• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługowe firmy dla przemysłu górniczego

Wyniki dla

Usługowe firmy dla przemysłu górniczego - Import eksport

 1. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 2. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcja

  Firma ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Odkrywki - maszyny i sprzęt, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. ABG ENTERPRISE

  Turcja

  Firma ABG ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach bentonit, marmurowy blat łazienkowy, trawertyn, i granit. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. GEOVARIANCES

  Francja

  Firma GEOVARIANCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Avon Cedex, Francja.

 5. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Firma GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASSOCIATION BRANTON

  Ukraina

  Firma ASSOCIATION BRANTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach metale walcowane, i sondaże geologiczne. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 2. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Turcja

  Firma OZSOYLAR NATURAL STONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

 3. OZCENGIZ AS

  Turcja

  Firma OZCENGIZ AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach piasek podściółkowy, i bentonit. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. KORKMAZLAR MINIG CO

  Turcja

  Firma KORKMAZLAR MINIG CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 5. AYSAN

  Turcja

  Firma AYSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 1. BNB MADENCİLİK

  Turcja

  Firma BNB MADENCİLİK, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, węglany wapniowe, kalcyt, pasze, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Manisa Akhisar, Turcja.

 2. TINAS MADENCILIK

  Turcja

  Firma TINAS MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach bentonit, i piasek podściółkowy. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 1. AK DOGALTAS

  Turcja

  Firma AK DOGALTAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. CETAŞ GRUP

  Turcja

  Firma CETAŞ GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach łupki szyfrowe do konstrukcji, i piasek barwiony. Ma siedzibę w Erzincan, Turcja.

 3. OZPAMIR MAINING

  Turcja

  Firma OZPAMIR MAINING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach talk naturalny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LANZBAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma LANZBAUMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Naprawa urządzeń przemysłowych, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Hutthurm, Niemcy.

 5. FELIX LJUBEC

  Słowenia

  Firma FELIX LJUBEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach Koła zębate, toczenie automatyczne, i Koła zębate. Ma siedzibę w Ptuj, Słowenia.

 6. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Turcja

  Firma PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. ÖZERLER MERMER

  Turcja

  Firma ÖZERLER MERMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach biały marmur, wewnętrzne posadzkowanie przemysłowe marmurem, i bloki marmuru. Ma siedzibę w Pendik, Turcja.

 8. NITCO TRADING CO.

  Turcja

  Firma NITCO TRADING CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, części zamienne, import, eksport, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. EVEREST MADENCILIK

  Turcja

  Firma EVEREST MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja zwierzęca, piasek podściółkowy, sepiolit, i Produkcja zwierzęca. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. SCHLÜSSELDIENST ALBERT

  Niemcy

  Firma SCHLÜSSELDIENST ALBERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach dorabianie kluczy. Ma siedzibę w Stutgart, Niemcy.

 3. BRANDON INTEGRATION

  Ukraina

  Firma BRANDON INTEGRATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach metale walcowane, i studia i badania górnicze. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. ALBERT SAX RECYCLINGMASCHINEN IMMOBILIEN

  Niemcy

  Firma ALBERT SAX RECYCLINGMASCHINEN IMMOBILIEN, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 5. MINECO LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MINECO LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach usługi dla przemysłu wydobywczego. Ma siedzibę w Croydon, Zjednoczone Królestwo.

 6. SEHA STONE

  Turcja

  Firma SEHA STONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach Lastriko, terazyty, bloki marmuru, biały marmur, Lastriko, terazyty, i płyty marmurowe. Ma siedzibę w Burdur, Turcja.

 7. ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş

  Turcja

  Firma ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach magnetyt, wapień, i bentonit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. A&R MUENSTERLAND RABIA EL-LAHIB

  Niemcy

  Firma A&R MUENSTERLAND RABIA EL-LAHIB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 9. BENTONITE WORLD

  Turcja

  Firma BENTONITE WORLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach piasek podściółkowy, i bentonit. Ma siedzibę w Nevsehir, Turcja.

 10. VAN MERMER

  Turcja

  Firma VAN MERMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Van, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo