• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kleje syntetyczne

Wyniki dla

Kleje syntetyczne - Import eksport

 1. KLEBSTOFFWELTEN.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLEBSTOFFWELTEN.DE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 2. CSE CHEMICAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CSE CHEMICAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 3. TAŚMA FHU

  Polska

  F H U „TAŚMA”, firma z siedzibą w Krakowie, zajmuje się sprzedażą taśm oraz klejów przemysłowych. Od początku naszej działalności, czyli od 1995 roku działamy jako oficjalny dystrybutor amerykańskiego koncernu 3M. Ze względu na wysoką jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wyroby tej marki cenione są na całym świecie. W naszej ofercie odnajdą Państwo m.in. taśmy klejące Scotch oraz kleje, które można stosować praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu. Asortyment naszej firmy obejmuje także taśmy samoprzylepne oraz folie pęcherzykowe i stretch, wykorzystywane podczas pakowania oraz zabezpieczania towaru. Ponadto proponujemy Państwu zakup taśm dwustronnie klejących piankowych, taśm z nadrukiem firmowym oraz wielu innych produktów.

 4. RENIA GESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Produkty firmy Renia są od wielu lat sprzedawane również w USA, do 2003 roku za pośrednictwem dystrybutorów takich jak firma Götz, następnie przez ekskluzywnego importera z New Jersey, firmę Petronio Shoe Products. Od 30 czerwca 2014 roku sprzedażą produktów Renia w Stanach Zjednoczonych zajmuje się Renia USA. Nasze produkty: kleje przemysłowe, kleje do tworzyw sztucznych, kleje do metalu, kleje do obuwia, kleje dyspersyjne, kleje dla przemysłu skórzanego, środki do wytrawiania skóry

 5. ZAKLAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY DEKOL

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEKOL ZPH

  Polska

  Produkcja i konfekcjonowanie klejów wodorozcieńczalnych.Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych o pojemności od 10 - 1000ml.

 2. BHS-INDUSTRIEBEDARF.DE - ONLINE-SHOP FÜR INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

  Firma BHS-INDUSTRIEBEDARF.DE - ONLINE-SHOP FÜR INDUSTRIEBEDARF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 3. PSA SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PSA SOLUTIONS, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Kleje naturalne, Kleje syntetyczne, Kleje naturalne, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Ullesthorpe, Zjednoczone Królestwo.

 4. HYLOMAR GMBH

  Niemcy

  Firma HYLOMAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 5. MITOL, TOVARNA LEPIL, D.O.O., SEŽANA

  Słowenia

  Firma MITOL, TOVARNA LEPIL, D.O.O., SEŽANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Sežana, Słowenia.

 1. CAN KIMYA A.Ş.

  Turcja

  Firma CAN KIMYA A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. ADLEY

  Belgia

  Firma ADLEY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Kleje syntetyczne, Kleje syntetyczne, cyanoacrylate glues, kleje i spoiw epoksy, i kleje cyjanoakrylowe. Ma siedzibę w Machelen, Belgia.

 1. HANS HAUMBERGER OHG INH. MARTIN HELMREICH E.U.

  Austria

  Firma HANS HAUMBERGER OHG INH. MARTIN HELMREICH E.U., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w St. Pölten, Austria.

 2. DELTA YAPISTIRICI KIMYA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma DELTA YAPISTIRICI KIMYA SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach kleje rozcieńczane rozpuszczalnikami, gąbka, filc, i klejarki do drewna w płytach. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. GENTEC

  Belgia

  Firma GENTEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dozowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kleje syntetyczne, systemy dozujące, dosage systems and systems, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 4. LITALEX CHEMIE GMBH

  Austria

  Firma LITALEX CHEMIE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Enzesfeld, Austria.

 5. ZICOTEC GMBH

  Niemcy

  Firma ZICOTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. 3M DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma 3M DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały dentystyczne, i Materiały dentystyczne. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 7. FOREST CHEMICAL GROUP

  Hiszpania

  Firma FOREST CHEMICAL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach kleje i spoiwa nietrujące, naklejki samoprzylepne, i klej do opakowań. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 8. ADHÉTECH

  Francja

  Firma ADHÉTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, industrial glues, Surface treatment, i Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Hurigny, Francja.

 1. TAMAS MADENCILIK A.S.

  Turcja

  Firma TAMAS MADENCILIK A.S., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach kleje do produkcji butów, i klejarki do drewna w płytach. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. R & R KLEBTECHNIK

  Niemcy

  Firma R & R KLEBTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 3. HANSI DEVELOPMENT CENTER GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma HANSI DEVELOPMENT CENTER GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Spoiwa i lepiszcza. Ma siedzibę w Ludwigshafen Am Rhein, Niemcy.

 4. YAPI LIDER KIMYA SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma YAPI LIDER KIMYA SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, kleje rozcieńczane rozpuszczalnikami, klej do posadzki, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. IP MATKOV

  Białoruś

  Firma IP MATKOV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach smary, i Putties, Glues and Silicones. Ma siedzibę w Grodno, Białoruś.

 6. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EURO-LEDER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 7. LUDWIG WEIDENFELD

  Niemcy

  Firma LUDWIG WEIDENFELD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, Wyroby gumowe, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, i Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 8. FLEXTEX® GMBH

  Niemcy

  Firma FLEXTEX® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Materiały dentystyczne, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Materiały dentystyczne, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 9. STAIK INDUSTRIEKLEBSTOFFE

  Niemcy

  Firma STAIK INDUSTRIEKLEBSTOFFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach uv adhesives, i technical glues. Ma siedzibę w Landsberg Am Lech, Niemcy.

 10. SEALOCK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEALOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Kleje naturalne, Kleje syntetyczne, Kleje naturalne, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Andover, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo