• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • posadzki ceramiczne- kładzenie - firmy usługowe

Wyniki dla

Posadzki ceramiczne- kładzenie - firmy usługowe - Import eksport

 1. GUERIN BZH SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GUERIN BZH SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach układanie płytek, parkiet, Floating parquet flooring, i układanie parkietu. Ma siedzibę w Trémuson, Francja.

 2. FRANCEPIERRE PARIS

  Francja

  Kamienie z Dordonii - Kamienie z Perigord - Kamienie z Burgundii. Wapień naturalny z Dordonii na płytky posadzkowe, schody, krawężniki i obrzeża, bruk, klady, płytki podłogowe, okładziny, formir, gruz, progi, parapety, zwieńczenia, filary, kominki...Kamień z Dordonii, Prawdziwy kamień naturalny z Montagnac d'Auberoche B1 i B2 (kamień z Perigord) do podłóg i posadzek wewnętrznych i zewnętrznych, aby na nowo odkryć niuanse i patyny przeszłości w architekturze francuskiej. Prawdziwy kamień z Montagnac d'Auberoche nie boi się mrozu. Niczym tęcza barw, kamienie naturalne o delikatnych, subtelnych, intensywnych i trwałych odcieniach. Jasny beż, Ciemny brąz, Wanilia, Kasztan, Cappuccino, Greige, Taupe, Umber, Bąz, Orzech laskowy, Jasny kasztan, Niebieski, Szary, Jesion, Bayadere. Kamieniołom w Montagnac d'Auberoche. Kamieniołom odkrywkowy na złożu Limeyrat. NAJWYŻSZA "jakość/cena" kamieni naturalnych z Francji, kamieni twardych z Dordonii do najpiękniejszych podłóg w starym stylu z kamieni naturalnych z Francji. Francuski kamień naturalny. Przyjdź i dokryj wszystkie nasze modele kreacji i wznowień z kamienia naturalnego z naszych francuskich kamieniołomów i fabryk.

 3. FRANCEPIERRE

  Francja

  Od 1985 roku firma Francepierre wytwarza unikalne i ekskluzywne produkty z francuskich kamieni naturalnych. Jesteśmy dostawcą kamienia z Burgundii, zarówno we Francji jak i za granicą, dla dystrybutorów materiałów budowlanych oraz dla detalistów i klientów prywatnych. Nasi kamieniarze dokonują rzemieślniczej obróbki kamieni w naszych własnych warsztatach. Wykonujemy wasze zamówienia specyficzne i według indywidualnych potrzeb, mając na uwadze zapewnienie optymalnego rezultatu z poszanowaniem tradycji.

 4. BETONUNG SP.Z.O.O.

  Polska

  Guten Tag, Wir sind eine Baufirma BETONUNG GmbH aus Polen, wir haben umfangreiche Erfahrungen in Deutschland Wir haben große Anzahl angestellter erfahrenen Facharbeiter: Fliesenleger/ Isolierer; Betonbauer/ Maurer; HLS-Monteur/ Trockenbauer; GaLa Arbeiter/ Pflasterer; Elektriker/ Photovoltaikmonteur; Fenstermonteur; Bauhelfer Wir beschäftigen uns mit allen Fragen: Alle Mitarbeiter besitzen alle unverbindlichen Unterlagen (Zollanmeldung, SOKA-BAU, A1 Bescheinigung); Die Mitarbeiter haben auch Krankenversicherung; Unsere Vorteile: Verständigung– jedes Team hat einen deutschsprachigen Mitarbeiter; Ausrüstung– unsere Mitarbeiter haben ein eigenes Auto und bringen eigenes Grund- Handwerkszeug und Schutzausrüstung; Probezeit– sie können unsere Mitarbeiter auf ihre Qualifikation 24 Stunden testen. Wir kümmern uns um die Organisation der Unterkünfte für die Fachleute; Wir arbeiten pro Stundenlohn, Leistungsverzeichnis oder Pauschal System

 5. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  Włochy

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO oddaje do dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie i jest referencyjne w dziedzinie prac budowlanych ogólnie, renowacji, odnawiania, konsolidacji statycznych i budowania budynków mieszkaniowych, będących współwłasnością, handlowych i przemysłowych. Firma oferuje swoje usługi po naprawdę bardzo korzystnych cenach i zarządza dowolnym rodzajem prac dzięki swojemu wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, swoim ultranowoczesnym urządzeniom i materiałom budowlanym oraz wykończeniom bardzo wysokiej jakości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARTEK INTERNATIONAL

  Francja

  Nasza firma MARTEK International, założona w 2006 roku, znajduje się w Marsylii. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kamieni naturalnych. Towarzyszymy Ci na wszystkich etapach Twojego projektu, od koncepcji po ostateczną realizację. Najpierw we współpracy z działami inżynieryjnymi i projektowymi zajmujemy się badaniami technicznymi w celu przygotowania projektu, a następnie tworzymy plany przekazywane do naszych warsztatów. Dzięki naszej wiedzy o kamieniach zawarliśmy solidne umowy z kilkoma kamieniołomami, co pozwala nam na dostarczanie Państwu najlepszych materiałów. Ludzie, którzy pracują na naszych budowach, są nam lojalni od ponad 25 lat. Realizujemy budowy zarówno we Francji jak i za granicą. Analizujemy dokumenty przetargowe, aby ocenić wykonalność Twojego projektu i możliwości produkcyjne. Pracujemy z takimi materiałami jak piaskowiec, granit, marmur czy łupek.

