ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAUERWEIN WAAGEN UND ELECTRONIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Weiterstadt, Niemcy.

 1. ZELO KONSTRUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZELO KONSTRUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 2. DIGITALWAAGEN-SHOP NOHLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIGITALWAAGEN-SHOP NOHLEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Buchholz (aller), Niemcy.

 3. METTLER-TOLEDO (SCHWEIZ) GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma METTLER-TOLEDO (SCHWEIZ) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Greifensee, Szwajcaria.

 4. MINEBEA INTEC BENELUX

  Belgia

  Firma Minebea Intec, wcześniej Sartorius Intec, to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji solidnych ogniw obciążeniowych, wysokiej jakości wag laboratoryjnych i przemysłowych, wag i sprzętu do inspekcji in-line. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące legalne metrologiczne weryfikacje wag, przemysłowe systemy ważące i wagi. Bogata gama wykrywaczy metalu, wagi kontrolne i systemy rentgenowskie pozwala nam zapewniać najlepsze rozwiązania umożliwiające spełnienie wszystkich wymagań kontroli żywności.

 5. VECHTA WAAGEN GMBH

  Niemcy

  Nasza oferta produktów i usług obejmuje zarówno standardowe wagi i technikę ważenia, jak i rozwiązania specjalne. Począwszy od wysokiej rozdzielczości czujników wagowych w klasie dokładności C6 wg OIML R60, poprzez kompletne rozwiązania takie jak - wagi podłogowe - wagi paletowe - wagi przemysłowe - wagi mobilne - wagi do przewozu ładunków kołowych, aż po rozwiązania indywidualne. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy już specjalne rozwiązania dla wielu klientów. Częścią naszych usług jest testowanie, kalibracja i weryfikacja wag. Dzięki naszemu kompleksowemu rozwiązaniu przejmujemy dla naszych klientów nadzór nad urządzeniami kontrolnymi, dzięki czemu mogą oni skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Innowacyjne działanie prowadzi nas do ciągłego rozwoju nowych produktów, z których część została już zgłoszona do opatentowania. Nasze przedsiębiorstwo posiada certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015.

 6. PRECIA POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Ważenie, dozowanie, zliczanie, sterowanie: od precyzji 0, 1 mg do nośności 400 ton. Nasza oferta produktów i systemów wagowych i dozujących jest tak opracowana, aby odpowiedzieć na każde szczególne wyzwanie Waszego zawodu, obejmuje 100 % potrzeb zawodowych w każdej branży i aktywności przemysłowej. Nasza oferta obejmuje: wagi samochodowe, wagi kolejowe, wagi taśmociągowe, dozowniki taśmociągowe, wagi kontrolne (kontrola towarów paczkowanych), przemysłowe układy ważące – dozowanie, zestawianie mieszanin, wagi przesypowe – cykliczne, dynamiczne wagi do ładowarek i koparek, wagi pomostowe (magazynowe, paletowe) i zbiornikowe, wagi hakowe. Duża część naszej oferty produktów i rozwiązań jest przedstawiona tutaj na naszej stronie. Dostęp do rodziny produktów, będącej obiektem waszego zainteresowania uzyskujemy klikając na odpowiednią rubrykę lub też za pomocą wbudowanego mechanizmu szukania.

 7. BILANCERIA ROCCA DI ROCCA GIANLUCA E C. SNC

  Włochy

  Od 1950 roku firma Bilanceria Rocca di Rocca Gianluca e C. snc specjalizuje się w branży wagowej: sprzedaż, instalacja i konserwacja urządzeń mechanicznych i elektronicznych do ważenia. Od kilku lat w naszej ofercie znajduje się usługa wypożyczania urządzeń operacyjnych, takich jak: wózki widłowe ważące, dynamometry i platformy do ważenia. Nasz system jakości ma certyfikat zgodny z normą UNI EN ISO 9001: 2008 IGQ.

 8. TASSINARI BILANCE

  Włochy

  Firma Tassinari Bilance pracuje aktualnie w branży ważenia. Jesteśmy obecni na rynku włoskim i zagranicznym. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw z punku widzenie ilości zrealizowanych instalacji. Dzięki stuletniemu doświadczeniu oraz jakości wyrobów i usług proponowanych przez Tassinari Bilance, marka jest szeroko rozpowszechniana, tak że możemy z dumą podkreślić, że nie ma ani kraju, ani szpitala, który nie kupił przynajmniej raz jednego z naszych wyrobów.

 1. KERSH NOWOCZESNE TECHNOLOGIE WAŻENIA

  Polska

  Jesteśmy producentem wag samochodowych, najazdowych, paletowych dla różnych gałęzi przemysłu. Oprócz produkcji oferujemy również szereg usług związanych z branżą wagarską.Nasze wagi montowane są na terenie całej Polski a także Europy. Dynamiczny rozwój naszej firmy w ostatnich latach przyczynił się do wprowadzenia nowych produktów takich jak wagi inwentarzowe jak również wagi samochodowe w ocynku i ze stali nierdzewnej dla wymagających klientów.

 2. BASTER MENSURÆ ET PERPENSIS INSTRUMENTIS

  Turcja

  Firma BASTER MENSURÆ ET PERPENSIS INSTRUMENTIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach huśtawka. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 3. SIPESA SISTEMAS DE PESAJE

  Hiszpania

  Firma SIPESA SISTEMAS DE PESAJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach elektroniczna wagi pomostowe, i WAGA POMOSTOWA Z cementu. Ma siedzibę w Cassà De La Selva-Girona, Hiszpania.

 4. KOBASTAR LOADCELL & WEIGHING SYSTEMS

  Turcja

  Firma KOBASTAR LOADCELL & WEIGHING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, waga elektroniczna, wskaźniki cyfrowe do pomiarów elektrycznych i elektronicznych, ogniwa obciążnikowe, i Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. BIZERBA BUSCH AG

  Szwajcaria

  Firma BIZERBA BUSCH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Trimmis, Szwajcaria.

 6. BOSCHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOSCHE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Damme, Niemcy.

 7. MÜLLER & MILL QUALITY INSTRUMENTS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma MÜLLER & MILL QUALITY INSTRUMENTS EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 8. FRANZ GRAF

  Austria

  Firma FRANZ GRAF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 9. HEINRICH GRIFFT WAAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HEINRICH GRIFFT WAAGENBAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 10. RADWAG WAAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma RADWAG WAAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagi pomostowe. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo