• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelki i pierścienie uszczelniające

Wyniki dla

Uszczelki i pierścienie uszczelniające - Import eksport

 1. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elastomerów komórkowych w formie elementów wytłaczanych, docięć, samoprzylepnych rolek itd. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które produkuje wszelkiego rodzaju produkty ze spienionego kauczuku, pianki gumowej, tworzyw piankowych i polietylenu komórkowego. Najpopularniejszymi formami naszych wyrobów są taśmy, rolki, profile, płyty i wlewki. Oprócz tego oferujemy elementy wytłaczane i wycinane laserowo. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie folii samoprzylepnych, które możemy umieścić na dowolnym produkcie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 2. IDG-DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IDG-Dichtungstechnik GmbH postrzega siebie jako centrum technologiczne w zakresie innowacyjnej, wysokowydajnej i efektywnej techniki uszczelniania. Jako konstruktor i producent, firma IDG koncentruje swoje kompetencje na uszczelkach opartych na politetrafluoroetylenie (PTFE). IDG używa nazwy handlowej MANOY do oznaczenia wszystkich produktów, które powstały na bazie własnych mieszanek firmy. Asortyment produktów IDG obejmuje uszczelki, oringi i elementy prowadzące dla wszystkich obszarów standardów przemysłowych. Ich zestaw znajduje się w odpowiednich katalogach. Uszczelki IDG są dostępne w wersjach zgodnych z normami DIN/ISO, jak również z normami przemysłowymi, które istnieją na rynku lub zostały opracowane przez firmę IDG. Kolejnym głównym punktem naszej oferty jest projektowanie i produkcja uszczelek i elementów uszczelniających do specjalnych wymagań i zastosowań. Konieczność stosowania uszczelek specjalnych wynika często z istniejących rowków w starszych konstrukcjach. Indywidualne uszczelki specjalne. Firma IDG oferuje wyjątkowe usługi polegające na indywidualnym opracowywaniu uszczelnień dostosowanych do złożonych profili wymagań i zapewniających maksymalną wydajność. Pomocne jest tu m.in. nasze bogate doświadczenie w zakresie specjalnych mieszanek materiałów MANOY. Uszczelki specyficzne dla branży. W technologii spożywczej i technologii elektrowni wodnych uszczelnieniom stawiane są bardzo szczególne wymagania. Standardowe uszczelnienia przemysłowe są tu zwykle z wielu powodów nieodpowiednie.

 3. AGERGAARD GRAPHIC SUPPLIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Agergaard Graphic Supplies GmbH produkuje wysokowydajne materiały i części eksploatacyjne dla międzynarodowego przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Obszary zastosowań obejmują m.in. drukowanie etykiet wąskowstęgowych i szerokowstęgowych na opakowaniach elastycznych, bezpośrednie drukowanie na tekturze falistej lub drukowanie pudełek składanych. Nsza misja: Wspieranie drukarni w zwiększaniu produktywności, redukcji czasu przestojów maszyn i zmniejszaniu kosztów operacyjnych. Nasza obietnica wydajności: Dostarczamy dostosowane do zastosowań i wysokiej jakości rozwiązania produktowe, które oferują optymalną funkcjonalność. Nasza specjalność: Uszczelki do komór raklowych do zespokłów fleksograficznych i offsetowych. Noże raklowe do druku fleksograficznego, wklęsłego i offsetowego. Ściągaczki do wody do zestawów do druku offsetowego. Filtry do roztworów wodnych i mgły lakierniczej. Części zużywające się do podajników offsetowych, takie jak paski hamulcowe, przyssawki rozdzielające itp. Drukarnie, producenci maszyn drukarskich i partnerzy handlowi na całym świecie ufają naszym rozwiązaniom produktowym i naszym usługom

