• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suwnice pomostowe i bramowe

Wyniki dla

Suwnice pomostowe i bramowe - Import eksport

 1. LORTEL

  Luksemburg

 2. AMIO LEVAGE

  Francja

  Firma AMIO z bazą w ANCENIS (44), oferuje szeroką gamę urządzeń podnoszących, o mocy od kilku kilogramów do ponad 120 ton. Firma AMIO jest dystrybutorem suwnic pomostowych, suwnic bramowych, suwnic półbramowych OMIS/AMIOLEVAGE, wózków elektrycznych z podnośnikiem łańcuchowym lub kablowym DONATI, STAHL, MISIA, wysięgników ściennych lub na platformie DONATI, sprzętu do transportu lekkiego ERIKKILA, pilotów radiowych IKUSI. Z pomocą swego biura projektowo-badawczego firma AMIO realizuje podnośniki mechaniczne, na przyssawki lub elektromagnesy, a także urządzenia podnoszące do transportu bliskiego, które są specjalnie projektowane pod kątem waszych potrzeb użytkowania. Wszystkie nasze usługi dotyczące instalacji i konserwacji urządzeń dźwigowych są wykonywane przez naszych techników posiadających certyfikat Kontrolera Urządzeń Dźwigowych. Od roku 2008 zostało zainstalowanych prawie 300 suwnic pomostowych OMIS/AMIOLEVAGE w regionie Bretanii i Pays de Loire.

 3. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.

 4. CANAM FRANCE

  Francja

  Canam France działa na całym obszarze Francji jako podwykonawca dla profesjonalistów branży metalowych konstrukcji szkieletowych (konstrukcje metalowe, struktury i szkielety metalowe), budowlanej, budownictwa i robót publicznych oraz przemysłowej. Sektor Konstrukcji Metalowych produkuje, na podstawie planów dostarczonych przez klientów, wszelkiego rodzaju struktury metalowe do konstrukcji budynków przemysłowych, obiektów handlowych, logistycznych, rolniczych i usługowych oraz budowli specjalnych.

 5. ABUS CRANE SYSTEMS POLSKA

  Polska

  ABUS Crane Systems Polska to spółka-córka niemieckiej ABUS Kransysteme. W ofercie osprzęt dla celów transportu bliskiego: suwnice pomostowe, żurawie warsztatowe: słupowe oraz ścienne, wciągniki i wciągarki linowe oraz łańcuchowe, lekkie systemy dźwignic podwieszanych HB, przenośne suwnice bramowe LPK. Indywidualna parametryzacja: udźwigi, prędkości jazdy wózka, tory jezdne, różne napędy, systemy sterowania i zasilania. Ponadto projekt, instalacja, odbiór UDT, transport, modernizacja urządzeń, części, serwis. Doświadczenie buduje się tradycją - sprawdź.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARNIKON ENGINEERING AND CRANE SYSTEMS

  Turcja

 2. COMESI

  Francja

 3. EUROPA LEVAGE

  Belgia

 4. BG LEVAGE

  Francja

 5. CARPMETAL SRL

  Włochy

 1. HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL

  Francja

 2. ABUS LEVAGE FRANCE

  Francja

 1. NUCLEON OVERHEAD CRANE GROUP

  Kanada

 2. DEMO SAS

  Francja

 3. ENTREPRISE LEPAGE & FRERES

  Belgia

 4. CONSTRUCTIEWERKHUIZEN DEMAN

  Belgia

 5. ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER

  Francja

 6. ADC FAYAT GROUP

  Francja

 7. GH FRANCE SA

  Francja

 8. DEMAG PONT EXPRESS

  Belgia

 1. VERLINDE - LIFTING EQUIPMENT

  Francja

 2. SOMIRAM - MANUTENTION AÉRIENNE

  Francja

 3. SPE MAINTENANCE

  Francja

 4. YUCELEN CRANE AND MACHINERY

  Turcja

 5. CBI

  Francja

 6. GENTEN

  Belgia

 7. M & DN CO.LTD.

  Bułgaria

 8. MANUTECH

  Belgia

 9. AIC METALLURGIE

  Maroko

 10. MMG DI DIVITA GIUSEPPE

  Włochy