 2. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Hiszpania

  Projektowanie i produkcja form mozaikowych Trencadis. .Wielka różnorodność motywów, materiałów i kolorów... Trencadis marmur, ceramika, mozaika na ścianach i fryzach. Okładziny z ceramiki. Dekoracja Trencadis.

 3. MS-BUD

  Polska

  Firma MS-BUD działa na rynku usług budowlanych.Budujemy dla Państwa domy jednorodzinne i sprzedajemy je. WYkonujemy roboty ogólnobudowlane: -tynki maszynowo, -posadzki maszynowo, -gładzie maszynowo, -ocieplenia budynków-elewacje.Ponadto wykonujemy świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne. Doświadczeni profesjonaliści wykonają na Państwa każdy potrzebny kosztorys budowlany.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! !

 4. ELMABUD

  Polska

  Od kilkunastu lat zajmujemy się pracami budowlanymi wykonujemy np.: -Płytki-tynki tradycyjne i ozdobne-płyty kartongips-wylewki-prace murarskie (również klinkier)-budowy od podstaw-rozbudowy-nadbudowy-przeróbki i instalacje elektryczne oraz hydrauliczne-elewacje-docieplenia-izolacje-oraz wiele innychprofesjonalnie doradzimy i fachowo wykonamyzadzwoń nr. Tel. 603 821 447

 5. DUROMIT SUELOS AGROALIMENTARIOS

  Hiszpania

  okładziny przemysłowe dla przemysłu rolno-spożywczego

 1. PAVING SLABS UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PAVING SLABS UK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach kostka kamienna, płytki ogrodowe, i wall ties. Ma siedzibę w Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

 2. PAVIMENTOS HORMIGON IMPRESO ILLESCAS

  Hiszpania

  Firma PAVIMENTOS HORMIGON IMPRESO ILLESCAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Illescas, Hiszpania.

 1. PAVIMENTOS IMPRESO VILLALBA

  Hiszpania

  Firma PAVIMENTOS IMPRESO VILLALBA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Collado Villalba, Hiszpania.

 2. PAVIMENTOS HORMIGON IMPRESO GUADALAJARA

  Hiszpania

  Firma PAVIMENTOS HORMIGON IMPRESO GUADALAJARA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, furniture, floors, Floor covering, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Guadalajara, Hiszpania.

 3. ESTABLIE PONCEUR

  Francja

  Firma ESTABLIE PONCEUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Châtelguyon, Francja.

 4. EL HOLDINGS

  Malta

  Firma EL HOLDINGS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach pożyczki bankowe dla przedsiębiorstw, finansowanie dla przedsiębiorstw przyznawane przez banki, płytki z porcelany, i finansowanie handlu. Ma siedzibę w Liklin, Malta.

 5. IWM INDUSTRIE WARTUNG MESCHEDE

  Niemcy

  Firma IWM INDUSTRIE WARTUNG MESCHEDE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Meschede, Niemcy.

 6. TOPERO BALKONBODEN

  Niemcy

  Firma TOPERO BALKONBODEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Untersiemau, Niemcy.

 7. METRE CARRE M2

  Francja

  Firma METRE CARRE M2, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Floor covering, Pokrycie podłogi przemysłowej, i posadzkarz. Ma siedzibę w Val De Virvee, Francja.

 8. PAVIMPROJECT

  Włochy

  Firma PAVIMPROJECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach grunt. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

 1. HORMIGÓN IMPRESO GUADALAJARA

  Hiszpania

  Firma HORMIGÓN IMPRESO GUADALAJARA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach beton drukowany, kostka brukowa, i podłoga. Ma siedzibę w Guadalajara, Hiszpania.

 2. GARANT-2 LTD

  Ukraina

  Firma GARANT-2 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach kostka kamienna. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 3. LIMPIEZAS BEDIA

  Hiszpania

  Firma LIMPIEZAS BEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach ołowiowanie i polerowanie podłóg, marble working, bright polishing, i polished concrete. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 4. ROSS SOLUTION PROJECTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROSS SOLUTION PROJECTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Barnet, Zjednoczone Królestwo.

 5. MAÎTRE CARRELEUR

  Francja

  Firma MAÎTRE CARRELEUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach posadzkarz, parkiet, zakładanie ceramiki, i układanie parkietu. Ma siedzibę w Nancy, Francja.

 6. ETABLISSEMENTS SAINT-JEAN

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS SAINT-JEAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Marmur, Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, układanie płytek, Ceramika budowlana, Marmur, i Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Braine-l'alleud, Belgia.

 7. X-BAU

  Niemcy

  Firma X-BAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach podłogi winylowe, laminated flooring, odnawianie podłóg, i general renovation work. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 8. WATERFORD PATIOS & GROUNDWORKS

  Irlandia

  Firma WATERFORD PATIOS & GROUNDWORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Kilmacthomas, Irlandia.

 9. CALCIROCHA FABRICO DE CALÇADA LDA

  Portugalia

  Firma CALCIROCHA FABRICO DE CALÇADA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Alcanede, Portugalia.

 10. CREA PIERRE

  Francja

  Firma CREA PIERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Yevre La Ville, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Posadzki ceramiczne- kładzenie - firmy usługowe - Import eksport

Liczba wyników

980 Przedsiębiorstwa