• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kleje syntetyczne

Wyniki dla

Kleje syntetyczne - Import eksport

 1. CYBERBOND EUROPE GMBH

  Niemcy

  Nasza rozległa wiedza fachowa na temat zastosowań oraz nasze proaktywne podejście do potrzeb klientów z przedsiębiorstw różnej wielkości, a także partnerów i współpracowników sprawiło, że staliśmy się liderem na rynku klejów reaktywnych i to już krótko po założeniu firmy w 1997 r. Globalna działalność Cyberbonds z punktami sprzedaży i zakładami produkcyjnymi w USA i Europie gwarantuje klientom jakościowe produkty. Dzięki gęstej i dobrze rozwiniętej sieci profesjonalnych dystrybutorów Cyberbond zapewnia lokalną obecność na całym świecie, przez co klient nie musi rezygnować z wysokiego poziomu usług i know-how, gdziekolwiek się znajduje. Naszą siłą jest szybkie dostarczanie odpowiedniego rozwiązania problemu. Nasza globalna wiedza na temat zastosowań i produkcji gwarantuje niezmiennie dobre wyniki.

 2. FRABO ADESIVI SPA

  Włochy

  nasze produkty są wykorzystywane do obróbki w fabrykach obuwia, galanterii skórzanej i materacy. Produkuje kleje do drewna, kleje winylowe, katalizatory, kleje do izolacji, kleje do mebli tapicerowanych, rozcieńczalniki, kleje termotopliwe, kleje na zimno bez rozpuszczalników, kleje cyjanoakrylowe i kleje do zastosowań specjalnych.

 3. KLEBSTOFFWELTEN.DE

  Niemcy

 4. CSE CHEMICAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. HYLOMAR GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANS HAUMBERGER OHG INH. MARTIN HELMREICH E.U.

  Austria

 2. TAŚMA FHU

  Polska

  F H U „TAŚMA”, firma z siedzibą w Krakowie, zajmuje się sprzedażą taśm oraz klejów przemysłowych. Od początku naszej działalności, czyli od 1995 roku działamy jako oficjalny dystrybutor amerykańskiego koncernu 3M. Ze względu na wysoką jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wyroby tej marki cenione są na całym świecie. W naszej ofercie odnajdą Państwo m.in. taśmy klejące Scotch oraz kleje, które można stosować praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu. Asortyment naszej firmy obejmuje także taśmy samoprzylepne oraz folie pęcherzykowe i stretch, wykorzystywane podczas pakowania oraz zabezpieczania towaru. Ponadto proponujemy Państwu zakup taśm dwustronnie klejących piankowych, taśm z nadrukiem firmowym oraz wielu innych produktów.

 3. RENIA GESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Produkty firmy Renia są od wielu lat sprzedawane również w USA, do 2003 roku za pośrednictwem dystrybutorów takich jak firma Götz, następnie przez ekskluzywnego importera z New Jersey, firmę Petronio Shoe Products. Od 30 czerwca 2014 roku sprzedażą produktów Renia w Stanach Zjednoczonych zajmuje się Renia USA. Nasze produkty: kleje przemysłowe, kleje do tworzyw sztucznych, kleje do metalu, kleje do obuwia, kleje dyspersyjne, kleje dla przemysłu skórzanego, środki do wytrawiania skóry

 4. ZAKLAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY DEKOL

  Polska

 5. DEKOL ZPH

  Polska

  Produkcja i konfekcjonowanie klejów wodorozcieńczalnych.Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych o pojemności od 10 - 1000ml.

 1. EPOXY TECHNOLOGY EUROPE SAS

  Francja

 2. BHS-INDUSTRIEBEDARF.DE - ONLINE-SHOP FÜR INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

 1. PRIMAX S.R.L.

  Włochy

 2. PSA SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

 3. FABINMEC EUROPE S.R.L.

  Włochy

 4. ZICOTEC GMBH

  Niemcy

 5. GENTEC

  Belgia

 6. CAN KIMYA A.Ş.

  Turcja

 7. 3M DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 8. LITALEX CHEMIE GMBH

  Austria

 1. DELTA YAPISTIRICI KIMYA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 2. ADLEY

  Belgia

 3. MITOL, TOVARNA LEPIL, D.O.O., SEŽANA

  Słowenia

 4. FOREST CHEMICAL GROUP

  Hiszpania

 5. IP MATKOV

  Białoruś

 6. TAMAS MADENCILIK A.S.

  Turcja

 7. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. SEALOCK

  Zjednoczone Królestwo

 9. YAPI LIDER KIMYA SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

 10. HAGAR JAROSLAW SWINIARSKI

  Polska