 4. EPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie elektronicznej techniki napędowej, widzimy siebie nie tylko jako dostawcę komponentów, ale również całych systemów. Oferujemy wszystkie usługi, w tym instalacje "pod klucz", począwszy od inżynierii, poprzez doradztwo i wsparcie, aż do uruchomienia. Nasze główne obszary działania to: Planowanie systemu dla klienta, rozmieszczanie elektrycznych elementów napędu (przetwornice częstotliwości, silniki, przekładnie, nadajniki, filtry, rezystory hamowania itp.), uruchamianie i parametrowanie przetwornic częstotliwości, programowanie i automatyzacja sterowników PLC, instalacja szaf sterowniczych (we współpracy z naszą firmą partnerską EPS), instalacja elementów elektrycznych, projektowanie i produkcja filtrów EMC i filtrów sieciowych, pomiary i doradztwo EMC, optymalizacja prądów upływowych (błędy wyłączników różnicowoprądowych), analiza sieci (składowe harmoniczne, wahania napięcia itp.), zakłócenia radioelektryczne w instalacjach i urządzeniach

 5. AGK HOCHLEISTUNGSWERKSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGK® produkuje indywidualne elementy do izolacji termicznej i elektrycznej. Zgodnie z rysunkiem produkowane są pojedyncze części do krótkich serii CNC; Elementy izolacyjne do 1300x3400mm. Istnieje >100 wielofunkcyjnych materiałów izolacyjnych do wyboru. Materiały DuroBest® nadają się do stosowania w częściach maszyn o wysokiej wytrzymałości izolacji elektrycznej. Termoutwardzalne materiały termoizolacyjne stosowane jako izolacja ciśnieniowa do 280°C. K-Therm® jest odporny na temperaturę do 1500°C. Zakres materiałów do 800°C nadaje się do izolacji elektrycznej ognioszczelnej. Półprodukty ceramiczne nadają się do mechanicznie litych elementów o temperaturze do 1200°C. GleitTherm® został opracowany do specjalnych zastosowań, np. do prowadnic ślizgowych. Specjalne grafity do 600°C lub materiały kompozytowe do 350°C; dodatkowo bezolejowe wysokotemperaturowe łożyska ślizgowe do 800°C. ThermTextil® to elastyczna ochrona termiczna, również montowana, od tkanin do węży. Aramid do 300°C, tkaniny z włókien szklanych do 800°C, włókna krzemowe do 1200°C; włókna tlenkowe do 1400°C.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH z siedzibą w Norymberdze jest częścią działającej na całym świecie grupy przedsiębiorstw SCHAUENBURG INTERNATIONAL. Zakres oferowanych usług obejmuje branżę motoryzacyjną, budowlaną, maszynową oraz producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jako ceniony na całym świecie partner w zakresie rozwoju i produkcji, firma dostarcza elementy formowane z tworzyw sztucznych i gumy według rysunków. Portfolio uzupełniają węże, części tłoczone i profile. Szczególną zaletą jest własna produkcja elementów formowanych z tworzyw sztucznych. W pełni automatyczna produkcja 24/7 gwarantuje maksymalną wydajność ekonomiczną dla małych i dużych serii. Jedną ze specjalności firmy są bardzo małe wypraski o grubości poniżej 10 mm. Obok różnorodności produktów, istnieje również obsługa logistyczna: Indywidualne zarządzanie częściami C i rozwiązania Kanban podkreślają wydajność rynkową i orientację na klienta. Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

 2. MOONWARDS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w Moonwards GmbH - ekspercie w dziedzinie uszczelek do drzwi, osuszaczy powietrza, akcesoriów do pizzy i rozwoju produktów na zamówienie. Jako doświadczony sprzedawca Amazon z silnymi powiązaniami w Chinach, profesjonalnie produkujemy i sprzedajemy Twoje produkty. Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie uszczelek do drzwi i osuszaczy powietrza opiera się na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym rozwoju. Oferujemy wysokiej jakości uszczelki drzwiowe z naciskiem na wydajność, trwałość i pierwszorzędną jakość. Dzięki wszechstronnemu zespołowi ds. rozwoju produktów oferujemy niestandardowe rozwiązania w zakresie technologii, funkcjonalności i opłacalnych adaptacji. Nasz oddany zespół przekształca Twoje wizje w rzeczywiste produkty. Dzięki naszym kontaktom w Chinach optymalizujemy warunki produkcji, monitorujemy proces i gwarantujemy najwyższe standardy jakości. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wiarygodnego partnera, który z powodzeniem wprowadza produkty na rynek i ceni sobie długoterminową współpracę. Moonwards GmbH: Twój wybór dla innowacyjnych pomysłów i wspólnego sukcesu.

 3. HALA DICHTUNGEN UND ISOLIERTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  1919: Hans Langguth zakłada przedsiębiorstwo produkujące uszczelki płaskie. Dzisiaj: Inteligentny rozwój przedsiębiorsta sprawia, że jest ono jednym z wiodących dostawców w dziedzinie technologii uszczelnień i izolacji, a także innowacyjnych rozwiązań systemowych do zarządzania ciepłem. Jutro: Mamy wiele przed nami. Nasze podejście to rozwiązanie zintegrowane obejmujące: - materiały przewodzące ciepło - rozwiązania zarządzania ciepłem THERMACORE - folie izolujące i materiały uszczelniające - zarządzanie mocowaniem - doradzwto i inżynierię - projektowanie produktu, obróbkę materiału , dostawy zorientowane na proces, od początku do końca projektu. Żyjemy i pracujemy zgodnie z prostą koncepcją: Od koncepcji projektu i rozpoczęcia jego opracowania po produkcję seryjną i dostawę produktu definicja i kontrola są niezbędnymi parametrami. Jednocześnie proaktywnie przeprowadzamy regularny audyt naszych partnerów i nieustannie ulepszamy naszą certyfikację.

 4. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

 5. J. SCHWARZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma została założona w 1978 roku przez Josefa Schwarza. Dzięki elastycznemu zorientowaniu na rynek i popyt, nasze portfolio szybko rozwinęło się od produkcji pudełek składanych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i klasycznych procesów drukarskich. Od 2006 roku firma posiada certyfikat DIN ISO 9001 i 14001. J. Schwarz jest certyfikowanym, uznanym przedsiębiorstwem szkoleniowym. Aktualnie nasze obszerne systemy przetwarzania tworzyw sztucznych należą do najbardziej zróżnicowanych w branży. Dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji, zróżnicowaniu materiałów i bardzo dużym zapasom J. Schwarz może zawsze produkować elastycznie i szybko. Własna flota pojazdów firmy zapewnia punktualne dostawy. Własne standardy jakości, niezawodności i godnego zaufania działania uczyniły nas konsekwentnie silnym i niezawodnym partnerem. Nawet w drugim pokoleniu, firma rodzinna zarządzana przez właściciela pozostaje wierna swoim zasadom.

 1. EMFI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EMFI, założona w 1965 roku, znajduje się w Haguenau, w Alzacji. Firma specjalizuje się w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, budownictwa i transportu. EMFI oferuje mastyks poliuretanowy, kit silikonowy, kleje hybrydowe, winylowe lub wodne, urządzenia i sprzęt do aplikacji: pistolety, szpatułki lub grzebienie i wiele innych produktów. Nasze zespoły badawcze wykorzystują swoje know-how w służbie dla przemysłu i budownictwa. Każdego roku inwestujemy w nowe technologie, które poprawiają wydajność naszych warsztatów i produktów, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko naturalne. Nasze kleje i uszczelniacze są obecnie niezbędne w sektorach takich jak przemysł motoryzacyjny, drogowy i kolejowy oraz transport morski. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu EcoVadis Gold oraz certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001.

 2. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, Pierścienie uszczelniające, Spherical plain bearings, Łożyska toczne, Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska toczne, głowice z przegubem kulistym, i tuleje kulkowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 1. OVE PLASMATEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OVE specjalizuje się w aktywacji elementów z tworzyw sztucznych, a także powlekaniu i oczyszczaniu powierzchni przemysłowych elastomerów, profili i pierścieni o przekroju okrągłym. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę na temat zmniejszania tarcia i zużycia elementów elastycznych w celu funkcjonalnej, ekonomicznej i ekologicznej optymalizacji uszczelnień, według indywidualnych specyfikacji klienta. Nowoczesna technologia plazmowa pozwala nam dostosować tribologiczne właściwości elastomerów do zmiennych podanych przez klienta, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii sterowania komputerowego.

 2. KLINGER AG EGLISWIL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Twόj specjalista w zakresie wysokotemperaturowych laminatów uszczelniających i płyt powlekanych gumą, firma Klinger AG Egliswil, założona w 1980 roku, jest członkiem działającej na całym świecie grupy KLINGER. Jest to centrum kompetencyjne dla wysokotemperaturowych płyt uszczelniających wykonanych z grafitu elastycznego i miki, jak również dla płyt powlekanych gumą. Urządzenie badawcze do pomiaru odkształceń materiałów uszczelniających, uszczelek, grafitu, grafitu, miki, milamu i polistyrenu.

 3. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

 4. PLASTFIT PVC PROFILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil jest szybko rozwijającą się i działającą od ponad 30 lat w Turcji firmą produkującą wytłaczane rozwiązania uszczelniające z PCV, TPE i TPV. Firma projektuje i produkuje typy uszczelek stosowanych w dziesiątkach różnych obszarów, przede wszystkim w wewnętrznych drzwiach pokojowych, drzwiach zewnętrznych, drzwiach przeciwpożarowych i oknach w swojej fabryce w Hadımköy, Stambule. Firma opracowała model biznesowy nastawiony na rozwiązania, co pozwala nam myśleć wielowymiarowo i szybko osiągać konkretne wyniki dla wielu rozwiązań uszczelniających. Priorytetem Plastfit jest wprowadzenie w życie najbardziej precyzyjnych rozwiązań uszczelniających dla najbardziej krytycznych zastosowań swoich klientów. Jednakże Plastfit jest zaangażowany w misję, ponieważ rozumie, jak ważny jest każdy z jego produktów dla produktu końcowego i stara się, aby każdy produkt był częścią całości. Plastfit stale aktualizuje swój park maszynowy i linię produkcyjną, aby zapewnić swoim klientom stałą jakość produktów i stale ulepszać najnowsze innowacje. Stosując zasadę dostarczania precyzyjnych rozwiązań uszczelniających jako wartość podstawową, firma dąży do tego, aby stać się zaufanym dostawcą dla długoterminowych partnerstw. Wizją firmy jest dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie uszczelnień do wszystkich potrzeb, poprzez aktualizację naszego doświadczenia w sposób, który zawsze modernizuje. Tak długo, jak Plastfit działa dla branży rozwiązań w zakresie uszczelniania, gwarantujemy, że dopasujemy się do Państwa biznesu. #wefitanywhere

 5. BEKU DICHTUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEKU Dichtungselemente GmbH, założona w 1989 w Taunus w Hesji, specjalizuje się w sterowanej CNC produkcji uszczelek i elementów uszczelniających głównie w dziedzinie hydrauliki. Oferujemy również uszczelki w zakresie pneumatyki i ogólnych zastosowań w dziedzinie budowy maszyn. Wytwarzamy także uszczelnienia prętów i tłoków, skrobaki, pierścienie podporowe i prowadzące, uszczelki o-ringi, uszczelki wirników i pierścienie uszczelniające ze wszystkich materiałów syntetycznych i gumowych powszechnie stosowanych do produkcji, które dostarczamy z w ciągu jednej doby. Jednorazowa produkcja – nie ma problemu! Nasz zindywidualizowany proces produkcji zapewnia nam wysoki stopień elastyczności i krótki czas dostawy. Wszystkie produkty wytwarzane są z materiałów wysokiej jakości takich jak np. poliuretan, NBR, EPDM, Viton, silikon, POM, PA , UMMWPE, PTFE, EKONOL i odpowiadają najwyższym wymaganiom jakościowym.

 6. RAMPF POLYMER SOLUTIONS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania, klejenia i zalewania. Lider technologii i jakości: RAMPF Polymer Solutions, z siedzibą w Grafenberg (niedaleko Metzingen), opracowuje i produkuje pionierskie żywice odlewnicze na bazie poliuretanu, żywicy epoksydowej i silikonu. Portfolio produktów RAMPF Polymer Solutions obejmuje płynne i tiksotropowe systemy uszczelniające, żywice do odlewania elektrycznego i wypełniacze szczelin, żywice do odlewania konstrukcji, systemy odlewania krawędzi, systemy odlewania filtrów i systemy klejowe. Produkty marek RAKU® PUR (poliuretan), RAKU® POX (żywica epoksydowa) i RAKU® SIL (silikon) gwarantują optymalne rozwiązanie dla danego zastosowania. Badania i rozwój są najwyższym priorytetem w RAMPF Polymer Solutions: Duże centrum innowacji jest dostępne dla technologii laboratoryjnych i aplikacyjnych. Tutaj codziennie prowadzone są prace nad rozwojem nowych produktów, istniejące produkty są dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów i testowane są nowe kombinacje materiałów. RAMPF Polymer Solutions posiada certyfikaty ISO 9001, IATF 16949, ISO 50001 i ISO 14001. Nasze produkty są notowane na listach wiodących producentów m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i elektronicznym i spełniają najwyższe wymagania jakościowe, takie jak IP 67, IP 69, UL 94 V0, FMVSS 302, UL 746 B (RTI) oraz klasy materiałów izolacyjnych B - F. Dzięki najnowocześniejszym procesom produkcyjnym i obiektom zapewniamy, że nasze materiały są wytwarzane ekonomicznie i zgodnie z normą DIN-ISO 14001 w sposób przyjazny dla środowiska i zorientowany na jakość.

