• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suwnice pomostowe i bramowe

Wyniki dla

Suwnice pomostowe i bramowe - Import eksport

 1. DEMO BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DEMO BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Wesołe miasteczka, lunaparki - instalacje i wyposażenie, Electrical equipment, nawijacze, zasilanie elektryczne dla przemysłu kolejowego, Osłony do kabli, pasy, Wesołe miasteczka, lunaparki - instalacje i wyposażenie, i urządzenia dla przemysłu. Ma siedzibę w Daverdisse, Belgia.

 2. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 3. AMIO LEVAGE

  Francja

  Firma AMIO z bazą w ANCENIS (44), oferuje szeroką gamę urządzeń podnoszących, o mocy od kilku kilogramów do ponad 120 ton. Firma AMIO jest dystrybutorem suwnic pomostowych, suwnic bramowych, suwnic półbramowych OMIS/AMIOLEVAGE, wózków elektrycznych z podnośnikiem łańcuchowym lub kablowym DONATI, STAHL, MISIA, wysięgników ściennych lub na platformie DONATI, sprzętu do transportu lekkiego ERIKKILA, pilotów radiowych IKUSI. Z pomocą swego biura projektowo-badawczego firma AMIO realizuje podnośniki mechaniczne, na przyssawki lub elektromagnesy, a także urządzenia podnoszące do transportu bliskiego, które są specjalnie projektowane pod kątem waszych potrzeb użytkowania. Wszystkie nasze usługi dotyczące instalacji i konserwacji urządzeń dźwigowych są wykonywane przez naszych techników posiadających certyfikat Kontrolera Urządzeń Dźwigowych. Od roku 2008 zostało zainstalowanych prawie 300 suwnic pomostowych OMIS/AMIOLEVAGE w regionie Bretanii i Pays de Loire.

 4. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.

 5. DIAMENTPORT

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości aluminiowych suwnic bramowych. Od kilku lat sukcesywnie zajmujemy się dystrybucją oraz doradztwem w kwestii urządzeń dźwignicowych, wciągarek i innych narzędzi z tej dziedziny. Wybraliśmy urządzenia lekkie, proste w konstrukcji i montaż. A zróżnicowana oferta pozwala nam zaproponować urządzenie do każdych warunków. Nasze produkty trafiają do klientów na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a przygotowane oferty dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Właśnie takie podejście sprawia, że każdego roku zainteresowanie naszym asortymentem jest coraz większe. Nasze suwnice znajdują szerokie zastosowanie w takich dziedzinach jak: Wodociągi i kanalizacje, rozbiórki, wyburzenia - technika diamentowa, warsztaty, fabryki, magazyny, kopalnie, warsztaty samochodowe, usługi kamieniarskie, konserwacja zabytków i wiele innych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABUS CRANE SYSTEMS POLSKA

  Polska

  ABUS Crane Systems Polska to spółka-córka niemieckiej ABUS Kransysteme. W ofercie osprzęt dla celów transportu bliskiego: suwnice pomostowe, żurawie warsztatowe: słupowe oraz ścienne, wciągniki i wciągarki linowe oraz łańcuchowe, lekkie systemy dźwignic podwieszanych HB, przenośne suwnice bramowe LPK. Indywidualna parametryzacja: udźwigi, prędkości jazdy wózka, tory jezdne, różne napędy, systemy sterowania i zasilania. Ponadto projekt, instalacja, odbiór UDT, transport, modernizacja urządzeń, części, serwis. Doświadczenie buduje się tradycją - sprawdź.

 2. KONECRANES SP. Z O.O.

  Polska

  Koncecranes Sp. z o.o. to lider w produkcji urządzeń dźwignicowych. Firma oferuje, najwyższej jakość suwnice różnego rodzaju (suwnice pomostowe, suwnice jednodźwigarowe, dwudźwigarowe ) wciągniki łańcuchowe czy wciągniki linowe. Firma oprócz produkcji, świadczy usługi serwisowe obejmujące modernizacje, konserwacje oraz remonty suwnic. Firma posiada także szeroką bazę zamiennych części do suwnic.

 3. ARNIKON ENGINEERING AND CRANE SYSTEMS

  Turcja

  Firma ARNIKON ENGINEERING AND CRANE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach suwnica mostowa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. EUROPA LEVAGE

  Belgia

  Firma EUROPA LEVAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, i Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Verlaine, Belgia.

 5. HELM HELLAS SA - NIKO

  Grecja

  Firma HELM HELLAS SA - NIKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Systemy transportowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Overhead conveyors. Ma siedzibę w Corinth, Grecja.

 1. BG LEVAGE

  Francja

  Firma BG LEVAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Wciągniki elektryczne. Ma siedzibę w Saint Nabord, Francja.

 2. DEMO SAS

  Francja

  Firma DEMO SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Saint Romain De Jalionas, Francja.

 1. SDML

  Francja

  Firma SDML, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, i Podnośne, urządzenia. Ma siedzibę w Vitrolles, Francja.

 2. ABUS LEVAGE FRANCE

  Francja

  Firma ABUS LEVAGE FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Ludres, Francja.

 3. HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL

  Francja

  Firma HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, Suwnice pomostowe i bramowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, i Lifting equipment. Ma siedzibę w Bavay, Francja.

 4. ENTREPRISE LEPAGE & FRERES

  Belgia

  Firma ENTREPRISE LEPAGE & FRERES, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, przemysłowe przewody rurowe, montaże przemysłowe, Suwnice pomostowe i bramowe, i Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Jumet, Belgia.

 5. CONSTRUCTIEWERKHUIZEN DEMAN

  Belgia

  Firma CONSTRUCTIEWERKHUIZEN DEMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach wciągniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Sint-Eloois-Winkel, Belgia.

 6. CARPMETAL SRL

  Włochy

  Firma CARPMETAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, żurawie bramowe, suwnica mostowa, Podnośne, urządzenia, i szkielet metalowy. Ma siedzibę w Adro, Włochy.

 7. ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER

  Francja

  Firma ALDR - ASSISTANCE LEVAGE DEPANNAGE ROUTIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, Podnośniki kubełkowe, Żurawie przejezdne, Podnośniki kubełkowe, i wynajem minikoparek. Ma siedzibę w Gratentour, Francja.

 8. GROUPE DELAUNOIT

  Belgia

  Firma GROUPE DELAUNOIT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, Podnośniki kubełkowe, transport wewnętrzny towarów, Suwnice pomostowe i bramowe, pogrzebacze, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 1. COMEGE

  Francja

  Firma COMEGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, Podnośne, urządzenia, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, Podnośne, urządzenia, i Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Saint-Germain-Du-Plain, Francja.

 2. ADC FAYAT GROUP

  Francja

  Firma ADC FAYAT GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, Podnośne, urządzenia, konstrukcje metalowe, stoły podnośnikowe dla wewnętrznego transportu towarów, i wciągniki. Ma siedzibę w Parthenay, Francja.

 3. FOSELEV

  Francja

  Firma FOSELEV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie i suwnice pomostowe, wynajem dźwigów, i Żurawie i suwnice pomostowe. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 4. EUROCRANE-EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇAO, LDA

  Portugalia

  Firma EUROCRANE-EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇAO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, i Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Carregado, Portugalia.

 5. DEMAG PONT EXPRESS

  Belgia

  Firma DEMAG PONT EXPRESS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, Suwnice pomostowe i bramowe, i wciągniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Grimbergen, Belgia.

 6. SOMIRAM - MANUTENTION AÉRIENNE

  Francja

  Firma SOMIRAM - MANUTENTION AÉRIENNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Chèvremont, Francja.

 7. SPE MAINTENANCE

  Francja

  Firma SPE MAINTENANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice bramowe, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Lifting equipment, Suwnice bramowe, Suwnice pomostowe i bramowe, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Rognac, Francja.

 8. CBI

  Francja

  Firma CBI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach montaż suwnic pomostowych. Ma siedzibę w Charvieu-Chavagneux, Francja.

 9. MANUTECH

  Belgia

  Firma MANUTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 10. M & DN CO.LTD.

  Bułgaria

  Firma M & DN CO.LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach accessories for bed-bases, wciągniki, i żurawie bramowe. Ma siedzibę w Koprivchtica/sofia, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo