• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługowe firmy dla przemysłu górniczego

Wyniki dla

Usługowe firmy dla przemysłu górniczego - Import eksport

 1. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 2. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcja

  Firma ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Odkrywki - maszyny i sprzęt, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. GEOVARIANCES

  Francja

  Firma GEOVARIANCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Avon Cedex, Francja.

 4. ABG ENTERPRISE

  Turcja

  Firma ABG ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach bentonit, marmurowy blat łazienkowy, trawertyn, i granit. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Firma GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANAND TALC

  Egypt

  Firma ANAND TALC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 2. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

  Firma TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Ołów i stopy ołowiu, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, cynk, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GARMOOZ MINING SERVICES LLC

  Oman

  Firma GARMOOZ MINING SERVICES LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach produkty kopalniane, i kamienie wapienne. Ma siedzibę w Muscat, Oman.

 4. ASSOCIATION BRANTON

  Ukraina

  Firma ASSOCIATION BRANTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach metale walcowane, i sondaże geologiczne. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 5. SIAN ENTERPRISES

  Pakistan

  Firma SIAN ENTERPRISES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Gujranwala, Pakistan.

 1. KENEMA GLOBAL INVESTMENT SL

  Sierra Leone

  Firma KENEMA GLOBAL INVESTMENT SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria ze złota 8k, i cięte diamenty. Ma siedzibę w Kenema, Sierra Leone.

 2. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Turcja

  Firma OZSOYLAR NATURAL STONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

 1. KAZSPECGEOLOGIYA

  Kazachstan

  Firma KAZSPECGEOLOGIYA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Almatyi, Kazachstan.

 2. CETAŞ GRUP

  Turcja

  Firma CETAŞ GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach łupki szyfrowe do konstrukcji, i piasek barwiony. Ma siedzibę w Erzincan, Turcja.

 3. HIDRAULIC CHILE E.I.R.L.

  Chile

  Firma HIDRAULIC CHILE E.I.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 4. AK DOGALTAS

  Turcja

  Firma AK DOGALTAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. TINAS MADENCILIK

  Turcja

  Firma TINAS MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach bentonit, i piasek podściółkowy. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 6. OZPAMIR MAINING

  Turcja

  Firma OZPAMIR MAINING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach talk naturalny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. FELIX LJUBEC

  Słowenia

  Firma FELIX LJUBEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach Koła zębate, toczenie automatyczne, i Koła zębate. Ma siedzibę w Ptuj, Słowenia.

 8. AYSAN

  Turcja

  Firma AYSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 1. BNB MADENCİLİK

  Turcja

  Firma BNB MADENCİLİK, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, węglany wapniowe, kalcyt, pasze, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Manisa Akhisar, Turcja.

 2. A . M . H . BATRAN MINE TALC COM

  Egypt

  Firma A . M . H . BATRAN MINE TALC COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Giza, Egypt.

 3. OZCENGIZ AS

  Turcja

  Firma OZCENGIZ AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach piasek podściółkowy, i bentonit. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Turcja

  Firma PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. KORKMAZLAR MINIG CO

  Turcja

  Firma KORKMAZLAR MINIG CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 6. NITCO TRADING CO.

  Turcja

  Firma NITCO TRADING CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, części zamienne, import, eksport, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. LANZBAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma LANZBAUMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Naprawa urządzeń przemysłowych, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Hutthurm, Niemcy.

 8. ÖZERLER MERMER

  Turcja

  Firma ÖZERLER MERMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach biały marmur, wewnętrzne posadzkowanie przemysłowe marmurem, i bloki marmuru. Ma siedzibę w Pendik, Turcja.

 9. EVEREST MADENCILIK

  Turcja

  Firma EVEREST MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja zwierzęca, piasek podściółkowy, sepiolit, i Produkcja zwierzęca. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 10. EL NOURAN FOR MINING

  Egypt

  Firma EL NOURAN FOR MINING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach bentonit, kwarc, i węglany wapniowe. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Usługowe firmy dla przemysłu górniczego - Import eksport

Liczba wyników

666 Przedsiębiorstwa