 7. CLIXAR

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma CLIXAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach plomby pocztowe, uszczelki taśmowe, plomby zapewniające najwyższy poziom zabezpieczenia, opaski zaciskowe, plomby polipropylenowe, plomby plastikowe, plomby bezpieczeństwa, plomby zabezpieczające, i plomby zabezpieczające do liczników. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 8. SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo SPM - SOCIÉTÉ PYRÉNÉENNE DE MÉTALLURGIE, wywodzące się z konstrukcji struktur eksploatacji głównego złoża francuskiego, potrafiło wykorzystać swoje doświadczenie na rzecz polityki innowacji, dzięki której mogło zdywersyfikować swoją działalność w kierunku branż przemysłu naftowego i przemysłu jądrowego. Sprzęt naftowy API7, API6A, API5CT, uszczelki, uszczelki pierścieniowe, uszczelki RTJ, uszczelki metal/metal, uszczelki do wysokich temperatur, uszczelki do wysokiego ciśnienia, zwężki Venturiego.

 1. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kelvion jest globalnym producentem przemysłowych wymienników ciepła dla bardzo zróżnicowanych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i sprzedaje swoje produkty na wielu różnych rynkach - od listopada 2015 roku pod nową marką Kelvion. Wyspecjalizowane kompetencje zawodowe, solidna wiedza, bliskość klienta i wielowymiarowe portfolio produktów sprawiają, że Kelvion jest partnerem z wyboru w dziedzinie wymiany ciepła. Dzięki płytowym wymiennikom ciepła, płaszczowo-rurowym wymiennikom ciepła, wymiennikom ciepła z rurami żebrowanymi i chłodniczym wymiennikom ciepła, firma zaopatruje klientów w bardzo zróżnicowanych sektorach globalnych: energetyce; centrach danych, przemyśle chemicznym; zastosowaniach morskich; HVAC i chłodnictwie; zastosowaniach środowiskowych, a także w przemyśle spożywczym i napojów. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do potrzeb klienta i wspiera swoich docelowych klientów poprzez globalną sieć sprzedaży, serwisu i produkcji. Kelvion - Eksperci w dziedzinie wymiany ciepła.

 2. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

 3. BORFLEX SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BORFLEX SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Części formowane z gumy, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, pierścienie uszczelniające okrągłe, uszczelka płaska, uszczelki przemysłowe, Uszczelki z elastomeru, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i elastomery. Ma siedzibę w St-Étienne-Rouvray, Francja.

 4. CORNILLE SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CORNILLE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach złącza uszczelniające do wysokich temperatur, Uszczelki z elastomeru, Uszczelki z PTFE, i uszczelki metalowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 5. PREDEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PREDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w MAULEVRIER ST GERTRUDE, Francja.

 6. LARKIS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma LARKIS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, uszczelki, profile, Złącza i uszczelki, Injection moulding, Wyroby gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Dobczyce, Polska.

 7. C. OTTO GEHRCKENS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C. OTTO GEHRCKENS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 8. DEME

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, uszczelki do gazu, uszczelki do złączy sanitarnych, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, uszczelki do zaworów gazowych, uszczelki do złączy gazowych, uszczelki do zaworów wodnych, wykrawanie uszczelek, i uszczelki do armatury. Ma siedzibę w Beauchamps, Francja.

 9. KALICOM SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KALICOM SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach usługi w dziedzinie przedstawicielstwa handlowego, uszczelki, ptfe, i Uszczelki wycinane. Ma siedzibę w Burgnac, Francja.

 10. MICHAEL HENKES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICHAEL HENKES GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Namborn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo